Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dobra kawa nie jest zła :) Witam wszystkich. Życzę Wam miłego i mniej pracowitego dzionka ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie podłączam do kawy-musze tylko najepierw pare faktur wystawic...tak sobie patrze(i sie powtarzam) że ten czas leci... chciałam was zapytac(pewnie juz pytałam) czy bedziecie sie same malowały? jali tak to jakimi kosmetykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :-) postanowilam sie dolaczyc bo nasz termin slubu to 2.06.2007 :-)) ciekawe czy ktoras ma taki sam termin??? ;-) troche poczytalam co piszecie ale sporo mi jeszcze zostalo a z waszych wypowiedzi pewnie troche podejrze, podslucham cennych wskazowek. teraz wydaje mi sie ze z niczym nie zdazymy bo to juz w sumie mniej niz rok, ciesze sie ze z sala ktora sobie wczesniej upatrzylismy nie bylo problemu, tyle chociaz na poczatek :-) tyle na razie, bede zagladac jak najczesciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ----- ja się na codzień wogóle nie maluję ... A na ślub chyba skorzystam z profesjonalistki ... Albo sama zrobię próbę z delikatnym makijażem : tylko tusz i delikatne cienie + usta ... bez podkładów i pudrów - bo akurat tego właśnie nie nawidzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami78: jestem z katowic :-) wlasmie sobie zrobilam suwaczek (zobaczymy czy zadziala hihi :-) ) i sie przerazilam ze to juz za 10 miesiecy - mnie sie wydawalo ze pozniej ;-) ech, matematyka ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami78: wiem wiem :-) musze sobie ustalic jakis plan, teraz najwazniejsze to dla mnie ustalic termin w kosciele ale problem ze nie w tym do ktorego naleze no i nie wiem czy ksiadz bedzie pozytywnie nastawiony :-( poza tym jeszcze nie wiem jakie dokumenty mi sa potrzebne do tego przeniesienia .. . ja po prostu zawsze jak myslalam o swoim slubie to mi sie marzylo go brac w starym drewnianym kosciele, witraze w oknach, w srodku przytulne cieplo i piekne kontrasty kwiatow i bialej sukni z drewnianym, ciemnym wnetrzem ;-) ech rozmarzylam sie ;-)) dziewczyny moze ktoras z was zalatwiala przeniesienie do innej parafii i macie jakies rady na poczatek? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
ja tez w tych okresach będę slubowac. Nie mam ustalonej daty w kościele to czas jeszcze, księża nie maja kalendarza jeszcze na 2007 rok spokojnie:). Wazne by poszukac orkiestre, kamerzyste, mozna fotografa umówić al eto tez spokojnie w styczniu mozna. Musisz miec od swojej parafi tam co jestes zameldowana od księdza taka licencje czyli pozwolenie na wzięcie slubu w innej parafii. Musisz miec akt urodzenia i dowód i iśc na 3 miesiące przed ślubem do USC. Wszystko więc dalej załatwia sie tuz przed ślubem. Akt uodzenia musisz mieć tez i berzmowania. Ale on ma waznośc 6 miesięcy więc tez musisz ze swojej juz macieżystej parafi gdzie się chrzciłaś ściagnąć ten akt chrztu i zaswiadczenie ze byłas bierzmowana. Pamietaj na 6 miesięcy przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
rozmawiałam z fotografem, żadnego ciemnego kościoła bo nie ma szans na kamerowanie i fotki. Kościół musi byc jasny jak chcesz miec kasete ze slubu bo inaczej wyjdzie ciemne i niewidoczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka dziwna: dzieki za info o dokumentach i przeniesienu :-) co do terminów, to moja przyjaciolka bierze slub 30/06/07 i terminarz jest otwraty od polowy czerwca br. uwazam ze lepiej sie tym zajac jak najwczesniej, bo co zaklepane to pewne a nam zalezy tez na godzinie, bo wesele mamy kawalek od katowic. co do kosciola.... ja na razie szukam fotografa i kamerzysty, ale na niektorych stronach widzialam zdjecia w kosciolach drewnianych i to chyba kwestia umiejetnsci kamerzysty/fotografa.... ale musze zapytac o to. co do "ciemnosci" to nie wiem, czy az tak ciemno bedzie w tym kosciele... moze faktycznie sie tam przejde i sprawdze pod tym katem ;-) dzieki za ta uwage, moze sie okazac bardzo wazna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jasminum i taką dziwną🌻 któras z was bedzie przezywac ten dzien razem zemną:D miło że zajrzałyscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! OTO MÓJ PIERWSZY DZIEŃ WAKACJI!!!!! Praca napisana, mogę się LENIĆ!!!!! :D:D No, może nie w najbliższy weekend, bo mam 2 pary ślubne do \"zrobienia\", ale póxniej - LABA:):) Jak ja uwielbiam mieć pierwszy dzień wakacji!!!! :):) Hehe, brida, Mystika, monia - widze, że Wy skądś blisko siebie jesteście:) Fajnie, trafić na kogoś, kto konkretną salę widział i może doradzić:) Hej jasminum! Ja też jestem z Katowic:) Kościółek, o którym mówisz, to może być np. kościół Michała Archanioła - ciemny, przytulny, zabytek klasy ) i to w parku, otoczony drzewami:):) Ja jestem fotografem i nie miałam żadnego kłopotu ze zrobieniem zdjęć w znacznie ciemniejszych kościołach niż ten - to zależy tylko od sprzętu i umiejętności:) Jak chcesz, to pokażę Ci fotki tego kościoła, bo mam:) Wiecie co? M idzie mi WYDRUKOWAĆ moją prackę i będę mogła sobie \"materialnie\" zobaczyć, jak dużo napisałam:):) Wybaczcie monotematyczność, ale tak się cieszę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być oczywiście \"zabytek klasy 0\" :) Cześć Taka dziwna:) Masz bardzo dużo wiedzy proceduralnej odnośnie ślubu - ylko pochwalić, zważywszy, że nie masz jeszcze daty:) Jeśłi jesteś tak zorganizowana, to pewnie wszystko pójdzie Ci jak z płatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczamy zabulko---i gratulujemy prawda kobiety???? mój koscił jest taki malutki na wiosce gdzie mieszka ok 100soób-jest taki \"mój\" najblizej mojego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Amisiu! :D:D Szkoda że nie ma emotikonki \"pęka z dumy\" :) to bym ją sobie dzisiaj chyba nawet w stopce zamontowała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27 sadzac po Twoim suwaczku to ja bede razem z Toba przezywac ten dzien :-) (masz termin na 2.06 jak widze?) fajnie, bedziemy mogly sobie cos doradzac ;-) chociaz Ty juz pewnie dalej w przygotowaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, Jasminum, tylko z tym kościółkiem to dużo zależy od tego, ile masz gości, bo michała Archanioła jest \"przytulny\" tzn malutki dość.. :) a gdzie normalnie należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina: nie wierze, z nieba mi spadlas :-) ja sie zastanawiam nad dwoma, wlasnie nad Michalem i sw. Antonim... nie wiem czy kojarzysz bo to wlasciwie chorzow ale na granicy z katowicami? szczerze Ci powiem ze wlasnie sie waham pod katem zdjec i jeszcze nie umiem sobie teraz skojarzyc, na ile duzy jest Michal? U nas na slubie bedzie na pewno ok. 80 a moze dojdzie do 100 osob i nie chcialabym miec scisku, dlatego rozwazam sw. Antoniego. ale gdybys mogla mi przeslac fotki z tego Michala to bedzie suuper ;-) moj adres: kasiunia_s@interia.pl tez mi sie wydaje ze wnetrze kosciola to nie taki wielki problem, przeciez zawsze sie oswietla jak jest bardzo ciemno... a z tego co sie zorientowalam, to Ty juz po slubie jestes? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina: wlasnie, nie wiem jak z ta liczba gosci..... normalnie naleze do matki boskiej piekarskiej, to na osiedlu 1000 lecia. kosciol jest malo przytulny, wnetrze surowe i co tu mowic bardzo "ubogie" trcohe nawet w negatywnym sensie, bo w wielu miejscach kosciol wymaga pomalowania a niestety przy surowym wnetrzu to sie rzuca w oczy.... poza tym widzialam ten kosciol kilka razy przystrojony na slub i jakos mnie nie oczarowal, mam wrazeni ze kuuupe kasy trzeba by wlozyc zeby bylo ladnie. a kosciol drewniny, stry jest piekny sam w sobie, wystarczy kilka bukietow jakas dekoracja niewielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happily married :D Wiesz, jaki jeszcze kościół jest ładny? Bazylika Franciszkanów - tam, gdzie tą szopkę zawsze wystawiaja słynną - teraz zapomniałam, jak sie nazywała ta dzielnica... taki a`la gotyk:) Też fajny, klimatyczny, choć dużo jaśniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminum - ŻARTUJESZ!!!! Należałam tam przez 14 lat, a ślubu udzielał nam właśnie Ksiądz Noga, specjalnie go ciągnęliśmy do Bielska z tej okazji:D To jest niesamowity człowiek, nie będzie Wam na pewno robił problemów :) macie to jak w banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A - jeśli to nie tajemnica - to dlaczego nie chcesz brać ślubu właśnie tam? Przez tą gierkowaską architekturę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino ----- gratulacje !!! 🌻 🌻 🌻 jasminium ----- żeby dopłenić formalności ... :) porozsyłaj nam swoją fotkę ... napewno odeślemy Ci nasze ( sorki , że tak za ogół mówię , ale \"procedura\" taka sama przy nowej twarzyczce :) ) mój adres : monika_artdetable@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina: tez myslalam o nim, ale do sw. antoniego mam sentyment :-) chociaz we franciszkanskim bylam chrzczona wiec tez ciekawie :-) ale skoro ty jestes fotografem... :-) to moze moglabys polecic jakies namiary, pewnie wiesz wiecej niz ja? chetnie tez obejrze twoje zdjecia, jesli akurat masz wolny termin 2/06/07 i mialabys ewentualnie mozliwosc fotografowac moj slub i wesele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina: kurcze niesamowite!!! ;-) ksiadz noga ma \"upodobanie\" do naszej rodziny i co rok jakos trafia do nas na kolede :-) jest mily, to fakt, znam go dobrze ale jesli chodzi o kosciol.... jako budynek wlasnie nic ciekawego, brakuje ciepla tam a dla mnie to troche wazne, taka zewnetrzna oprawa :-) a z ciekawosci: gdzie mialas slub i wesele w bielsku? mam dom za bielskiem wiec jakby to moje drugie miejsce zamieszkania, moze akurat znam.. monia.kami: fotke rozesle moze jeszcze dzis, tylko cos znajde fajnego, zapraszam tez Wasze fotki na mojego maila: kasiunia_s@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum, wsyłałam Ci zdjecia na maila - a właściwie to link, nie chcę wlepiać tutaj, bo to by było nieładnie:) Jako fotograf mówię Ci tak - wybierz sobie po prostu taki kościół, jaki Ci pasuje z Twoich prywatnych względów. Fotograf musi się dostosować i kropka. Nie wierz, jeśli ktoś Ci powie inaczej:) Co do robienia Ci zdjęć, to - spokojnie:) Z tymi rzeczami nie musisz się aż tak spieszyć, ja na razie zbieram dopiero zamówienia na pierwsze miesiace roku, masz jeszcze dużo czasu:) Oczywiście wstępnie mogę Cie zaklepać:) ale to tak bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, cała seria zbiegów okoliczności:D Ja brałam ślub na Złotych Łanach - tam mamy dom, M ma dom w Straconce. Wesele - w sali bankietowej w Janowicach - bardzo, ale to bardzo polecam na dużą imprezę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×