Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

vall------------ mnie sie podoba bardziej ta druga- cen... :-) witam sie i zajrze do was pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faryzeusz
mam straszny problem. Kierowniczka lokalu pięknego moge zaznaczyć powiedziała ,że 130 zł od osoby w tym 3 gorące posiłki, kawa i herbata i zimna płyta. Do tego musze hotele. No ale mi chodzi o to ,że mam sie teraz z nią za rok spotkac tuz przed slubem juz i sutalic menu. Boję się ze w tych 130 zł poprostu tej zimnej płyty bedzie bardzo mało. Wiem ,że ja to wybieram ale jak to własciwie ma wyglądać? mam 130 zł i teraz w tym 3 dania gorące to wybiore sobie tam ziemniaki jakies kotlety czy barsz), kawa i herbata OK, no ale co z ziemną płytą? czy to wyszukuje się tak? schab w żelatynie 3 zł, schab w galarecie 4 zł schab w ptasich odchodach 6 zł, sałatka z jajek 8 zł sałatka z much 5 zł sałatka wołowa 3 zł ryba w smietanie 6 zł ryba w jaju 7 zł szynka 7 zł i teraz mam tak liczyc dodawac by wyszło wszystkiego 130zł? tak to jest? chciałabym aby duzo było tych przystawek i strasznie boje się ze same obiady wyniosą 100 zł i zostanie mi 30 zł na przystawki kawe i herbate. I w tych 30 zł pewnie zbyt duzo nie bedzie? Niby to na osobe więc powinno starczyć. jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina2828
Śledziałm często Wasz temat, jednakże z przykrością muszę stwierdzić, że ostatnio poziom rozmów znacznie się obniżył. Rozmoway o niczym - tak można to określić. Wcześniej każdy wątek do czegoś prowadził, coś wyjaśniał, a teraz mam wrażenie, że brakuje tutaj pewnych osób. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie przejmuj sie!jezeli restauracja jest zetelna i uczciwa-napewno dokładnie wie ile czego mpotrzeba i jak to cenowo wychodzi...ja miałam podobny kłopot.Pani powiedziała że menu zaczyna sie od 79zł a górna granica to ok.115/os- i w tej cenie jak sie okresliłą jest max-4 ciepłe przystawki sałatki ciasta i owoce.ale ja oczywiscie bardzo chciałam wieidziec co DOKŁADNIE (i ile) jest w tej cenie,tez mialam obawy czy np. kiedy jeden gosc zje devolaja to czy bedzie musiał o drugim zapomniec;)...ale pani uspokoiła mnie że UNICH jedzenia zawsze zostaje jeszcze,pozatym gadałam-wszystkie moje koleznaki były zadowolone z ilosci i jakosci jedzenia,z obsługii i dekoracjii stołów(umnie to jest w cenie z reguły pod kolor sukni np.rozsypują na takiej zielonej trawie(pojecia nie mam jak sie nazywa) złote muszelki itp..)szefowa powiedziała mi tak w okolicy marca-kwietnia 1 spotkanie z kucharzem-on nam przedstawia wszsytkie mozliwe obcje-wybieramy wg. własnych zyczen-ewent. dodajemy cos swojego(umnie np. wstawiam własne ciasta,dzika z rożna)pokazał mi menu dziewczyny za 90/os z czerwca tego roku-było całkiem do rzeczy:D takze bądz spokojna.napewno wszystko pójdzie po twojej mysli. bardzo mi przykro jesli myslisz ze nasze wypowiedzi nic do tematu nie wnoszą...proponuje NIE CZYTAC poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina2828
Chodzi o to, że ten topik był naprawdę bardzo ambitny...do czasu. Niestety wydaje mi się, że osoby, które najwięcej wnosiły do tematu, chyba się zniechęciły, lub po prostu są na urlopie - mam nadzieję, że niedługo powrócą i podniosą poziom dyskusji staczającej się ostatnio na dno. Może znowu będzie warto Was czytać ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sie staczasz na dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby jakie
osoby masz tu na myśli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina2828
Od razu atak. To tylko moje zdanie...spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby jakie
żaden atak, po prostu mnie ciekawi kogo miałaś na myśli, mówiac że tych fajnych osób juz nie ma, podaj niki, to sie zastanowimy, czy one rzeczywiście coś wnosiły do tematu, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczego przepraszam sie spodziewałas??oklasków jesli pod pomaranczowym nickiem wchodzisz i mówisz do dziewczyn ze dyskusja dno osiągneła etc... a moze zamiast o dnie dyskutowac sama \"podniosłabys\" poziom naszej dyskusji?? jest któras?rozpływam się normalnie. dziewczyny a co sądzicie o \"bedziesz moją panią\" grechuty na 1 piosenke?alebo\"dni którch jeszcze nie znamy\" wg.mnie są bardzo wdzieczne i..ostatnio słucham ich na okragło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami----- akurat fanką Grechuty to ja absolutnie nie jestem :) Ale jeśeli czujesz że mogłaby by być jedna z jego piosenek Twoją \"pierwszą\" to czemu nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny... :) Włąsnie potrzebaowałm takich kilku głosów, żeby już szale przeważyć definitywnie :) na rzecz tego drugie miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faryzeusz
sałatka z much to tak dla przykładu,, bardziej mi chodziło o sens. Czy faktycznie tak jest ze mam 130 zł i teraz musze wybierac co w tych 130 zł ma sie znależć dla 1 osoby tak? kotlet 10 łz 3 ziemniaki 4 zł. surówka 4 zł. x 3 gorące podobne powiedzmy to jest juz. 54 zł juz. teraz 3 zł herbata , 4 zł kawa. i zimna płyta. ........i tak do 130 zł sie liczy? Mam kłopot i boje się ze jak mi przyjkdzie wybierac emnu to mi ręce opadną bo wyjdzie ze na jedną osobe bedzie przysługiwał plastrek szynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faryzeusz ----- to proponuję , abyś poszła do tego lokalu w dzień jakieś innego wesela i zobaczysz co jest poustawiane na stołach ... najlepiej jakbys znalazła osobę , która już tam organizowała wesele .... Ja np. dostałam przy podpisaniu umowy zestawy menu jakie mogę sobie wybrać - kilkanaście opcji .... a pozatym byłam tam w dzień jakiegoś wesela i widziałam co jest wystawuone i jak na stołach ... jeżeli nie znasz takiej osoby , która robiłą tam wesele to może utwurz topik z zapytaniem o opoinie na temat tego lokalu - może jakaś dziewczyna była już tam i może coś podpowiedziec .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. ja kilkakrtotnie na różnych forach wklejałam link do mojej sali i na przykład ostatnio chłopak napisał do mnie na maila zapyatnaie o tę salę i czy włąściciele wzbudzili we mnie zaufanie , itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Udzielam się czasem na Przygotowaniach w toku na rok 2006, ponieważ mój ślub odbędzie się 13 sierpnia, więc już za dwa tygodnie z haczykiem. Napisałam tutaj z prostej przyczyny. Jeśli któraś z tutaj piszących Pań planuje suknię odkupić to moja będzie do sprzedania w drugiej połowie sierpnia:). Suknia jest włoskiej firmy Herm\'s, model Indago. Noszę rozmiar 38/40. Suknia zamówiona była w rozmiarze 40 i zrobiono niewielkie dopasowanie. Jak na razie mogę jedynie podać link do zdjęcia sukni, które jednak nie przedstawia jej prawdziwego piękna. Opis: Suknia z odkrytymi ramionami, w kolorze smietanki. Materiał - satyna jedwabna. Suknia zdobiona jest subtelnie rozświetlającymi kryształkami, dół rozszerza się w literkę A, model ten posiada dopinany długi tren, który łatwo można odpiąć po ślubie, swobodnie bawiąc się na przyjęciu. Do sukni mogę dołączyć welon. Jeśli któraś z Pań byłaby zainteresowana, proszę o znak na gg 5650289. Napewno odpiszę. Cena do uzgodnienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju! nie bylo mnie 2 tyg a tu 20 str przybyło!!!! :) witam was kochane! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
sie zalamalam. Znalazlam fotografa! napisalam -odpislal podal cennikMy chcielismy za 50 zdjec (+90na CD) 1500 zeta. Problem ze musialby dojechac I napisal mi ze w szczycie sezonu (wakacje) oni dojezdzaja w dwoch i biora tylko pelne zlecenia. To oznacza 100 zdjec (160 na CD) za cene 2500 +500 drugi fotograf (bo do wyjazdow tylko w dwojke jezdza) plus dojazd -jakies 300-500 zeta byc moze jeszcze nocleg bo to naprawde kawal. Razem wyszlo +- 3300-3500 PLN. To jest chyba lekka przesada nie sadzicie?????? Ja sie zszokowalam. Powiedzcie czy to jest tak duzo jak mi sie zdaje czy poprostu zyje w nieswiadomosci i takie sa stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica ----- to jest dużo jak ilośc zdjęć , którą oferują .... Tez ostatnio interesowałam się fotografami i powiem, Ci że sporo oferuje wszystkie zrobione zdjęcia na CD ... a nie 160 ... np. ten . www.beznazwy.pl chce za full wypas 2.300 - tylko nie pamiętam ile zdjęć w ALBUMIE , ale na CD na pewno wszystkie .... i wchodzi w to reportaż : przygotowanie , ślub, wesele , plener ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia------------ ja wlasnie mam juz zarezerwowanego fotografa ze studia beznazwy :-) wczoraj wplacilismy zaliczke :-) my mamy wersje bez przygotowan od kosciola+plener+wesele do oczepin = 2100+ dojazd do morska 50 zl. zdjecia dla mnie super wiec uwazam ze warto zaplacic chociaz to ogolnie sporo :-( ale rezygnujemy w zamian za to z profesjanalnego kamerzysty .... ten fotograf opowiadal nam ze standardowo robi (w naszej opcji) ok. 500 zdjec i wybiera 70 do albumu + chyba 120 (albo 160-nie pamietam ;-)) na plyte ale czesto jest tak ze ladnych zdkjec wychodzi 200-300 i wtedy mozna dokupic je za nie wiecej niz 250-300 zlotych ale to juz dowolnosc pary. jesli jestes nimi zaiteresowana to radze sie pospieszyc bo oni np na czerwiec juz maja komplet zlecen a czasami robia zdjecia na dwoch weselach (pracuja we dwoje) mystica------- ok. 3500 to juz jakdla mnie kosmos. nie bardzo rozumiem dlaczego on narzuca ze bedzie ich dwoch, to troche ni fair... nasz tez dojedzie ale sam. a opcja drugiego fotografa jest na zyczenie kliente platne 500 zl albo w opcji plener w inny dzien ale w przypadku wersji od przygotowan lub kosciola do konca to jest gratis. moze powinnas poszukac gdzies blizej, bo cie zzera kasa za dojazd... a skad jestes w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---------- ten z beznazwy nie daje ci w zadnym "pakiecie" wszystkich na cd tylko max.160, za wiecej musisz wlasnie doplacic przynajmniej tak jest w cenniku ktory mi przyslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
hmmm..no coz... ten fotograf to wlasnie studio bez nazwy. Oto fragment cennika jaki od nich dostalam w wersji max a potem ostatni mail jaki mi przyslali - reportaż przygotowania + kościół/USC + plener/studio + wesele do oczepin 2300 zł (100 odbitek w formacie 15 x 21 cm oraz komplet 160 fotografii na płycie CD) Dopłata za gwarancję udziału w sesji dwóch fotografów (na życzenie klienta) 500 zł tersc maila Witamy raz jeszcze! Sprawa wygląda następujaco. W szczycie sezonu slubnego (miesiace letnie) poza wojewodztwem slaskim przyjmujemy tylko pełne zlecenia . Jako, że na sesje wyjazdowe jedzimy tylko w dwójke tak wiec przyjmujemy tylko całosciowe zlecenia lub zlecenia niepełne ale z dopłata za 2 fotografów. Pozdrawiamy serdecznie! Po moich obliczeniach a jestem spod Warszawy dojazd to kilkaset kilometrow.Wiec na pewno nie bedzie 50 zl .Wiec w 3000 tys to sie by zamknelo przy dobrych ukladach. Moze i bym sie skusila bo naprawde prezentuja BARDZO wysoki poziom i podobaja nam sie Ale poza tym bardzo mnie zdenarwowal ton drugiego maila. Nie odpisali na moje zadne pytanie. ZADNE!!! Czuje sie splawiona. :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mystica------------ no to teraz rozumiem troche co mowia nt tego dojazdu :-( do wawy to faktycznie aja kawalek wiec moze tak stawiaja sprawe :-) nie wiem jakie sa ceny w wawie ale tam jest chyba wiecej fotografow wiec poszukaj jeszcze bo 3500 to sporo. a zajrzyj sobie na: http://www.zazo.pl/index1.php moim zdaniem tez piekne w stylu beznazwy. gosc dojezda z lodzi.nie pamietam dokladnie ale jak rozmwialam z nim to cena za zdjecia(nie pamietam jaka opcja) bylo 2400+dojazd 0,80/km.... musialabys sobie skalkulawac. ja sie bardzo ciesze ze mamy wlasnie tego fotografa z beznazwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
moze rzeczywiscie za daleko..ale ja nic nie moge znalezc w waie ani okloicach.wszystko co widze to tandeta taka ze plakac sie chce. jak tak dalej pojdzie to chyba zrezygnuje z fotografa wogole. Albo fajny albo wcale. :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nawet nie próbuję czytać, ile naprodukowałyście przez ten czas:) Wpadłam, żeby powiedzieć - Ami, posłałam Ci zdjęcia z sesji Marcy:) Jak chcesz też z sesji 22go, to napisz:) I czy dostałaś maila - zwrotki nie mam, wiec powinno dojść, ale nigdy nic nie wiadomo z taką ilością zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×