Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej 🖐️ Nauki były w porządku. Nawet bym powiedziała że były bardzo ciekawe ! Prowadził młody ksiądz, który do wielu kwesti podchodzi \"życiowo\". Poradnię małżeńską prowadziła pielęgniarka ze szpitala. Podawała przykłady ze swojego zycia, otoczenia. Zadnych \"niekochanych jajników\" :). Zwykła kobieta , która wiele w swoim życiu przeszła. Nauki trwały od 9.00 do 17.00 i mówiąc szczerze to nawet się nie obejrzałam jak juz było \"po\" ... Zresztą siedziałam w miłym towarzystwie ( Kropka ,Lila 😘 ) Niestety Ashia sie rozchorowała i nie dotarła :( ( Ashia - zyczę powrotu do zdrowia 🌻 ) Tak naprawdę to długo by opowiadać i podawać przykłady \"fajności\" tego kursu , ale ja niestety jestem \"wczorajsza\" a za chwilę pedzę do brata na obiad ... W każdym bądź razie gorąco polecam te katechezy u Pallotynów. Naprawdę miło się zaskoczyłam zdrowym podejsciem do życia prowadzących. Zainteresowała mnie zwłaszcza metoda termiczno-objawowa naturalnego planowania rodziny. Zamierzam zacząć od przyszłego cyklu :) Agi ---- cieszę sie, ze spotkanie waszych \"familii\" byo udane . Pinezka --- powodzenia ! Trzymam kciuki ! Meganuska ------ niby przesądna nie jestem , ale Ty może tak :) Otóż słyszałam , że druhna nie może być w ciąży. Nie jestem tego pewna , bo może chodziło to o to że jeżeli panna młoda jest w ciąży to druhna nie może być ... Mi niby tez mówino, że świadkowie albo są w związkach małżeństkich , albo stanu wolnego . A ja mam świadkową pannę i żonatego świadka :) Nie wiem czy jutro uda mi się do Was zajrzeć , bo mam remenent od 7.00 i pewnie potrwa cały dzień i prawie całą noc :( Jakby co to buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej babeczki... Machina przedślubna już się toczy...miażdżący pęd...nie da się ukryć przed nią!! ;) Aktualnie poszukujemy DJa na wesele..ale że jesteśmy w wawie a ślub w olsztynie - trochę kłopotu z tym jest. Nic to. Damy radę. Monia.kami78... Chciałam Cię zapytać gdzie odbywał się ten kurs o którym właśnie napisałaś? w wawie? Jeśli tak...podeślij mi jakieś namiary bo szukamy czegoś weekendowego :) Dzięki. Buziaki dla wszystkich przedślubnie zakręconych!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marfuszka 🖐️ Witaj w klubie 🌻 Te nauki są w Warszawie. Na Pradze Północ. Poniżej masz link z telefonem do ks.Łukasza. Tylko on pracuje równiez w szkole , także prosił o wyrozumiałość jeżeli nie bedzie odbierał telefonu. Najlepiej dzwonić wieczorkiem :) Ja osobiście wysłałam tylko sms z naszymi danymi i prefereowana datą kursu. http://www.waw.pallotyni.pl/?page=445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, na pewno bedzie wszystko ok:) Bede trzymac kciuki:) Za mnie tez jutro trzymajcie, egzamin o 12.30... Ach, chyba ide spac, zeby miec jutro swiezy umysl. Dobranoc i spokojnej nocki kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa!jeszcze dla was znalazłam podziekowania,jakby co musicie sie zalogowac,,cudne Kochani Rodzice przeczytałam kiedyś zdanie, które stanowi dla mnie kwintesencję rodzicielstwa. „Najważniejsze co rodzice mogą dać dzieciom to korzenia i skrzydła” Daliście nam korzenie… Oboje mamy dobre domy, a w nich kochających nas ludzi gotowych zawsze służyć nam pomocą i wsparciem. Gotowych dzielić z nami nasze radości i smutki.. Daliście nam skrzydła… Nauczyliście wyznaczać odległe cele i uparcie do nich dążyć. Nauczyliście nas także, że w życiu warto jest podjąć ryzyko. Za te korzenie i za te skrzydła chcielibyśmy Wam dzisiaj podziękować. A ponieważ słowami ciężko jest nam wyrazić naszą wdzięczność, niech te kwiaty i te podarki zrobią to za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja podobnie jak dziewczyny mam już nauki w kościele za sobą. Wczoraj na ostatnie spotkanie ksiądz nie dotarł, a więc podbito na karty i tyle! Jeszcze tylko wizyta w poradni pozostała. Na szczęście po tym odstawieniu tabletek dostałam w końcu okres. Z nerwów myślałam że zacznę chodzić po ścianach! Śliczne są te bukiety :) Chyba sobie wydrukuję by mieć na wzór! Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - trzymam mocno kciuki, zobaczysz będzie dobrze! A co do podziękowań, u nas ich nie będzie. Głupio by było gdybyśmy dziękowali tylko moim rodzicom (przyp. tata K chyba nie przyjdzie na ślub a mama nie żyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie :) Nauki były w porządku z czystym sumieniem mogę je polecić. Ksiądz i pani pielęgniarka ze szpitala mówili bardzo rzeczowo. Na szczęście nie było żadnych niekochanych jajników :) wszytsko jak najbardziej OK same przykłady z życia i chyba właśnie tak powinno być. Nauki trwały od 9 do 17. Mamy już kwitek na 10 nauk i 2 wizyty w poradni ale tak dla waszej wiadomości następne nauki będą 4 listopada w tym papiery na 10 nauk i 1 wizyta w poradni. Monia, Kropka bardzo dziękuję za miłe towarzystwo, fajnie było poznać was i pogadać w realu. Moj J powiedział że przerwy bez was byłyby nudne :) Ashia -- szkoda ze ciebie nie było, mam nadzieje że szybko wrócisz do zdrowia. Agi --- cieszę się że spotkanie waszych rodzinek wyszło udane i nie było nie potrzebnych niesnasek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałkowy ranek!!! Cieszę się , że dziewczynom nauki sie udały i chyba pogadam z moim D żebysmy tez tam poszli sie \"doksztalcac\" przed slubem, bo to niedaleko naszego mieszkanka wiec nie trzeba gdzies gonic na drugi koniec miasta a przeciez nie musimy chodzic na nauki do mojej parafii. Ami ---- trzymam kciuki za badania, nie stresuj sie napewno bedzie dobrze :-) Pinezko ---- za Ciebie tez trzymam kciuki, z pewnością zdasz ten egzamin :-) A co do podziękowań dla rodziców to właśnie w sobote moja ukochana i jedyna już babcia oznajmiła mi że będą, gdyż ona ma bardzo piękny wiersz który koniecznie musimy rodzicom powiedzieć! Chyba nie jestem z tego zadowolona i D tez nie bedzie ale nie mam sumienia baci odmowic! Jak juz bede miala ten wierszyk i bedzie w miare to Wam go podrzuce. Życzę miłego dnia i do napisania :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba zapisuję na ten kurs na 18 listopada bo 4 mam szkołę. To dobry pomysł tak wszystko jednego dnia bo ja czasami nie mam nawet wolnego żeby chodzić co jakiś czas. Trzymam kciuki za te wizytę u onkologa. Niestety moja zaciążona koleżanka nie będzie moją druhną, nawet nie wiem czy będzie na ślubie :( Zastanawiam się ostatnio bardzo mocno czy nie zrobić tylko większego przyjęcia zamiast wesela. Zawsze więcej kasy zostaje w kieszeni a my sami mamy zamiar za wszystko zapłacić. Wiecie, jak któraś już to napisała, prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe i nie wyobrażam sobie teraz iść do rodziców po kasę. Staliśmy się przez te lata całkiem nieźle funkjonującą instytucją:) jakoś sobie radzimy, więc po co narażać się na większe wydatki. Wiem, wiem wesele jest tylko jedno, ale... Jeszcze pomyślimy, ale coraz bardziej się ku tej decyzji skłaniamy :D Miłego dzionka wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się co moje Kochanie powiedziało wczoraj na temat kursu :) cytuję: \"to znaczy, że mam się tyle godzin nic nie odzywać jeśli chcę ten papier?\" :D ciężko będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Co prawda praga północ jest daleko od Ursynowa... ale jesli nie dostanę cynku, że gdzieś bliżej jest fajny sensowny kurs to się zdecyduję :) Nie wiem tylko jeszcze kiedy...one są zawsze co 2tyg?? Meganuska..nawet chwilę myślałam żeby razem z Wami iśc...ale właśnie w ten weekend będzie u mnie przyjaciółka z olsztyna..nie dam rady. A może poczekacie jeszcze?;) acha...a tak ku informacji (bo zaniedbałam to) Nasz ślub 11 sierpnia 2007 :) w olsztynie. Obecnie oboje w wawie. Jakoś się kręci :D Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U mnie pogoda bardzo nie ładna, leje wieje i zimno:( Pinezko trzymam kciuki,napewno wszystko bedzie dobrze i zdasz egzamin Ami ty tez sie nie martw, jestesmy z Tobą 🌼 miłego dnia Wam życzę i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Pinezko wszystko pójdzie gładko, trzymaj się! 👄 Ami będzie ok. Najpierw wielki stres a później wielki kamień z serca. Myśłimy o Tobie! Dzięki za stronkę z bukietami, jest w czym wybierać. młoda suknia śliczna, też mi wpadła w oko. Miłego dnia, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zawsze są co 2 tygodnie, bo tylko te terminy są na tronie. Musiałabyś zadzwonić. Ja pójdę chyba tego 18, bo wolę mieć to z głowy a później może mi nie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny: Gratuluję udanego spotkania na naukach :) ami --> Trzymaj się, wszystko na pewno będzie dobrze 🌼 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jasne Mgn..;) rozumiem całkowicie. A tymczasem formułuję apel: Kochane panny młode z wawy...Podawajcie namiary na fajne-sensownie prowadzone WEEKENDOWE kursy przedmałżeńskie w stolicy :) bardzo bardzo ładnie proszę! Cmokasy.. lecę do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Co ja mam dodac odnośnie kursu ?? Hmmmm.....dziewczyny w sumie wszystko już powiedziały. Mi też bardzo sie kurs podobał - rzeczywiście szybko to zleciało. Ksiądz był super - miał zdroworozsądkowe podejście do życia i młodych ludzi, pani z poradni co prawda czasem powiedziała coś \"śmiesznego\", ale nic w stylu \"niekochanych jajników\" - była bardzo sympatyczna. Bardzo polecam, i ze względu na czas ale przede wszystkim ze względu na treść :-) Monia, Lina - miło Was było poznać - fajnie, ze byliśmy razem, bo było zdecydowanie fajniej, niż gdybyśmy byli sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka - jeśli to była ta Twoja Pani od jajników, to współczuje indywidualnych spotkań ;-) Co za kobieta ! Jezuici też mogą mieć fajne te kursy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki--- w niedziele od rana na lotnisku pogoda wymarzona na skoki ja leczylam kaca i sie opalalam a on skakał i wykonal swoj 400 skok, byl szczesliwy jak małe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wszyscy zadowoleni :-) Nie miał pretensji, że przez kurs nie mógł skoczyć ;-) Nie wiem, co bym zrobiła łażąć 10 razy na kurs i słuchając o niekochanych jajnikach. Chyba bym non stop ksiażkę czytała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy krpoki --- ja podeszłam do tego tak : powiedziałam mu żeby wybrał co jest dla niego ważniejsze odbycie w sobotę nauk czy skoki? widać co wybrał a i tak w miniony weekend poskakał :) więc był zadowolony teraz jedziemy na lotnisko w sobote i koniec sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×