Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ja również jutro idę po buty na późną jesień/zimę. A narzeczonemu mole zżarły płaszcz zimowy (te uroki wynajmowanego mieszkania...), więc do wypłaty musi się pomęczyć w jesiennej kurtce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, bez tego bolerka lepiej, ale w porównaniu z tymi ostatnimi sukienkami, co nam linki podawałaś, to ta wypada kiepsko. A mi to w ogóle do gustu nie przypadła. Ami, mogłabyś mi wysłać namiary na tego fotografa ?? Mój mail: didi-dexter@wp.pl. Będę wdzieczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka-ty chcesz namiar na \"mojego\" fotografa?zaraz ci wrzuce jesli chcesz co do sukienki...pojade chyba jednak ją przymiezyć choc jestem sceptycznie nastawiona troszke:( ale przekonuje mnie :idealne na mnie wymiary,oraz cena...wiecie ja nie chce wydawac ta kiece 2000,3000 czy 5000tys...osobiście dlamnie to niedorzeczne(niech nie obraza sie laski które za tyle kupią:P jesli je na to stać i maja takie życzenie to czemu nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami --> Najważniejsze, by suknia się Tobie podobała i Ty masz się w niej dobrze czuć. Dobrze Cię rozumiem, bo sama nie chcę wydawać 3000 zł na sukienkę i zastanawiam się nad kupnem używanej, ale masz jeszcze trochę czasu na przejrzenie ofert i łapanie okazji. W tej sukni nie podoba mi się jakoś wykończenie góry - sama nie wiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wiosno!ja jeszcze oglądam oglądam oglądam.....mam jeszcze czas ale jesli \"trafi\" mi sie coś-napewno zakupie kiece już teraz;)ja telepie sie na samą mysl o wydaniu np.3-4 tys za sukienkę... a!nowina-jutro zapisuje się na rowery(siłownia) znaczy jakis specjalny rodzaj treningów wytrzymałosciowych-kropka-może podpowiesz cos w temacie \"siłownia-dieta-boskie ciało\"? wracjąc do sukni: szukam okazjii poprostu!ogladałam w necie oferte z wypożyczalni..załamałam sie psychicznie:(:O:O suknie robione wg. prawie jednego wzoru..wielkie koła etc..gdzie im do la sposy czy demetriosa....dlatego szukam gdzie indziej,ale do wypozyczalni tez zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami --> ja podpisuję się pod komentarzem dziewczyn :) szukaj, a napewno coś znajdziesz.... przesyłam kilka linków z ogłoszeniami sprzedaży sukien (komisów) sama również w ten sposób szukałam... http://www.slubnytarg.pl/komis_slubny.html http://www.trojmiasto.pl/weselnik/ogloszenia.phtml http://www.dwukropek.pl/0,73417,3096513,0,Moda_i_uroda___Slub_i_wesele,m1-33-5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami -------- W szoku jestem !!!!! Ostatnia sukienka z La Sposy, ktora wkleilas zupelnie inaczej wyglada na modelce, a inaczej tej pannie mlodej. Sama ja kiedys ogladalam na internecie i podobala mi sie, ale teraz po obejrzeniu \" prawdziwych \" zdjec calkowiecie zmieniam zdanie. Moze kolor ma duze znaczenie i ta suknie lepiej wyglada ecru ???? Sama nie wiem, ale sie bardzo rozczarowalam : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ta sukienka może ładnie wyglądać na bardzo szczupłej dziewczynie (jak ta modelka). Dziewczyna ze zdjęcia ami nie jest gruba (w końcu sukienka jest rozmiaru 36), ale przez tą sukienkę wygląda na masywniejszą. Jej ramiona źle wyglądają, chociaż nie jest gruba. Może to wina sukienki, która jest źle dobrana, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos trudno mi uwierzyc, ze dziewczyna ze zdjecia Ami nosi 36 rozmiar. Moze to wina zdjec ?????? Nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ---- a ja mam na temat tej sukienki wprost przeciwne zdanie!!!! Otóż uważam że jest niezła i ma swoj urok ale właśnie na tej dziewczynie a nie na modelce ( ten kolor poprostu obrzydliwy!!!!)!!! Możecie uznać że nie mam gustu choc jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje ale sto razy bardziej podoba mi się właśnie na tej dziewczynie, wygląda naturalnie i z wdziękiem :-) Ami ---- nie piszę tak dlatego żeby nie sprawić Ci przykrości ale szczerze mowię, że sukienka jest ok i pasuje mi jakoś do twojej osoby, myślę że powinnaś ją przymierzyc jeśli masz taką możliwość i poprostu zobaczyć jak się w niej czujesz :-) I podzielam w zupełności twoje zdanie, że kupowanie sukni za 4 tys. to przesada. Na mnie salon typu Demetrios, Cymbelline itp. itd. nie robi żadnego wrażenia i nie zamierzam przepłacać tylko za to żeby mieć firmową metkę na sukience!!!! Ale się rozpisałam,,,, to tak przed snem,,,, teraz już zmykam do łożka! Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - nie mam i nie mialam zamiaru sprawiac Ci przykrosci piszac swoja opinie o tej sukni La Sposa . I wcale nie chodzi tu o pieniadze - czy 15 tysiecy czy 400 zl. Chodzi tylko o wybor tej najwlasciwszej, dopasowanej do figury, budowy ciala. Szczuple dziewczyny powinny nosic \" rybki \" - bardziej dopasowane, podkreslajace figure, talie, biodra, kobiece kosci obojczykowe itd. Bardziej okragle dziewczyny powinny zalozyc cos z rekawem, bardziej obszernego ( spodnica ), maskujacego, a jednoczesnie pokazujacego kobiece ksztalty ... I wcale nie chodzi mi o rozmiar, ze wszystkie kobiety musza byc bardzo szczuple. Tylko o to, ze w dzisiejszych czasach jest ogromny wybor fasonow i przy odpowiednim ich doborze kazda panna mloda moze wygladac korzystnie, adekwatnie do swojej figury Tylko ten wybor odpowiedniego modelu zdaje sie byc najwazniejszym, przy czym czesto popelniane sa bledy ... Tyle na dzisiaj, Sciskam was wszystkie bardzo serdecznie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) ehee alez mnie tu na południu zasypało:PPP a co do sukienki to ta mi sie bardzo podoba juz wysyłalam linki:) kurcze bardzo sie mi podoba tylko bede chciała miec góre biąło( obowiąkowo) ahhh a co u was słychac? mam pytanko czy któras z was jest z okolic tarnowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Dzisiaj wychodzę wcześniej z pracy (pod warunkiem że szef o tym nie zapomniał) i jadę do Krakowa mierzyć sukienki. Ale jestem podekscytowana :) Ami - jestem w szoku - ta sama sukienka na dwóch różnych osobach a całkowicie inaczej wygląda! Osobiście popieram dziewczyny, które twierdzą że powinnaś ją przymierzyć i wtedy dopiero przekonasz się jak na Tobie leży! Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA IN
witam czy moge się przyłączyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Jakies choróbsko mnie bierze:( Ami ja tez dołanczam sie do dziewczyn ktore twierdza ze powinnas ja najpierw przymierzyc. Witam nowa kolezanke🌼 U mnie na razie zastoj w przygotowaniach, w grudniu jak pojade do Polski wybieram sie na przymierzanie sukni bo musze isc do mojej krawcowej zeby zdjela miare i powiedziec jaki fason mnie interesuje. Wczoraj zamówiłam bryczke, ale umowe bedziemy podpisywac tez w grudniu jak bede w domu. Zycze wam milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Ale dziś zimno potwornie, a ja wczoraj butów nie kupiłam,,,, oj mówie Wam obeszłam już wszystkie centra handlowe i nic,,,, niektóre buty wprost okropne,,,, no ale muszę w końcu coś kupić bo się rozchoruje jak będe dalej w jesiennych butach chodzić!!!! Witam serdecznie nową koleżankę :-) :-) Miłęgo dnia Wam życzę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja po buty idę dzisiaj. Narazie (od 1 listopada) chodzę w starych, które kupiłam jeszcze w okresie buntu licealnego :D więc same możecie sobie wyobrazić jak wyglądam w takich butach ;) Tyle piszecie o tej siłowni, że sama zaczęłam się nad czymś takim zastanawiwać. Ale czy to wogóle ma sens? Którejś z Was udało się schudnąć dzięki siłowni? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!dziewczyny-ja SIĘ NIE OBRAŻAM!!!!!! wazne są dlamnie SZCZERE NIESTRONNICZE opinie..poco byłby ten cały topik jesli bysmy sobie tylko nawzajem słodziły???:O wg mnie byłoby to bezcelowe... co do sukienki...rzeczywiscie ta dziewczyna(magda) ma 158 wzrostu i ok 53kg wagi(znam ją z widzenia) wiec chyba do grubasów nie należy:) mam jedno spostrzezenie co do kiecek i osób mojej postury..dziewczyny które nie mają nawet 160cm w 99% sukienek nie wygladaja dobrze...wiem bo chodziłam z karzełkiem podobnym domnie :P po salonach w tamtym roku..suknie juz nawet nie to że prezentowały sie inaczej niz na modelkach..one wygladały w w większosci jak po starszej siostrze...:(dlatego zdaje sobie sprawe że bede musiała szukac szukac szukac...ale na przymiareke tej kiecki napewno sie wybiore a foty zainteresowanym przesle w meilu.powiem wam że dlamnie ta sukienka ma swój urok,mało tego madzia wyglada w niej dobrze,moze nie \"fascynująco\" ale dobrze.nie sadze żeby dziewczyny naszej postury musiały np. rezygnować z odkrytych ramiona(ja np. owe ramiona i dekolt mam ładne:)-w każdym razie b. cięzko jest dlanas cokolwiek wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o siłownie i dietki to ja od poniedziałku zaczynam stosować sprawdzoną diete. Moja ciotka schudła dzieki niej bardzo dużo, moja kuzynka też teraz stosuje ja moja mama. Zobaczymy, mam nadzieje ze dam rade to przetrwac bo nie mam zbytnio silnej woli do takich rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! witam nową twarz🌻 dla kasi! wiosna-ja chudnąc nie musze(to pani od fitnesu orzekała wczoraj:) mam \"z tłuszczu stworzyć mieśnie\" moją zmorą sa masywne uda i brzuch(to napewno wpływ piwka latem:D a co tam!spróbuje!zobaczymy czy sie uda...planuje sukcesywnie odstawic chlen makaron ziemniaki słodycze-osobiscie nie wierze w \"diety cud\"(np. te 13 dniowe gdzie na sniadanie masz kawe z cukrem:O zdrowa dieta+niejedzenie po 17+ruch= ładna sylwetka !!! ale od teorii do praktyki droga daleka umnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×