Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witajcie: Jaki udany ranek, słońce świeci, szkoda tylko, że trzeba tak wcześnie wstać. Miłego dnia życzę :) I trzymam już kciuki za doroti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o tak wczesnej porze :) doroti jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze ale mimo to trzymam kciuki i czekamy na wyniki ja juz to przezyłam rok temu ale wszystko było na warjackich papierach, w pt. byłam w Pradze, w sob na weselu kuzyni u ktorej świadkowałam, w ndz na chrzcinach, w pn normalny dzień w pracy, a we wt obrona (oczywiście do tego jechałm na obrone 75 km samochodem który ledwo sie toczył) ale przez tak napiety tydzien w ogóle sie nie stresowałam i wszysko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
czy wy tez uwazacie ze sukienki na kole to brzydliwe bezy? tak oglądam rózne kiecki analizuje i podobaja mi sie owszem wąskie w talii i w trapez ale pod warunkiem ze materiał jest masywny ładny. natomiast lubie te upinane, czy fałdowane, z koronkami tez sa słodkie, oczywiście nie wszystkie ale takie ładnie ułożone to owszem ,nno i mam dylemat , nie chce zbyt skromnie wyglądać to ma byc mój slub i mam ładnie wyglądać być na pierwszym planie, jak u was z sukienkami? no i wydaje mi sie ze modelki lepiej wygladaj w sukienkach, ja mam 164 cm i szczupła ale mam brzuszek taki no :D nie ciwcze i wisi cos małego:D. taka więc "bombka" beza akuratnie by pasował niz taka cała wąska, Wąska pasuje dla płaskich chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota pewnie juz weszła:) 3mam mocno kciuki:) anielino---czekam na zdjecie,,,trzy kropki to samo:0 czerwcowa----nie wiem czy obrzydliwe-bez przesady-jesli któras sobie taka wymarzyła i wygląda w niej korzystnie to czemu nie? wiosno----my sie ostatnio tylko mijamy:( moze spotkamy sie wieczorem:):):)? aaa anielino---a nie masz tam u siebie kogos kto poleci ci jakis zespól???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam o zdjęciach!!!! Obiecuję poprawę!!! Mam mnóstwo zajęć bo zaczynają się mistrzostwa i mam gości \"specjalnych\"!!!! Co do \"bez\" to też wydają mi się nieciekawe chociaż moja przyjaciółka taką miała i wyglądała ślicznie!!! Dobór sukienki chyba należy zacząć od przymierzania!!! Ja się boję, że sukienka która mi się podoba nie będzie na mnie leżała!!!! (mam ok. 1.64 , 52 kg i dość kobiece kształty) Niestety nikt nie może mi nic polecić!!! 10 czerwca jest w mojej restauracji wesele więc wysyłam rodzinkę, żeby posłuchali i zobaczyli jak goście się bawią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również proszę Was dziewczyny o zdjęcia. czerwcowa doli --> ja mam ten sam problem, tzn jestem raczej drobnej budowy, ostatnio pare kg przytyłam (wierzę, że do wesela je zrzucę), ale ten brzuszek... Taką mam budowę ciała, nic na to nie poradzę, niestety u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają ten problem. Dlatego chyba zdecyduję się na kreację dwuczęściową, z gorsetem. Teoretycznie jeśli głoduję pare dni to brzuch mam nawet plaski, ale nie chce ryzykować, że zjem coś na weselu i będę wyglądać na pannę młodą w ciąży ;) Dół sukni - sama nie wiem. Powoli przechodzi mi zapał na \"rybkę\". Coraz bardziej podobają mi się sukienki w literę A, najbardziej w hiszpańskim stylu. Na szczęście jest jeszcze sporo czasu do namysłu ;) Kiedyś na kafeterii jedna dziewczyna napisała, i się z nią zgodzę, że panna młoda musi się rzucać w oczy na weselu, bo to jej święto, dlatego powinna mieć niezbyt skromną suknię. Raz w życiu można sobie pozwolić na kiczowate koronki i falbany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
ja mam 164 cm i 51 kg i ten brzuszek tzn skóra wisi , biust mały więc chyba napcham tam poduszek, mówicie ze przy takim wzroscie i brzuszki to pasuje gorset i spódnica a nie cała suknia? jak mi proponujecie? chyba faktycznie w sukni z całości bym wyglądała jak w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koronki i tiule nie muszą być kiczowate!!! Może trzeba znaleść \"złoty środek\"??? Np. wyszukany gorset i prosty dół albo odwrotnie???!!!! Pozostaje kwestia dodatków!!! Widziałam na necie panne-dziwanę!!! Miała diadem ,welon, kwiatek, kolię, wiszące kolczyki, rękawiczki, bransoletkę, koronkowe bolerko.....itd. Też uważam, że panna młoda musi błyszczeć ale to chyba nie znaczy, że wszystko jej wolno!!! Co myślicie o szyciu sukienki???? Czy to wychodzi taniej??? Osobiście boję się krawcowej ale może jestem uprzedzona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.....ja już pani magister.... :) Bylo spoko chociaz sie denerwowalam.... Teraz bede mogla na spokojnie zajac sie przygotowaniami do slubu i wesela....Buziaczki i dzieki za trzymanie kciuków.... Ja tez czekam na zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielina --> w przypadku tej laski mówimy już o bezguściu. Chodziło mi o to, że normalnie nie ubrałabym się w taką sukienkę, ślub to wyjątek. A najgorzej, że im więcej sukni oglądam, tym bardziej podobają mi się te koronki i tiule, które kosztują krocie. Ja mam 166 wzrostu/60 kg. Jeszcze rok temu ważyłam 52 i będę musiała wrócić do tej wagi. Prawdę powiedziawszy wolę siebie teraz, mam kobiece kształty i nie wyglądam jak szkielecik, ale czego się nie zrobi by ładnie wyglądać w sukni ślubnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziweczynki dziekuje bardzo nawet nie wiecie jak ja sie ciesze majac juz to za soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje!!!!! Wiosno---------------- ja poprostu się boję, że mnie też poniesie!!!! hihi Moja przyjaciółka wybrała sukienkę Cymbeline, model acapulco ale szytą wg zdjęcia!!!! Nie znam rezultatu ale jak tylko prześle mi zdjęcia to się z Wami podzielę!!!! http://www.cymbeline.kielce.pl/index2.php?page=b_cymbeline Podoba się???? Ale ona jest odważna i trochę pozytywnie \'\'kopnięta\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki---- zdjęcie nr 3- acapulco- nie ja chcę tylko miała moja przyjaciółka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to już ja mam - i nie mam zdania, na modelce wygląda ładnie, jak zresztą wszystkie inne. Jak wygląda na żywo, to nie umiem sobie nawet wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno---- sukienki są super!!!!! Pogadamy popołuniu dziewczynki bo muszę uciekać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja również dołaczam sie do gratulacji dla PANI MAGISTER co do przygotowan do ślubu dalej stoje w miejscu. a tak bym chciała juz zacząc działac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, a kiedy Ty masz ślub, że już się martwisz, że nie zdążysz ? Ja już na razie odwieszam temat na rok mniej więcej, bo najważniejszą rzecz już mam \"klepniętą\", i przestaję się zajmować sprawą wesela i ślubu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno--mnie sie najbardziej podoba ta przedostania z allegro od ciebie!!!!!bardzo kobieca i delikatna zarazem,,,,mysle ze kobieta wyglądac w niej bedzie-...\"eterycznie\" tak to dobre słowo/ co do\"odwaznych sukien\" sama nigdy bym sie nie zdecydowała na suknie ekstrawagancka od a do z...co najwyzej moze miec jakies dodatki noo szałowe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mojego ślubu to jak już pisałam nie ma ustalonej konkretnej daty, wstepnie 28.04.07, ale wszystko zależy od tego kiedy skończymy remot mieszkana, bo jaka narazie cała kasa i wolny czas idzie w mieszkanie. jak narazie niczym sie nie denerwowałam bo myslałam ze w mieścice w którym mieszkam nie bedzie problemu z salą, fotografem orkiestrą itp. ale ostanio rozmawiałam z koleżanka ktora bierze ślub w sierpniu 07 i juz miala problem z orkiestrą wiec dało mi to troche do myśłenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, jak wstępnie kwiecień, to fakt, możnaby się zacząć już rozglądać, ale jak mówisz nie jest to data konkretna, to zawsze możecie ją zmienić, własnie pod kątem wolnej sali, zespołu, itd. Co wolicie - zespół, czy dj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Ami - zobacz - moje wisiory już prawie całkiem zeszły:D Co do organizacji ślubu - ile to zajmuje - to wiele jest \"zależy\". \"Zależy\" od miasta i jego wielkości, \"zależy\" od tego, na ile osób jest wesele no i od przypadku.... Najważniejsze rzeczy, które radziłabym załatwić około rok wcześniej (my tak zrobiliśmy), to oczywiście termin w kościele sala zespół. Resztę można dograć później. Suknie najbardziej opłaca sie kupować w grudniu i we wrześni. Wtedy wchodzą nowe kolekcje i na stare są przeceny. Najwięcej też pojawia się wtedy ofert sukien już używanych. Generalnie - wybór jest po prostu największy. Garnitur to betka. wystrój ali, samochodu, wybór bukietu - z tym sie nie pali. Różnie bywa z fotografami. My już mamy nawet kilka zamówień na przyszły rok, choć jeszcze niewiele. Generalnie warto mieć fotografa zaklepanego pół roku wcześniej (inaczej jest ryzyko, że pozostaną tylko ci pośledni..) Myślę, ze podobnie jest z kamerzystą. Zaproszenia to także robota na ok. 3 miesiące przed ślubem. Zawsze jest do nich dostęp i z tym nie ma problemów. Tyle \"mądrości\" mężatki;) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko jak mozesz prześlij mi kilka fotek z tego sobotniego wesela jeszcze nie mamy ustalone czy bedzie dj czy orkiestra ale tak na 80% to drugie. troche sie pocieszam bo kwiecień nie jest popularną datą na ślub wiec moze nie bedzie tak żle tym bardziej ze nie bedzie to jakies wielkie weselicho. w większości sami chcemy za to zapłacic wiec na pewno bedziemy wszystko dokładnie przeliczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×