Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Zaklepałam sobie termin u tego fotografa:) Życze Wam miłego i słonecznego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piekny słoneczny listopadowy dzień;) dziewczyny dzis jade zakupic suknie;) hehe opisze moze wrazenia jak wróce;) milego dnia;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Młoda ---- bardzo dobrze zrobiłaś . Bo los bywa czasem przekorny i możliwe że gdybys wachała sie jeszcze jakiś czas to juz nie byłoby wolnego terminu. A zdjęcia naprawdę bardzo fajne ! Miłego dnia ! Ja dzisiaj większa czesc dnia spędzę na mieście. Już mnie mierzi na myśl o staniu w korkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico - koniecznie napisz wrażenia, ciekawe czy bedziesz tak podekscytowana jak ja. I przeslij nam link, byśmy mogły zobaczyć jaką sukienkę wybrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, brakuje czasu na wszystko, z pracy wracamy między 20-21 , na studiach masa rzeczy do zrobienia, duzo nauki. ach szkoda gadać... wczoraj się dowiedzieliśmy ze za OC bedziemy mieli do zapłaty 1800 zł..masakra 27.11 idziemy na nauki przedślubne, ciesze się , że będziemy mieli to już z głowy. troszkę się ich boję. pod koniec listopada początek grudnia mam iśc przymierzyć już moją gotowa suknie - może uda się mi zrobić zdjęcia. ja juz niecierpliwei odliczam dni do ślubu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namagnesowana_Pinezka231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Umnie zastoj w przygotowaniach, ale zagladam tu regularnie Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja dziś miałam pierwszy w życiu koszmar przedślubny :D Śniło mi się, że byłam w salonie ślubnym musiałam sobie wybrać suknię ślubną, ale wszystkie były na mnie za małe. W końcu wybrałam jakiś komplet i wyglądałam w nim jakbym miała z 50 lat. To tyle ze spraw przedślubnych u mnie. Również pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, wlasnie sobie przypomnialam, ze niedawno tez mialam koszmar senny z moim slubem w roli glownej Snilo mi sie, ze mama kupila mi jakas paskudna sukienke uszyta z materialu jak na worki na ziemniaki, a jak juz poszlam do kosciola, to sie okazalo, ze moj narzeczony znalazl sobie inna i to z nia bierze slub i ze mnie wszyscy sie smiali To bylo straszne, obudzilam sie z takim przerazeniem, ze do rana nie moglam usnac. Ale podobno w rzeczywistosci sny powinno sie interpretowac odwrotnie, wiec te koszmary wroza nam piekny slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności na forum Jestem obecnie na przepustce ze szpitala do wtoprku bo wtedy będa wyniki bronchoskopi fatalne badanie ale doło sie przeżyć Jestem pokłuta igłami a krwi to mi wzieli chyba z 1litr, Ale sie rozpisałyscie chyba nie przeczytam wszystkiego Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha w trakcie mojej nie obecności przyszła tesciowa zapisała nas na godzine 13 jak prosiłam i juz mamy uumówiony slub wiec na ten rok KONIEC a nie jeszcze w grudniu są nauki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w piekny, sloneczny dzien:) Az sie chce isc gdzies na dlugi spacer, przynajmniej u mnie jest ladna pogoda, ciekawe jak u Was. Kasia, szybko wracaj do zdrowia, trzymaj sie cieplutko 🌻 Udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Tygrysica pisz jak sukna! Kupilas? O koszmarach to nawet nie \"mówcie\". Ja je miałam co noc przez ok miesiąc, jak tylko podjęliśmy decyzje o ślubie i zaczęliśmy wszystko załatwiać i gadać o tym bez przerwy. żaden z tych snów nie był przyjemny. Np. śniłam że ide w dresowej, niebieskiej sukience do ślubu i adidasach. Brrr.. na wet nie chce mi się o tych snach myśleć. Udanego weekendu, trzymajcie sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.o
Mam troszkę nietypową prośbę,ale liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc.W przyszłym roku chcę postawić salę weselną z pokojami .Problem polega na tym,że chciałam określić konkretny styl ( żeby nie był to taki sobie budynek )to miejsce musi mieć klimat i to coś....Skłaniam się w kirunku małego pałacyku ,ale proszę o propozycje.Muszę wymyśleć również nazwę.Moja siostra dała propozycję ,żeby nazwać ;łabędzie serce' . Na ten temat również będę wdzięczna za każdą wypowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kaśka------wracaj szybko do zdrowia ! Iza ------- ja odkąd zacęłąm szukać sali dla siebie tak sobie myślałam, że jakbym miała furę kasy to otworzyłabym właśnie salę bankietową z prawdziwiego zdarzenia - nie hotel , nie restauracje a właśnie salę. Otóż moja droga styl a\'la pałac jest chyba bardziej poszukiwany. Chociaż też są bardzo fajne sale nowoczesne. Podaję Ci link do \"Baśniowej\", którą uważam za jednąz najpięknięszych - jest bardzo atrakcyjna wizualnie i cenowo ( 120-130 zł osoba). www.basniowa.pl I coś w stylu nowoczesnym alecena ok. 200 zł. http://www.salabankietowa.pl Oczywiście większość sal oferuje pokój dla nowożeńców gratios ,ale rzadko ktoś wyjdzie z szeregu z czymś nowym. A np. już miłym akcentem byłoby udostępnienie auta do ślubu albo bryczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli o nazwę chodzi to poszukałabym raczej czegoś w innym języku, np. włoskim. Może nazwa jakiegoś miasta włoskiego ... Bo \"łabędzie serce\" jakoś wogóle do mnie nie przemawia ... Może po prostu \"sciągnij\" nazwę już z jakiejś istniejącej z innego miasta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ta Basniowa jest cudowna:) Najladniejsza, jaka do tej pory widzialam, szkoda, ze nie w moich stronach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezka------- ta sala na żywo robi jeszcze większe wrażenie .... Tam jest bajkowo. Chętnie tę salę polecam wszystkim, bo z czystym sumieniem mogę powiedzieć że się nikt nie zawiedzie. I pod względem organizacyjnym , gastronomicznym noi całego klimatu jaki tam panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny;) sorki ze dopiero teraz ale wlasnie wrocilam z zajec..tak wczoraj zakupilam suknie:) czuje sie pprzeszczęsliwie...bardzo bardzo sie mi ona poodba;))) ojjj;) i wklejam linka i powiem bez skrępowania z e na mnie lezy lepiej;) nie uważajcie mnie za jaką egoistke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico, suknia cudna, bardzo mi sie podoba. Fajnie że masz to juz z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica, ta sukienka jesr boska, cos podobnego tez chce miec. Czy kupilas oryginalna w Madonnie?? Mozesz zdradzic cene???? Kurcze, ja tez bym chciala miec juz swoja sukienke:) Po prostu boska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12.05.07
pszczolkamadzia!!!!!!!!! spojrzalam na Twoj suwaczek mamy ta sama date slubu:) napewno bedzie szczesliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziekuje za miłe słowa Ja sie tak strasznie boje ze mam już schizy ze to cos groźnego Najgorsza jest mysl ze moja mama 2 lata temu zmarła w szpitali 19.11 i cały czs mi sie wydaje ze to nie jest przpadek ze ja sie tez tam znalazłam mama była 10 dni i ja tez Boje sie myslec a wyglądam gozej niż nie iem kto moja psychika siada z dnia na dzien i nie poreafie sie otrząsnąć Serce mói coś innego a głowa też Wiecie i co jeszcze mi sen z powiek sciaga to ze nie bede mogła mieć dzieci a raczej moge ale \" śmiertelnosc kobiet w ciązy z taka wadą jest bardzo duza\" takei słowa usłyszłam Przepraszam ze pisze o takich rzeczach ale nie mam siły i nie mam komu sie wypłakać Byle do wtorku, moze beda wyniki Boję sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaisa, mysl pozytywnie! Im bardziej myslisz o czyms zlym, to jeszcze bardziej sie nakrecasz, a wyobraznia dziala bardzo w takich sytuacjach, wierze, ze bedzie ok i Ty tez musisz tak myslec, wiem ,bo sama wiele przezylam, i gdyby nie pozytywne myslenie, juz dawno bym skonczyla w jakims psychiatryku. Takze glowa do gory i bądz silna:) 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na nasze suwaczki, juz tylko 9 miesiecy do naszego szczesliwego dnia, do poczatku wspanialego zycia z ukochanym facetem:) O tym powinnas teraz myslec:) Pozdrawiam gorąco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×