Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

gratuluje ashia :) wszystkiego dobrego buty ryłko są naprawdę niesamowicie wygodne jak żadne inne w dodatku trwałe, mam takie jedne kremowe ( na dobrą sprawę mogłyby być ślubne :D ) i przetanczylam w nich 2 wesela u znajomych i żadnego bólu stóp. Jeśli będę szukała kiedyś ślubnych butów to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia------no to 👄 🌻 od nas na nową droge życia!!!! do ryłko zajrze w pierwszej kolejności!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIHA --->>> GRATULUJĘ!!!!! 🌼 :) :) :) Ami -- ja również polecam Ci buty Ryłko, ich kolekcja ślubna nie jest najgorsza... a może przy okazji trafisz na coś naprawdę odpowiedniego :) od wczoraj w domku walczę z remontem..... na szczęście dziś mam już internet i pomalowane ściany, cała reszta jest w rozsypce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targi
Moze któras z Was wybiera się na targi 5 listopada w PKiN??? może wiecie co tam bedzie? Chodzi mi o to czy warto tam isc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia!! Szczęścia, szczęścia, szczęścia i duuuuuużo miłości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka --> suknia naprawdę bardzo bardzo piękna... :) (mnie bardzo sie podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia --> wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) 🌼 pszczółka --> suknia jest piękna :) również gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!! Ashia - przyjmij moje serdeczne gratulacje, życzę Wam wszyskiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!! Pszczółka ---- suknia bardzo mi sie podoba :-) A ja kupilam wczoraj nareszcie buty zimowe,,,, a o ślubnych jeszcze nie myślę, kupię je razem z suknią bo w tym salonie mają ładne i duży wybór :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, witam wszystkie nowe i strae dziewczyny:) ashia- wszystkiego najlepszego!!1 pszczółkamadzia - suknia piękna!!! a możesz zdradzić ile kosztuje? dopisuję się do listy Paula.........perełka........26.05.2007.......Warszawa (NDM) marta........ami27............2.06.2007.......Szczecin Kasia......nadziejamyszki...27.06.2007......Rybnik agata........wiosna............7.7.2007........Warszawa Ania.........gala...............11.08.2007.......Kraków Kasia.........Kaśka22........18.08.2007.........Gostyń Ania........Namagnesowana_Pinezka...18.08.2007.... Janów Lubelski Milena.........młoda2........18.08.2007.......Zduńska Wola Monika........Capria.........18.08.2007.......Częstochowa Iza......Automaniaczka24..25.08.2007.......Kraków(Mogilany) Monika.......monia.kami......8.09.2007........Warszawa Gosia........Zombiaczek.....22.09.2007........Sokółka(k.Białegostoku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Ashia: GRATULACJE I DUZO SZCZESCIA:) 🌻 Pszczolkamadzia: Sukienka cudowna:) A teraz moje wrazenia z dzisiejszych nauk przedmalzenskich: Myslalam, ze nie przetrwam tych 7 godzin, ale jakos milo mi ten czas minął. Jeszcze jutro i koniec. Nauki prowadzilo malzenstwo, bardzo rzeczowi i ciekawie opowiadali o malzenstwie, chociaz jak doszlo do tematu ANTYKONCEPCAJA, wtedy sie zaczelo.... Otoz uslyszalam dzis dwie tezy(!!!): 1. Stosowanie prezerwatyw powoduje, ze kobieta wczesniej przechodzi menopauze(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) 2. Stosowanie tabletek anty powoduje, ze pozniejsze dziecko, poczete po przyjmowaniu tych srodkow, moze byc homoseksualista(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Oczywicie musialam wdac sie w ostra dyskusje na ten temat, ale stwierdzilam, ze szkoda moich nerwow. Gdyby nie te dwie rzeczy, na 100% bylabym zadowolona. Ale ogolnie patrzac to bylo ok:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też zaniedługo nauki 27,28,29 listopad, chciałabym mieć to juz za soba, dziewczyny które były już u księdza, pisaliście jakiś protokół przedślubny? o co ksiądz pytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Cieszę się, że sukienka Wam się podoba - Nadziejamyszki - sukienka jest z kolekcji 2006 kosztuje 4400 ale ja zamówiłam ją w tym roku, więc dostane ją po nowym roku dopiero. Łącznie z rabatem, marudzeniem, negocjowaniem - zapłacę 3500 Pinezko - te dwa hasła z nauk są świetne! Przebiły nawet hasło naszej kobiety o niekochanych jajnikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ No to sporo wynegocjowałaś pszczółko! A ja mam ostatnio jakiś spadek formy.. nic mnie nie cieszy i doświadczyłam wielu przykrości.. Mam nadzieję, że wszystko to tylko chwilowe jest. U nas pada i jest okropnie! Już bardziej wolę śnieg od deszczu. Miłej niedzieli dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc!! pogoda taka że nie chce się nic!!!!!!!!:( a tu trzeba sie wybrac na zakupy.... suknia-------marzenie!!!!piękna wg. mnie \'dostojna\' i delikatna zarazem!!!!nie masz może fotek z przymiarki? dziewczyny mam jedno spostrzezenie,niewiem czy się zgodzicie zemną...mianowicie:jesli któraś chce NAPRAWDE PIĘKNĄ NIEPOWTARZALNĄ suknie musi sie liczyć z tym że znajdzie ją w dobrym salonie (co jej opróżni kieszeń o jakieś ok 3-4 kawałaki:P natomiast jesli idzie o salony \"masówki\" tam jest makabra:O:O:O:O w 99% podam wam link do najwiekszego u nas(i najbardziej popularnego:) miejsca z kiecami i dodatkami http://www.cms.szczecin.pl/galeria2.html zgadnijcie która mi się podoba??? absolutnie żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam suknie i jakos Ci sie nie dziwie ze Ci sie zadna nie podoba. Ja jestem z Kraka więc tutaj jest dużo salonów, co nie zmienia faktu, że absolutnie zabujałam się w sukni, którą zobaczyłam we Wrocławiu w salonie na starym mieście :classic_cool: I jedz tu teraz 300 kilosów tylko po to aby obejrzeć suknię hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne deszczowe południe 🖐️ Pszczółkamadzia ---- po raz kolejny powtórzę za dziewczynami... suknia śliczna ! A jaki kolor wybrałaś ? I przyłączam sie do prośby Ami o pokaznie zdjęciówek z przymiarki - jezeli robiłas :) Nadziejamyszki ---- protokół przedślubny podpisuje się najwcześniej na 3 miesiące przed ślubem. Omawialiśmy go na naukach. Co poniektóre pytania są żenujące ... np. czy podejrzewamy przyszłego wspólmażonka o skłonności homoseksualne ... Namagnesowana Pinezka ---- ale się obśmiałam tymi prezerwatywami i pigułkami :) :) Spadam oglądać Transylwanię w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia GRATULACJE a jak sie teraz czujesz jako zona Pszczółka- piekna sukienka bardzo mi sie podobaja te koronki dla mnie oczywiście za droga ale piekna ja napewno pójdę za tymi \"masówkami\" ale przeciez one sa tez piekne ojojoj co to za wypowiedz??? Poazdrawiam w te smutne popołudnie niedzielne ja sie nudze a mój M ma dzis egzamin warunkowy i bardzo sie denerwuję aby to tylko zdał !!! Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ale ulga, w koncu po naukach:) Myslalam, ze dzis usne, po wczorajszym \"praniu mozgu\" mialam dosyc, ale na szczescie mam juz papierek i luzik:) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami i Monia - nie mam zdjęć z przymiarki. Powiem Wam jedno - to był dla mnie pierwszy raz. Przymierzyłam chyba ponad 20 sukienek, torebkę miałam zapchaną wizytówkami, katalogami od miłych pań, które próbowały mnie przekonać do swoich kreacji. I jedno jest pewne - co innego sukienki na internecie prezentowane przez modelki a co innego rzeczywistość. Ja zamierzałam kupić gładką sukienkę z dekoldem, a wyszło zupełnie inaczej. Moja sukienka jest koloru ecri. Potem oddaje ją do komisu. Teraz już nie oglądam innych na internecie, nie chcę natrafic na coś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak najfajniesze stąd
są trzy kropy i ami.normalne babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczęta :D Ja też jestem właściwie na bieżąco na forum..czytam wszystko i z wielu pomysłów wiem że skorzystam. Dopisałam siebie do tabelki: Paula.........perełka............26.05.2007.......Warszawa (NDM) marta........ami27..............2.06.2007.......Szczecin Kasia......nadziejamyszki.....27.06.2007......Rybnik agata........wiosna.............7.7.2007........Warszawa Ania.........gala.................11.08.2007.......Kraków Marta.......marfuszka........11.08.2007.......Olsztyn Kasia.........Kaśka22..........18.08.2007.........Gostyń.... Ania......Namagnesowana_Pinezka...18.08.2007.... Janów Lubelski Milena.........młoda2..........18.08.2007.......Zduńska Wola Monika........Capria...........18.08.2007.......Częstochowa Iza......Automaniaczka24....25.08.2007.......Kraków(Mogilany) Monika.......monia.kami......8.09.2007........Warszawa Gosia........Zombiaczek.....22.09.2007........Sokółka(k.Białegostoku) Na razie jesteśmy na etapie rezerwacji sali i noclegów oraz DJów/wodzirejów :) Teraz zaczynam szał poszukiwania sukienki..no i powinniśmy pomyśleć o naukach przedmałżeńskich ;) Warszawianki..polecajcie fajne sensowne - weekendowe. proszę! :) W stolicy aktualnie przebywamy i tu chcemy zrobić kursy. Pozdrawiam Forumowiczki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam komentarze Dee
Nie paplanie o byle czym, ale rzeczowe, na temat. Klasyczna babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Wczorajszy dzien byl dla mnie bardzo bardzo zły. Mialam zatrucie po alkoholu, ktore trzyma mnie do dzis-nie wiem czy mam isc do pracy. Wczoraj reka i noga nie mialam sily ruszyc, nawet po wodzie wymoitowalam, Tragedia normalnie. Nic to tyle mojego narzekania Zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny...dlugo sie nie odzywalam bo przez caly tydzien bylam z moim ukochanym, wiec caly swoj czas poswiecalam jemu :) Dzisiaj o 11 mam rozmowe w sprawie pracy wiec jesli mozecie to trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×