Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kaśka22 3 maj sie mocno...ja tez wiele przezylam 2 rezonase, 3 tomografy, pellno badan i Dziekuuje BOGU ze nic mi nie ejst...wiec z toba tez bedzie wszytko...dobrze...nawet jest a nie wiesz o tym..jest dobrze:) przytul sie do ukochanego..i wszytko co zle znika\') a suknia wyszla mnie z weleonem 4 890 zł (jeszce musze buty kupic, bielizne, ) ale zakochalam sie w tej sukni:) milej niedzili dziewczyny:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ale ta niedziela senna. U mnie za oknem taka mgla, ze nic nie widac, jakbym w chmurach mieszkala. Tygrysica, no, cena sukienki mnie porazila. Nie wiem, czy bede mogla sobie pozwolic na tak droga kreacje. Chociaz z drugiej strony to jedyny taki dzien... Jezeli juz, to bym wypozyczyla nowa za polowe ceny. Ale wszystko wyjasni sie po nowym roku. Trzymajcie sie, milej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kasiu, nie znamy się, ale nie przeszkadza mi to życzyć Ci duuużo zdrowia 🌼 🌼 🌼 Niestety znam ten niepokój... Tygrysico - suknia powalająca, cena co prawda też, ale to w końcu jedyny taki dzień ;) Świetne w tej sukni jest to, że masz to bolerko - płaszcz do kościoła - to się bardzo przydaje. Ja też miałam podobne rozwiązanie i od siebie dodam, że w takiej sukni ma się jakby \"dwa Wielkie Wejścia\", bo wygląda się zupełnie inaczej \"W\" i \"BEZ\". Wiosenko - a`propos sukienki. Jak przeczytałam Twojego miłego posta, to mi się zaczęło po głowie kołatać, że miałam Ci coś powiedzieć i Tygrysica przypomniała mi, co :) Pamiętasz, jak zachwyciłyśmy się tą samą sukienką - taką a`la elfią?? Otóż widziałam ostatnio \"na żywo\" sukienkę w takim samym stylu, z wszystkimi zaletami tamtej, ale bez jej wad - tzn ewidentnie ślubną i bardziej kobiecą niż dziewczęcą! Możesz sobie ją obejrzeć dokładnie - w naszej galerii nr 2. Dziewczyna jest z Warszawy i suknia też była kupowana w Warszawie - jeśli Ci się spodoba, to skontaktuję się z tą dziewczyną i zapytam, w jakim salonie ją zdobyła. Uściski dla wszystkich!!! (Ami, nie mam jeszcze komentarza odnośnie fotek;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, niestety czytanie utknęło na razie i jedynie zaglądam na bieżąco, Kasiu, będzie dobrze!!! musi być... i tyle tygrysico, suknia piękna, ja ciągle poszukuję i nic na razie nie wpadło mi szczególnie w oko, szczęściara z Ciebie że masz to już za sobą. pozdrawiam i dużo sił w nadchodzącym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Tak to juz jest z tym zyciem - tyle spraw na codzien, ze czasem ciezko wygospodarowac chwilke, aby napisac nawet pozdrowienia. U nas przygotowania w miejscu - fotograf, sala, kosciol zamowione. Nie wiem kiedy nawet bede miala czas polatac troche po salonach. Ale musze go gdzies znalezc - chocby na koncu swiata : ) KASIA - trzymam kciuki, na pewno wszystko skonczy sie szczesliwie. Ta niepewnosc moze byc nieprzyjemna, depresyjna, ale mysl, ze MUSI MUSI MUSI byc dobrze. I koniec.I Kropka. Zrob kolacje dla siebie i ukochanego, wyjdzcie gdzies razem - kino, zakupy - one zawsze odrywaja uwage od wszystkiego. Co ty mowisz, ze zle wygladasz ????? Stan przed lusterkiem i powiedz sobie, ze absolutnie nie chcesz tak wygladac, pomimo badan, zlego samopoczucia, nastroju itd. Zrob sobie fryzure, makijaz, ubierz sie - poczujesz sie lepiej. Powiedz sobie, ze tak silna kobieta jak ty moze udzwignac wiele, poradzic sobie z tym i dalej byc silna, atrakcyjna. Pamietaj, ze zawsze o burzy wychodzi slonce !!!!! Zawsze .... TYGRYSICA - suknia BOSKA !!!!!!!! NIESAMOWITA !!!!! PIEKNA !!!!!!! Uwielbiam ten styl i kroj. Na pewno bedziesz pieknie wygladala i zachwycisz meza i wszystkich gosci. A przede wszystkim sama ze soba bedziesz sie dobrze czula. Bo bedziesz sexy panna mloda, a nie nadeta beza !!!! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie :) Kasiu -- zobaczysz wszystko będzie dobrze i szybko wyzdrowiejesz :) tygrysica, pszczółkamadzia --- suknie bardzo ładne :) robią niesamowite wrażenie :) Ja z przymierzaniem sukni wstrzymuję się do targów w wawie. Może tam sobie coś upatrzę a jak nie to już sama nie wiem czy wybiorę coś z proponowanych przez salony Zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółkamadzia sukienka piekna;) a gdzie mierzylas i gdzie ja zakupials?? ja nie mierzyłam tego modelu chociaz chyba w madonnie z 15 mierzylam..ile wyszt cie koszt tej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico - tak jak już pisałam - sukienka jest z kolekcji 2006 kosztuje 4400 ale ja zamówiłam ją w tym roku, więc dostanę ją po nowym roku dopiero. Łącznie z rabatem, marudzeniem, negocjowaniem - zapłacę 3500 Chyba taka jest cena ostateczna, bo za sukienkę nie płacę ja i nie było mnie przy ostatecznym ustaleniu ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dobrze ze weekend juz sie skonczyl bo dla mnie byl bardzo zagmatwany. dziewczyny suknie sliczne:) Kasiu napewno wszystko bedzie dobrze, trzymaj sie 🌼 dla ciebie. Zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoloko
:) Hej! O jak się cieszę,że znalazłam coś dla siebie:)))))) Już sobie drukuję cały topik- oj będzie co robić dziś wieczorkiem jak luby zacznie chrapać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoloko
Poczytam, to postaram się zorientować kto i co, jakie macie dziewczyny problemy.... ...już się niemogę doczekać:)) może mi któraś coś doradzi- bo jak pewnie się domyślacie ......................ojojoj tyle pytań co do imprezy?!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocoloko
...i już drukuję 50 stron! :) bo cholera całego tomu to do domu niezataszczę cieszę się- ups!:) już pisałam???? żę będę dzielić się z kimś(mam nadzieję,że niedługo anonomowym) swoimi przemyśleniami i wątpliwościami co do tego ważnego dnia-DNIA ŚLUBU!!!!!!!!!!!!!!!!!- wiecie ,że na ten dzień(a' propos 28 lipca 2007r) czekałam całe dłuuuuuuuuuuuuuuugie 13 lat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Cocoloco ----- witaj 🌻 To faktycznie trochę się wyczekałaś :) Napisz skąd jesteś i na jakim etapie są Twoje przygotowania. Tygrysica ----- a widzisz jak gust się zmienia. Bo to chyba Ty wklejałaś linki do takich rozłożystych sukni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko witaj i miłego czytania troszke sie tego nazbierało:) Naprawde sie naczekałaś na ten najpiekniejszy dzień w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami78 dokładnie , ale jednak zdecydowalam pomierzyc suknie te pompomy;( w zyciu bym jej nie kupila...ale człwoek to juz taka istota jak nie sprawdzi nie uwierzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kobiety COCOLOKO witaj unas!🌻 jak uwas Was samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, my pobieramy sie dokładnie w 10 rocznicę bycia razem. Witaj Cocoloko, skad jesteś? Co do dzisiejszego samopoczucia to u mnie nie najlepsze, przygnębiajaca pogoda i w ogole nic sie nie chce. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.o
monia.kami78 - wielkie dzięki za odzew. Baśniowa jest faktycznie jak z bajki i oddaje w pełni to co chcę zrobić.Przerażają mnie trochę koszta ,ale jak już coś robić to z pasją i dobrze. Co do nazwy "Dwa Księżyce" wpadła mi w ucho i pozostaje na liście do rozpatrzenia.Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem. Mam nadzieję ,że jak już postawię pałacyk to wszystkie pary bawiące się w nim będą zaczrowane swoim szczęściem i żyły ze sobą długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziekuje wam wszystkim za dobre słowa dziś jest juz lepiej choć jutro rano jade spowrotem ale chcę miec to za sobą !! Potem idę prywatnie na zdrowiu sie nie oszczędza bo wiecie jak to państwowo zawsze jestes \"niczyja\" a tak przynajmniej masz ta etykietke od dr.... Musi byc dobrze wszystko wam opisze jak wrócę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:), witam cocoloko serdecznie:) Coz za dzien przyjemny, caly ranek i przedpoludnie buszowalam po second handach z kumpelami, i sie niezle obkupilam za nieduza kase. Nigdy wczesniej jakos nie potrafilam nic wynalezc, a tu prosze, cud sie stal:) Chyba czesciej bede sobie robic takie wycieczki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.o
Pinezka... dzięki za propozycję nazwy pałacyku, podoba mi się "Dwa Księżyce".Coraz bardziej przekonuję się o słuszności swojej decyzji co do stylu dworkowo-pałacowego.Takie miejsce ma w sobie to coś.....Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pomysły to z góry za nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, nie ma sprawy, jak cos mi jeszcze wpadnie do glowy, to napisze:) I zycze powodzenia i wytrwalosci w realizowaniu swoich marzen:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.o
Wielkie dzięki Pizezka .Wytrwałości mi nie brak zobaczymy jak z kasą.Narazie jestem pełna euforii - no i budynek się już projektuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielka
Witam wszystkie przyszłoroczne Panny Młode! Ja osobiście piszę się na czerwiec 2007, z tym że jesteśmy na etapie szukania sali i właśnie w związku z tym mam pytanko, ile pieniążków się wpłaca przy rezerwowaniu sali? Jeśli ma to znaczenie to jestem z Poznania i wesele będzie gdzieś na około 80-90 osób :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×