Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

unas zaczynja sie dni morza(juz mówiłam) wiec sie jutro wybierzemy. ale to wieczorkiem..w dzien sprzatamie i gotowanie.. ....jutro moja pzryjaciólka wpada:) pogadamy poplotkujemy sobie... brido--dzieki za komplement:D uciekam za chwilke !!!!zycze wszystkim udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
witam:) nasz ślub dokładnie za rok :) 9.06.07 mamy już sale i orkiestre, wesele na 140 osób już sie doczekać nie moge :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko!!!!dzien dobry!!!!-miło ze do nas trafiłas:D czekamy na wiecej informacjii o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooopsasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooopsasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
dziękuje za miłe przyjęcie do waszego grona :) napewno będę tu zagladać często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny 🖐️ Nie wiem, jak reszta, ale ja nie snuję żanych planów, po prostu jeśli już się zdecydowaliśmy na ślub, to musimy po prostu to zorganizować. Żadnych tam planów nie snuję, sama organizacja :-) PS. Zabieram się do wysyłania zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my juz po slubie (08.10.2005) udal sie :) wesele tez, wpadki byly minimalne;P zaluje, ze to juz za nami:) pozostaly piekne zdjecia i pamiec ciesze sie bo zalatwialam wszystko na odleglosc( z londynu), a udalo sie:), najbardziej zadowolona jestem z fotografow( znajomi juz teraz) video, i atmosfery, swietnej zabawy, fryzura ok, makijaz sama, a wiekszosc rzeczy na ostatania chwile:P pozdrawiam zycze milych przygotowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) weekenduję na całego .. dziś idę na przesłuchanie zespołu.. trzymajcie kciuki, bo chciałabym już zakończyć etap wstępnych przygotowań - więc mam nadzieję że będą dobrzy :) MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki-juz oglądam... ivet-bardzo sie ciesze ze Ci sie wszystko w tym dniu udało anielinina barra wiosna agi i cała reszta!!!! gdzie wy sie podziewacie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida---jesli moge ci cos poradzic-zdąbądz jakos płytke z weselem na którym ta orkiestra grała-to jest najlepszą podstawą do jego oceny!z reguły zespól w rozowie i płycie demo(powinni ci taką dac) prezentuje\"oszlifowane\" i odszykowane kawałki,trzeba sprawdzic jak w \"praniu\" wychodzą! trzy______________ piękna kobieta z Ciebie.naprawde. gdyby mnie tu juz miało nie byc---słonecznego weekendu dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ami... zespół znam z wielu imprez, ale nie weselnych, dlatego dziś właśnie mamy ich posłuchać i dostać płytkę z wesela... sami to zaproponowali, i tym zaplusowali... mam nadzieję że nie zawiodą bo oprawa muzyczna jest najważniejsza.... nidawno byłam na weselu znajomych i wszystko było rewelacyjne poza muzyką... ludzie nie potrafili tańczyć... każdy miał swój rytm... i nie wynikało to z braku umiejętności tańczenia... tylko beznadziejności zespołu... to wydarzenie sprawiło że zespół jest dla mnie najważniejszy... trzy kropki... ja też poproszę o zdjęcie... sama również wysyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, dziękuję bardzo za komplement :-) Oglądam właśnie mecz. Brida - czemu Ty już przesłuchujesz zespoły ?? Nie za wcześnie ?? Ja teraz przez długi czas nie będę robić nic, w ślubnym temacie. Ale będę zaglądać. Ami, ja też poproszę o Twoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze miesiąc temu wydawało mi się że do czerwca przyszłego roku jest taki ogrom czasu że nie warto nic w tym temacie robić... okazało się jednak że nie jest tak do końca... fajniejsze restauracje czy miejcsa nadajace sie na zorganizowanie wesela są zarezerwowane do września przyszłego roku włącznie.... jeśli zaś chodzi o zespół to cieszy sie dobrą opinią i również ma już rezerwacje na 15 miesięcy do przodu... więc nie mam innej możliwości jak słuchać ich już teraz... ale po uzgodnieniu zespołu szystkie przygotowania zamieraja na minimum 9 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - Ty masz rok - to już można te najważniejsze sprawy załatwiać :-) Ja mam o wiele później, dlatego się zdziwiłam, że już czegoś szukasz. Ami, gdzie Ty jesteś ?? czekam na zdjęcie od Ciebie :-) Brida ja też poproszę o Twoją fotkę didi-dexter@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy----poszło:) brida---pewnie.szukaj teraz -później co fajniesze zespoły mają juz terminy zajete. mysmy zaliczkowali zespól juz 2mce temu. wiem ze mają BARDDDDDDZZZZZOOO napiete terminy a nam na nich zalezało-wiemy na 100% ze dobrze nakrecają zabawe ...zresztą gdzies wklejałam ich link-do posłuchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny: U mnie nauka, urwanie głowy. Zaraz idziemy do mojej koleżanki na urodziny, potem wracamy uczyć się dalej. Dziewczyny ja również proszę Was o zdjęcia. Zespół załatwialiśmy pod koniec kwietnia i już wtedy spora część fajnych zespołów na 2007 rok nie miala żadnych wolnych terminów :-o Więc z zespołem na prawdę radzę się pospieszyć, bo za pare miesięcy może być kiepski wybór. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie: czy zastanawiałyscie sie nad zawiadomieniami? jak mam prae takich osób z którymi kiedys łączyłe mnie bardzo bliskie stosunki-a teraz praktycznie nie mamy zadnego kontaktu...to są moje dawne przyjaciółki(takie z liceum z którymi przyjaz -nie przetrwała próby czasu)jest ich 5.chciałabym bardzo móc je zaprosic-ale kazdy wie-ze jezeli samemu sie płaci za wesle 2 razy weryfikuje sie liczbe gosci-a unas ok 130 to i tak niemało:( no i nie wiem.czy wypada dac im tylko zawidomienia o dacie i godzinie ślubu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuauauupppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, nie wiem kompletnie co bym zrobiła na Twoim miejscu. Ja nie mam takich koleżanek/już nie koleżanek. Wszytskich przyjaciół, z którymi się znam od LO i utrzymuję nadal kontakty zapraszam na swój ślub i wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze wkoncu wstałam ;;;ale nadal odczuwam skutki balowania wczorajszego:D:D jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ami :) Dziękuje za fotki :) Bardzo ładna i sympatyczna z Ciebie osóbka :) To Wasz piesio na zdjeciu? U mnie nadal bez zmian w kwestii przygotowań do ślubu. Zaczełam się zastanawiać nad tym czy nie zamówić obrączek u złotnika. Najprawdopodobniej w czwartek pojadę jednak do rodziców to się zorientuje jakie są ceny w moich okolicach i dopytam się kuzynki odnośnie cateringu bo była rok temu na prymicji kolegi i miał właśnie swoją salę gratis (przy kościele) zamawial catering i podono wszyscy byli bardzo zadowoleni z obsługi :) Miałam dziś zaplanowany cały dzień, ale się źle poczułam i zostaję w domku :( Przynamniej się spakuję i pouczę do egzaminu z teologii. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WSZYSTKIE PRZYSZŁE MĘŻATKI!!! przepraszam ze mnie w ogole osatnio nie ma,ale mamy z R. niemałe problemy z jego rodzina...i to dlatego nie mam entuzjazmu na wszelkie rozmowy i dalsze plany.Mam nadzieje z sie wszystko ułoży.W dodatku mam ostatnio sporo nauki do ktorej trzeba sie przyłożyć. Ale zawsze mysle o was,o tym co piszecie..dzisiaj nadrobiłam straty i obczytałam zaległe strony. Bardzo prosze te dziewczynki od ktorych jeszcze nie mam zdjecie (a jest ich juz dosyc sporo) zeby mi przesłały.... Plisssssss...... Cmoki dla Was 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :) za oknem mam wspaniałe słonko i postanowiłam poleniuchować czynnie... może jakiś rowerek ;) wczoraj zdecydowalismy się na orkiestrę więc na razie kwestię organizacyjną mamy z głowy... :) miłej niedzieli dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka196.. ja tez mam problemy z przyszłą teściową... chyba jeszcze nie pogodziła się z faktem że ma dorosłego syna... czasami sprawia że mam dosyć wszystkiego co jest związane z naszym weselem... ale czasami pomaga i to nawet bardzo.... wszystko napewno bedzie dobrze... trzymam za Was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×