Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość czerwcowa doli
ja własnie sobie na kartce zrobiłam liste co mam w dniu 2 czerwca zrobić. Planuje na 17.00slub ale ksiądz nie jest powiadomiony ani sala. Sala zaklepana ale nie na konkkretna godzine, no ale ksiądz tu wazny bo moze miec śluby tez na 17.00 juz porezerwowane. zapisałam ze rano fryzjer i makijazystka, potem sesja zdjęciowa, ale zanim to odebrac bukiety slubne trzeba, wystroić kościół trzeba, samochód, karteczki na stół weselny, dowieśc owoce, tort, ciasta i napoje na salę. Duzo tego ale to własnie to z czego się wesele składa, kazdy szczegół. Trzeba ustalic odbiór kwiatów na daną godzinę, by nie kolidowała z frzyzjerką, potem to i owo. oj duzo tego. ja tez za sukienka bede w marcu latała dopiero, akurat to najmniejszy pryszcz, tyle jest sukienek ze zawsze się jaką wybierze:Dpozatym bede wypozyczac kiecke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielina
Doroti22------- Nie przejmuję się tylko wszystko traktuje z dużym poczuciem humoru!!! Widziałam kiedyś w tv program pt. "Panna Młoda - księżniczka czy potwór" i wynika z tego, że wszystkie panny młode w wirze przygotowań weselnych fiksują i nie dają żyć najbliższym!!! Chcę tego uniknąć więc się śmieje ale mój Misio mówi że to taki obłąkany śmiech!!! Hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielino----cos wiecej o sobie porosimy:):) i o Twoim mężu przyszłym!!!!!!!! ja tez sie boje ze zaczne fiksowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielina
Mam 27 lat i plan żeby do 30 wyjść za mąż i urodzić Krzysia!!!! Pochodzę z Wronek koło Poznania a mój przyszły z Poznania!!! Jesteśmy ze sobą 6 lat, w Polsce prowadziłam sklepm z mamunią a Misiu studiował j jeżdził po świecie, najpierw do Stanów potem na rok do Szkocji i jak wrócił to trafił na się interes w Niemczech i postanowiliśmy wyjechać razem żeby już się nie rozstawać!! Porzuciłam rodzinkę i przyjaciół i jest bardzo cięzko!!! Narzeczony kończy studia zaocznie i tak i tak wyjeżdża do pl co miesiąc na kilka dni i muszę siedzieć sama! ( tak jak teraz). Prowadzimy hotel dla pracowników i w sumie pracujemy 24h na dobę i nie bardzo możemy razem się urwać do pl!!! Dość chaotyczny ten opis więc pytajcie a ja chętnie odpowiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam sie przyznam ze byłam w salonie-tak na moment,,,pani była bardzo uprzejma,ponstruowała mnie na co zwracac szczególna uwage,jak plasuja sie ceny,ile wczesniej zacząc \"poszukiwania\" ja w zasadzie jestem zdecydowan na wypozyczenie-(jedna z sukienek która bardzo mi sie podoba kosztuje 700zł/wypozyczenie/ moja kumpela płaciła 2700-teraz szuka kupca za połowe tej ceny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dokładnie mieszkacie w Niemczech???moja najlepsza przyjaciółka tez tam mieszka w Hamburgu dokładnie:(:(zostają nam meile i telefony-ale RAZEM śledzimy nowinki rynkowe,sukienki itp... ale zapowiedziała ze przyjedzie na mój panienski-i zostanie kilka dni po slubie..bardzo mi jej brakuje-ona sam juz sie zaklimatyzowała(jest tam 5lat) a Ty?kto ci tu bedzie pomagał-wyreczał(np. w zamawianiu,potwierdzaniu itp...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: Ja również proszę o zdjęcia! Witam nowe panny młode na topicu :) Jak na razie coś nam nie idzie znajdowanie kamerzysty i fotografa :( M. miał po znajomości coś załatwić, ale coś czuję, że z tego załatwiania po znajomości wyjdzie tyle, że wylądujemy bez fotografa. Fotograf, który mi przypadł do gustu odpada, bo już jest zajęty. Niestety datę ślubu mam dosyć popularną. Odnośnie siostry narzeczonego - przytoczę jedną sytuację. Dziewczyna dowiedziała się, że się zaręczyliśmy. Pierwsze pytanie: a gdzie będziecie mieszkać po ślubie? Narzeczony wyjaśnił, że będę miała mieszkanie po babci, trzeba je tylko trochę wyremontować i dokupić mebli. Co na to siostrzyczka? Zapytała, czy przypadkiem nie \"złapałam go\" sobie po to by za jego pieniądze zrobić sobie remont w mieszkaniu!!! Co za głupia ... - pomijając już to jak ładnie mnie podsumowała, to trzeba być totalną idiotką by nie zauważyć, że mieszkanie jest kilka razy więcej warte niż meble do niego... Dodatkowo dziewczyna ma stosunek do życia z cyklu \"bo mi się należy\" i pobyt u rodziców M. upłynął nam pod znakiem jej awantur z rodzicami (zgadnijmy o co). Po prostu brak mi słów na tę sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu------ja nie mam koncepcjii...myslałam nad bielą ale ecri tez bardzo mi sie podoba-albo biel+ecrii no nie wiem. wiem ze nie chce udziwnien(typu bordowe gorsety i krótkie spódnice) chce najprostsza sukienke w kształcie A(bo ja mały człowiek jestem:) poczatkowo nie chciałam welonu(tylko stroik)ale G.miał mine taką jak mu powiedziałam ze ,,,krótki tiulowy welonik moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielina
kasieńka25------ Biały jest super ale chyba wybiorę waniliową!!! Coś między bielą a ecru!!! Chociaż jeszcze żadnej nie przymierzyłam ani nie widziałam tylko w necie znalazłam kilka, które mi się podobają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu --> ja chyba ecru, ewentualnie ecru+złoto. Wczoraj z narzeczonym przeglądaliśmy Allegro i bardzo przypadła nam do gustu ta sukienka: http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/10/1068/106886/10688626/106886269 Chodzi mi dokładnię o tą sukienkę bordo - jest super, ale do ślubu raczej nie wypada iść w czerwieni ;) Na Allegro znalazłam takie oto nowe sukienki, szyte na zamówienie: http://www.allegro.pl/item107531471_suknie_slubne_szyte_z_pracowni_kompletna_.html http://www.allegro.pl/item107948364_suknie_slubne_2_kolory_szyte_w_pracowni_welon.html Cena przystępna, suknie nienajgorsze - ale nie wiem czy bym się odwarzyła kupić sobie suknię ślubną bez mierzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielino--zrób sie na czarno-pomarancz jakos chyba sie nam nie za fajnie kojarzy co nie kobietki;) wiosno-----zignoruj babsztyla.niech ci nerwów nie psuje...znam takie typy..sa jak sępy..tylko czekają na sytuacje kiedy moga komus dopiec-czasem mi sie wydaje ze tylko poto zyją. jedna z kuzynek G. taka jest. udusiłabym gołymi rękami!!!! to chyba jedyna osoba której SZCZERZE nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze w koncu topik sie rozrasta,to dobrze.... Jejku jak tak czytam wasze wypowiedzi to widze ze duzo macie juz zalatwione,albo chociaz przemyslane...u mnie narazie to sala i zespol zaklepane,kamerzysta i fotograf wybrany,ale jeszcze nie zarezerwowany a i kucharki jeszcze nie zarezerwowane chociaz moj tata mial juz to zalatwic,ale nie wiem co i jak bo nie bylam teraz w domku....Sukienke slubna to chce tradycyjną śnieżną biel,zawsze o takiej marzylam,ale zobaczymy po przymiarkach w jakiej mi bedzie dobrze :) U ksiedza jeszcze nie bylismy,ale moj tata (kościelny u mnie w parafii) pilnie sledzi czy nikt nie zamowil mojego terminu i jak cos to pojdziemy rezerwowac godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> zdaję sobie z tego sprawę. Niestety jest to rodzona siostra narzeczonego i już widzę te wszystkie imprezy rodzinne, które będziemy musieli spędzać w towarzystwie tej złośliwej i zblazowanej życiem pannicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielina
ami27----- Mieszkam w wiosce koło Pforzheim!!! Bardziej na południu koło Baden-Baden!!! Właśnie cały problem jest w tym, że nie mam na kogo liczyć w pl. Rodzice pracują, przyjaciółki pomogą ale przecież nie zdecydują za nas!!!! Staram sie jak najwięcej załatwić już teraz żeby nie było niespodzianek!!! W maju byłam tydzień w pl i załatwiłam restaurację, hotel, księdza, kwiaciarnię potem przez tel. kamerzystę (przysłał mi płytę i zobaczyłam jak mu to wychodzi)! Sukienki szukam w internecie tylko orkiestra mnie męczy bo nie mogę znaleść żadnej, która mi się podoba!!! Zastanawiam się nad didżejem! Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tradycja weźmie górę, ponieważ myślę o sukni bardzo prostej w kolorze śnieżnobiałby + welon w takiej samej długości jak suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielino---a gdzie w Polsce mieszkałas,tj.gdzie bedzie wesele? dj. jest b.dobrym wyjsciem-jesli wiekszosc Twoich gosci-bardziej lubi muzyke ze tak powiem \"komercyjną\" jak wspominałam wczesniej-ostanio bylismy na weselu gdzie goscie ABSOLUTNIE nie lubia (i nie umijeją;-P bawic sie przy np.\"kolorowych jarmarkach\"-wtedy dlanich lepszy byłby dj-zreszta całe wesle czekali na np. crazy froga;( ja bede miała zespół po 1-z polecenia po2 oglądałam niejedno wesle na którym grali po3 pan-orkiestra przyjechał do nas do domu,mówił rzeczowo konkretnie poztym był przesymapatyczny zostawił płytke demo moim zdaniem jedzenie i muzyka(czytaj. dobra zabawa:) to 99% udanego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielina
ami27------ Mieszkałam we Wronkach i tam będzie wesele w hotelu Olimic!!! Jedyne miejsce gdzie spokojnie zmieści się 102 gości, chociaż na dwóch poziomach!!!! Pozatym są tam super tarasy ale musi być chyba jakiś wodzirej albo ktoś kto potrafi zozruszać imprezkę bo jak mi się goscie rozpełzną to rozwli mi się wesele!!! W sierpniu idziemy na wesele gdzie grają Wilki ( jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić)!!! Chcę żeby moje wesele i slub było odjazdowe bo jak oglądam kasety z imprez znajomych to mam wrażenie, że wszyscy są spięci i napompowani i wygląda to nieciekawie!!!! Na pierwszy utwór chcemy "I am a Believer" ze Schreka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypeczki janka
tez myslałam o allegro ale wole nie ryzykowac, ślub to nie imprezka, musze widzieć, dotykac, czuc mierzyc by potem decydować, jest bardzo duzo fajnych i napewno coś w wypozyczalniach się trafi....i nie bedzie musiało zalegac w szafach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki bardzo fajnie u Was więc zrobiłam się na \"czarno\"! Pierwszy raz jestem na jakimkolwiek forum i się cieszę, że od razu do Was trafiłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Jakie macie pomysły na styl wesela??? Najważniejsze jest to, żeby ten dzień nie był zlepkiem przypadkowych elementów. Dlatego też chcę sobie zaplanować każdy szczegół w jednym, wymownym stylu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez jest pierwsze foum na jakim sie znalazłam i musze stwierdzic ze pomimo iz niewiele pisze (a to ze wzgledu ze nie ma jeszcze przygotowań) to chyba jestem uzależniona, co chwile zgladam czy nie pojawiło sie cos nowego :) ale za to czas mi w pracy szybciej leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad \"weselem w starym kinie\", ale nie jestem przekonana, czy będzie to styl adekwatny do wybranego przez nas eksluzywnego hotel 3-gwiazdkowego. Obawiam się, że niestety nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi58------- Mamy ten sam problem!!! Wesele w hotelu *** pełny szkła, aluminium i marmuru!!!!! Odpadają romantyczne różyczki i kokardki ale mam znajomą kwiaciarkę i ustaliłyśmy, że wystrój sali, kościoła, samochodu bedzie w kolorze zielonym i białym (chyba, że sukienka bedzie ecru to biały zastąpimy odpowiednimi kwiatuszkami) Myślałam, że sama coś wykombinuje ale jednak porada profesjonalistki to super wyjście! A tak przy okazji ile płacicie za wystrój i kwiaty???? Moja kwiaciarnia zaproponowała mi kwiaty do kościoła, wystrój dwóch sal (restauracyjnej i tanecznej), bukiet ślubny i dekoracje samochodu za ok. 600 zł!!! Myślałam, że to sporo ale jak się zoorientowałam to wyszło, że w Poznaniu najtańszy bukiet ślubny to ok 200zł???!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My, ze względu na koszty, darujemy sobie kupowanie kwiatów dekoracyjnych. Na stołach i w rogach sali ustawimy kwiaty, które dostaniemy od gości i mam nadzieję, że to wystarczy. Samochód - jeśli wypożyczymy jakiś fajny, biały to myślę, że dekoracja jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nawet nie mam czasu z Wami pogadac:( nawał obowiązkow mnie przytłacza :( pogoda tez mnie dobija,pochmurno i pada deszcz blee agi58 ja jestem z podkarpacia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna---- My chcemy poprosić gości o maskotki albo zabawki zamiast kwiatów żeby po weselu obdarować dzieciaczki z pobliskiego domu dziecka!!!! Sama jeszcze nie zdecydowałam czy będą te kwiatki bo boję się o koszty!!!! Tylko, że Kościół gdzie mamy brać ślub \"się buduje\" i mam stracha, że go nie wykończą bo narazie jest tragicznie!!! Dziewczynki czy tylko ja mam rozdwojenie jażni????? Z jednej strony moje wyobrażenie o cudownym dniu na luzie a z drugiej strony budzi się we mnie maniakalna panna młoda myśląca sterotypami i podatna na porady \"specjalistów\"!!!!!! ZWARIUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielinko--tylko spokój nas uratuje:):):classic_cool: mamy duzooo czasu!!!!!!i poto jestesmy na tym topiku:) ja b.chce zeby doodkoła były zywe kwiaty,,,ale zdaje sobie sprawe ile to kosztuje:(:(jedynie pociesza mnie fakt ze mojej przyjaciólki chłopak ma kwiaciarnie-obiecał ze wszytkie kwiaty bedą po cenach hurtowych. najbardziej podobają mi sie lilje ozdobne i wszystkie \"kaliowate\" a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×