Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

dzięki!!!nikt jak wy nie potrafii człowieka na duchu podnieść🌻 a jak to jest z tą poradnią rodzinna?można samemu ją wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WIEM ŻE TO NIEEETYCZNE:p ALE CZY nie można jakoś tak..hmm dac prezent komuś i żeby ta pani z poradnii podbiła bez chodzenia tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czasu tam siedziec:O więc chyba wezme prezent pod pache i sie pozcłapie do fenomenalnej pani zporadni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś okazało się, że mój facet jest jednak o mnie zazdrosny. Aż miło popatrzeć :) Czy wasi też czasami tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszne jest, bo wiesz, że nic nie zrobiłaś a on Ci gada, że go zaraz zostawisz, bo gadałaś z facetem przystojniejszym, bardziej zabawnym i inne takie. Ale chyba nie zdają sobie sprawy, że to z nimi chcemy być i że to z nimi bierzemy ten ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie śmieszy to \"puszenie\" się, i takie właśnie boczenie, ze niby ktoś śmiał na mnie spojrzeć ;-) Oczywiście jest to pół żartem, ale trochę zazdrości w tym jest. Ech facet - jakbym chciała to bym i tak Go zostawiła, a On by sie nawet nie spostrzegł dla kogo Go zostawiam. Co prawda nie chce tego, ale śmieszy mnie własnie takie \"kogutowanie\", które i tak niczego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mnie jest zazdrosny w bardzo sporadycznych sytuacjach do tej pory były całe trzy sytuacje (szkolenia i spotkania partnerskie firm gdzie jest 60 facetów i ja jedna - fajna ta moja branża IT) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1982
kurcze widzę żę czas bez netu to czas stracony. już po moim wpisie mnóstwo tematów poruszyłyście. ja niestety pracuję i mam czas ograniczony. jeśli chodzi o sukienki i kraków to polecam ulicę Filipa. A poza tym firmy Evita i Madonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1982
aha dziękuję bardzo za miłe przyjęcie. atmosfera jak w rodzince. trzymajcie tak dalej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi sie nie chce w pracy siedziec:O dobrze ze to juz tylko pól h:D w sumie widziałam dzis \"nasze auto\" ale marki nie pamietam ale jak znajde to wam wkleje.tesciowa sie za głowe złapała\"takim diabłem terenowym chcecie jechać?\" koniec cytatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meganuska -- jeszcze żebym wszytkich znała :) ale potem oglada zdjęcia i zazdrość szybko mu przechodzi jak widzi tych wszystkich informatyków. No ale zabawe zawsze mam udaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że u nas po tym urlopie w Kazimierzu jest zupełnie inaczej. Chyba tego potrzebowaliśmy. Chwili odpoczynku od zgiełku tego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meganuska - chyba ciekawe, ale już jutro przeczytam, bo teraz wychodzę - ciekawe jakie wnioski - dlaczego kobiety zdradzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, ja jestem niższa od Ciebie :) mierzę całe 156 cm wzrostu i ważę pzy tym 48kg :) ale jakoś nigdy nie miałm kompleksów zwiąanych ze swoim wzrostem.... mój M chyba tak jakoś mi to wpoił że taka jestem i nie mogę być już inna :) on jest wyższy ode mnie o prawie 30 cm ale to nigdy nie stanowiło zadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jestem ze sląska i wychodze za maz 9.06.2007 o 13 :) moge sie przylaczyc chco was tu duzo i juz tyle napisalyscie ze nieweim czy bede wam sie tu wpychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj i zapraszamy, przylaczaj sie do nas i dziel wlasnymi doswiadczeniami, odczuciami itd... Dziewczyny sa tutaj bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilę życzyć Wam miłego wieczoru. 🌼 dla nowych dziewczyn na naszym topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×