Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam ciepło! Widzę, że jesteście aktualnie przy temacie pirwszej piosenki. Ja osobiście zastanawiam się nad \"Oczarowaniem\" Zbigniewa Wodeckiego lub utworem Krystyny Prońko \"Papierowe ptaki\". Stawiam na klasykę polskiej piosenki ;) A czy macie może któryś z tych utworów w formacie mp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wy juz jestescie obcykane w kamerzystach czy cena 900 pln za 4 godzinny film w tym do wyboru cztery kopie filmu na DVD badz na czym sobie zyczymy jest duzo czy nie?? Film jest od przygotowań po przez błogosławieństwo, ślub i wesele a na końcu jakieś aranżowane zakończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to nie jest dużo, u nas kamewrzyści tak 1100 zł chieli, ale nam udalo sie załatwić za 550 zał za 3 godziny obrobionego materiału. to jeszcze zalezy jaka jest jakośc filmu, widziałaś jakiś film z wesela od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ------ koniecznie musisz zobaczyć całe nagranie ... bo dla mnie to coś dziwnie tanio ... W Wawie średnio za kamerzystę to 1200- 2000 zł. Moja koleżanka wzięła takiego za 700 i śmiała się , że ja mam za 1.500 . i teraz to ona sie śmieje , bo facio przyszedł z domową kamerą i chyba nawet nie zmontował całego nagrania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam kasete kuzyna była bardzo ladna, swietna jakos i fajnie zmontowana (wogole nie ma durnych serduszek latajacych czy golabkow etc) tylko ze jeden film nie odzwierciedla calosci jego pracy wiec bede musiala pojechac do niego i obejrzec jeszcze inne wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zabiorę Cię\" ładne słowa, ale jak dla mnie troche za smutna piosenka. nie wiem jakoś tak mi sie ta magma spodobała bo jest tak radosna... jest o miłości , ale nie ma jakiejś smutnej nutki monia i będe Ci wierny doszedł , zaraz posłucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie podoba ta Magma ... :) Pamiętam ją z czasów wczesnej młodości :classic_cool:. Oczywiście dopisuję do listy ! Ale w dalszym ciągu Kayah ma u mnie pozycję nr.1 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slubowanie chce po oczepinach tak zebysmy znowu cos razem zatanczyli :) i zeby nikt nas nie rozdzielal Magma coraz bardziej mi sie podoba i juz nie wiem co mam wybrac bede katowala teraz 4 piosenki i ktoras moze wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja później listę pokaże mojemu A. i razem coś wybierszemy, ale przypuszczam , że magma:) bo wiem że ta piosenka mu się bardzo podobała. a ja właśnie po oczepinach, albo przed ( albo nawet zamiast oczepin...) chce cos takiego: żeby zgasić światła i albo z małych świeczek na parkiecie zrobić krag, albo żeby goście zrobili koło i trzymali świeczki ( oczywiście świeczki będa odpowiednio przygotowane zeby nikt sie nie poparzył ani nie pokapał) a my w środku zatańczymy taniec... będzie to pewnie jakaś piosenka Stachurskiego , bo z jego piosenkami mamy piękne wspomnienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie słuchałam kayah i kiliańskiego - wsłuchiwałam się w słowa -super, ale też mi się wydaje , że ma troszkę smutną nutkę... nie wiem czy ze mną jest coś nie tak:P ale piosenka bardzo mi się podoba. puszczę je mojemu narzeczonemu i zobaczymy co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam koncepcja pierwszej piosenki ciągle się zmienia. Już zupełnie nie mam pomysłu. Myśleliśmy o \"November rain\" G&R, ale ten kawałek jest za długi. Dużo par na zachodzie ponoć bierze sobie Bryana Adamsa \"Everything I do\", ale mojemu narzeczonemu się nie podoba :P (mi tak). Jeśli chodzi o kamerzystę myślimy, czy po weselu nie pozbierać po znajomych nakręconych filmików i nie złożyć z nich własnego filmu z wesela. Sporo osób będzie miało kamery, na szczęście narzeczony trochę się zna na obróbce filmu. Wyjdzie na pewno taniej, ale chyba i tak jestem za klasycznym kamerzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewyczyny! Pani Jeziora - dziękuję za kontakt do tego zespołu. Ja oczywiście nie myślę o pierwszej piosence, bo jak to ja zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o kamerzystę to płacimy 1000 zł, choć ta cena jest do negocjacji. Widziałam ich nagrania i bardzo mi się spodobały, mam nadzieję że u nas też to dobrze wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! właśnie wrócilismy ze spotkania z kamerzystą... totalna klapa, beznadzieja, okropność :( ...powoli zaczyna mi brakowac pomysłu na tego kamerzystę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila----- wstyd przyznać ... ale nie wiem ! Tam jest zamek i ja znam to miejsce tylko ze zdjęć i opowieści . Brida---- super miejscówka z klimatem i świetnym otoczeniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki monia 🌼 .....ale na razie moja zmorą jest ten cholerny kamerzysta.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne miejsce na ślub, jestr gdzie wyjść na dwór i jest woda:) bedziecie mieli piekne zdjcia:) Lila -- właśnie się wysyła mai lz piosenką:) poszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolllka
Brida jestes Z Dabrowy gorniczej ??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kafetki ;-) sledze juz od pewnego czasu ,Wasze rozwazania... Chcialabym sie przylaczyc. My postanowilismy pobrac sie 07.07.07. Mamy juz sale, kamerzyste, fotografa i orkiestre. Myslimy cz oby juz nie isc do ksiedza, gdyz jest to dosc popularny termin (zastanawiamy sie czy ma juz kalendarz na 2007 ;-)) Kobitki rozmawialyscie o pierwszej piosence... nigdzie nie mogę znaleźć piosenki ślubowanie może ktoraś z Was mi przesłać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajlla
ślubowanie jest OKROPNE!!!!!!!!!!!!!! disco polo w czystym wydaniu!!!!żenada kasia sobczyk"mały książe" tylko nie każdemu słowa pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×