Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

w zielonce chodzi mi o dom polski, mi sie bardzo podobala, dekoracja super i jes podest dla zespolu, a tam w tym filato co ja mam zarezerwowany termin jest druga sama na chyba ok 170 osob tez jest super i ustawienie stolów nasz do okola sali oprocz jednej sciany gdzie gra orkiestra(naprzeciwko pary młodej) tez ladna, sciany z wmurowanymi kamieniami, dla mnie super ale za mala bo u mnie bedzie 200 osob, tam w zielonce tez jest jeszcze mala sala obok ale nie ogladalam i nie wiem na ile osob(tez w tym samym budynku) ale sa wszedzie sciany dzwiekochlonne i takie tam...a skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, To ja właśnie zastanawiałam sie nad tym Domem Polskim - tą salą mniejszą do 150 osób - ale chyba nie pasowałao by mi to , że obok jest drugie wesele ... pomimo iż pani gwarantowała, że nie będzie nic słychać . Gdybym nie znalazła Magnolii to pewnie wesele by było w Domu Polskim. Mam ostania przejeżdzała tamteędy i mówiła , że postawili na placu niby jakiś ogrodzenie oddzielające te sale... Ja mam wesele na ok 120-130 osób. Dokładnej listy jeszcze nie ma ... A jestem z Targówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz zarezerwowalas te mongolie bo jeszcze mozesz przekjechac sie obejrzec ta filato mniejsza tez jest bardzo ladna i wejscie i plac masz osobny, mimo tego ze jest to w tym samym budynku, a korytarz pomiedzy salami jest dlugi i oddzielony ze trzema parami drzwi.nie ma mozliwosci by cos bylo slychac bo bylam tam w trakcie dwoch wesel i to ze soba nie koliduje...a ps.a ile placisz od osoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczkę na salę mamy już wpłaconą bodajże w kwietniu, Magnolia mi się podoba i ma dobrą lokalizację dla mnie więc na pewno zostanę przy niej. A za osobę płacę 130 zł - ale po znajomości bo normalnie jest 140 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---przepiekna sala---taka jasna,taka \"doniosła\" napewno bedziecie sie super bawic ja co do mojej mam mieszane uczucia....ze bedzie ciasno---i tak ee nooo smutno? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Ami - dzięki wielkie za dobrą i podtrzymujacą na duchu ocenę , bo ja jakoś mam wrażenie że może być ciasnota ... Twojej to ja nie widziałam , bo szczegółowo nie przeglądałam poprzednich stron - tych przed moim \"przystąpieniem do klubu \" :) Rzuć link .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, nie potrzebnie się obawiasz ... Sala jest naprawdę fajowa ! Wnętrze bombowe i z klimatem . Osobiscie mi się bardzo podoba i napewno na długo zostanie w pamięci gości - bo jest nie typowa . A jakie planujecie ustawienie stołów ? Czy takie jak na zdjęciach czy w tzw. ciągu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam sale moni i kamila i musze przyznac ze ona jest poprostu super ja zawsze o takiej marzylam...tutaj u na w jozefowie jest taki dwor pod kasztanami jak wpiszecie w necie to wam wyskoczy, to jest dopiero bajka.ja sobie marzylam ze zaloze taka starodawna suknie moj narzyczony w tym samym stylu garnitur ale okazalo ze ze tak sie poprostu goscie nie zmieszcza...dla mnie osobiscie awoja sala moniu jest super i napewno bedzie super wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam pomylilam sale chodzi mi o sale ami27 super, musze przyznac ze super gust, natomiast sala moni jak wczesniej pisalam jest swietnie udekorowana przejrzysta i taka nowoczesna...tez swietny wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sale mozecie obejrzec na www.filato.oit.pl.tam beda zdjecia dwoch sal, przeze mnie zamowiona to ta druga, na djeciach sa zupelnie inaczej stoly ustawione i jak wczesniej pisalam nie oddaja tego piekna i tego co mnie zafascynowalo...ale sala ami27 to poprostu wyglada jak zamek...piekna...pozdrawiam dziwuszki i pamietajcie ze jak bedzie ktoras z was znala jakas super krawcowa w warszawie lub okolicach to dajcie znac... ps.jaki taniec przygotowujecie na pierwszy taniec mlodych, ja to myslalam by odejsc od tradycji tanga czy walca i zatancvzyc jakas sambe czy cos takiego szlonego(oczywiscie to na co mi pozwoli sukienka)...co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,nie myslałam jeszcze-jedno wiem ze w czesci której nie widac na zdjeciach(jest na planie prostokata)--ja chce aby goscie byli\"najblizej siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia , mi się marzy na pierwszy taniec rumba - prosta bez \"owijania \" się , kroki podstawowe, obroty i jakiaś - jak to określiła Trzy Kropki :) - figura ze \"smaczkiem\". Piosenka myślę , ze będzie \" Chcę Tu Zostać \" - Farby, może \"A ja będę Twym Aniołem\" - Sumptuastic. Jeżeli rumba nam nie wyjdzie to może walc z Nocy I Dni , albo \" Z kimś takim jak Ty \" - Kindla. Ale chyba ta rumba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo--bo to jest zamek:D zabytek klasy 0 mnie najbardziej podoba sie jedzenie tam:D:D i b. dobra obsługa-to wazne. tylko ja nie mam koncepcjii jak ja ozdobic-napewno nie balony-ale myslałam o tiulu-z zywymi kwiatami-pod kolor dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam aby na kurs chodzic,ale zrezygnowalismy-zdolnosci G. nie są wystarczające-a i mnie stres zeżre...:D powiem wam ze 3tyg temu bylismy na wesleu gdzie para młoda była 9 razy na naukach walca-a zrobili taką maskre na parkiecie:(ona pomyliła kroki on ją deptał-wkoncu sie pokłucili.... a teraz w sobote tanczyli\"chce tu zostac\" ale tak fajnie naturalnie ale z pazurem.. ja myslałam na pocztku o \"nocach i dniach\" a teraz \"niebieska piosenka\" absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam kobiety do domu czekam na zdjecia tych dziewczyn które jeszcze mi ich nie wysłaly:) zrewanzuje sie oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie rowniez zastanawiam nad pierwszym tancem i chce jakos niedlugo zaczac chodzic na nauki tanca by nauczyc sie jej na pamiec i by nie musiac pamietac o krokach tylko poprosu znac juz ja cala, i miec w glowie...kiedys tanczylam ale polowy nie pamietam...a moj P. to w ogole nie ma zielonego pojecia... ps.co to jest za niebieska piosenka???masz ja moze??? mogla bys mi przeslac bo ja nawt nie slyszalam... moj adres...sylwex1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, Do Twojej sali napewno pasuje dekoracja materiałowa i taką właśnie ja bym zrobiła. Mi balony wogóle źle się kojarzą i myślę że raczej od dekoracji balonowych już się odchodzi ... Zresztą ta sala jest chyba sama w sobie \"żywa scenerią\" - ewentualnie rozjaśnić właśnie jakimś jaśniejszym tiulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia zdjecia poszły!!! monia adres mi poslij-jakby co masz mój w stopce---wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, a ja myślałm , ze mój też jest w stopce ... Ale ja ci , Moja Droga wysyłam już zdjęcia ... w tamtym tygodniu Mój adres : monika_ artdetable@interia.pl Sylwia , rzuć mnie też swoje na skrzynkę . No i reszta dziewczyn jeśli to nie tajemica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> dzięki za kciuki! zdałam :) sylwia --> w trakcie szukania sali byłam w dworze pod kasztanami - otoczenie super, ale właściciel chamowaty. Z resztą ponoć nie robią wesel powyżej 80 osób i nie są tani. Co do tańca, to chyba od października idziemy z narzeczonym na normalny kurs - conajmniej pół roku zajęcia raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-poszło do ciebie,kto chce \"niebieską \" niech powie w transie wysyłania jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.... dopiero wpadłam do domku po dłuuuugim dniu.... biegnę sie relaksować do wanny :) miłego wieczorku :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jeśli chodzi o \"niebieską\" to jestem jej fanką ;) podobnie chyba jak Ami... i już chyba zdecydowałam że to ona będzie na pierwszy taniec :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×