Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość taka dziwna
ej no jasne ze i tak decyzja nalezy do ciebie gdzie weżmiesz slub czy w ciemnej norze czy jasnej norze, czy w ciemnym drewnianym, czy jasnym stylowym. jasne, ale musisz byc świadoma tez tego ze może sie okazac ze na kamerze nie bedzie nic widoczne. To taka wazna dla ciebie informacja. Mozesz ją zignorowac przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej taka dziwna:) Na kamerowaniu to się akurat nie znam, mówię tylko o zdjęciach:) Ale kiedy robiliśmy ślub w najciemniejszym z ciemnych kosciołów - u Franciszkanów w Krakowie - to był facet z kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina: ja kiedys, w dawnych czasach mieszkalam na zlotych lanach :-) niestety sali nie kojarze. fotki zaraz sprawdze :-) taka dziwna: wydaje mi sie ze w ostatnim do ciebie poscie podziekowalam ci za obserwacje wiec niepotrzebnie sie oburzasz :-) poza tym jakos okreslenie "ciemna/jasna nora" niebardzo mi przypada do gustu jak mowi sie o miejscu w ktorym ma sie brac slub . . .ale juz taka moja dygresja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasminum - czy nie uważasz, że to strasznie zaskakujące?? :D Jeśli należałaś do tego kościoła \"piramidy\" św. Józefa, to wiesz zapewne, dlaczego nie chcieliśmy, aby to ktoś z tamtejszych księży nam udzielał ślubu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina: nie nalezalam do tamtego kosciola, raczej chodzilam do tego duzego przy skrzyzowaniu (nie pamietam nazwy niestety) a swoja droga to swiat jest maly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam, żeby się przywitać - w szczególności nowe koleżanki :) zabulino --> gratuluję :) Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenko - dziękuję:D Choć w zasadzie to dopiero po obronie będzie de facto czego.. Na razie po prostu wpadłam w ekstazę, że to koniec dłubania :):) Najbardziej mi od tego urosły mięśnie ramion, tak sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upał u nas ...ja tylko mam cicha nadzieje-ze w dniu NASZEGO świeta bedzie ładna pogoda..ani za gorąco ani za zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam zdjecia celem blizszego zapoznania :-) jesli jestescie chetne, podajcie maila prosze :-) ja tez chcetnie poogladam z kim bede rozmawiac: kasiunia_s@interia.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam taka wizje--kazda która mi jeszcze nie posłała zdjecie niech sle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aders w stopce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami: ja Twoje juz tez obejrzalam :-) Ty jestes bardzo fajna kobitka i bardzo fajna para z Was jest ;-) ami27: poslalam i Tobie :-) moj adres przy nicku, kto chce niech przesyla-im wiecej tym weselej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obejrze w domu-tu poczty w pracy nie odbieram... i jak z tym makijazem bo orócz moni chyba sie nie dowiedziałam reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u dziewczyn z 2.06 niedługo bedzie \"tylko jedna ciaża\" do ślubu:D kiedy kobiety bedziecie za sukinką sie \"poważnie\" rozglądac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dziewczyny, żegnam się z Wami do wtorku:) Mam nadzieję, że w sobotę będzie ładnie, bo plener nie wyjdzie.. no i w poniedziałek - z tego samego powodu. Na razie zapowiadają deszcze na sobotę, ale może się zmieni... Jasminum, jak wrócę to chcę widzieć Twoje zdjęcia!! Ja Ci już swoje wysłałam:) Miłego prawie tygodnia - papa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> ja też za bardzo nie potrafie się sama malować, więc chyba skorzystam z wizażystki. Chyba, że wizażystka nie będzie potrafiła stworzyć makijażu, który będę mogła zaakceptować - wtedy wolę sama się pomalować (słyszałam, że niektóre wolą nałożyć więcej tapety, bo wtedy ponoć lepiej się na zdjęciach wygląda - brrrrrr, to ja już wolę gorzej wyglądać a lepiej się czuć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuuukuuu
akuku dziewczynki,wiecie kto do wasprzybył???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja!!!!wróciłam ale tylko do niedzieli....Boziu całuski dla Was wszystkich i witam bardzo serdecznie!! ;) 👄 🌻 ile wy sie narozpisywałyście!!!nigdy tego nie nadrobie,nawet nie wiem co tam u was sie dzieje.... u mnie sie posunęło cosik na przód z przygotowaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczusia !!! Powróciłaś :) 🌻 Witam Papierowe Nożyczki 🖐️ . Ciesze się , że sie zdecydowałaś wkońcu do nas dołaczyć ... :) Poczytaywałam trochę ten Twój topik \"lato 2007\" :) Nie martw się o dublowanie pytań czy wątków , bo pewnie nie raz będą ponawiane te same :) Ja jestem z Warszawy toteż w informacjach dotyczących Krakowa nie pomogę - ale sporo dziewczyn zjest z tamtych okolic ... Jeżeli o kurs chodzi to ja też mam trakowy w planach ... ale chyba w przyszłym roku dopiero. Jak byś miała ochotkę przedstawić się ze strony wizualnej to rzuć na maila swoją fotkę. My wszystkie się tutaj już w większości się powymieniałyśmy :) monika_artdetable@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka --> jasne że pamiętamy 🌼 papierowe_nozyczki --> hej! Jeśli Ci się chce to napisz jaki prezent wymyśliłaś dla rodziców. Jestem również ciekawa jaką biżuterię planujesz sobie zrobić. monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
widze ze nie wstrzele sie nigdy zeby was zastac :-( Papierowe nozyczki ja mam slub tydzien przed Toba i dopiero mam sale zarezerwowana. Niesamowiete jak duzo juz zalatwilas.zazdroszcze bo ja jak sobie o tej calej stronie organizacyjnej pomysle to mi sie odechciewa. Woalabym juz to miec za soba. a tak wogole to witaj:-) Bylam na tym topicu co ty ale tez sie tu przenioslam z tego samego powodu co Ty. Sama jestem tu nowa ale moze we dwie nam razniej bedzie ...ja tego calego topicu nie bede czytac bo nie mam na to czasu poprostu ...wiec tez z gory przepraszam jak bede zadawac pytania na ktore odpowiedzi juz padly tu wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe ---ale fajowe zdjęcia :), ktoś ładnie Cię ujął w obiektywie :) Fajny pomysł z tymi drzewkami , ale dla mnie nie wykonalny ... o ile zaproszenia być może postaram się sama zrobić , to te przewsadzanie jest ponad moje możliwości ... :) Ja spadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczucha!!!!!!!!!!!!!!!!!dobrze ze wróciłas choc na chwilke paierowe----witaj u nas!nic sie nie bój ze bedziemy pytania dublowac......pewnie niejednokrotnie!masz naprawde duzo juz ułożone-ja w sumie mam zaklepaną orkiestre i sale(zaliczkowane) dzis z wami dziewczynki nie posiedze,łeb mnie napierdziela-chce tylko wziąc prysznic i spac!:( przed chwilką oglądalismy z G. film z wesela na którym bylismy 17/06 i zgodnie stwierdzilismy ze lepiej zapłąc wiecej za porzadnego profesjonaliste niz pużniej załowac.film nie był zły-ale wszystko było jakies takie\"przypadkowe\" od muzyki do obrązcek animowanych w tle(tego ja chce uniknąc) jak macie linki do swoich kamerzystów dawac!albo jakies cenne wskazówki które moga nas przestzec przed ewen. błędami... to na 99% \"mój kamerzysta co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas śmieszne dyplomy dla rodziców odpadają, moi mają dziwne poczucie humoru więc raczej nie spodobałoby się im coś takiego. Jako prezent dla gości myśleliśmy, żeby dać na poprawinach płytki CD ze zdjęciami z wesela, ale myślę że to raczej niewykonalne. My tu każdy temat po kilka razy wałkujemy, nie przejmujcie się ;) Jak macie jakiś pomysł, pytanie odnośnie ślubu czy wesela piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
ami ..nie otwiera mi sie czesc z fragmentami filmow :-( wiec nie moge sie wyowiedziec. Papierowe nozyczki-bardzo ladna sala!!! a apartament jeszcze lepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> My jeszcze nie wybraliśmy kamerzysty, bo zarówno narzeczony jak i rodzice uważają, że można z tym poczekać. Chyba jeszcze nie chwaliłam się moją salą (o ile jest się czym chwalić): http://www.canwa.waszewesele.com/ofirnie.html Może nie jest to rewelacja, ale jak na Wawę ma przyzwoite ceny i dobrą lokację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz znalazłam sale i jestem juz pewna tylko jeszcze R.musi zatwierdzic bo on pracował a ja zwiedzałam salki ale jestem pewna ze mu sie spodoba,znam jego gust. Date początkowo ustalilismy na 1 wrzesnia 2007. Kościółek mamy wybrany,Ksiądz niby tez mily. Liste gosci skróciliśmy do ok.80 osób. sama najblizsza rodzina i znajomi najblizsi. Fotki pogadam z kumpelą moze ona nam bedzie robic. i to na razie na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nozyczki-----ukłaon za konsekwencje w czytaniu topiku:D wiosna-----ale czemu mówisz że sala taka sobie???jest bardzo ciepła ,moim zdaniem jasna(moja wygląda jak bunkier:) apropo-ostanio rozmawiałam z dziewczyną która w czerwcu tego roku robiła wesele w mojej sali-była zachwycona-obsługa iloscią jedzenia itp...bardzo się ucieszyłam-jako że panikara jestem ciagle nie byłam \"przekonana\" do tej restauracjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Koleżanki 🌻 Ami -------- ja się powtórzę na pewno co do Twojego kamerzysty ... Wg mnie jest bardzo dobry i powinnać brać go bez zastanowienia . Mam takie samo zdanie co do obrączkowych , gołąbkowych , kwiatkowych animacji na nagraniu. Nic z tych rzeczy nie chcę ! Papierowe ---- Twoja sala ( jeżeli to ta z zakładki \"restauracja\" ) nie wymaga aż tak dekoracji . ładne załony materiałowe i żyrandole dają już same w sobie dają klimat :) No ewentualnie , jkieś delikatne zdobienia z kwiatów lub z tiulu ... Kaczunia ----- to jestes kolejna wrześniówka ... ale znowu kolejna przede mną :( Wiosno------ sala bardzo ładna !!!! Jest dość blisko centrum Warszawy , a ma taaaakie zaplecze zieleni :) Bardzo fajna !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×