Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ja tylko na chwile aby zyczyc wam wszystkiego naj naj naj....spełnienie a wszystkich marzen i DUZO DUZO miłososci ktorej na pewno w tym wyjątkowym roku wam nie zabraknie :) jesten bardzo szczesliwa :) do napisania po świetach mam wam duzo do napisania :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wielkie przytulenia! Swięta wciąż w toku...ale dziś dopiero jadę do domku.. wcześniej u rodziny mego lubego..też pięknie i miło... a jednak inaczej ;) DIEWCZYNY! i ode mnie przyjmijcie serdeczności i życzenia..WSZELKIOEGO DOBREGO PIĘKNEGO I POTZREBNEGO! :* pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAs po Świetach :) Mmm Świeta Swięa i po Swiętach, teraz trzeba zrzucic to wszystko co sie zjadlo Czy ktos jeszce musial dzis wstac o 6.30 i przyjsc do pracy czy tylko ja? Chociaz nie jest zle, cisza spokój, szefowie i polowa \"zalogi\" na urlopie :) Pozdrawiam poświątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczku:) ja też na postarunku w pracy!!!!:( alez mi sie nie chce!!!! cóż ..życie! ps udało nam się załatwić godzinę 17 na slub,bardzo mnie to cieszy-zważywszy ze w tamtym kosciele zdażają sie sluby o 11!!!! nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to mozemy razem pomarudzic ;) Jak pomysle ze moj kochany narzeczony przewraca sie jeszcze w lozku z boku na bok mmm ... i to beze mnie :( Ale co tam odbije sobie w jakis weekend ale to po sesji chyba Ami my tez mamy o 17 tyle ze we wrzesniu, troche sie martwie ze za szybko sie sciemni a u Ciebie w czerwcu to moim zdaniem godzina w sam raz, nie ma sensu wczesniej bo gorąco i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zakochalam w relacji tej oto kolezanki z konkurencyjnego forum http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=4077&postdays=0&postorder=asc&start=210 Proponuje przerwe na herbatke i pooglądanie sobie tej wklejonej strony i dalszych Miodzio Tyle ze takie tarzanie sie w piasku to na pewno przed slubem sie nie da zrobic Aha i ta para miala zdjęcia plenerowe w 4 mijscach z Krakowskim starym miastem włącznie Suuuper sesja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też na posterunku.. mogłam pozwolić sobie na 9 do pracy więc wstałam 7:40 - zresztą w te święta wypoczęłam za wszystkie inne Witam Zombiaczka----> chyba nie miałam przyjemności :) :) :) no i starą kumpele Ami27----> cmok w bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wszystkiego najlepszego po świętach. Ami, kochana, ja cały czas jestem, tylko nie zajmuję się przygotowaniami, więc cicho siedzę. Dziękuję za zdjęcia Twoje z przymiarki - hmmm....myślę, że to zdecydowanie \"Twoja\" sukienka :-D Właśnie sobie obejrzałam te zdjęcia co tu dałaś - i przekonuję się po raz setny, że takie zdjątka kompletnie do mnie nie przemawiają, choć sa ładne. Dlatego, ja będę miała tylko z Kościoła i trochę z wesela, żadne plenery, sesje i inne tego typu rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..mój \"księciunio\" chociaż miał na 10- wspaniałomyślnie mnie podwiózł - żebym tylko czasem nie straciła światecznych kilogramów- tak o mnie dba! hehehee :) dzwonił i już ma wolne...i jutro też- szczęściarz! u mnie narazie spokój ale...jutro i pojutrze to się zacznie, ojojoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam trzykropki---------> buziaczek :) co tam u Ciebie? ja od nowego roku ruszam na saloooooooooony z siostrą A. która ma ślub miesiąc przede mną i.........wreszcie dostała pierścionek zaręczynowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko - cześć. Co u mnie ? Ano w sprawach ślubnych - totalna stagnacja. Nic już nam sie nie chce, a trochę nam jeszcze do załatwienia zostało - przede wszystkim fotograf - bo jeszcze nie mamy żadnego 😭 Poza tym mieliśmy spory wydatek ostatnio, i od początku zaczynamy odkładanie kasy na wesele 😠 A z pozytywnych rzeczy, to wiem, już jak chcę być ubrana ! To ogromny sukces, jak na mnie - teraz tylko musze gdzieś te ciuchy poznajdować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jak tam swieta minely? ja jestem juz od wczoraj w domku i mam swoja Fibunie juz przy sobie. Jest taka slodziutka i bardzo malutka, tak bardzo bardzo:) do napisania pozdrawiam i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzykropki---------> jakiś link z konkretna suknią??? fajnie ,że się zdecydowałaś bo ja ciągle nie wiem :( Ami27---------> ??? więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokoloko---ale co \"więcej\":D bo ja dzis CKM jestem..jak mi sie spać chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami nie przeszkadzaj sobie domyślam się-bo pewnie przegapiłam- że Fibunia to suczka???? a nie jakieś egzotyczne imię malucha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Koleżanki po Świętach ! Młoda ------ śliczny piesek !!!! Święta , Święta i po Świętach ... a ja dalej nie wiem w co ręce włożyć :( Pracy nie ubywa a wręcz przybywa . Szefowa wyjechała na kurs językowy na 6 tygodni i zostawiła mi stos spraw do załatwienia , a do tego muszę się jeszcze przygotowywać do mojego słuzbowego wyjazdu w lutym do centrali w Niemczech na \"dywanik\" ... Oj , znowu trzeba bedzie brać robotę do domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej nie wiem o co chodzi?? ja mam 3 psy(ale nie suczki:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po świtach:) pewno nie które lezą do góry brzuszkiem a ja w pracy:PP ale odoczywajcie...kiedys trzeba:dziewczyny patrze na suwaczcke a tam juz 5 miesiecy i iles dni... wczoraj byl u mmnie ksiadz...i gadalismy o weselu...i on mi goidz ustalil...na 15:) hehe bo wczesniej jest inne wesele. a on chce ejchac do nas na obaid odrazu...no i gadalimsy tak chyba 5 godizn..i wiecie co mi powiedzial ze teraz w tych poradnaich jest 3 spotkania a nie dwa jak w tym roku:P :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) te które się obudziły ze światecznego letargu... Monia.kami------/. wielka BUŻKA dla Ciebie :) Ami27------------->nieważne! wybacz ten stan ale to tak poświatecznie- jeszcze się nie rozkręciłam :) Fabunia -to imię twojego pieska? Witam tygrysicę20----------> coraz nas więcej po tych świetach boję sie ,że jutro to będzie pełne forum i nienadążymy czytać jak sie te święta odbyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zmykam do \"księciunia\", bo od razu nie należy się żucać na robotę bo to moze sie żle skończyć pamietajcie powolutku, stopniowo bo po takim lenistwie to od nadmiaru to nawet jakiegos paskudztwa można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko - no nie mogę :-D :-D :-D nie mogę sobie tego nie wyobrażać, za każdym razem, jak piszesz \"księciunio\" - to ja widze Toudiego z Gumisiów !!! :-D :-D Bo on tak zawsze gadał \"księciunio, księciunio\" ;-) Ja myślę, że ten Twój \"księciunio\" to jednak ładniejszy od Toudiego jest ?? :-D No i proszę, ewentualnie sie nie obraź - bo to bezwiedne skojarzenie. Link do sukienki jest, ale kilkanaście stron temu, za cholerę nie znajdę. A to nie Ami piesek, tylko młodej bodajże. Monia - 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jateż się melduję po swiętach, przed chwilką z pracy dopiero wróciliśmy, od rana niestety trzeba było zapomniec o świętach, a za 6 miesięcy o tym czasie bedzie trwało nasze wesele :))))))))))) niech to szybciuto przeleci!!! cocoloko - gratuluję pierścionka:) moja przyjaciółka w Wigilie też dostała pierścionek zaręczynowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie święta minęły spokojnie i tradycyjnie. Jak można się domyśleć moja dieta poszła w niepamięć, a już 4 kg mi ubyło Aktualnie leżę chora w domu i nic mi się nie chce robić, w szczególności nabrałam weselo-wstrętu. Możecie mnie pogonić, bo już chociażby moglibyśmy zacząć już załatwiać ślub i tego nieszczęsnego fotografa. Myślimy nad podróżą poślubną (może jednak Grecja? w sumie lubię Grecję), na sukienkę w ogóle nie mam pomysłu. Pozdrawiam. PS. Poza tym poważnie się noszę z przekłuciem uszu. Już od dawna sobie myślę, że długie kolczyki świetnie wyglądałyby do sukni ślubnej. Teraz jeszcze narzeczony kupił mi w prezencie pod choinkę bardzo ładne kolczyki, co chyba powinnam odebrać jako sugestię ;) Może któraś z Was przekuwała sobie nie tak dawno temu uszy i jeszcze pamięta co nieco z tego zabiegu i mogłaby mi udzielić paru cennych rad. Szczególnie mnie interesuje ile się po tym uszy goją, kiedy można zakładać takie długie kolczyki, czy po zabiegu można spać na boku. Poza tym mam jakąś fobię, że teraz zimą kolczyki będą mi się wkręcać w czapkę lub szalik. Wszelkie porady, sugestie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach!!!! Ja na szczęście miałam wczoraj wolne,,,, wyspałam się więc i odpoczęłam po świątecznych trudach :-) U mnie święta mineły jak zwykle w bardzo rodzinnym klimacie, wigilia była piękna i pierwszy raz spędziliśmy ją z D razem, najpierw u jego rodziców a potem u mnie :-) Pozatym jeździłam dużo autkiem, bo odebrałam wreszcie moje prawo jazdy!!!! Tak więc pierwsze koty za płoty,,,, D przesiadł się na cale święta na fotel obok kierowcy i cierpliwie znosił moje zmagania!!!!! A dziś już niestety muszę się męczyć w pracy,,, ale ludzi jest mało więc chyba nie będzie tak źle :-) Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Wpadłam się przywitać po świętach :) najedzona a raczej przejedzona siedzę w pracy i ledwo się wyrabiam z papierkami a tu za chwilę znowu weekend i nowy rok za pasem:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Czy można się do was dołączyć??????????? Nasz ślub miał być 9 czerwca 2007 - w naszą rocznicę, ale ktoś zajął nam termin w restauracji :( I teraz stoimy przed wielkim dylematem: zmienić termin czy knajpe?? I tak źle i tak niedobrze Poradźcie, bo ja już nie wiem które zło mniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) :) :) trzykropki---------> buźka :) My tez ciągle nie mamy fotografa - a czas najwyższy no i ciągle zastanawiamy sie nad kamerzystą??? W stosunku do siebie ja i mój A. używamy sporo sympatycznych zwrotów. Kiedyś był taki okres, że A. był \"księciuniem\" a ja owkors Toudim :) ...ale teraz ja może trochę wypiękniałam (???) a A.pozostał \"księciuniem\". Prześlę fotki to zobaczysz,ze nawet podobny do \"księciunia\" :) a poza tym to przecież jest mym księciuniem, no nie??? Monia faktycznie jestem strasznie zakręcona:) po tych świętach. Pewnie ,że to piesek Młodej2! Ami27----> w związku z powyższym uprzejmie przepraszam koleżankę za molestowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że knajpka nowootwarta - super klimat i niedrogo póki co, no bo się rozkręca. Za 90 zł od osoby jest baaardzo dużo jedzenia, napoje, lody i tort w pezencie. Gdzie indziej za obiad i kawe chieli 70 zł... Liczę na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×