Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ja rowniez witam wszystkie nowe dziewczyny, chociaz straszne zaleglosci mam tutaj ... Ale z tym co Wy piszecie jeste na biezaco : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam nowe twarze:) Od wczoraj tu nie zagladalam a tu tyle wpisow, jutro to nadrobie:) Po wczorajszym swietowaniu dzis caly dzien nie moge dojsc do siebie Milej nocki, papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny własnie kupilam na allegro komplet: diadem, naszyjnik i kolczyki. Milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry!!! Widzę że dziś ja jestem rannym ptaszkiem,,,, i w dodatku już w pracy,,,, oj strasznie się nie wyspałam :-) :-) :-) Miłego dnia Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny:) Owieczko---Witam Cię bardzo gorąco pośród nas - przyszłorocznych panien młodych. Bardzo miło, że będziemy mieć ślub w tym samym dniu (my godzinkę później bo o 14). Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się z wami serdecznie🌻 nowina:zaczynamy poszukiwania WŁASNEGO mieszkania( na kredyt oczywiście:( ) tak mi się marzy \"dopracowywanie \"szczegółów wybór mebli itp..do SWOJEGO domu. ps. czy wasi faceci tez są pracoholikami?...mój wraca z pracy je cos tam dwa słowa zagadnie i do kompa siada ,skonczyc prace!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - super z tym mieszkaniem! Życzę zatem owocnych poszukiwań. My szukamy działki budowlanej już któryś rok, ale z marnym skutkiem. Albo za droga, albo za daleko, albo nieatrakcyjna, albo za duża, albo za mała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółamadzia -- na szczęście nie wieje ale jak na razie z mojej strony nie widać słoneczka :( Właśnie zabrałam się za szukanie sylwestra ale jakoś strasznie drogo jest w tym roku :( a Wy macie już jakieś plany sylwestrowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester...hm nawet nie wiemy co bedziemy robić wtym roku!!! wkazdym razie nie mozemy sobie pozwolic na wydnie duzej ilosci pieniędzy...teraz priorytetem jest abysmy uzbierali całą kwote na ślub i wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część moich znajomych chce jechać na Słowację na narty, a część chce iść na bal. Nie wiem w której połowie my będziemy świętować Nowy Rok. A po drugie musimy zacisnąć pasa, bo wydatki sie szykują i to nie małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem wam że niektóre z tych krótkich kiecek są przesliczne!!!!! no..ta pogoda tak na nas wpływa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już do Was elaborat zaczęłam pisac godzinę temu, ale mieliśmy fire alarme, więc godzina z głowy. Co do pracocholizmu, to czy ja wiem ? Jak pracuje to na 100% albo i więcej, nawet zadzwonić do Niego nie można, bo zajęty, więc nie dzwonię, ale jak już wyjdzie z pracy, to rzadko coś w domu robi związanego z robotą. No czasem sie zdarzy, ale to już wtedy jest jakaś super ważna sprawa. Tak, to jest \"pracocholikiem\" tylko w pracy. Co do Sylwestra - to chyba pójdziemy do klubu, na narty jedziemy w styczniu. W zeszłym roku byłam w górach na Sylwka, i nie za bardzo mi się podobało. Wolę klub. Ami, dzięki za link, zaraz będę oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, niestety ja nie mogę nic obejrzeć, bo wyskakuje login i hasło - co mam zrobić, zeby te krótkie kiecki obejrzeć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie poradziłam - Ami, wielkie dzięki suknie nr 1, ta zaraz pierwsza, która sie pojawia ZACHWYCIŁA mnie - to jest chyba to - będę takiej szukać, tylko boję sie że nie znajdę - pozostaje krawcowa - ale skad ja ją wezmę ?? Prześliczna jest ta sukienka, i w takiej się \"widzę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ta z tą szarą kokardą na talii ? Jezeli to ta , to nie wyadaje się być skomplikowana dla krawcowej . Wazne żeby dobry materiał zakupić. Kropka , na Bierzuńskiej ( Targówek) jest hutownia materiałów jakby co :) Zresztą właśnie w tej hurtowni widziałam że sa jakieś pracownie z maszynami i kobitki się znają na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ta pierwsza, z kokardą, chyba szarą - jak dla mnie - prawie jak dla mnie, bo ta modelka ma wcięcie w takii i ładne biodra - a u mnie z tym tak \"nie tego\". No ale dobra krawcowa powinna sobie poradzić :-) Co o tej sukience myślisz ? Będe takiej szukała, a jak nie znajdę do sierpnia, to chyba dam do uszycia. Dzieki Wam znalazłam fryzurę a teraz sukienkę - bosko :-D Wielkie dzięki dla Kaczki (fryz) i Ami (strój) 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×