Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

summertea --> nie wiem czy bridę ta oferta zainteresuje, ale mnie zaciekawiła. Ceny całkiem przyzwoite jak na tak piękne suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo chłodu wielkiego życzę ciepłego i miłego dnia! Namagnesowana_Pinezka - dla mnie zepsute auto to tragedia, nigdzie nie mogę się ruszyć. Dziś znajomy mechanik zabrał go do warsztatu a mnie podrzucił do pracy. Pewnie dopiero wieczorkiem dowiem się co się stało. Oby nie było to nic poważnego i drogiedo do naprawy. Ale z tego co on mówi nie wygląda to ciekawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny dla wszystkich nowyc 🌼 wczoraj bylam zdjąć miare na suknię ślubną i pod koniec listopada, początek grudnia mam iść ją przymierzyć. już nie mogę się dozekać. co do tego schudnięcia, to wybieramm sie do siłowni , żeby cwiczyć na takim urządzeniu vacu line, może słyszałyśce? jest to bieżnia w której ćwiczy się w próżni od pasa w dół. daje rewelacyjne efekty. troszkę droga sprawa za 20 zabiegów ( 1 zabieg trwa 28 minut ) bedę płacić 400 zł... ale myślę ,że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och z tym chłodem to tragedia, my pracujemu na dworze... ale co zrobić, trzeba się cieplutko ubrać, ciepła herbatka do termosu...dobrze że jeszcze nie pada, tylko świeci słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrryy...ale zimno przed chwilka bylam po chleb i myslalam ze zamarzne, a jeszcze czekaja mnie wieksze zakupy...czymajcie sie cieplutko ...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, milego i udanego dnia, ja ok poludnia jade z rodzicami odwiedzic babcie i dziadka, ktorych widujemy raz lub dwa razy w roku, kurcze, pewnie korki bede straszne i te 400 km bedziemy jechac do nocy. Takze do czwartku, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!ja mam nadzieje ze dzis troche krócej bede w pracy...:O zanim dokulam sie do Rodziców.. wracjąc do temetu foto-video ciesze sie bardzo że udało mi sie ich \"złapać\"..juz jestem spokojna teraz tylko(!!!) wizyta u księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna--->Czy mogłabyś dać namiary na tego fotografa? Od dłuższego czasu szukam i ciągle nic a ślub tuż,tuż....bo w styczniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌼 summertea --> oferta faktycznie bardzo korzystna :) , niestey mojej sukienki tam nie ma, a swoją drogą zadatek już dałam w piątek więc transkcja jest nieodwołalna :), tak czy siak bardzo dziękuję CI za namiary, być może inne dziewczyny skorzystją, bo suknie są naprawdę piękne :) wiosna --> polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!!!! Rzeczywiście potwornie zimno dziś!!! Dobrze, że przynajmniej świeci słoneczko tutaj w w-wie, mam nadzieję że jutro też będzie słonecznie :-) A tak pozatym to przyznam że ostatnio jakoś mniej myślę o ślubnych tematach,,,,, teraz całą moją uwagę zaprząta zbliżający się wyjazd do Ukochanego!!!! Choć to dopiero za pare dni, ja już najchętniej zaczęłabym się pakować!!!! Mówię Wam, że bardzo ciężko jest być tak daleko od siebie szczególnie teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, troszke tu naskrobalyscie od rana:):) Ami fajnie ze znalazlas juz fotografa. My tez mamy fotografa ktory nie ma swojego studia, ale z djecia tez robi rewelacyjne:) Perełko nie smuc sie juz nie dlugo bedziecie razem. Ja cie rozumiem doskonale bo nie raz przerzywalam takie rozstania tylko nas dzielilo 1200 km. ale od roku jestesmy caly czas razem:) U was tez taka nieladna pogoda, ale z tego co slyszalam sloneczko swieci? U mnie wieje jak nie wiem, glowe chce urwac i jest strasznie pochmurno. Zycze wam mimo to słoneczneg dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak bedziemy sobie to słońce upraszac to może wyjdzie:D i przestanie wiać wiatr jak oszalały?? młoda---ale jak oceniasz jego nieobrobione jeszcze foty?(wkleiłam link wczesniej o stronę) chciałabym aby juz była 17!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purrpurra ------ witaj 🌻 🌻 Mi też się ta suknia podoba i jest na mojej liście do przymiarki :) Widziałam dziewczynę , która w tym roku brała w niej ślub . Wyglądała bajecznie ! Ami ----- zdjęcia bardzo ładne ! Wyraźne , dobrze wykadrowane. Nie będziesz żałowac . Napewno ! :) Nadziejamyszki ----- koniecznie dziel się wrażeniami z tego urządzenia . I efektami oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za opinię! dziewczyny(te które beda miały ekipę foto-video:) czy zastanawiałyscie sie co chciałybyscie w podkładzie muzycznym do filmu?ja np. wczoraj oglądałam dobrze zmontowany\"porządny \"film ale laska takie piosenki wybrała że glowa mała:( min. \"tyle chciałem ci dac\"universe i łzy \"gdybys był\" no cóż to kwestia upodobań ale...ja myslałam ze padne jak młody wchodził ponią do jej domu a w tle \"ale ty jestes zimny jak głaz\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dziś siedze w domu i nic nie robię zbieram sie do sprzatania i gotowania bo jutro mam gości siostra z rodziną przyjedzie na obiad Od grudnia idę na Praktyki do dużej firmy dzis mi napisali bardzo sie ciesze fakt faktem bezpłatne ale zawsze to doświadczenie i czas zajęty W grudniu wybieramy sie na nauki 2 dmniowe czy 3 dniowe nie wiem dokładnie ale chcemy iść na nie juz miec cos z głowy i iść do przodu bo narazie stoimy , musimy iśc w listopadzie zapisać msze na 13.00 i chce iść pooglądaĆ suknie bo tak wogóle to sie załamałam piekna suknię sobie wybrałam ale na allegro czar prysł ktos miał taka sama ijuz nie wygladała tak piekbnie chyba sie rozpłączę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cześć purrpurra 🌻 Ami zdjęcia cudne! Bardzo mi się podobają, takie czyste i wyraziste, kolory piękne. pszczólka z tego co widziałam na innych topikach, to dziewczyny pisały, ze ta suknia kosztuje ok 3500 zł.. Jak dla mnie to za dużo.. nie dam tyle na suknie, w której będę jedną noc.. Mam nadzieję, ze znajdę coś fajnego w niefirmowych salonach. Bo na suknię, buty i jakieś dodatki nie chcę wydać więcej niż 2 , no 2,5 tyś. A jak to u Was wygląda? Ile planujecie przeznaczyć na strój dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja max 1200 zł. na mój strój, no chyba, ze trafię na jakiś super ecri kostium, który będę mogła nosic też na inne okazje, to wtedy mogę za niego dać tak ze 2000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w te 2 tys wliczam jeszcze strój na drugi dzień i chcę kupić coś takiego w czym jeszcze nie raz będę mogła wyjść. Cholercia.. czemu to wszystko tyle kosztuje:( Coraz bardziej mnie te sumy przerażają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wliczam stroju na drugi dzień, z racji tego, że u mnie poprawin nie będzie, wiec to mi odpada. Capria - ja myślę, że taka impreza jak ślub i wesele pociąga za sobą dużo nieprzewidzianych wydatków :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka---NIESTETY musze się z tobą zgodzić;O:O:O:O..zwłaszcza boleśnie się to odczuwa kiedy trzeba samemu za kazda najdrobniejsza pierdołe zapłacić:( dziewczyny wklejam tekst do czegos co moze sie przydać jako podkład..troche to ..\"mdłe\" (ale nie głupie)..ale może komus pomoże Choć tyle zapomnianych dat Zgubiłam kiedyś gdzieś na ścieżce lat Ten jeden pośród innych dni W pamięci mej na zawsze tkwi Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Pragnieniem ust, dotykiem rąk Zapachem bzów, czerwienią róż Nadziei mej, radości łzą Że własnie dziś, że właśnie tu Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Choć znowu stary złodziej czas Z tych kilku przyszłych lat okradnie nas Tak bardzo ukryć przed nim chcę Największy skarb, ten jeden dzień Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Pragnieniem ust, dotykiem rąk Zapachem bzów, czerwienią róż Nadziei mej, radości łzą Że własnie dziś, że właśnie tu Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów Nasz najpiękniejszy dzień Serca drgnień, czułych słów Jak kolorowy sen Wspomnień mgłą powraca znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - no i dlatego biore poprawkę na wyliczenia i dodaję jakieś 10% na niespodziewane wydatki. Ami, którego fotografa w końcu wybrałaś ? Bo tu dziewczyny wręcz \"piały\" do niego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze kropko! to studio którego strona się robi:) współpracujący na stałę z \'moim \'wylim:D pan bardzo doświadczony i rzeczowy,zdjęcia ś ajeszcze przed retuszem http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=2926&postdays=0&postorder=asc&start=75 http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=2926&postdays=0&postorder=asc&start=120 jak znajde coś jeszcze wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookii
ami,zdjęcia wgmnie bardzo piękne ma facet warsztat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×