Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

O żesz Ty - to dlaczego ja wysłałam na mloda20-1986@tlen.pl - hmmmm......czyj to adres ?? Ami, super stronka, ta pierwsza dziewczyna - zaraz z pierwszego zdjęcia - bardzo ładna, ale ma taka tapetę, że :-0 W ogóle - mam wrażenie, ze strasznie mocne te makijaże. czy tylko ja tak myślę ? Znalazłam zaledwie kilka bardzo delikatnych - ładne były. Ami - dzieki - gzdie Ty to wygrzebujesz ?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki to tez jest moj ale z nim jest cos nie tak wiec zawsze jak cos to na ten co podalam przed chwila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto grzebie nie błądzi:D nie no luz,pełno jest stron o ślubie i weselach..ja jestem jeszcze zalogowana na takim \"regionalnym\" szczecińskim(stąd ta kieca do sprzedania;)-ta która wam sie nie podobała..naprawde można mase ciekawych rzeczy sie dowiedzieć! jak cos jeszcze znajde to zarzuce off cors:P dla WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest Kropko ! Jak nie pomogą leki z apteki , to się udam do lekarza . A propos zdjęć ..... Tygrysica , ja od Ciebie nie dostałam jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was bedzie na targach ślubnych we Wrocławiu 14.01.2007r, ja slyszalam że wtdy mozna kupić suknie nawet w cenie wypozyczenia...napiszcie jak coś wiecie na tem temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda - wysłałam zdjęcie na nowy adres. Ami - no niby pełno tych stron, ale ja zawsze nic nie znajduję, a linki od Ciebie są super ciekawe :-) No to Monia - trzymam za słowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadeszła wiekopomna chwila:D:D:D jade dzis kiece mierzyć! 3majcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Ami powodzonka i zdaj relacje, a jak bedziesz miala fotki to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami powodzenia i czekamy na zdjęcia!! A tak w ogóle to jesteś skarbnicą świetnych linków:) Dzięki za to 🌻 purrpurra, Dee, tygrysica ja też nie mam jeszcze Waszych zdjęć ppoomm@interia.pl wysyłajcie, zrewanżuję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria czekam na twoja foteczke :) Z tego co wiedze to mieszkamy najblizej siebie. P.S. ale tu cisza, spicie juz czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero co wróciłam z uczelni, siedzę sobie z narzeczonym i popijamy winko :) A tak wogóle to czekam na relacje ami z przymiarki (i na zdjęcia :) ). Tyle rozmawiałyśmy o jej sukience, że bardzo jestem ciekawa czy ami zdecyduje się na tę suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! no więc..hmm... suknia jest jakby to powiedzieć... ZAJEBISTA!!!!!!!! zakochałam się w nije od pierwszego wejrzenia,,,,jest taka \'dystyngowana\'(to zasługa atłasu+kamyków swavorskiego(nie wiem jak to sie pisze:) optycznie wyszczupla,nie ma \'naciapanych\"pierdół typu złote lamówki etc...ma klase. i cóż z tego:(:( na wzrost tyłek brzuch jest oki,nie mieści mi się na piersiach:(:( nie było sensu \"dociągać \" nba chama:O:O wyglądałam jakbym sie bandazem owinęła...żenada góry(piersi)+ luxklasa ramion i dołu(tak to określiła moja świadkowa i siostra!tak się wqrwiłam że mało co sie nie poryczałam.i żadnego zdjecia nie zrobiłam(aparat drzemał w torebce) ale są dwa plusy: 1. juz wiem jaki fason styl chce \'nosić na sobie w tym dniu:) 2. od jutra nie żre jak prosie wszystkiego co sie nawinie i ide o 18.30 na siłownie! wiem że jesli zgubie z obwodu pleców zjada tez mi piersi!!!!i może bedzie ona namnie czekać.....(choć moja siostra zaleca zakup już teraz i wpatrywanie sie w nią w celu większej motywacjii chudnięcia;) dobra uciekam robić okropne ważywa duszone z okropnym ryżem na jutrzejszy obiad! dzięki za pozytywne fluidy laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisna nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze, bo moj ukochany jest 100 km odemnie i pozostaje man tylko rozmowa na gg...no ale przezto tym bardzie niemoge doczekac sie slubu i wspolnego zamieszkania...a tymczasem zostaja nam wepolne weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak dobrze cie rozumiem bo ja tez mam bust niczego sobie :) jeszcze nie miezylam zadnej sukni ale chcilabym zeby byla idealna, bo to jets jedyny dzien w zyciu i nie mam zamiaru isc na kompromis...na dzien dzisiajszy zakochalam sie w tej sukni http://www.we-dwoje.pl/demetrois;2006;-;salon;sukien;slubnych;susan;blanche,artykul,400.html?foto_id=12 no ale nie wiem jak bede w niej wygladac...sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurko-----sprawdz poczte dziewczę drogie:D dobrej nocy dla was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ależ musialam nadrobić zaległości w czytaniu tego co naskrobałyście :-) ale nie powiem bardzo przyjemnie mi sie Was czyta kobitki!!! Ami kochana nie odchudzaj sie tak drastycznie!!! W koncu twoj przyszły mąż taka właśnie Cię wybrał na żonę :-) a z doswiadczenia wiem że faceci raczej nie lubią gdy odchudzamy sobie biuścik :-) Dobrze że wiesz już jaką suknie chcesz mieć,,,, wszystkie już prawie macie coś \"na oku\", a ja nadal nic :-( Nawet nic nie przymierzałam!!!! Zaczynam się już pomału pakować, w sobotę wyruszam do mojego D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,,,, Purrpurra wyślesz mi swoją fotkę, please!!!! :-) A i Tygryscia obiecała zdjęcie i nic.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka, ja również nie mam jeszcze nic na oku, ale do ślubu zostało jeszcze 8 miesięcy, więc nie panikuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko ja też niby nie panikuje ale jak mi się przypomni że do mojego ślubu zostalo tylko 6 miesięcy to tak sobie myślę że mogę nie zdążyć, chociaż właściciele salonu powiedzieli żebym przyjechała po nowym roku to chyba się wyrobią ze wszystkim,,,, hmmm, tylko muszę konkretny model wybrać a mnie się ciągle gust zmienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam babeczki moje kochane, ze tak nic nie pisze, ale tak malo czasu na wszystko. Pracy duuuuuzooooo !!!!!!!!!!!!!!! Ale w wolnej chwili czytam WSZYSTKO co piszecie. I bardzo mnie to relaksuje. Pomyslalam ostatnio, ze chyba te wszystkie nasze strony z pogaduszkami wydrukuje na pamiatke .... I wnuczkom pokaze .... Heh, czasami jestem taka sentymentalna i przywiazuje sie do tego, co dla mnie wazne. A nasze forum z pewnoscia do tego typu rzeczy nalezy ... Pozdrawiam was Wszystkie bardzo serdecznie i trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami Kochana nie przejmuj się! Najważniejsze, że wiesz jaki typ sukienki chcesz, w jakim jest Ci dobrze. Jestem pewna że znajdziesz jeszcze taką w której się zakochasz :) Perełka ma rację, swojemu przyszłemu mężowi podobasz się taka jaka jesteś! Ja za to każdą sukienkę którą przymierzałam miałam za długą i za dużą w biuście! A mimo to znalazłam to w czym jest mi dobrze i w czym chcę wystąpić. Głowa zatem do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę wszystkim miłego dnia.... dzięki za wczorajsze dobre słowa, ale kwestia problemów nie dotyczy M. mam nadzieję że wszystko jakoś się ułoży.... Ami, nie martw się - znajdziesz napewno właściwą suknię ... i nie przesadzaj z tym odchudzaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesce dziewczyny Zycze wam milego i cieplutkiego dnia Ami, dokladnie tak jak mowia dziewczyny. Dolaczam sie bez slowa do ich wypowiedzi. Jesli chodzi o moj wybor sukni to ja juz zwariowalam i nie wiem nic na ten temat. Wybiore sie niedlugo na male przymiarki to moze cos mnie oswieci:) Aha, czy ja tez moge prosic o fotki Purrpurre? Wielkie dzieki i napewno sie odwdziecze, a i Tygrysice chyba tez jeszcze nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć purrpurra - ja też chcezdjęcie k.hyla@op.pl ami27 - dziewczyny mają rację. ten czas leci, tak sobie myślę ,że do świąt jeszcze sie powlecze a po nowym roku tedni bedą uciekały i juz będzie czerwiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×