Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Milutkiego weekendu. Zbierajcie siły na nowy tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dziś mój ostatni dzień w pracy przed urlopem :-) Mam nadzieję że minie spokojnie i bedę mogła wrócić do domu pakować walizki!!! Bardzo się cieszę na spotkanie z moim D i wspólnie spędzone chwile:-) Będziemy mieli wreszcie czas na omówienie wielu ważnych tematów ( zwłaszcza tych związanych ze ślubem ). Życzę Wam miłego piątku :-) Postaram się odezwać jeszcze dziś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Troszke mnie tu nie było bo Byłam w szpitalu ale odmówiłam jednego zabiegu wiec mnie wypisali na moją prośbę i chyba źle zrobiłam bo dziś w nocy sie powtórzyło krwioplucie i nie wiem co mam zrobic chyba wróc do szpital a taks ie boję Polak madry po szkodzie!!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jejciu Kasiu co ci jest? Wracaj do szpitala! Perełko życze ci udanego urlopu. W sumie to napewno bedzie udany bo w koncu spotkasz sie ze swoja druga polowka. Wszyskiego naj 🌼 Życze wam miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem kardiologicznie wszystko ok podobno cos w dolnych drogach odechowych ale tez nie wiedzą, no chcieli mi robic brachoskopie to jest wsadzanie rurki do oskrzeli ale sie na to nie zgodziłam nie wiem czy dobrze zrobiłam chyba nie no ale sie boje i teraz też sie boje taiego badania chyba nie dziwne Nie wiem co teraz bedzie bo dzis podobno lekarze w Zabrzu mają wolne za 11.11 wiec nie wiem co ze mną bedzie. Ale najgorsze jest to ze w szpitalu ani rzu nie plułam kwria a pzyszłam do domu to o 23 zaczełam ale tylko raz i koniec i spałam całą noc. Nie wiedza a ja oczywiście chcę byc mądrzejsza od lekarzy!!!! Głupia jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Ale dzis zastoj na forum, dawno nie bylo tu tak pusto... Kasia, mam nadzieje, ze czujesz sie juz lepiej, ale i tak powinnas chyba pojsc do lekarza, szkoda nerwow i zdrowia. Trzymaj sie cieplutko i zdrowiej jak najszybciej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie jakoś tu dzisiaj puściutko :-) Wpadłam żeby życzyć Wam udanego weekendu, odpocznijcie sobie kochane!!!!! Kasiu ---- bardzo mnie zmartwiło że źle się czujesz,,,, zgłoś się jednak z powrotem do szpitala, musisz się dokładnie przebadać żeby wiedzieć co ci dolega i jak się leczyć. Będę trzymała kciuki za Ciebie,,,bądź dzielna!!!! Pinezko, Młoda dziękuję za życzenia -> napewno najbliższe dni będą dla mnie szczęśliwe bo spędzone z ukochanym człowiekiem :-) Trzymajcie sie wszystkie cieplutko i piszcie dużo żebym miała co czytać jak wróce z urlopu :-) Przesyłam buziaki :-) Do napisania !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, coś diś tu pusto... ja na razie próbuje Was czytać od początku i jeszcze duuuuuuzo mi zostało, ale z każda strona podoba mi sie coraz bardziej więc padnę ale doczytam do końca ;) jeśli o mnie chodzi, to ja podobnie jak kilka innych dziewczyn na forum niekoniecznie przepadam za weselami, dlatego mamy tylko takie przyjęcie do jakiejść 1-2 w nocy, na 35-40 osób, najchętniej bym z tego zrezygnowała, ale pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć. Co do sukni, to zero pomysłów, jakoś mi nie podchodzą na razie żadne, najbardziej mi sie podobal strój ze spodniami sprzed 2 stron, ale ... chyba nie przejdzie ta wersja... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Koleżanki 🖐️ Faktycznie pustką wieje od wczoraj .... Ja mam trudny weeekend - wczoraj imprezowaliśmy do 3-ej w nocy , ledwo co się wyspałam a już trzeba na kolejną iść ... :classic_cool: No ale ta dzisiejsza będzie bardzo przyjemna i chętnie na nią idę - bo kolega wrócił po ponad rocznej nieobecności . Nie wiem jak mój organizm to wytrzyma :) Jakby co to dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny mam jakoś nie specjalnie udany weekend. Jestem zła, rozdrażniona i po raz kolejny przekonałam się że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie również niezaciekawie. Z powodów mieszkaniowo-finansowych narzeczony musiał się przeprowadzić do swoich rodziców, ja do swoich, tak pewnie zostanie do ślubu, wszystko zależy od tego kiedy nasz nielojalny developer odda nasze mieszkanie (miało być w grudniu, teraz jest mowa o lipcu 2007....). Dziś spędzam pierwszą sobotę bez mojego faceta i jest niefajnie. Jeśli się mieszkało razem to trudno się spowrotem przyzwyczaić do życia osobno, z rodzicami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam do was kobiety na chwilkę! wiosna-muszisz zacinąć zęby,wytrzymac bezie dobrze...muszisz byc pozytywnie nastawiona!to juz połowa sukcesu madzia---zgadzam się z toba w 100% łepek do góry coś takiego(oczywiscie w mniejszej ilości zapodam na stół http://www.sklepwesele.pl/go/_info/?id=288 a coś takiego na butelki http://www.sklepwesele.pl/go/_info/?id=454 ściskam WAS ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny w ten deszczowy poniedziałek. Ja nawet cieszę się że znowu tydzień pracy przed nami. Może pracując, przejdzie mi chandra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myślałam że to tylko ja będę miała taki paskudny humor ale jak widze dzisiejsza pogoda wprowadza nas w melancholie :( Czy ktoraś z was ma utwór Piotra Rubika \"Psalm do Ciebie\" ?? Jeśli tak to poproszę o przesłanie mailem lila_24@o2.pl Pozdrawiam i życze pogodnego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, MIŁEGO DNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życze Wam szybkiego powrotu do dobrego humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny No ja na szczescie nie mam dzis problemu z humorem, wszystko oki. Weekend spedzila zwyczajnie, nic sie nie dzialo. Ciesze sie bo moja psinka jest juz u rodzicow teraz tylko nie moge sie doczekac kiedy pojade do polski. Lila juz wysylam ci piosenke. Na poprawe humoru 🌼 dla wszystkich smutasków Milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witam po weekendzie:) Widze, ze podoba sie Wam piosenka Rubika \"psalm.... Ja tez ja uwielbiam i nawet sciagnelam sobie cala plyte:) Sliczna muzyka, na pewno cos wykorzystam jako podklad muzyczny pod film ze slubu:) Pozdrawiam i udanego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko masz cala plyte? a mozesz mi zdradzic gdzie ja scignelas? i tytily piosenek bo nie posiadam a z checia tez bym sobie posluchala calej plytki. dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda, ściagnelam cala plyte na EMULE, dlugo mi to zeszlo, bo to sa 2 CD, to sa tytuly poszczegolnych piosenek: CD 1 CD 2 PROLOG CZĘŚĆ III PSALM NADZIEI 01.PSALM APOKALIPTYCZNY 01.PSALM MOICH ŁEZ CZĘŚĆ I PSALM WIARY 02.PSALM Z KRZAKAMI CZ. 02.PSALM APOSTOLSKI 03.PSALM MOJEJ NADZIEI 03.PSALM ADAMA I EWY 04.PSALM WBREW ROZPACZY 04.PSALM ABRAHAMA 05.EPITAFIUM 05.PSALM MOJŻESZOWY CZĘŚĆ IV PSALMY PRAGNIENIA 06.INTERMEZZO WOLNOŚCI 06.PSALM Z BUKIETEM KONWALI CZĘŚĆ II PSALMY ANIOŁÓW 07.PSALM Z TAŃCOWANIEM 07.PSALM Z KRAKOWEM 08. PSALM KOCHANIA 08.PSALM ZAPATRZENIA 09. PSALM DLA CIEBIE 09.PSALM BRACI ANIOŁÓW EPILOG 10.PSALM Z ANIOŁEM STRÓŻEM 10.PSALM APOKALIPTYCZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś degustacja- tata był w hurtowni alkoholowej. Spisał ceny wódki, zapytał co się teraz na weselach pije, ogólnie zrobił wywiad. Kupił coś na próbę. Wieczorkiem ja tata i K popróbujemy. Mama ma antybiotyk, niestety nie może dołączyć do nas. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko dziekuje juz zaczelam powoli sciagac. Pszczółko udanej degustacji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×