Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Brida! Dziekuje pieknie za pioseneczke! :) Zabulina, ja tez chce zobaczyc zdjecia! :) anku31@wp.pl A macie moze jakies fajne zdjecia udekorowanych sal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć: Mnie nie było, bo sobie po pracowitej sesji odpoczywałam na działce pomagając w remoncie. Nie ma jak praca fizyczna po dużym wysiłku intelektualnym, tylko zastanawiam się jak ja jutro wstanę z łóżka, bo już mnie nogi zaczynają potwornie boleć. Jak już sobie mówimy o wadze. U mnie to jest 166 cm i 58-63 kg wagi (tak od roku mniej więcej się utrzymuje). Według Body Mass Index ważę idealnie do mojego wieku i wzrostu, ale jak dla przyszłej panny młodej jest to o jakieś 10 kg za dużo. Po sesji już jestem więc od jutra zaczynam dietę i ćwiczenia :) Zastanawiałyście się już nad jakimiś atrakcjami weselnymi? Planujecie wogóle coś takiego u siebie na weselu? U nas na pewno będzie tak zwany wiejski stół, z \"własnej roboty\" wędlinami, chlebem, ogókami kiszonymi i siwuchą. Zastanawiamy się również by jeden posiłek zastąpić daniami z grilla. Poza tym, na weselach na których byłam (lub o których słyszałam) spotkałam się z następującymi pomysłami: młoda para po wyjściu z kościoła puszcza gołębie (niezbyt mnie to przekonuje - chyba bym się bała, że takie gołębie jeszcze narobią na gości), pokaz sztucznych ognii, wynajęcie \"magika\", który po oczepinach zrobi występ zabawiający gości, wynajęcie wróżki, która będzie zabawiać gości wróżbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi do góryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gołebie i wrózka to potworne :) haha jakbym gdzies poszla i to zobaczyla to bym sie zlała ze smiechu :) hihi ale wiejski stół, badź barman robiący drinki to fajny pomysł. bylam juz na kilku weselach z tymi reczami i odniosł powodzenie. Co do atrakcji to u mnie: do slubu jade bryczką, planuję żeby w kosciele zamiast organisty zagrał mi ktoś na gitarze badź pianinie jakąs znaną melodię, tata zaprowadzi mnie do oltarza. A na weslelu w ramach podziekowan dla rodziców razem z narzeczinym zaspiewamy piosenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi do góryyyy
a ja wyjde zamąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi do góryyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skrzypce sa najlepsze! juz widzialam wejscie do kosciola z tym akcentem i jka mozesz- zalatw to. Ja mam znajomą grająca na pianinie i kolege co gra na gitarze. Wole po znajomosci bo po co placic dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis kazda albo zapracowana albo leniuchuje!!!!:D odezwijacie sie jak juz powracacie... ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki po długiej nieobecności :) Przyznam, że strasznie zapracowana jestem. Muszę się Wam pochwalić, że moje przygotowania zostały znacznie przesunięte naprzód. I jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa ;) W Jestem obecnie na etapie przygotowań do pierwszej wizyty u księdza. W związku z tym mam pytanie do Was: Jak wygląda taka pierwsza wizyta? Czy Wy jesteście już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie , ale wróciłam:) Nie mialam kompa dość długo w domu a w pracy nie było możliwości pisać.Nie dam rady przeczytać wszystkiego ale widzę że gwardia w dużej mierze się zmieniła , więc witam koleżanki których nie znam i naturalnie wszystkie te które były od początku. U mnie duuużo się zmieniło i napisze powolutku czytając w trakcie co mnie tu ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz po. I powiem ci że mialam strasznego stresa, tym bardziej że nie bardzo chodze do koscioła- co tydz miałam studia w weekendy przez 3 lata ... :( i wstydzilam sie ksiedza że taka bezbożnica jestem. No ale poszlismy i w koncu moj narzeczony pierwszy przemówił... hehe. Ksiadz nas zapytał po co przyszlimy a Piotr że chcemy zawrzeć zw. małżeński. Wiec ksiadz zapytal kto z ktorej parafii, no i zapytał czy to kosciola chodzimy... ja sie zaczerwienilam ale usprawiedliwilam sie. Ksiadz pożartował i ogolnie bylo ok. Zapisal nas na karteczce i date i godz ktorą chcemy. Kazał nam przyjsc w sierpniu jeszcze raz, bo ksiega ślubów sie skonczyla i musimy zjawic sie ponownie żeby to pozałatwiac jak nalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mieliście ze sobą wszystkie dokumenty? Można wiedzieć, którą godzinę wybraliście, bo my się jeszcze zastanawiamy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asega --> 🌼 witaj ponownie (nie, nie zapomniałyśmy o Tobie) :) U nas też upał niemiłosierny, przed wieczorem nawet nie chce się z domu ruszać. Od dzisiaj postanowiłam się odchudzać, zobaczymy jak tym razem będzie z moją silną wolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mielismy nic. slyszałam że podobno dokumenty i takie rzeczy donosi sie ze 2 miechy przed slubem. najwazniejsze to zaklepac sobie termin i godzine. Ja wybralam 4 sierpien 2007 (akurat w urodziny mojego narzeczonego) :) a godz? na 18:00 bo wg mnie jest najlepsza: godz mszy, potem zyczenia z 30 min najmniej wiec na sali bede gdzies ok 20:00. I wtedy sie zacznie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s ksiadz ma u siebie kartotekę kto gdzie mieszka i co u niego w rodzinie (jak na policji) wiec nie trzeba nawet dowodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myśleliśmy wstępnie o godz. 14-tej, ponieważ od kościoła do lokalu trzeba kawałek podjechać (ok. 25 km). Myślicie, że to za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku--- Tak, pod warunkiem, że ślub planuje się w swojej Parafii. W naszym przypadku jest to zupełnie inny Kościół, więc dlatego pytam o dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Dziewczyny :) Agi , ja nie byłam na pierwszej wyzycie u księdza , bo powiedziano mi w kancelari , ze za wcześnie na zaklepanie daty ślubu bo nie mają kalendarza na 2007 , a co dopiero na rozmowę z księdzem ... mama jednak się uparła i wpisali mnie na końcu kalendarza za 2006... Anku , a jakie chcesz zdjęcia ? studyjne czy plenerowe ... jeżeli chodzi o plenerowe to moja przyjaciółka robi takie sesje ... zawsze jak u niej jestem to pokazuje mi jakieś najnowsze plenery , naprawdę fajne ! Ona mieszka w Markach i jakbyś chciała sobie obejrzeć te zdjęcia to daj znak to albo Ci wyślę parę albo po prostu byś się z nią umówiła. Ona robi standardowe sesje w Łazienkach i w Czorsztynie , ale oczywiście jak ktoś chce jakieś inne miejsca, to nie ma problemu ... Aha, a jej mąż jest kamerzystą - też widziałam parę reportaży i są bardzo fajne. U mnie oczywiście nie będzie nagrywał z wiadomych przyczyn , bo będzie gościem , ale innym jak nahbardziej polecam ... polecił mi natomiast kogoś z \" branży\". Jeżeli chodzi o studyjne , to ja osobiście nie robię , ale właśnie ta kumpelka powiedziała, że obecnie \"Wrzesińscy\" robią nawet dobrze zdjęcia. KNYT kiedyś był dobry , natomiast teraz trochę się opuścił... Zresztą ona zrobi mi też takie typowe pozowane zdjęcia właśnie gdzieś w plenerze, a robi fajnie bo np. wszystko jest czarno-białe a jakiś szczegól czy to wiązanka czy coś tam innego jest w mocnym czerwonym kolorze. Wiosno , jezeli chodzi o jakieś atrakcje na weselu , to po sobotnim pokazie sztucznych ogni na Starówce też zapragnęłam mały pokaz u mnie na weselu ... Heh , ale ciekawe ile taka impreza kosztuje .. ? Oczywiście nie taka jak na wiankach , ale chociaż jakieś ze 2-3 takie z bajerem ... Nad gołębiami też sie zastanawialam , osobiście nie byłam i nie widziała na żywo takiej sceny , ale widziałam reportaż z wesela i być może że kamera ładnie to ujęła , bo efekt był super ( ten trzepot skrzydeł przy wypuszczaniu z dłoni ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to jezeli bierzecie w innej parafii, to musiscie miec chociaz dowody osobiste. Reszte na pewno trzeba doniesc na troche przed slubem (pewnie ksiadz sam powie kiedy). Co do zdjec to ja wlasnie chce plenerowe. Jezeli mozesz to podeslij mi jakies, jak mi sie spodobają to sie umowie na spotkanko :) Kamerzysty nie biorę. anku31@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój kofany Tato powiedział że mam sobie zamówic (a on zapłaci;)tego\"mojego \"kamerzyste-pomimo ze G. upierał sie ze on jest zbyt drogi...ale kiedy oglądałam mase innych weslel-mam porównanie-czego chce-a czego bede unikała jak ognia:D a jak wy myslicie 1500 bez zdjec to duzo czy nie???gdzies wklejałam jego linka. asega😭 za Tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Jaka Waszym zdaniem godzina ślubu jest najbardziej odpowiednia w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi --> ja biorę ślub na początku lipca i chyba zdecydujemy się na 17 (zobaczymy jak będzie z wolnymi terminami). Ze względu na upał wolałabym jednak by było po południu 16-18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami , ja za swojego też płacę 1.500 bez zdjęć i jak na Wawę to cena jest normalana. Wiadomo są i 2.500 a są i za 900 . Heh widziałam tego za 900 ... i szczerze .. to lepiej mój brat nagrywa amatorską kamerą ... poza tym jak weszłam do \" swojego\" kamerzysty czy do kolegi , który nagrywa reportaże , do pokoju , gdzie to wszystko montuje to musze powiedzieć , że robi wrażenie ... mnóstwo jakichś urządzeń, monitorów , korektorów... Wiec warto takiego \" dziwnie\" taniego kamerzystę odwiedzić w jego miejscu pracy , bo może się okazać że nie ma na czym filmu zmontować... Nie wiem jak w Szczecinie wyglądają ceny kamerzysty ale wg mnie cena mieści się w normie. No i podoba się Tobie ... Poszukam tego linka do Twojego kamerzysty na wcześniejszych stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×