Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

piosenka nazywa się\"moje jedyne marzenie\" i jak twierdzi nasz pan z zespołu jest wykonywano w 90% jako 1 taniec.jesli podoba ci się to czemu nie? ja się laski pakuje,jade do mamusi-ma urodziny wracam w niedziele. ale prośba jest ogromna do tych które znają jakąś dobrą diete,ale dokładną na kazdy dzien tygodnia..od sniadania po kolacje(inna nie bedzie dlamnie motywująca,musze miec menu;) bardzo prosze tu lub na meila mi wysłac:(bo się pulpetem staje powoli:O aaa!kropka-----nie tylko ty się tak mocno nie wzruszasz,ja tez!i powiem ci że gdyby nie to że pójcie w kostumie i kapeluszu do ślubu grozi linczem w mojej familii tez bym poszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilę. U mnie przygotowania do jutrzejszych odwiedzin moich przyszłych teśiów trwają... Ami---Przesłałam Ci ponownie moją fotkę. W końcu to jestem tutaj od siódmej strony naszego topiku, więc aż mi wstyd, że jeszcze tego nie uczyniłam. Ale tak jakoś zleciało. I tak samo pewnie zleci do naszego upragnionego czerwca 2007:):):) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Właśnie poczytałam sobie pare relacji ze ślubów i coraz bardziej nie mogę się doczekać mojego (mam nadzieję, że to tylko chwilowe :P) Kupiłam dzisiaj materiał na sukienkę i koronkę na gorset. Wiecie co? Myślę, że będzie piękna!!! Naprawdę nigdy nie miałam na sobie takiej sukni. Znalazłam materiał ktory idealnie pasuje do moich bucików ślubnych. Za 4 m materiału i 1.5m koronki zapłaciłam 375 zl. Do tego dojdzie mi jeszcze koszt szycia i zakupu materiału na podszewkę. Mam taka nadzieję, że z całą kiecką w max. 800 zł się zmieszczę. Do cywilnego zostało 14 dni. Jutro nauki, za tydzień wieczór panieński, a za dwa już będziemy małżeństwem :) Nie mogę się tą myślą nacieszyć :) A co do wizyty u lekarza to mam zrobić kilka badań m. in. rtg zatok, wymaz z gardła i z nosa. Mam nadzieję, że to drugie nie będzie nieprzyjemne. Dostałam jakieś leki na ten mój katar, mam nadzieję, że mi się poprawi. Zmykam posprzątać pokój i czekam na mojego M. który pojechał z kolegą robić sieć w jakiejś firmie (jak dobrze pójdzie to za kasę z tej \"fuchy\" będziemy mieć obrączki, chyba, że kupimy je wcześniej). Agi -> ja też poproszę o Twoją fotkę mrowka_r@poczta.fm Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, Lila, Monia -> przykro mi, ale niestety zamiast na nauki jadę do Damiana na rtg :( Ból głowy zamiast się zmniejszać robić się doraz gorszy :( Mam nadzieję, że się spotkacie i będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ashia nie dobrze z tym bólem głowy, mam nadzieje że mimo to uda ci się spotkać z dziewczynami.Życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 Pozostałym dziewczyną które mają dziś nauki życze powodzenia i wytrwłości:) Trzymajcie się 👄 Ja czuje się już lepiej ale jeszcze chyba coś nie tak jest bo głowa mnie cały czas boli, na szczęście nie jest to aż taki silny ból. Życze Wam wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Kropka, Lila, Monia zdajcie relacje jak po naukach! lena dzięki za maila, już się zarejestrowałam na tym forum:) ashia wracaj do zdrowia. miłej soboty kobitki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam na imię Magda i chętnie pomoge Wam przygotować ten najwspanialszy dzień www.doskonalyslub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dlaczego skoro dzisiaj jest sobota mój suwak jakoś dziwnie pokazuje :( 8 miesięcy 2 tygodnie i 2 dni a skąd te dwa dni? tydzień nagle się wydłużył? Nie było mnie przez kilka dni a wy tu tyle naskrobałyście :( dopiero przeczytałam no i okazało się, że przegapiłam jakieś wspólne nauki smutno mi się zrobiło kiedy przeczytałam wiadomość od \"jestem jedną z was\" :( nie mogę sobie wyobrazić takiej sytuacji :( przeraża mnie mówienie do teściów mamo i tato chociaż są fajni, ale to przecież nie moi rodzice dziecko chcę mieć zaraz po ślubie :) jak się uda obronię się i zrobimy sobie dziziusia :) małego Arturka :D a tak przy okazji byłam wczoraj u koleżanki żeby ją uświadomić, że będzie mi świadkować a ona uświadomiła mnie że jest w ciąży!!! i ma termin na 28 czerwca tydzień przed moim ślubem :( fajna druhna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Już wszystko gotowe do przybycia rodziców narzeczonego. Teraz czuję, że zaczynam się stresować...:( Ashia---Wysłałam Ci moje zdjęcie, prosząc Cię jednocześnie o Twoje. Do napisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kobietki :) mam nadzieję że dziewczynom nauki mijają w bardzo sympatycznej atmosferze... czekam na relacje :) :) :) Agi --> trzymam kciuki za spotkanie, napewno będzie bardzo miło :) pozdrawiam i zycze udanego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce koleżanki!!! Jak mija Wam sobota??? Mi jak zwykle leniwie, no i tak jak zawsze od wyjazdu D bardzo samotnie,,,, najbardziej brakuje mi Go właśnie w weekendy :-( Monia, Lila, Kropka - ciekawe jak przebiegają wasze nauki :-) Ashia - miejmy nadzieję ze to badanie choć troche wyjaśni no i że poczujesz się lepiej :-) Agi - nie stresuj sie napewno spotkanie bedzie udane :-) Ami - dziekuje za zdjecia ,doszly dopiero dzis, ja tez wyslalam Tobie maila :-) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Capria - cieszę się, że się zarejestrowałaś :) Być może uda nam się dokładnie przesłuchać nasz zespół jeszcze przed weselem- krewni Ukochanego chcą zrobić jakąś imprezę, ma której będą grali. My prawdopodobnie będziemy zaproszeni i dzięki temu poznamy możliwości naszej orkiestry ;) Przygotowania stoją w miejscu. Zaczynam się tylko powoli oglądać za butami ślubnymi, bo z nimi będzie dość spory problem... Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Perelka, dziekuje za zdjecia:) Pomimo tego, ze jest sobota, ja musze sie uczyc:( Niestety, ale mam jeszcze sesje letnia nie zakonczona, chociaz jest koniec pazdziernika. W poniedzialek mam egz komisyjny i az mnie sciska z nerwow w zołądku, na sama mysl o tym. Ciekawe, jak tam nasze kolezanki na naukach? No coz, musze wracac do nauki, ale jeszcze 1,5 dnia, wiec mnostwo czasu na nauke:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!ja tylko na chwilkę... agi---dostałam zdjęcie-dziekuje! perła---nic od ciebie niemam:( miłego wieczoru kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale sie rozpiosałyscie ja czasami to nie mogę nadązyc za wami!! Pisalyscie o dzidziusiu ja muszę z Moim M poczkeac 3 lata bo od 3 miesięcy biorę leki nasercowe i nie mogłabym zajść w ciąze! A wąłsnie mamm pytanie ostatnio połknełam 2 razy w ciagu dnia tabletke anty i raz o 20 i 2 raz o 3 co mam zrobić boierę dalej ale zabraknie mi jednej była z was którać w takiej sytuacji??? Wysłałam CV do instytucji aby mnie przyjeli na praktyki lub staz nale nie z PUP bo ma juz dośc roboty w terazniejszej W kadrach! Moga być nawet bezpłatne tylko aby doświadczenie zdobyć!!! Dziś wogóle to byłam na uczelni ale wszystko na razie jest ok semestr sie zaczał!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, pojawiam się dzisiaj pierwsza:) Jestem bardzo zadowolona z powodu wspaniałego przebiegu wczorajszego spotkania naszych Rodziców. Atmosfera była przemiła i naturalna. :):):) Wszystkim Wam życzę tak wspaniałych teściów;) Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMMMMMMMMMMMMM
HMMMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HMMMMMMMMMMMMMM
HMMMMMMMMMMMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny agi widzisz a tak sie martwiłas tym spotkaniem. Bardzo się cieszę że wszystko się udało, oby tak dalej 🌼 Ja mam dzisiaj małego kacorka bo wczoraj znajomi przyszli i tak zleciał sobotni wieczór. Ciekawa jestem jak przebjegły wczoraj dziewczyna nauki. Miłej niedzieli pa do napisania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki,myslałam ze nie wkleiło sie ale jest! teraz czas na fryzury z diademami(jesli któras chce go mieć) http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=67 [url=http://www.waszslub.pl]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007060200500530.png \"z życiem tak bywa jak z chorobą,kostucha w lustrze zęby szczerzy..żyć znaczy życie dzielić z Tobą..a nie być z Tobą znaczy nie żyć\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia---Ślicznie dziękuję za fotkę:) Ami--- Bukiety wprost cudne. Na pewno coś wybiorę pośród tylu ciekawych propozycji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko---Trzymam mocno kciuki za Twój egzamin. Na pewno wszystko potoczy się szczęśliwie;) A jak dziewczyny po naukach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Agi --> super, że spotkanie z rodzicami się udało.. wbrew pozorom, to wazna sprawa :) Ami ---> bukiety naprawdę sliczne, mysle , że ja również wybiorę coś dla siebie :) Czas leci szybko, ale chciałbym by jeszcze trochę przyspieszył... Miłej niedzieli :) aaa.... Czekam na relację z wczoraszych nauk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniezka, bedzie dobrze, myśl pozytywnie, a ja podobnie jak pozostał dziewczyny trzymam mocno kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mala przerwa w nauce, oczywiscie tylko po to, by tu do Was zajrzec:) Dzieki za slowa otuchy, jakos ostatnio w tej sprawie egzaminacyjnej stracilam optymizm. Agi, ciesze sie, ze spotkanie sie udalo, wiem, co musialas przezywac, ja to przechodzilam ponad miesiac temu i tez bylam bardzo zadowolona. Ami, bukiety sa piekne, Ja tez czekam na relacje z nauk, moje za 2 tygodnie Milej niedzieli, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×