Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Tak bywa:D Wiesz, jak tak robimy zdjęcia ślubne wielu parom, to troche ich poznajemy przy okazji - i staże przedmałżeńskie bywają baardzo różne:) Mój mąż ma np kuzyna, który od spotkania dziewczyny 3 miesiące póxniej już był jej mężem - i są razem już 5 lat, i są tak potwornie w sobie zakochani, mimo iż pojawił sie dzidziuś etc, że miło popatrzeć:) No i są pary, któe rozchodzą sie po 8 latach (moja przyjaciółka na przykład) :) Oczywiście \"ciemnogrodzianie\" byli żartem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam na razie, bo robota czeka - papa, trzy kropki:) Miło było bliżej Cię poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko --> właśnie przeglądam zdjęcia. Są przepiękne! Specem od fotografii co prawda nie jestem, ale bardzo mi się podobają - są takie jasne, sympatyczne. Gdy mam rozpuszczone włosy już teraz nieco się przegrzewam na plecach. Głupio więc by było gdybym przepociła sobie suknię ślubną przed ślubem ;) Poza tym mimo wszystko po paru godzinach zabawy włosy mi opadają i wyglądam jak \"topielica\" więc wolałabym by fryzjer je jakoś okiełznał. zabulinko, a miałaś włosy tak po prostu rozpuszczone, czy jakoś ładnie ułożone, wzmocnioną fryzurę jakimiś specyfikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też było miło :-) No ja myślę, że to był żart :-D Z obserwacji stażów, to też stwierdzam, że staże są tak różne, ze nie ma co generalizować - i po 3 mies. znajomości małżeństwo zawarte jest udane, aż po grób, a i tak bywa, jak mówiłaś - 8 lat, a nawet więcej i koniec. Wiem, powtarzam się, ale masz rację, a ja ją tylko potwierdzam :-) Zabulina, a jakie Wy zdjęcia robicie ? I skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko, miałam tak: włoski zakręcone (naturalnie mi się kręcą, ale na wałkach były \"podrasowane\";) ), a z boku głowy splecione takie malutkie warkocze francuskie - więc loki \"spływały\" mi z tyłu, a z przodu miałąm spokój:) Trzy kropki, zdjęcia rozbimy różne, zobacz, co mam napisane pod nickiem i możesz do mnie napisać, to Tobie też pośle trochę fotek (bo nie widzę Twojego maila) :) Uprzedzam, że stronę mamy nieaktualizowaną od założenia:D A zdjęcia robię różnie - Kraków, Katowice, ale też przyjaciółce z Warszawy:) Nie wyszło niestety z Ami - strasznie obie chciałybyśmy, żebym robiła Jej zdjęcia ( ja chciałam, bo jest supersympatyczną osóbką i bardzo ją lubię - a czemu ona chciała, to już ją musisz zapytać:D) ale Szczecin to juz jednak za daleko:D A Ty skąd jesteś? Pojewię sie jeszcze wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko!!!!!!!!jak ja sie ciesze ze tu unas bywasz!!!!! no i ze słuzysz cenną radą:) ja batalie z g., tocze o tego kamerzyste-którego linka oglądałas-wg. niego mozna miec tanszego---pewnie ze mozna-ale poco??? ten mi sie bardzo podoba-klimat jaki robi na filmie-az ciary przechodzą (zabulinko mam tu na mysli np. ten film z słowamiJP2-z tego co pamietam tez ci sie podobał:) ale ja złamie mojego G!!!:P jakie plany dziewczyny na urlopy i wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabulinko mogłabym prosić twoje zdjecie tak na codzień i zdjęcia z Twojego slubu? jestem bardzo ciekawa jak wyglądało....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amisiu, taki kamerzysta, jak ten twój, to się przytrafia raz na stulecie - złam go, złam (narzeczonego, a nie kamerzystę, hehe:) ). Nie wiem, jakie będziesz mieć zdjecia, ale filmik będizesz mieć extra;) A ja tu bywam, bo za tobą przylazłam :P wyniosłaś się i nie miałam wyboru:) Dziewczyny, nie obraźcie się, że ja piszę \"ty\", \"wy\" z małej litery - po kilku miesiącach na kafe tak się już robi:) Nie wyraża to braku szacunku, tylko zwyczjne szybkopisanie... I byki też mi wybaczcie - jestem \"dysklawiaturniak\" ;) Kaczko, zdjcia poszły, mozesz posłać innym - ale tylko zaufanym ! - kafeterkom:) I ja też chcę wasze fotki - mail pod nickiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz ci zabulinko przesle,tylko zete od ciebie nie doszła...niestety.... przepraszam ze zawracam ci głowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino____zdjecia piekne. takj jakbys wg.mnie chwytała chwilę...... \\dziewczyny jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
jestem chyba tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
właśnie tu:) czekając na nzrzyczonego, który będzie pewnie dopiero zaq 2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj myszko... chyba jeszcze nie miałysmy okazji porozmawiać... Kaczka -- dziekuje bardzo za zdjęcia :) bardzo ładna z WAS para - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka czy to zdjęcie to od Ciebie -bo ktoś sie nie podpisał... trzy kropki--- zdjęcie dostałam DZIEKUJĘ - piękniutka kobietka z Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma na stronie internetowej - zainteresowanym dają płytki z imprez weselnych na których grają... są całkiem ok... saksofon cudnie brzmi... :) i repertuar jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
weseli ci panowie :) co Cię w nich ujeło ? dlaczego właśnie oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ich z wielu imprez... często grają koncerty po knajpkach z repertuarem jazzowym, obsługują też wiele imprez niekonioecznie wesela... generalnie sa naprawdę dobrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
dziewczyny czy zapisujecie sie na kurs tańca ze swoimi męzczyznami? Bo wczoraj mój narzyczony zaskoczył mnie właśnie takim pytaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też własnie uważa że powinniśmy troche sie podszkolić w dziedzinie tańca... znaleźlismy juz nawet szkołe tanca, ale zapiszemy sie na kurs dopiero we wrzesniu... uważam że to dobry pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o taniec - zapisujcie się! My przed ślubem mieliśmy 1 (słownie - jedną) godzinę lekcji tańca - walca angielskiego - i wyszło tragikomicznie:) Teraz już drugi rok chodzimy na kurs i żałujemy, że nie potrafiliśmy tak tańczyć na ślubie. No, ale nie mieliśy takiej możliwości - mieszkaliśmy w innych miastach. Jeśli wy możecie - to koniecznie się zapiszcie. To bardzo fajnie działa na podniesienie pewności siebie, koordynacji ruchowej i - najogólniej - gracji;) No, pojawiam sie i już mnie nie ma:) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
ja też pozytywnie do tego podeszłam. tańczyc umiem na dyskotekach, wtedy wychodzi mi to świetnie, no ale niestety, na weselach nie męcze się w tańcu tylko z moim narzyczonym (wyczuł mnie już) :) idziemy we wrzesniu już na 7 wesele razem :) do mojego brata, postanowiłam, ze będe tańczyć tam z kazdym kto mi pod ręker podejdzie :) zeby nauczyć się tańczyć przed naszym slubem :) Już powiedziałam moium tzrem braciom że raczej mało ze swoimi zonami się pobawią :) Bo przecież to spory problem, jeśli na włąsnym weselu kaleczy się w tańcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×