Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

jasminum---> 1800 za 4 osoby za zespół to w życiu nie jest drogo!!!popatrz ile biorą fotografi i kamerzysci na łebka, a muzyk prowadzi całą noc cała impreze i w sumie wszystko opiera sie na tym jak zagra.To w cale nie dużo,tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka------------- moze masz racje, ze generalnie to nie drogo. znajomi placa za 3 osoby 1200, tez za rok :-( mam nadzieje za chociaz zagraja dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminum--->wiem cosik o tym bo moj tato jest muzykiem i troszke poznałam tą branżę. a jesli chodzi o dobre zagranie,to musisz z nimi wszystko wczesniej dokladnie ustalic jak ty to widzisz i spisać porzadna umowe /gł.dlugość przerw,ilosc i jakosc zabaw,jakie oczepiny,do której grają itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten "nasz" zespol ma podobno swoj reperuar i my z niego sobie wybieramy co nam ewentualnie nie pasuje a jak chcemy cos od siebie to no problem. dla mnie to lepiej, bo nie umialabym sama wybrac piosenek na cale wesele. poza tym oni chyba tez wiedza przy czym sie ludzie bawia dobrze . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka ----------------- wlasnie nie wiem, jak to jest z tymi oczepinami i innymi weselnymi tradycjami.... ten "szef" zespolu mowil Ł. ze on zna to wszystko i moze poprowadzic ale ja nie wiem, moze lepiej byloby miec osobnego wodzireja? bo przeciez jak gosc bedzie gral to nie moze chyba jednoczesnie prowadzic zabaw? standardowo graja do 4-5 rano ale jakby cos to zawsze mozna jeszcze na miejscu cos ugadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o oczepiny i inne zabawy to jesli sa 3 osoby to nie ma sie o co martwić, u mnie ojciec gra w skladzie 2,3 osoby i dają rade.Poprosty w czasie niektórych zabaw nie gra sie muzyki bo jest zbedna i wtedy jeden z muzyków prowadzi zabawę,np.pocią może poprowadzić jedna osoba z grających a druga gra,a częśc zabaw jest prowadzona tylko przez mikrofon,bez odchodzenia od instrumentow i bez przerywania gry. Tak wiec nie masz sie o co martwic,dodatkowy wodzirej jest jak najbardziej zbędny ;) a jesli chodz i przedłużenie ewentualnie grania nad ranem,to ustal za wczasu ile bedą brać za dodatkowe godziny gry,bo moga cie potem zrobic w bambuko i walnąć kosmiczna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się witam i zegnam,robimy grila u tesciów:D dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam--- papierowe--ja mam wysle ci z domu. mam dziewczyny megakaca:(ide się leczyc!papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wróciłam z wesela o 7.00 ... Ale jako osoba ni pijąca juz się zregenerowałam :) Otóż te wesele było najlepsze na jakim kiedykolwiek byłam ... Wszystko super !!! Młoda miała suknię \"rybkę\" i zamiast welonu taki toczek-kapelusik , wiązankę z kalii - wyglądała bosko !!! Zresztą mam tę wiązankę w domu - bo oczywiście na oczepinach to ja złapałam przysłowiowy welon ( który był w tym przypadku wiązanką ) ...A wiązanka dodatkwo miała taką \"trawę\" wiszącą na której były poprzyczepiane kryształki w kolerze kwiatów ... Piękne .. Kościółek przepiękny - drewniany mały , jechali bryczką na 4 konie specjalnie sprowadzaną ok. 100 km ( na marginesie koszt 3000 zł ). Sala ... no cóż .. REWELACYJNA !!!! W życiu czegoś takiego nie widziałam ... Chyba z 6 dań gorących . No i zespół ... mnie osobiście zatykało jak grali ... Pełen profesjonalizm ... Jak facet śpiewał Rynkowskiego to jakby śpiewał oryginał. I była jedna fajna zabawa oczepinowa ( he, he którą wygrałąm ... :) ) Jest 4 kobiety i 4 panów . Najpierw kobiety na całej sali mają sie wykazać w kankanie - ocenia Młody , ktora najlepiej i oczywiście im więcej figur tym lepiej ... A panowie dostają sukienki baletowe i tańcza Jezioro Łabędzi - ocenia Młoda ... Słuchajcie ..śmiechu co nie miara. Ja zawsze jestem pierwsza do takich zabaw i raczej odważna - dlatego wygralam , bo na koniec rozjechałam się w szpagacie ... natomiast panowie wyglądali super jak tak dreptali ... co poniektórzy też próbowali szpaganów ... ( jeden nie mógł się podnieść i trzeba było mu pomagać :) ) robili \"gwiazdy \" ... Naprawdę bardzo fajna impreza i chicałbym aby moje wesele właśnie tak wyglądało ... Jak któraś chce zdjęciówki panny młodej czy bukietu to dajcie sygnał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---ja oczywiscie tez chce! ps. czy któras widziala gradie?nie odzywa sie nie meiluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami--------------- ja bym rowniez prosila o walc z "nocy..." na maila :-) monia--------------- a ciebie oczywiscie o fotki panny i bukietu :-) ja wlasnie sie boje wyboru zabaw, bo goscie beda starsi i mlodzi, nie wiem co wybierzemy zeby nie bylo nudno ale zeby i ci starsi sie bawili.. mam nadzieje ze nam ten zespol cos zaproponuje.... ja dzis zaczynam wielkie przygotowania bo w srode wyjezdzam na 2 tygodnie a nie mam kompletnie nic ;-( milego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminium ---- super ten Twój fotograf ... Chyba też bym chciała takiego na cały dzień ... Bo jednak takie zdjęcia, w takim własnie stylu są niesamowite !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ;) moge tez prosic o foteczki??? ja jutro znow wyjezdzam,mam nadzieje ze w tym czasie zarezerwuje juz ta salke moją. Jestem teraz na etapie poszukiwania kamerzysty. Chcecie posłuchać czegoś polewkowego? : http://www.studiomichaelfilm.com/filmy.html i wybierzcie film w formie teledysku z dziecieca narracją ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie zgralam kilka piosenek na pierwszy taniec, kilka z tych ktore polecaja dziewczyny. . . podoba mi sie melodia do magdy famme"aniele moj" ale slowa nie bardzo, np. taki fragment: "..... zranilam wiele serc/ lecz nie opuszczaj mnie/czuje strach ze to nie ostatni raz/poplynie czyjas lza/" i generalnie piosenka dla mnie o smutnej milosci. myslalam o samej melodii ale za dluga.... ale znalazlam tez walc z nocy... i dla mnie super, chyba sie na to zdecydujemy i do tego wezmiemy kilka lekcji tanca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
prosze przeslijcie mi tez walca z nocy i Dni jak ktoras moze...PLISSS :-) mail moj : mystica@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
i nic innego pisac nie bede bo generalnie moje wpisy pozostaja bez odpowiedzi (ostatnio)... nie wiem..chyba jestem za nudna dla was...zreszta nie bede sie nad tym zastanawiac. Tak czy siak tu bywam i czytam co tam piszecie. Monia-bardzo mnie ucieszyla Twoja relacja z wesele! Bo ja w tej samym miejscu tylko inna sala (niestety) ale i tak ciesze sie ze tak entuzjastycznie sie wypowiadasz. Punkcik dla mnie bo za rok ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mystica-----ja ci wysyłam walca!i innym tez:D dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - postanowiłam się do was dołączyć.. po dyskusjach rodzinnych ustaliliśmy termin slubu na wrzesień 2007...narazie tyle - teraz musimy zając sie m-sce wesela - objechalismy wsyztskei lokale: musimy zdecydowac spośród dwóch które nam sie podobaja..mysle ze w ciągu 2 tyg to załatwimy:) Potem do kościólka..nauki przedmałżeńskie w zimie, a reszta juz od wiosny... chyba tylko jescze musimy namierzyć ewentualnei ajkis grajków, zeby potem nie było porblemu?/ nie mam wprawy..batrdzo prosze o wskazówki te z was które są juz bardziej zaawansowane :) Pozdrawiam, Vall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
val-witaj unas 🌻 dla ciebie:Dwrzesien -fajny miesiąc... powiem wam dziewczyny ze moja siostra bedzie mi do koscioła załatwiała schole przykoscielną z gitarami tamburynem itp..nie wiem jak wam ale mnie taki klimat w kosciele niezwykle sie podoba..wrzuce wam później przykałdowego linka...teraz ide troszke popracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie nie wiem..ale temriny w salach slweslenych sa juz pozajmwoane w dużej mierze dlatego z tym ejdnym chce sie pospieszyć ..... A dlatego was pytam bo pierwszy raz mam z weselem własnym doczynienia :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
val-kolejnosc mniej wiecej taka:sala termin orkiestra(dj) kamerzysta+fotograf(jesli chcecie) kosciół-godzina itp..później siedzisz i czekasz i zajmujesz sie wszystkimi detalami które tworza całośc-tak jak my teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki tradycynie tylko witam sie z wami zebyście nie zapomniały o mnie i zabieram sie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Amiś u nas na ślubie będą dzieci śpiewać:) Ja też lubię takie klimaty jak widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej 🖐️ Wstać rano nie mogłam ....Na weselu coś soś sobie chyba nadwyrężyałam i pół nocy się nie mogłam dobrze ułożyć :( Coś mi strzykneło w plecach ... jak leżę na plecach to trudno mi się oddycha i serce mi kołocze ... jak nie przejdzie do jutra to będę musiała pognać do lekarza... Vall ---------- 🌻 🖐️ a skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przewidywany plan gosci do 90... mam andzieje, ze bedzie to jendak max 80..na początku myslelismy o skromny slubie i obiedzie dla 20 os. rodzice, rodzenstwo z połówkami, chrzestni i po babci...Ale niestety rodzice mojego pana chca takei \'normalne\'..wiec nie opieram sie zbyt mocno - choc uważam, ż emałe to mniej stresów... narazie staneło na 80 osobach, ale czuje z eejscze urośnie...ale moze nie wszyscy przyjada.. to są nasze wstepne \'analizy\'... początkowo chcieliśmy sami wszytsko zorhanizowac i zpałacic..przy 20 osobach bylo to możliwe - teraz niestety rodzice będa musieli nas zasponosorować... średnia cena 120/os...oczywiście jescze nie skonkretyzowane menu - wiec pewnie moze spaśc albo podwyższyc się.. bez ciast i alkoholu... tyle na dzień dzisijszy wiem.. no is prawdziąłm daty nauk przedmłażenskich w kraku.. są weekednowe...i chyab takei wybierzmey - penwie w zimie..zaczniemy :) - 1 weekedn i załwtione ;) reszta.....w powijkahc, ale to jescz ekupa czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×