Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

no spędziłam, spędziłam czasy studenckie w stolycy, ale się nie uchowałam na dłużej, może ze względu na ten akcent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
www.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3235629 cos dla tych agresywnych :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
tylko ze do takich butów to Ty ko0chana musisz nosic ze sobą klej super glu, bo jak Ci ktos nadepnie na buta, to koniec :P mi kiedys ktos nadepną z tylu na "sandala" wrrrrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe niezle i czerwone:) jak bym była z Krakowa to tez chyba bym sie w tej naszej stolycy nie uchowala choc lubie ją:) \"mój\" X Novenno??Chcesz żebym dostała pierwszego szału?:P tak mam z nim niezły choc znikomy kontakt, nie wiem może nawet mnie lubi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
wtedy to boso do domu :P czujecie...?:P jak by Wam tak nadepnął w kosciele na buta po odejsciu od Komuni:P jeszcze na srodku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to sa takie jakby japonki chyba, nie?? Co ty jej nikt nie nadepnie, jak ona taka agresywna to nikt taki głupi nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerokie paski??nie ja ma z takimi cieniutkimi, Konspira a jak Ci sie w ogole tu u nas w mieście podobalo??:) Nie Novenna to napewno nie ten sam, moj brzydki nawet bys go nie zauwazyla:P choc musze przyznać ze nie znam Twojej fatalnej historii ale nie chce mi sie szukac w tych setkach postow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na myśli, że za szerokie na bardzo szczupłe stopy a w waszym mieście mi się nieszczególnie podobało...ale to dla mnie były generalnie trudne lata i nigdzie nie mogłam zagrzać miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bo sie Konspira zaraz wścieknie!:) powiedz jaki twoj ma kolor włosow i sie wszystko wyjaśni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
novenna to napisz z ktorej Ty jestes parafii to sie dowiesz czy to z Twojej czy nie z Twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
ja tez mam znajomego ale gdy odejdzie ta znajomosc sie skonczy, no albo wczesniej... bo juz pomalu wygasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
no a Ty to nie ze stolicy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zapomniałam, że Konspiracja to takie chucherko;) oj blondynek mowisz??no to sie zaczyna robić niebezpiecznie:P to juz lepiej nie kontybuujmy tego tematu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy nick też wyraźnie z Fatalnego zauroczenia:) i o księżach by se pogadała , co? ja zaraz jadę do fryzjera to będziecie mogły kontynuować tylko o celibacie nie pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie!:) dobra to za Twoimi plecami pogadamy:) a co bedziesz robic u fryzjera???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomaranczowym nickiem
konspiracja jasne ze z fatalnego :P a i o ksiezach no to tez bym se pogadała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×