Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kaczka to masz fajnie ze problem zdjec juz za toba. My sie ciagle zastanawiamy mamy ju kogos na oku ale nie wiemy czy to wyjdzie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale tu cichutko... wiosna - gratulacje, baw się dobrze! Nadziejamyszk i- zdasz na pewno w kolejnym terminie, nie martw się.. 🌼 dla Ciebie. Kaczka no to zdjątka będziesz miała jak za darmo, super!:) Ashia mój M. najprawdopodobniej będzie miał ciemnobrązowy kolor garnituru, krój klasyczny bez udziwnień. Przyjemnej soboty, odpoczywajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Pojchaliśmy wczoraj zarezerwować salę. W sobotę, bo chcieliśmy zobaczyć jak wygląda przygotowana do wesela sala, jak ustawione są stoły, jedzenie. Para młoda akurat była w kościele, więc bez problemu mogliśmy zobaczyć ostatnie przygotowania. Tylko jedno mnie wkurza - lista gości. Rodzice już nam mówią kogo trzeba zaprosić i takie inne. A przecież chodzi o ludzi, których czasami na oczy nie widziałam i mam ich zapraszać na swoje wesele?! Nie chcę tak :( Jak z tego wybrnąć? Przecież nie chcę robić przykrości rodzicom, a z drugiej strony to przecież moje wesele :( Ile będziemy musieli zapłacić za półślubki u siebie jeżeli oboje jesteśmy z innej parafii? Ma ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganuska
Kiedy wczoraj jeździeliśmy po kraju chyba nie widziałam kościoła w którym nie byłoby ślubu! A podobno ślub jest przeżytkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczymny!! Słysazqałyście moze piosenke\" Psalm dla Cioebie \" przesyła strone a i mam taki pomysł aby osoba na naszym slubie zaśpiewała ta piosenkę ciekawe czy Ksiądz sie zgodzi?>? Jak myślicie Osoba która bedzie śpiewała to moja kolezanka z klasy podstawówki?? http://teledyski.onet.pl/10172,1551730,teledyski.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Dzis zakonczylam imprezowanie na 2-dniowym weselu u kuzynki mojego P. Bylo calkiem fajniew, tylko gosci ponad 200 i ciasno bylo. Z rodziny mojego narzeczonego jestesmy nastepni na liscie do slubu:) Kaska: Slyszalam ta piosenke, zakochalam sie w niej i slucham jej na okraglo, cudowna! Pozdrawiam i milego wiczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! My od następnej niedzieli, przez 4 kolejne zaczynamy nauki, a w trakcie mamy iść do poradni. Ja już poszukuję na necie tego wykresiku, którego u nas wymaga nawiedzona kobieta!! To jakieś wielkie nieporozumienie!! Mam pytanie - jeśli same macie zamiar robić zaproszenia, to gdzie kupujecie papier czerpany, kredowy czy taką specjalną kalkę? Czy jest to do kupienia w sklepach papierniczych? Co do garnituru mojego K - to jeszcze nie do końca się zdecydowaliśmy, będzie on albo czarny, albo ciemny grafit. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kaśka ----- piosenka super . Ale kasiądz może się niestety ale nie zgodzić ... Zresztą to od parafii zależy , bo to nie jest żadna pieśń kościelna. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! kaska-piosenka super, mnie tez sie podoba. ale czy ksiadz sie na to zgodzi to nie mam pojecia. to zalezy tylko i wylacznie od niego. Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Własnie siedze i słucham płyty CD , którą dostałam od facia zajmującego się oprawą muzyczną ślubów w Kościele. I podoba mi sie ogromnie wykonanie dwóch kawałków kwintetu muzycznego ( chyba z 5 osób) \"Cztery pory roku \" Vivaldiego i \"Aria na strunie G\" Bacha. Szkoda mi kasy na dwa utwory , bo reszte bym chciała z samą trąbką. A taki kwintet bierze pewnie z 1500-2000 zł ( bo kwartet kosztuje 1.200 ). I tak sie własnie zastanawiałam czy można by było \"puścicć\" to z odtwarzacza ... Ta płytka którą mam jest nagrana bardzo czysto. Czy była któraś z Was na takim ślubie z podkładaną muzyką i czy rzucało się to bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nasz topik cos marnieje :( Ami...Kropka..., Kaczka...,wiosna... i cała reszta.... gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale w sumie to jest Psalm no ale nieweim jak nie w kościel to napewno na sali bedzie. Bo zakochałam sie w tej Piosence!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test 2 :P Dziś wreszcie byliśmy w USC, ustaliliśmy datę ślubu cywilnego na 3 listopada, godz. 12 :) W sumie to już nie mogę się doczekać kiedy zostanę panią J :) Poza tym nic nowego. Zmykam spac bo godzinke tmeu wrocilam do domu, a wyszłam z niego przed 8 rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - GRATULUJĘ super że ustaliliscie datę.. :) 🌼 ja spokojnie obserwuję jak mój suwaczek zmniejsza sie z dnia na dzien... ale spota odległość jeszcze przed nami ;) część kobiet odezwała się, a reszta gdzie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam swoja obecnosc, ale tylko na chwilke:) U mnie nic nowego, przygotowania stanely w miejscu. Mysle, ze kolo Bozego narodzenia cos sie ruszy. Ide spac, bo jeszcze nie odespalam 2-dniowego wesela. milej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Chciałam tylko zaakcętować że o was pamiętam i czytam wszytkie wypowiedzi. U mnie nic nowego, nasze przygotowania staneły i do grudnia pewnie nic się nie zmieni. Przepraszam jest jedna sprawa w przyszłą niedziele mamy obiadek z przyszłą teściową .... chciałabym żeby było już po Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ U mnie niby przygotowania stoją i niby nie stoją :) Bo mam w planie w tym tygodniu załapać kontakt do organisty z mojej parafii i odpytać go o mozliwość puszczenia płyty CD na slubie. Poza tym on ma ponoc dobry kontakt do sprawdzonych dodatkowych muzyków )( trąbka, skrzypce ). Może nie potzrebnie szukałam w necie , bo miałam to wszystko pod nosem ... ( ? ) ... Pszczółkamadzia ---- mówiąc szczerze to chyba trzeba samej Ashi zapytać, bo chodciaz \"znamy\" się witrualnie kilka miesięcy to powiem szczerze że nie wiem dlaczego będzie miała i cywilny i Kościelny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! U mnie narazie wszystko stoi w miejscu. Jedynie teraz jak bylismy w Polsce to krawcowa musialam juz sobie zamowic bo niestety nie jestem na miejscu i troche to skaplikowane. Do ksiedza pojdziemy dpiero po swietach Bozego Narodzenia. Pszczółkamadzia niestety ja nie umiem odpowiedziec Ci na to pytanko bo ja tez tego nie wiem:) Milego dnia Wam życze 🌼 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam, to Ashia będzie miała dwa śluby ze względów ekonomicznych - teraz cywilny, a potem kościelny - pisał już o tym jakis czas temu. No chyba, że to nie ona :-) Cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłoroczne panny młode.Bardzo fajny topik wg mnie.Ja biorę ślub 02-06-2007.To na ile wcześnie trzeba wszystko rezerwowac to kwestia daty i miejscowosc .Ja mieszkam, biore slub i bede miala wesele w Kobyłce.Obok jest baaardzo duzo domow weselnych a mimo to zeby miec wszystko jak sie chce: date, godzine, kucharke - jesli ktos tak organizuje, sale, kamerzyste, fotografa, zespol trzeba to naprawde odpowiedno wczesnie rezerwowac.Tak jak ja - na poczatku tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marla ---Bardzo miło, że do nas dołączyłaś;) Wypowiem się tylko w kwestii moich przygotowań - tworzę zaproszenia. Jak tylko będzie gotowy ostateczny projekt, na pewno się pochwalę (jeśli będzie czym oczywiście:D) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marla 🖐️ 🖐️ 🌻 🌻 To jesteśmy \"prawie\" sąsiadkami , bo ja jestem z Targówka. Ale mam rodzinę w Zabkach , Kobyłce i w Wołominie + moja mama ma bardzo dużo znajomych w tych miejscowoaciach. W ktorej sali będziesz miała wesele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marla! Jeśli chodzi o przygotowania to chyba wszędzie tak jest, że trzeba wszystko najpóźniej jakiś rok do przodu zamawiać (przynajmniej u mnie rok to minimum). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam .. tylko szczerze - jak uwazacie że moja NEW stopka jest za olbrzymia to powiedźcie , póki nie jestem jeszcze do niej przywiązana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, stopka jest dowolna, każdy moze tam dać co chce, Twoja jeszcze nie niest jakaś specjalnie duża. Mi się osobiscie podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×