Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość upaupaupa
w górę.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryy
ja też powoli zaczynam się organizować powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakoś nie mogłam wejść na kafeterię dzisiaj... błąd mi jakis wyskakiwał, ale jest już ok :) chyba nikogo nie ma więc życzę wszystkim miłej nocy :) DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Dla nas w sobotę zaczęło się wielkie odliczanie. To już niecały roczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi halooo!!!! miło jest patrzec na suwaczek na którym juz roku całego nie widac?? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :) za oknem mam wspaniałe słoneczko... aż chce się żyć... i nawet do pracy pójdę z radością... ...wakacje za 12 dni :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tym słonecznym dniu: U nas przygotowania ślubno-weselne chwilowo stoją. Dziś mam do napisania 3 prace, 2 egzaminy i ogólnie jest fajnie ;) Macie już jakieś plany na wakacje? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiosna.... moje plany wakacyjne zostały odłożone... wszelkie fundusze odkładamy na mieszkanie... więc obawiam się że te wakacje będa bardzo krótkie pod względem wyjazdowym... A TY jakie masz plany na wakacje? ps. My też na razie zamknęliśmy wstępny etap przygotowań weselnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona renatą
czy dobrze doczytałam ze któras z was ma cieocię Renate przemyk i ona adoptowała córkę? ja słyszałam ze jest lesbijką, pozatym od dawna to juz wiadomo bo nawet jak byłam młodsza to widziałam ja na zdjęciach z kobietą, pisało sie wtedy o niej.więc nie urodzi ona dziecko bo niby jak? musiałaby sie zadać z męzczyzną? a czy renata mieszka z ta kobietą czy sama wychowuje? bo wydaje mi sie ze polskie prawo niepozwala adoptowac dziecka w niepełnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ami ;) Rzeczywiście czas tak szybko pędzi, a tu jeszcze tak wiele do przygotowania i przemyślenia. Póki co jesteśmy na etapie pomysłu na styl muzyki (chodzi o film). Wczoraj dokonaliśmy wyboru i zdecydowaliśmy, że podkładu muzycznego szukać będziemy na pewno w latach 50-tych. Jest ona bardzo wymowna i bardzo dobrze nam się kojarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agi, cześć Ami 🖐️ Brida - dotarlo do Ciebie moje zdjęcie ?? Powiem Wam, że my nie będziemy mieli filmu ani ze ślubu, ani z wesela, więc szukanie kamerzysty, i kasa dla niego, i wybór podkładu muzycznego nam odchodzi. To chyba jest dość duży koszt ? Bo się nawet nie orientuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Trzy Kropki :) Faktycznie, kamerzysta + plener to dość kosztowna przyjemność. Ale nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli z tego zrezygnować. Ale myślę, że u Was nie chodzi o koszty, tylko po prostu nie macie takiego życzenia. Prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona tez
bez zdjęć? bez filmu z wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez profesjonalnego filmu, zmontowanego później z tłem muzycznym i z momentami w zwolnionym tempie, i innymi tego typu bajerami. Jak oglądam czyjś ślub zrobiony w ten sposób, to jest ok. - w naszym przypadku - nigdy - oboje jesteśmy tego samego zdania :-) Ślub i wesele będzie filmował nasz przyjaciel, i inni goście naszą kamerą - taki amatorski, ciepły film, zrobiony przez najbliższych. Fotograf tylko będzie robił zdjęcia na ślubie i weselu - nie robimy zdjęć pozowanych w studio - działa ta sama zasada, co do filmu - u kogoś ok. - u nas - nigdy w życiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi - masz rację :-) Główny powód, to taki, że nie chcemy, ale to miło, że taki wydatek nam odchodzi. To finansowe odciążenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to przecież Wasze wesele i nie musicie ulegać żadnym stereotypom, że musi być tak, a nie inaczej. A czy profesjonalnego fotografa też wykreślacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, bardziej zależy nam na ładnych zdjęciach, film może być bardzo amatorski :-) Więc fotograf robiący zdjęcia na ślubie i weselu będzie (mam taką nadzieję) profesjonalistą :-) Więc tutaj tylko wyjdzie jakiś koszt. Powiedz mi, ile Wy płacicie za kamerzystę, fotografa, pojedyncze pozy - bo słyszałam, że fotograf bierze kasę od pozy studyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to prawda. Też uważam, że zdjęcia są najważniejsze. Nasz fotograf zażyczył sobie 1000 zł. Też nie chcemy mieć żadnych studyjnych poz, bo to bardzo nienaturalne. Część naszej sesji będzie wykonana w okolicy naszego hotelu (położony w lesie) w dzień ślubu. Natomiast prawdziwy plener wykonamy po ślubie w skansenie. Poza plenerem oczywiście również uroczystość w Kościele oraz w hotelu. Co do pleneru mamy wstępnie zaplanowane 450 ujęć. Trzy Kropki, A jak u Was wygląda ta kwestia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, fajnie, że nie będziecie mieli zdjęć studyjnych :-) Niby ładne, jak oglądam u znajomych, ale jednak......sztuczne, w tym studiu. Jaka kwestia ? Bo się pogubiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
witam. Mój kolega, u którego byliśmy rok temu na slubie był u nas ostatnio i powiedział, ze starsznie załuje, ze nie mieli kamerzysty. Teraz ogflądają z żoną zdjęcia, ale mówi, ze to nie to samo. Z moim narzyczonym powiedzieliśm,y dfo niego przesd slubem, ze napewno będzie kiedyś żałował. To najlepsza pamiątka, kiedyś wasze dzieci będą mogły ją oglądnąć. Np. zobaczyć na kasecie z wesela kogos kogo już nie ma na tym świecie.. albo wzruszajace momenty przysdięgi. Ja z moim narzyczonym już mamy specjalny folder z piosenkami na kasetę ślubną... nie wiem jeszcze jaki podkład dać na wizytę u taty na cmentarzu, to musi być cos piękjnego i wzruszającego. Ale na to mamy jeszcze czas :) dokładnie 11 miesięcy trzy tygodnie i sześć dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, ale ja będę miała film, tylko amatorski :-) Nie jestem taką romantyczką, jak Ty - nie potrzebuję takich wzruszeń :-) Agi, gdzie jesteś ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem... Chodzi mi o ceny fotografów w Twojej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko! To znaczy, że połączyła nas ta sama data ślubu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, nie mam pojęcia ile sobie życzą fotografowie z Wawy i okolic. Jeszcze nie robiliśmy rozeznania. Koleżanka brała ślub w 2005 roku, i tam jedna poza studyjna kosztowała 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne ceny! Z tego co pamiętam to jesteś z Warszawy, a ceny pomiędzy Warszawą a Podkarpaciem znacznie się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
agi58 też to zauważyłam zerkając na Twój suwaCZEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×