Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej Koleżanki 🖐️ Mam tak dużo pracy , że nie bardzo mogę z Wami na bieżąco pisać. Nawet teraz pracuję w domciu :( Czytam oczywiście wszytsko :) Pszczółkamadzia ---- koniecznie zdaj relację :classic_cool: Moja koleżanka z hurtowni alkoholi powiedziała, że najczęscie na wesela brany jest Pan Tadeusz i Smirnoff. Ja w wakacje byłąm na weselu gdzie była wódka Vip o poj.0,75 l. Fajna cirnka butelka . Osobiście nie próbowałam , ale inni zachwaliali. Osobiście nie chciałabym mieć 0,75 tylko 0,5 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki! Miłego dnia Wam życze i do napisania później. Mam nadzieje, że topic troszke ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Degustacja się udała :) Zdecydowalismy się na Pana Tadeusza, chociaż dawniej wszyscy upierali się przy Smirnoffie. Pan Tadeusz po mocnym schłodzeniu jest rewelacyjny, nie wykręca buzi tak jak np.Sobieski. Ładna jest butelka, którą będę mogła ozdobić tylko kokardką lub małą zawieszką a nie naklejką z gołąbkami :) Kobieta w hurtowni powiedziała że jest to wódka która najczęściej brana jest na wesela. Smirnoff niestety podobno się popsuł i trafia się też \"lewy\" Tata dzisiaj zamówi 25 kartonów czyli 150 butelek półlitrowych na ok 110 osób. Do tego będę mieć 2 kartony białego i 2 kartony czerwonego wina. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze degustacja sie udala. tak to prawda ze Pan Tadeusz to dobra wodka, my tez sie nad nia zasatanawiamy ale to sie jeszcze zobaczy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnienawał pracy niestety, stąd zastój w pisaniu i czytaniu niestety, ale staram się jak mogę nadrobić te kilkaset stron jeszcze... w końcu kiedyś Was przeczytam ;) pozdrawiam w ten zimny i deszczowy listopadowy dzień, aha czy Wam też juz się śni ślub? ja wczoraj miałam taki sen, ale niezby miły, więc już mam trochę czarne wizje... trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie... nareszcie złapaliśmy trochę oddechu... nie trwało to jednak zbyt długo.... tydzień rozpoczął się bardzo intensywnie... dziejszy dzień będzie dla nas baaardzo trudny (to dotyczy zarówno naszego prywatnego życia jak i zawodowego) mam nadzieję, że poradzimy sobie jakoś (front działań mamy opraowany) ;) ...miłego dnia dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Milego dnia zycze, zaraz uciekam na uczelnie. Wiecie, az wstyd sie przyznac, musze zaczac pisac prace, a nawet nie jestem zapisana do biblioteki glownej naszej uczelni, hi hi, jakos nigdy nie mialam potrzeby korzystac, bo i tak musialam miec jak najbardziej aktualne ksiazki i kserowalam wszystko. A terz musze sie zapisac i glupio mi isc... No ale nie mam innego wyjscia :D pszczolkamadzia: u mnie tez bedzie ok 110 osob i chetnie skorzystam z Twoich rad dot. alkoholu:) Tez sie zastanawialismy nad Panem Tadeuszem. Milego dnia:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - cena Pana Tadeusza za 0,5 l to 18.52 zł. Wstępnie jak liczyliśmy koszty wesela zakładaliśmy ok 25 zł za wódkę, więc jesteśmy mile zaskoczeni tą ceną. Smirnoff jest chyba o 2 zł droższy, ale dla nas Pan Tadeusz smakuje lepiej. Brida - trzymaj się skarbie, będzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółkamadzia --- faktycznie cena bardzo dobra, bede musiala znalezc jakas hurtownie w okolicach wawy i miejmy nadzieje ze bedzie cenowo podobnie jak u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolkamadzia --- wlasnie zerknelam na suwaczek jej 5 misiecy i 4 tygodnie ten czas zbyt szybko leci a ja jeszcze mam tyle rzeczy do zalatwienia. Ciekawe czy ze wszystkim sie w tym moim tempie wyrobie. Pszczółko o której godzinie masz ślub?? ja o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobiety!!!!widze że troszke poprawiły sie marsowe miny..:d brida---wszystko sie uda..trzeba być dobrej myśli!ja za 2tyg na pierwsza runde po slaonach uzbrojona w aparat(chętnym zdjęcia wyśle jak coś)ale czas pedzi!dziś dokładnie 200 seta moja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety! Ja jestem bardzo zapracowana, ach jakie to przyjemne uczucie;) U nas zastój w przygotowaniach.. i pewnie na razie tak będzie. Pan Tadeusz to dobra wódka, my jeszcze nie rozmawialiśmy na ten temat. Wiem, że na polter będzie absolwent. Spokojnego i miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł. U mnie zastój, tak jak u Caprii - w sumie nie mamy co na razie przygotowywac, więc chwilowo straciłam zainteresowanie tematem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) U mnie poodbnie jak u Kropki. Po pierwsze nie mam czasu, a po drugie przygotowania stoją w miejscu (w przyszłym tyogndiu jade z materiałem do krawcowej, uzgodnić szczegóły, poza tym jak wszystko dobrze pójdzie to pojedziemy podpisać umowę z restauracją którą mamy zaklepaną, poznają się wreszcie nasi rodzice...) ale prawdę powiedziawszy wcale mnie to już nie bawi po prostu nie myślę o tym. Trochę odechciało mi się tego wesela :P Ale to pewnie chwilowe bo jak zaczną się przymiarki sukienki to wszystko już szybciutko poleci. Ale się rozpisałam :P Miłego wieczoru i pozdrawiam cieplutko! Odezwę się za jakiś czas jak moja wena powróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Miłego i cieplego dnia wam zycze Uciekam do pracy do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ U mnie też na razie zastój. Znaczy się znamy termin rozpoczęcia 10 tygodniowego ( !!!) przygotowania do Bierzmowania dla R. Co prawda raz w tygodniu , ale na każdym spotkaniu trzeba być... Wiosno ---- bardzo mi przykro z powodu Waszej sytuacji mieszkaniowej. Niestety, ale pomimo tego że nowych osiedli powstaje ogromna ilosć to i tak developerzy mają niezłe pośligi. A u niektórych poślizg w oddaniu inwestycji to mały pikuś w porównaniu co wyprawiają potem. Moja koleżanka odbierała mieszkanie. Wszystko cacy, ale nagle okazało się że musi 20.000 dopłacić ,bo był jakiś tam zapis ( oczywiście tak skonstruowany , że nikt nie wiedział o co chodzi) że po oddaniu bloków developer będzie mógł rozliczyć rzeczywiste koszty . No i \"oczywiście\" w tym wypadku poniósł większe koszty niż zakładał .... Zebrali się więc mieszkańcy , wynajęli wspólnego prawnika. Ale co dalej to nie wiem , bo się z nią jakiś czas już nie widziałam. Mój sąsiad odbierał mieszkanie ze 2 miesiące temu. I też mu karzą coś tam dopłacać. Miejmy nadzieję , że u Was będzie wszystko w porządku. My mamy taki plan, żeby zakupic jakąś kawalerkę albo 2 pokoje właśnie na jakimś nowym osiedlu i wynajmowac. Tym samym czynsz i rata kredytu spłacałby sie z opłaty za wynajem. No a potem , albo mozna sprzedać jak już przyjdzie \"jesień życia\" albo zostawić dla potomności . Tylko realia są takie, że po pomimo iż mieszkania sa bardzo drogie to i tak ich nie ma ! Zostają same 100-120 metrowe za taką cenę , że można super dom wybudowac ... A juzw tej częsci Wawy w której mieszkam ( a są to zasadniczo peryferie) cena za metr waha się od 5.000 do 7.000 ... Szok ! A takie mieszkanko na wynajem powinno być raczej w dobrej lokalizacji. Co z tego że na warszawskim Tarchominie i Białołęce za metr można zapłacić niecałe 3.000 zł , - ale dojechanie tam równa sie kilkugodzinnemu staniu w gigantycznym korku. Uff, ale się rozpisałąm. No ale jak już zaczełam to żal mi było usuwać :) Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie także zastój w przygotowaniach. Sukienki co prawda już przymierzałam ale jakoś mi się to znudziło i postanowiłam wrócić do tego dopiero po grudniowych targach. W związku z tym że jestem przez jakiś czas słomianą wdową :P odnawiam przy piwku kontakty z koleżankami a co za tym idzie kac mnie dzisiaj męczy i ledwo siedzę w pracy:( Dziewczyny z okolic Wawy znacie jakąś hurtownie alkoholi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ------Ja będe brała z hurtowni mojej koleżanki - znaczy się z hurtowni jej rodziców. Ale ona tam pracuje :) Hurtownia jest na Targówku . www.waldipol.pl Ta kolezanka mówiła mi , że w ich sklepie przy hurtowni alkohol można kupić w cenie zbiżonej do ceny w makro. Natomiast jeżeli sie bierze większa ilosć to pewnie można negocjować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki monia :) zaraz obejrze stronę i pewnie tam pojadę w końcu lubię negocjować ceny a jeśli pozwolisz to powiemże od Ciebie dostałam adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie długo sie nie nasiedzialam dzisiaj w pracy. wrocilam po 9 bo dostalam goraczke i wogole bardzo zle sie dzisiaj czuje (miesiaczka) teraz sobie leze. Co do przygotowan to widze ze u wiekszosci z nas jest zastuj, u mnie podobnie. ruszy sie moze dopiero jak wybore sie na przymierzanie sukni. ale to jeszcze caly miesiac. Alkohol kupimy chyba jeszcze w tym roku, przynajmniej czesc. podobno ma bardzo zdrozec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!a ja za 2tyg na buszowanie po salonach się udaję!tyle z nowości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Większość z Was pewnie mnie nie kojarzy, bo zaglądałam tu głównie w starych, dobrych czasach, kiedy to czas posiadałam, ale wstąpiłam, żeby zrobić małe obwieszczenie - otóż moja przyjaciółka brała ślub kilka tygodni temu i byłam przy tej okazji na pierwszym weselu, na którym DJ był tak świetny, że dosłownie trudno było zgonić ludzi z parkietu! I to mówię ja - którą kilka z Was zapewne pamięta jako wierną zwolenniczkę jazz-bandów \"na żywo\"!! Więc jeśli jest tu jakaś dziewczyna z Katowic lub okolic, która szuka naprawdę genialnego DJa (od razu mówię - nie jest najtańszy), to niech do mnie pisze - specjalnie z myślą o Was wzięłam jego wizytówkę. :) Adres- pod nickiem. Uściski!!! Zwłaszcza dla.. sama wie, kogo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś!!!!ja sądziłam że ty sie pod ziemię zapadłaś kochana!!!!!ale dobrze że jesteś..jutro wkleje ponownie fotografa..rzucisz fachowym oczkiem:D dziś padam!siłki c.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×