Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ja tam nie słyszałam, żeby na zdjęcia umawiać sie po weselu:):) Ale to może zależy od miejscowości. No i od tego, czy o fotografie dobrze mówią klienci - my już zbieramy zapisy na przyszły rok, choć nie robimy studyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
myszka - Ale za poprawiny 120 zł od osoby ? i orkiestra na poprawinach 1800 z.ł? Czy o samo wesele Ci chodziło ? My będziemy mieć wesele na 130 osób - płacimy po 130 zł od osoby , a orkiestra 2.500 zł. Poprawiny też będą - 30/40 zł od osoby . Ale poprawiny bez orkiestry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) Trzy kropki - teraz weszła w życie nowa ustawa o zawodzie psychologa. Wynika z niej, że następny rok życia spędzę na darmowym stażu, żywiąc sie - zapewne - powietrzem, bo wisieć na rodzicach nie zamirzam. No i tak się widać poukładało, że to, co jest moim hobby i co robię z przyjemności, jakoś nas poratuje;) nie ma przypadków na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
orkiestra na wesele i na poprawiny 1800 lub druga 1200 a restauracji na wesele jeszcze nie zamawialiśmy konkretnie, bo tam gdzie wynajmujemy sale nie ma kuchni, a sala jest typowo weselna, nowa. więc.. za sale 2.000zł, za osobę na wesele 120 zł i właśnie... czy za poprawiny wszędzie dopłaca się od osoby? bo przecież jedzenie zostaje z wesela.... Muszę się jeszcze popytać, bo akurat tam, gzdie będziemy wynajmować kucharki, obsługe to teraz mam praktyki i przez to lato będe tam pracować... więc dowiem się co i jak. Wiec dokładnie nie wiem, czy za poprawiny bedziemy coś dopłacac do tych 120 zł za osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za Jazzband płaciłam niecałe 2 lata temu 2000 zł (plus ileś tam za godziny powyżej 3 rano, a byli tacy świetni, że goście sie bawili do 5), to było 5 osób, cały sprzęt - perkusja, gitary, trąbka, klawisze, no - wszystko. I bardzo polecam zainwestować w dobrą orkiestrę albo DJa- bez dobrej muzyki całe wesele \"pada\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuloooo--ty lubisz moricone?!!!!!!! i ja nic o tym nie wiem:( ja UWIELBIAM GO!!!!\\ a mnie sie zawsze marzyła ta muzyka z\"tajemniczego ogrodu\" chyba holland agnieszki. ale z moim nawiedzonym proboszczem -to nie przejdzie-on z ledowscią(i to nie wiem ) zaaprobuje schole koscielną(siostra ma wtyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
zabulina - wiesz, takie zdjęcia w plenerze są chyba wygodniejsze po ślubie ... Przecież w takim plenerze wchodzi ię na jakieś skałki, w krzai czy chociaż by w te żyto. Niechciałabym przez te 2-3 godziny ( tyle chyba trwa plener z dojazdem itd.) myśleć co się stanie z sukienką czy się nie pobrudzi czy porwie. A poza tym tyle jest do zrobienia w tym dniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mi sie wydaje, że \"plenery\" to po ślubie. Zresztą chyba wtedy jest więcej czasu, mniej stresu i w ogóle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - to jeden z moich ulubinych kompozytorów!!! :D Widzisz, kolejna rzecz - coś nas łączy, powiem Ci:) Tak - tajemniczy ogród jest Holland:) Ja najbardziej lubię jego muzykę do Misji:):) Chyba nawet dostał za nią oscara? moniko - aaa, w tym sesnsie to tak:D Tylko to zabrzmiało, jakby DOGADYWAĆ SIE z fotografem dobrze było już poweselu:):) Zaklepać sobie fotografa trzeba wcześniej:):) Po rpostu źle cię zrozumiałam:) A co do pleneru w dzień ślulu/poza nim to tyle samo jest argumentów za, co przeciw - i to zależy od upodobań osobistych:) Ja tylko zdecydowani odradzam robienie tych zdjęć PRZED ślubem, a wiem, że są tacy bohaterowie, którzy to reflektują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - ale literówek porobiłam:) Więc jeszcze raz - zamówić trzeba wcześniej, i podpisać umowę koniecznie. Natomiast co do samych szczegółów, (których ramy powinny być zawarte w umowie) można dogadywać się dowolnie:) Ja wam powiem tylko tyle - ja sama miałam plener po ślubie, bo w dzień ślubu rozpętała sie burza. No a że jechaliśmy od razu w podróż, to plener mieliśmy prawie miesiąc później, opaleni jak Murzyny:) Nie polecam. Ale większosć plenerów robimy jednak po ślubie, bo tak sobie życzą kloenci. Jedna tylko mieliśmy taką sytuację, że w dzień ślubu była piękna pogoda, ale Młodzi koniecznie chcieli plener kiedy indziej - i późnij było załamanie pogody, w efekcie czego plener mieli prawie 2 mieisące po ślubie, co trochę mija sie z sensem całej imprezy pt zdjęcia ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, wiecie - mówię wam uczciwie, jak to wygląda z perspektywy Młodych - z perspektywy fotografa dużo lepiej jest robić sesję po ślubie:) Młodzi są wtedy wyluzowani, nie trzeba tak uważać na suknię, możliwe są śmielsze pozy etc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na taka \"nie_ślubna\" piosenke jak \"Ty tylko mnie poprowadź\" Tomka Kamiśkiego? Bo jakoś nie widzi mi się \"Ave Maria\" czy coś w tym rodzaju. Chciałabym coś co jest z nami związane w jakiś sposób... Tak się właśnie zastanawiam czy mam kogoś znajomego kto śpiewa? Na myśl przychodzi mi tylko jedna znajoma, ale raczej za sobą nie przepadamy :( Liczę jednak na pomoc koleżanek, one zawsze coś wymyślą poza tym są nacodzień w moich rodzinnych stronach więc będą "w temacie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedną kwestią jest ksiądz, ale może dam sobie z nim radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak, jak mi jeszcze raz ten piłlarzyk reklamowy się pojawi na tekście, to chyba monitor odstrzelę Ashia, najlepiej porozmawiaj z księdzem - może jest możliwość podpięcia pod głośniki magnetofonu/CDpleyera? U mnie właśnie na tej zasadzie leciały \"nieślubne\" kawałki z Ennia Morricone. Lepsze to niż aranżancja w wykonaniu nieprofesjonalistów ;) i mniej wysiłku wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) my robimy wesele na 60 osób... płacimy 170/os + ciasta i alkohol we własnym zakresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko > dzięki świetny pomysł :) Nie wpadłam na to ;) Właśnie słucham sobie dziwnej składanki: Joana Zimmer \"I believe\", Tomek Kamiński \"Ty tylko mnie poprowadź\", Tomek Żółtko \"Kochaj i dotykaj\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka*19
Brida 170?! ale drogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia.kami78
brida - po cenie wnioskuję , że przyjęcie bedzie pewnie w Warszawie... Może w Hrabskim, Dedku albo Lordzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... to nie będzie w stolicy... tylko w Katowicach :) generalnie wszystko zależy u nas od ilości ciepłych posiłków... my mamy 4 poza obiadem... poza tym mamy atrakcyjne lokal... nad jeziorkiem przy samej plaży... u nas takie ceny są standardowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki > mam wrażenie, że to pytanie miało być do mnie a nie do Ami, ale może się mylę. Chciałabym żeby pierwsza pieśń w kościele, jak będziemy wchodzić na ślub była jakaś taka nam bliska. Tak mi się marzy piosenka zaśpiewana przez mojego byłego grającego na gitarze (ale go o to nie poprosze :P) A te pozostale to tak jakoś mi się przyczepiły, po prostu, nie w jakimś konkretnym celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcielismy mieć wszystko jak należy... i knajpka jest rewelacyjna... górals chata nd jeziorkiwm.. totalne odludzie... zdjęcia bedziemy mieć tylko w plenerze... - tam.... cena no cóż... - dlatego zdecydowalismy że przyjęcie będzie tylko dla najbliższych -60 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wszystko wiem - przepraszam za pomylenie Pań :-D Muzykę wybierasz do kościoła, a w którym momencie ma Ci ktoś grać/śpiewać ?? Bierzesz pod uwagę tez śpiewanie tradycyjnych pieśni religijnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bria - ja też z Katowic (po części, hehe) :) Macie wesele w Parku Wojewódzkim?? Robiliśmy tam niedawno plener jednej parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×