Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

łehehehehehehehe ja też padam na ryj/pysk (jak kto woli :D ) :P :P może to ten wiek kobitki :P :P ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to dzień dobry 👄 w pewnym tajemniczym miejscu (nie w Anglii :P ) dopuścili mnie do kompa :D więc korzystam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma żadnej :( co za małpy :( ja mam jeszcze kilka mintu i ruszam w drogę :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślałyście, że się uwolnicie od rozwiązłej Urszulli nic z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"lato, lato wszędzie zwariowało, oszalało moje serce .... lalala tooo ..... \" Nie znoszę lata :( :( \"Słooo, słooo, słooo słoneczny patrol .... :P \" Ale pośpiewać se mogę no nie :P Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety!Ulla!!!cześć!!😘 jest jednak nadzieja na tym okrutnym swiecie:P juz myślałam, że do powrotu Novenny bede musiala sama do siebie tak pisać, jak debil jaki:P Ulcia to baw sie tam dobrze, gdzie byc nie była:P pozdrawiam w imieniu WSZYSTKICH nieobecnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co mi tam,też się przywitam 🖐️ Mery--cieżkie zadanie masz:Pzostawiły Cię samą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ho 😘 siedzę sobie w pracy, nadrabiam zaległości i czytam, ze ktoś mi chce sprać tyłek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz Ci los, chętnych do przemocy brak :-P pozdrawiam Stałych Bywalców, jak zawsze ciepło myśląc ❤️ 😘 - do następnego razu , trzymajta się ciepło!!! Szczególne pozdr do dalekiej Anglii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to ja też pozdrawiam znad Oceanu Atlantyckiego :P :p :P :D :D :D swoją drogą zaczynam przypominać niewolnika zbierającego trzcinę cukrową...zachciało mi się truskawki zbierać :P ;) :D buźka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! hehe:) mowiłam nie ma to jak stare dobre wakacje spedzone na plaży-gdzie sie tylko lezy ewentualnie pluska:D bo przeciez nie pływa:P ale dobrze, żeś wrocila!bo dłuzej chyba bym nie dala rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz bedziemy ja męczyć do pazdziernika:D gdzie ja jade?novenna a gdzie ja moge jechac?:)nad morze:P ale tylko na kilka dni i tez jeszcze w sieprniu powinno mi sie udac cos dostac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to trzeba nabrac kredytow, rzucic te robote (względnie studia)i rozpocząć nowe zycie jako wyjeci spod prawa gdzies na karaibach, sprzedając wiklinowe kapelusze tudziez napoje chłodzące turystom albo i nawet miejscowym:P to by bylo zycie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy tylko fantazje:P:P:P jakbym zagineła to wiesz gdzie mnie szukać:P hmm sierpien do dupy,ja juz im nie wierze, mowili że lipiec ma byc do dupy, a jak jest?zdechnąć można.Wyszłam dzis z domu o 7.40 i było juz tak duszno, że nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna Ci faceci to tam sie z Toba mają:P u mnie klimy oczywiście tez niema, jest wiatrak,jeden,ale ma go szefowa u siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może oni właśnie zrealizowali mój plan z karaibami:D ja tez zdyycham:O zaraz siła szefowej ten wiatrak zabiore!nie mam warunków do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to napewno nalezy sie jakies odszkodowanie!! :P podaj meila(tzn napisz cos na mojego oczywiscie) bo se wyczyscilam skrzynke, cos Ci napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wranglerkaa
konspiracja?? jesteS?? GG czołem dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a kogo moga widzieć jak nie Ciebie!:P ale mnie wczoraj opieprzyłaś:P a Ci Twoi trzej przyjaciele z boiska(Konspi,Wolga i Wąż)to co?Tak sie tylko witaja i myk;) niedługo zaczne podejrzewać, że są wyimaginowani, wiesz wirtualni:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo:) dla mnie tez dobre czasy wkrotce nadejdą-bo wyjezdzam!!!:D wkońcu,wysle Ci pocztowke, albo foto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jedna??przeciez jestem ja!!!!:) wysle ci fote-morza:P Novenna wiesz co, kupiłam sobie troche złotych akcesoriow wczoraj:P :classic_cool: jak zobaczysz na ulicy dzuewczyne, ktora wygląda jak michael jackson w czasach swojej swietności to to bede ja!!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pas,kapelusz,spodnie z ćwiekami:P prawie wszystko co wystepowało w kolorze złotym!nie no zartuje az tak nie zbzikowalam choc niektórzy mowią, że mam juz nierowno pod sufitem:P:) wczoraj to chyba było juz ze 100 stopni, myslałam że padne, jeszcze bardziej niz zwykle ostatnio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×