Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć Dziewczyny!! 1. Wódka już zmagazynowana w domu. 25 kartonów czeka na maj :) 2. Byliśmy w poradni rodzinnej na pierwszym spotkaniu. Gdyby nie pytanie czy wiem kiedy jest - rozmącone białko jaja kurzego - byłoby w miare OK. Pani chodziło o rodzaje śluzu - tak na marginesie. Powiedziałam że nie znam się na tym i mnie to nie interesuje bo K lepiej orientuje się w rodzajach śluzu :) A na pytanie dlaczego tak wcześnie przyszliśmy do poradni K odpowiedział - by mieć to w końcu z głowy :) Kolejna rozmowa po nowym roku. 3. Czy nie uważacie że troche przesadzilismy - mamy już salę, orkiestrę, suknia zamówiona, foto załatwione, kamera też, wódka kupiona, fryzjer umówiony, auto zaklepane. Czy to nie za szybko? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w ten słoneczny dzien :) Pszczółko -- jak dla mnie to nie lepiej mieć wszystko z głowy wcześniej a i tak się okaże że o czymś zapomniałyśmy. Biorąc pod uwagę naszą datę ślubu moim zdaniem jest OK. Też chciałabym mieć już wszystko załatwione, ale niestety nie jestem jeszcze w tak dobrym położeniu jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - nie mam pojęcia, ale jak kiedyś będę w okolicach hurtowni to sprawdzę. Ja brałam pod uwagę smirnoffa lub pana tadeusza. Dziewczyny, nie zapomnijcie zachować paragonu lub faktury za alkohol. U mnie tylko na tej podstawie lokal przyjmie wódkę na przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! madzia--co za szybko ???nie, nie uważam tak.teraz masz luz,mozesz zająć się dodatkami..ja mam sale muzyke ekipe foto-video i już nic więcej.aa!i mam brak koncepcji na kiece:D..mam nadzieje ze się to zmieni niedługo... dziewczyny miałam 1 koszmarek ślubny: najpierw z G. zaspaliśmy na slub,potem pojechaliśmy w dresach do kościoła(zapomnieliśmy kupić ubrań(!!)-potem okzało sie ze do ślubu kulamy się zdezelownym maluchem obklejonym ceratą!!!!SZOK! obudziłam się w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki Pszczółko :) właśnie zaczełam brać pod uwagę inne miasta na zakup alkoholu tzn te gdzie mam kogoś znajomego i kto często bywa w Wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczyny, a ja nie mam wiekszego problemu z alkoholem, mieszkam niedaleko wschodniej granicy :P wiec od pewnego czasu mamy regularne dostawy Finlandii w cenie promocyjnej, rodzice A. sie tym zajeli wiec jeden problem z glowy :) A w niedziele i pon mialam pierwszy podboj salonow, mierzylam tez 2 sulnie uzywane i tak naprawde nie moge sie zdecydowac, tyle jest pieknych sukien, w kazdej sie sobie podobam, chyba nie jestem zbyt wymagajaca hehe. A jak facet mnie zobaczyl moje zdjecie w welonie stwierdzil ze nie moze sie juz doczekac tak jak ja zreszta :) Jedno jest pewne, odkladam ogladanie sukien do wiosny bo jestem przekonana ze bedzie w czym wybierac... no i chyba odkupie jakas uzywana... zobaczymy. Ale wrazenie niezle, w takiej duuuzej pieknej sukni az sie chcialo spiewac \"przetanczyc z Toba chcę calą noc\" :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:D Więc ktoś mnie jeszcze pamięta ;) Ami - czekam na linka, chętnie pooglądam:) Ty też sprawdź sobie naszą stronkę - \"troszkę\" się rozrosła i jest duuużo zdjęć, nawet jedne... znad morza.. :) Nie uwierzysz, ale akurat w czasie, gdy odpoczywaliśmy po mojej obronie w Dźwirzynie, \"napatoczyła się\" sesja.. dowiedziała się para od naszych gospodarzy, że fotografujemy, i się zgłosili :) Jak to się czasem dziwnie układa - myślałam, że nigdy nie będę mieć w galerii zdjęć ślubnych znad morza, a mam!! Inna sprawa, że to było \"z marszu\", bez żadnych rekwizytów, etc. bo kto by pomyślał, że tak się stanie.. A co do ślubnych koszmarów - Twój był naprawdę niezły!:D Ja nie miałam ani jednego, za to moja mama (przy okazji mojego ślubu) -całe mnóstwo;) Moniu - uściski i cmoki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś!!bądź pewna że wieczorem naskrobie coś i obejrze!!!!myślałam że zapomniałaś onas:( ale dobrze ze się myliłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety znam i jak na razie najtańsza jest hurtownia od moni.kami. finlandia 0,5 l. 27,90 absolut 0,5 l. 26,43 Poszukam jeszcze w okolicach ale te co są w PF niestety są droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami kochana, bardzo Cię przepraszam, że Cię tak \"zaniedbałam\" :( Mieliśmy straszną \"Arizonę\" w związku z moją obroną (było niewesoło, schudłam do 47kg i bywało, że mdlałam) i później - pracą.. jestem psychologiem w wielkiej katowickiej szkole średniej, straszna harówka, ale mnóstwo satysfakcji! To jest szkoła bardzo.. renomowana, muszę chodzić do pracy w garniturze etc., i wyobraź sobie, że przyjęli mnie od razu - na mojej pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej w życiu! A byli inni kandydaci - starsi i bardziej doświadczeni. Więc strasznie byłam z siebie dumna. No ale haruję jak dziki osioł - jutro mam warsztaty dla dziewczyn na temat odchudzania. A że jako fotograf wiem, co się robi ze zdjęciami w gazetach, zamierzam im pokazać parę zdjęć kobiet \"przed\" i \"po\" obróbce komputerowej, żeby dziewczyny przestały się sugerować głupimi piśmidłami. Na pewno nie będę zaglądać tak często, jak kiedyś, ale obiecuję, że czasem będę, a na maile odpiszę zawsze:) Cmoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zabulina :) Janse, że jeszcze Cię pamiętamy! Mi akurat brakowało rozmów z Tobą na forum :) Cieszę się, że udało Ci się znaleść pracę, w której dobrze się czujesz. Jak widzisz wiele z nas ma coraz mniej czasu na siedzenie na forum (ja również ostatnio rzadko wpadam). Mam więc nadzieję, że od czasu do czasu nas odwiedzisz, wesprzesz dobrą radą fachowca ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny, prosze pomóżcie mi i ocencie tych dwoch fotografow. niestety jestem z takiego regionu gdzie nie ma zbyt duzego wyboru:( 1. www .prybal.newamber.com 2. www.magiafotografii.pl i tutaj są jeszcze zdjecia tego fotografa: http://wesele.ws/justyna-lukasz/ czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mloda, ja się akurat trochę znam;) ale mam zwyczaj nie oceniać pod względem estetycznym (choć niestety czasem mi się nie udaje), tylko technicznie. Pod obydwoma względami lepszy jest drugi gość. Technicznie bardzo fajne, zróżnicowane kadrowanie, niezłe wyczucie. Tylko jedno, malutkie ale- tych zdjęć jest za mało!!! Masz sesję portretową (bo trudno nazwać sesją ślubną te zdjęcia Panny Młodej - to raczej modelka) i dwie ślubne, z tym że z jednej tylko parę zdjeć. Ja nie lubię, jak fotograf wybiera kilka najlepszych - powinno się wg mnie pokazac co najmniej te 20-30 zdjęć, i najlepiej - jeszcze ze 20 z reportażu, żeby osoba wyrobiła sobie zdanie, przynajmniej sama tak robię. Pozdrowienia Cześć Wiosenko!:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Młodej - ta jedna sesja, z której jest więcej zdjęć, wydaje się naprawdę fajna. Ja tylko nie lubię, jak nie ma do porównania kilku par. Z doświadczenia wiem, że \"ćwiczy się\" przeważnie na jakiejś wychodzącej za mąż koleżance albo kuzynce - możliwe, że tak było w tym przypadku. Ale koleżanka to nie jest typowa klientka, bo zna dobrze fotografa, nie boi się zdjeć i tak dalej. M.in. dlatego ja wolę, jak można obejrzeć kilka par:) Wtedy wiesz, że są fajne dlatego, że fotograf jest fajny, a nie dlatego, że para wyjątkowo fotogeniczna albo zaprzyjaźniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina wielkie dzieki. Ja tez myślałam nad tym drugim ale mam taki metlik ze mala glowa. Aha on ma teraz promocje, że jezeli zamowisz teraz to zdjecia masz za polowe ceny, tj. ja wybralabym zestaw 4-on kosztuje 1200zł. (przygotowania, slub, wesele do 1 w nocy i plener) a wiec zaplacilabym 600zł. naprawde nie wiem co mam robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo tanio. Na pewno nie płaci podatku;) Najlepiej udaj się do tej dziewczyny osobiście (generalnie wg mojej oceny dziewczyny lepiej spisują się jako fotografowie ślubni - to moja subiektywna opinia podparta opiniami moich własnych klientek, którym poprawiałam makijaże, ratowałam suknie za pomocą fastrygi i robiłam inne dziwne rzeczy :D) i pogadaj z nią. Czy ma może więcej zdjeć, których nie umeściła na stronie? Czy może pokazać Ci więcej zdjeć z tego drugiego ślubu? Jeśli pokaże Ci więcej i będzie Ci się podobać - bierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ----- to taniocha !!!! Zdjęcia są super i nawet za 1200 to się opłaca . Bardzo mi się podobają ! Łap go puki jeszcze ma termin wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam dziewczyny za rady. macie racje nie ma sie co zastanawiac, biore go:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko ---- to i ja się pochwalę :) :) www.bogacka.pl Ja ze swojej fotografki jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Przy podpisywaniu umowy widział albumy ze zdjęciami nie pokazanymi w necie i napewno nie mam sie czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda - mi się w takim razie pomerdało - nie wiem czemu wydawało mi się, że gdzieś tam padło imię dziewczyny po drodze:) W każdym razie - zdjęcia ładne, ale podtrzymuję - obejrzyj więcej:) Capri - fajniutkie:) Gdybym brała fotografa dla siebie, na pewno poprosiłabym o pokazanie całych albumów danej pary, bo zdjęcia super, ale tak po jednym chyba na parę? Ale na pewno jak się spotkasz osobiście to Ci udostępni więcej:) A te \"the best\", co są na stronie - palce lizać:) Spadam, dziś i tak mam luźny dzień, ale już robota czeka;) jeszcze pewnie zajrzę później 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Monia, a ja kojarzę tą panią!:) Ma śliczne zdjęcia, ale przede wszystkim bardzo podoba mi się jej strona. Ale jak się dowiedziałam, ile kosztowała, to pozwoliłam mojemu Michałowi zrobić stronę dla nas własnoręcznie;) pap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej zabulina --> miło znów czytać Cię na forum..... gratuluję pracy, sama wiem jaką cudowną satysfakcję ona daje ;) u nas wszystko bardzo zagmatwane pozytywnie, negatywnie, wszystko w jedym..... wolałabym mieć totalny spokój, ale nie zawsze jest tak jak chcemy.. resztę przygotowań odłożyliśmy na długo, długo, długo... dobrze że wiele mamy już za sobą... presja czasu w naszym przypadku odpada :) pozdrawiam WAS wszyskie, odezwę się za jakiś czas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×