Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

dzień dobry :) dziś wstałam jak nowo-narodzona grypsko odeszło :) tygrysiaca gratuluję zmiany daty :) monia super że już macie już fotografa.... nam będzie robił zdjęcia kuzyn M i mój przyjaciel, mają dobre sprzęty, na codzień zajumują się tym profesjonalnie więc powinno być ok. Kuzynowi M nie ufam, ale Przyjacielowi tak, dlatego odpuszczam fotografa :) pozostaje tylko ewentualnie kamerzysta o którym chwilowo nie myslę bo nie mam siły go szukać i ogladac kolejnych tandetnych filmików, którymi pan kamerzysta się zachwyca natomiast ja jakos mam kłopoty z dostrzeżeniem w nich czegokolwiek pozytywnego ;) dobrze że dzisiaj sobota -- mam jakis atak nic-nierobienia... ale niestety muszę sie wziąć za porządki... a...Kasia pytałaś o remonty.... moi rodzice zamierzają przeprowadzić jakiś domowy remoncik, ale to chyba nie koniecznie związane jest ze slubem, planowali to od bardzo dawna i trudno było im zacząc, teraz ponoć mają trochę większa motywację ;) monia --- ja podobnie jak Ty mam ustalona godzinę 17.00 i mysle że jest to bardzo dobra godzina :) (optymalna) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) W sumie to chciałam się tylko na szybko przywitać i wracam do sprzątania :) Nadziejamyszki -> dotarł moj mail z tekstem zaproszenia do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja powoli dojrzewam do decyzji, żeby zaklepać sobie porządnego fotografa, a kamerzystę olać. Mój narzeczony, który takie filmiki weselne uważa za strasznie kiczowate, kibicuje mi ;) Film to też jakaś pamiątka... ale nie wiem czy wart jest wydania tylu pieniędzy. Zdjęcia od czasu do czasu obejrzymy, film pewnie będzie kurzył na półce. monia --> Ale mnie dziewczyno korcisz :) We wtorek obejrzymy zdjęcia fotografa polecanego przez narzeczonego, później namówię go na wizytę u tej Pani. Nas interesuje zestaw za ślub+wesele do tortu+plener innego dnia. Jestem zachwycona jej zdjęciami z pleneru na stronie :) Poza tym nadal jestem ciekawa Waszych opinii co sądzicie o ślubie w okolicach 18:30-19. Czy to nie za późno? Zrobi się szybko ciemno i czy goście nie będą mieli za mało czasu na wybawienie się? Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka madzia --> jutro idziemy na ten film :) choć wstępne opinie są raczej krytyczne.... miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wiosno ------ ja byłam na ślubie o 19.00 w sierpniu. Było jeszcze jasno , nikt nie narzekał na późną porę. Trzeba wtedy tylko ustalić o jakich godzinach podawać ciepłe dania. Naprawdę było OK. Jeżeli chodzi o plenery u p.Bogackiej to naprawdę szczerze polecam, widziałam ostatnie zdjęcia , których nie ma w necie. Robiła je między innymi na moście Siekierkowskim. Prawdziwe cudo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Jakie macie plany na niedzielę? My sie wybieramy na festyn, bo ma tam grać nasz zespół i chcemy ich jeszcze posłuchać. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy. miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 my dziś wybieramy się na \'samotność w sieci\'.... mimo negatywnych recenzji mam ochotę na ten film... miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny A ja się uczę do jutrzejszego egzaminu poprawkowego z matmy :) Widzę, że mam najambitniejsze plany na niedzielę :D Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mój M. dziś wybiera się pograć w piłkę z kolega, a wcześniej będzie jakiś program pisać. Ja muszę się zabrać za pisanie projktu socjalnego, potem w odwiedziny do moich Seniorów. Brida -> napisz jak Ci się podobał film, ja miałam dziś na niego iść, ale chyba poczekam aż się trochę ludziom znudzi bo nie lubię siedzieć w pełnym kinie :P Zwłaszcza, że książka baaardzo mi się podobała i chciałabym ten film obejrzeć tak na spokojnie, bez chrupania nad głową :P Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna -- miłej nauki :) ashia -- wieczorem napiszę jaki ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ześć Dziewczyny, my właśnie wróciliśmy z cmantarza, dzisiaj jest pół roku jak Moja Babcia zmarła:( Wiosna- nie jesteś sama my tez będziemy sie uczyc do jutrzejszego egzaminu z prawa gospodarczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna suknia ale strasznie droga i buty bardzo drogie nie kupiołabym za taka cene, bo ja założyłam sobie że za 2000 tys albo troszkę ponad ale napewno nie tak duzo ubierzemy sie razem z moim M. bo nie chce przesadzac to tylko jeden dzień a potem co wiem ze mozna sukienkę sprzedac ale nigdy nie dostaniesz takiej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa ta suknia, ale chyba nie dla mnie. Podzielcie się dziewczyny wrażeniami z filmu. Ja też planuję się na niego wbyrać, ale poczekam jeszcze tak jak ashia. Ja i mój M wybieramy się pod koniec września na kurs tańca, jest nam to bardzo potrzebne, bo mój partner ma dwie lewe nogi niestety:( I trzeba coś poćwiczyć. Miłej nauki dziewczyny, baaaardzo Wam współczuję.. Ale dacie radę!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i już po \'samotności w sieci\'.... ...mieszane mam uczucia co do filmu, ... po przeczytaniu ksiązki stworzyłam sobie inne wyobrażenie filmu, zupełnie inne.... jednak mylślę że warto go zobaczyć... mimo iż jest oderwany troche od tej naszej rzeczywistości .... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki;) Wlasnie sie zastanawiam, o ktorej godzinie bede miala slub. Najlepiej by pasowalo o 17, bo moja rodzinka przyjedzie z daleka pewnie w sam dzien slubu no i zeby sie nie spieszyc to 17 jest najodpowiedniejsza. Chociaz spotkalam sie tez z tym, ze sluby bywaly o 11 czy 12 w poludnie. Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie spojrzalam na moj suwaczek - jeszcze 11 miesiecy! Ale ten czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiosna - powodzenia na egzaminie mam nadzieję ze się nauczyłaś , a nie to co ja:) może jakos będzie a nam zostało 9 miesięcy i 9 dni -ijakoś tak powoli tol eci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. nadziejamyszki --> Dzięki za słowa otuchy :) Egzamin o 11 a ja jestem na etapie obgryzania paznokci, że wszystkie rozwiązania zadań mi się poplączą. Syndrom przeuczenia. Również życzę powodzenia! S@motność w sieci czytałam pare lat temu. Fajna książka, oczywiście uroniłam pare łez. Z chęcią ją sobie przypomnę oglądając film - ale to pewnie już po załatwieniu wszystkich spraw papierkowych na uczelni. Nam najbardziej pasowałby ślub o 17 - o tej godzinie zazwyczaj u mnie w rodzinie robi się śłuby. Może ze wzglądu na fotografa tą godzinę przesuniemy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sluby - jak już wczęsniej pisałam są na 11- 12. alew my chyba zdecydujemy sie na godzine 13 -14. bo wiadmomo , że rano będzie jeszcze masa przygotowań więc po co się spieszyć... Wiosno - to o 11 trzymamy kciuki, ja mam o 16:30 a terez jeszcze muszę do pracy iść. daj znac jak Ci poszło 🌼 - a to na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się tylko przywitrać i zmykam do pracki wiosna i nadziejamyszki --- trzymam kciuki i życze powodzenia :) o 16:30 mam rozmowę w sprawie pracy może w końcu zmienie branże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×