Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć, kiikunia - witamy 🌼 my też miło spedziliśmy sylwka - tylko we dwoje, przeglądaliśmy katalogi, żeby wybrać coś na podr.óż poślubna, jak narazie wyglada na to że będzie to Egipt. czy któraś z Was była w Egipcie? możecie coś powiedziec na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku - ale cudnie spędziliśmy z K ten okres świąteczno - noworoczny. A dziś rano koszmar powrócił - poranne wstawanie - jak ja tego nie lubię. Przygotowania pełną parą - w tym tygodniu tata kupuje garnitur, K tez ma taki zamiar. Kikunia - witamy w naszym gronie :) Miłego dnia Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzoi dziekuje za miłe przywitanie :) Ja jestem z Lublina. A czy mogłabym Was prosić o dosłownie pare słów o sobie? Wiem, że sie juz tu dobrze znacie, ale gdyby to nie było dla Was kłpotem...dosłownie 2-3 zdania. aha i powiedzcie jak tam Wasze zaklepywanie ślubu w kosciele? Bo tyle słyszy się, że księdza wyłudzają pieniądze itd. A ja miałam bardzo miłe zdarzenie i za slub proboszcz nie chce ode mnie wziac ani grosza! Pozdrawiam noworocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kikunia 🖐️ Hmmmm....parę słów o mnie: - jestem z Warszawy, - ślub 1.09. - w kościele zaklepana data, ale tak wstęponie, bo musze mieć zgodę kurii na ślub, to wtedy już datę potwierdzą. I co by tu jeszcze dodac ?? Sama nie wiem, pytaj :-) A no - i wszystkiego najlepszego w nowym, NASZYM ;-) roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! mam masakre maskary zapalenie zatok!!i musze w pracy siedzieć:( witam NOWA koleżanke!🌻 Coś o sobie..hmm Mamrocznikowo(;) ) 27 wiosen mieszkamy z moim G w Szczecinie,w dniu ślubu bedzie prawie 7 lat od kiedy jesteśmy razem(mieszkamy razem od prwaie 3)To chyba tyle.. a!dziś równe 5mcy do naszego ślubu:D ściskam ciepło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My w tym tygodniu wracamy do przygotowań ślubnych. Chcemy zaklepać w końcu godzinę ślubu, załatwić fotografa, podpisać umowę z kierowcą (ale to wszystko jak będziemy znali godzinę ślubu). Na uczelni koniec semestru się zbliża, a mnie poświąteczny leń złapał ;) Kilka słów o mnie: Jestem z Warszawy, 24 lata, z narzeczonym jesteśmy ze sobą prawie 2 lata, zaręczeni prawie od roku, ślub 7.7.7. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Witam nową koleżankę i zgodnie z życzeniem kilka słów o sobie: ślub 26.05.2007, z moim D jesteśmy od 8 lat (trzy dni po ślubie będziemy mieli rocznicę),mam 25 lat (tzn. skończę dzień po ślubie), mieszkam jeszcze po Warszawą ale już niedlługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Witam wszystkie, łącznie z \"nowymi\" 🌼 Ijuż mamy 2007.. ale ten czas leci!!! Mam nadzieję, że wybawiłyscie się tak dobrze, jak my:) Dawno mnie nie było - niestety po Świętach leżałam z anginą, modląc się, żeby nam się wykupiony Sylwester nie zmarnował :P ale już dobrze, wszystko się na szczęście udało:) ami - każdy ma w życiu jakieś takie małe marzenie, którego dziwnym trafem nigdy nie udaje mu się zrealizować - zawsze piętrzą się jakieś przeszkody. Widać, że tak jest w moim przypadku z zobaczeniem Cię w sukni :P mail nie dochodzi, a to, co wstawiłaś, mi nie działa... eh! coko - to świetny pomysł, żeby tak \"na żywioł\" zwiedzać Europę!! :) My też mieliśmy kilka takich rundek, tyle, że my akurat jesteśmy windsurferami, więc siłą rzeczy jeździliśmy samochodem z dechą na dachu:) moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na poznawanie danego kraju, niż właśnie taki samodzielny wypad. Nienawidzę \"wycieczek objazdowych\", na których łazi sie całą grupą - jak na to mam w sobie zbyt wiele z kota;) Przed taką wyprawą koniecznie trzeba sobie poczytać różne fora internetowe na temat danego kraju, i kupić najlepiej przewodnik Lonely Planet albo chociaż Pascala :) nadzieja - my byliśmy w Egipcie m.in w podróży poślubnej - to była niespodzianka od rodziców:) Powiem Ci jedno - osobiście nie radzę brać opcji \"zwiedzanie całego Egiptu w 2 tyg\", tzn rejs i parę dni wolnego, jeżeli bierzesz ślub w jakieś letnie miesiące. My mało nie umarliśmy, a nie jesteśmy mięczakami. To była gonitwa w temperaturze piekarnikowej (usmażyliśmy nawet jajo na chodniku) po tłumnie zwiedzanych obiektach. Teraz wspominam to miło jako wycieczke krajoznawczą, ale po śłubie będziecie tak wykończeni, że ja osobiście polecałabym raczej opcję stacjonarną - jeżeli nigdy nie byliście w Afryce to ta temperatura w wycieczce \"aktywnej\" może Was bardzo osłabić i zniechęcić. Natomiast jeśli pierwszy raz wybierzecie się na opcję hotelową, to będziecie mogli sprawdzić, jak wytrzymujecie warunki tropikalne i czy dacie radę gonic po piramidach i dziesiątkach świątyń :) Osobiście polecam Sharm-el-Sheik, a nie Hurgadę (w Hurgadzie - tylko hotel Coral Beach), ponieważ w Sharm jest cudowna rafa i ja np. najchętniej wogóle nie wychodziłam z wody - możesz sobie zresztą pooglądać zdjęcia na mojej stronie, wchodzisz do Galerii, \"pod wodą\" - to są własnie zdjecia z Sharm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! u mnie wszystko oki, w czwartek wracamy juz do danii. witam wszystkie nowe dziewczyny ktore dolaczyly do nas kiedy mnie nie bylo. witam was bardzo serdecznie 🌻 Pare słow o mnie: Mam 20 lat, mieszkam w Danii ale pochodze z okolic Łodzi. Jestesmy ze soba 3 lata, a zareczeni jestesmy od prawie 1,5 roku. Ślub mamy 18.08.2007r. Jesli cos wiecej to pytaj:) aha zapomnialam wam napisac ze bylismy u ksiedza zarezerwowac godzine slubu i jest to 18. Ale nie mam pojecia ile bedziemy musieli zaplacic bo nie rozmawialismy jeszcze nad szczegolami, mamy zglosic sie w maju. Pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane w nowym roku, Ja sylwestra spedziłam niezbyt ( chociaz zapowiadał sie dobrze), bo złapała mnie grypa żoładkowa, teraz siedze w pracy i tez się trochę męczę :( . Mam tylko nadzieję ze cały rok taki nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w tym Nowym roku :) sylwester minał nawet sympatycznie u nas ze znajomymi. Zabulino opisz ta dietę!!!!!! o mnie: mam 26 lat tzn w dniu ślubu bede miała :) z moim S jestesmy od ponad 7 lat mieszkamy razem od grudnia zaręczeni od wigilii ślub 28.04.2007 przygotowania dopiero rozpoczete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
czesc wszytskim. Dawno sie nie odzywalam bo wpadlam w wir swiat a nastepnie przygotowan do sylwestra tak ze nie mialam czasu zajrzec na neta, a co dopiero na forum. W zwiazku z tym skladam spoznione choc najserdeczniejsze zyczenia z okazji swiat i szczesliwego Nowego Roku dla was dziewczyny :D U mnie jesli chodzi o slub to sprawy stanely jakos. jak narazie czekam na targi mody slubnej w Poznaniu i mam nadzieje ze tam znajde jakies natchnienie :P Z nowosci u mnie to moze tylko tyle ze zdecydowalismy z sie z moim K na zakup dzialki. Jutro idziemy sfinalizowac tranzakcje wiec trzymajcie kciuki :D Niezle sie za tym nalatalismy bo sie okazalo ze mimo ze mamy wysokie zaraobki zaden bank nie chcial dam nam dac kredytu bo jestesmy zatrudnieni w Hiszpanii (choc pracujemy w Polsce)! I gdyby nie moja kochana mama nic by nam nie wyszlo... poniewaz zgodzila sie wziasc na siebie kredyt na ta dzialke a my mamy ja splacac :D Moze za rok lub dwa bede juz w swoim domku ;) Stradznie mi sie to marzy.... Co do Egiptu to bylam w te wakacje z moim K. Mimo ze bylismy w sierpniu bylo swietnie. Zwiedzilismy Kair i Jerozlime oraz ponurkowalismy. Musze przyznac ze wspominam te wakacje cudownie. Zrobilismy mnustwo zdjec, jednak w dzien przed swietami kiedy moj K wracal z Hiszpanii ukradli mu na lotnisku laptopa, tak ze wszystkie zdjecia przepadly :( no ale coz to chyba znka ze mamy do Egiptu wrocic :D pozdrawiam wszystkie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
a i bym zapomniala o mnie: mam 23 lata, choc rocznikowo juz 24 z moim K jestem juz prawie 5 lat mieszkamy razem 4 lata zareczeni od maja 2005 slub 2.06.2007 przygotowania w toku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kikunia ---- witaj 🌻 Parę słów o mnie .... Mam 28 lat , jestem z Warszawy. Z narzeczonym jesetśmy razem 10 rok , a narzeczoną jestem chyba od 5 lat - dokładnie nie pamiętam ... Mieszkamy razem od 2 lat. Nadziejamyszki ---- ja jestem fanką Egiptu i powiem Ci , ze mi osobiście bardziej podoba się Hurgada . W Hurgadzie byłam 2 razy a w Sharm 1 raz. Zależy na co się nastawisz ... Hurgada jest o wiele tańszym kurortem niż Sharm pod względem wycieczek fakultatywnych i \"życia\" na codzień. Hurgada wg mnie jest bardziej międzynarodowa , natomiast Sharm kręci się przede wszystkim wokół Włochów i Rosjan. W Hurgadzie mogę z czystym sumieniem polecić hotel Sea Gull , gdzie w ofercie last minute możecie mieć 2-tygodniowe wakacje w opcji All Inclusive za 2.200 -2.600 zł za osobę. Sharm ma oczywiscie rewelacyjne życie podwodne i już z samą maską przy brzegu można pocieszyć oczy kolorywymi rybkami . Natomiast w Hurgadzie też są piękne rafy z tym że trzeba sie na nie wybrac w głąb morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie przygotowania ruszą od tego miesiaca,,,, wybieram sie po suknię pewnie na przełomie stycznia i lutego. Póki co intensywnie szukamy kursu tańca,,, chcemy zacząc juz teraz i chodzic az do slubu a moze nawet dluzej :-) Czy któras z Was chodziła moze do Egurrola Dance Studio???? Zastanawiamy sie nad ta szkoła i nie wiem jaką ma opinię???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki -----> ja mam slub tego samego dnia :) o 16 najprawdopodobniej. A powiedz mi, sukienka juz wybrana? Albo chociaż model? Bo mnie na przykłąd kazdy znajomy się pyta czy juz mam sukienke a to pzreciez tyle czasu! Bo chyba nie warto tyle jej pzretrzymywac..... choć teraz są fajne wyprzedaże i troche kusi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz dziekuję za miłe przywitanie:) Aha jeszcze jedno pytanko. Wiem, że pewnie garnitury dla swoich mezczyzn bedziecie kupowac w ostatniej chwili, ale czy macie już wyobrażenie jakie one beda? A konkterniej: czym beda pasowały do Waszej sukni? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia - sukienka, dzięki kochanej Ami, już wybrana, a myślałam, że będę miała ogromny problem, bo jestem wybredna - i dziewczyny mi podsuwały różne kiecki, aż w końcu trafiły :-) Tylko jest jeden \"mały\" szczególik - zdjęcie sukienki - to modelka na wybiegu - i gdzie ja taką kieckę kupię, to pojęcia nie mam ;-) Ale co tam, pojeździ sie, poszuka, i może coś podobnego trafię. Ja mam ślub o 17.30, trochę wczesnie, ale nie można było później 😠 No a czasu, masz rację, jeszcze sporo, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia - nie mam linka do sukienki, żeby go umieścić tutaj - tzn. nie umiem tego robic. Ale moje sukienka to przeciwieństwo Twojej - góra, to jakby koszulka na ramiaczkach, a dół, to taka zwykła firankowata spódnica do połowy łydki. Dla mnie 17.30 to trochę za wcześnie - wolałabym 18.00 albo nawet i 19.00. Dziewczyny, czy któraś z Was może moją sukienkę \"przerobić\" na link ? Znaczy sie zdjęcie w jpg na linka, to bym wysłała i umieściła tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba mi się udało :-D Więc dla zainteresowanych - do obejrzenia, i moze gdzieś coś podobnego Wam się rzuci, jak będziecie chodzić po sklepach ;-) To wdzięczna będę ! To ja już idę do domu, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajowa :) ale na prawdę jestes taka odważna i bedziesz mieć do połowy łydki? :) Robi wrażenie, ale przyznam, że naprawdę odważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 Jestem zaręczona od niedawna, mam 24 lata, mój kochany 25. Planujemy wziąść ślub we wrześniu, ale nie jest to jeszcze pewne. Nic jeszcze nie mamy załatwione, najgorzsze, że nawet nie wiem od czego zacząć. Mam nadzieję, że mi podpowiecie co i jak zrobić. No i liczę, że mnie przyjmiecie do swego licznego grona:classic_cool: :-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
sliczna ta sukienka i wcale ze nie za odwazna. jest ,,inna,, i to w dobrym tego slowa znaczeniu :D A co do godziny slubu to ja mam o 16. Chcialam poczatkowo o 17 ale jak sobie wszytsko przemyslalam to i tak i tak najwczesniej w lokalu zacznie sie o 18 wiec uwazam ze 16 jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć znowu! :) Ochotka - miło poznać:) a skąd jesteś? trzy kropy - ale mi kopara opadła!! Jakoś byłam na etapie, że zawieszasz przygotowania na czas nieokreślony - a tu proszę, suknia - i to jaka!:D Wydaje mi się, że najlepiej zrobisz zatruniając do tej roboty jakąś naprawdę dobrą krawcową (ja mogę polecić, ale do Gliwic nawet ja mam kawałek, a co dopiero Ty :P ), nie wiem, czy uświadczysz takiej sukni w salonie - jst zbyt nietypowa.. ale piękna jak nie wiem! :) Co do Egiptu - to w sumie zależy, po co chce sie tam jechać:) Ja w zasadzie wypowiadam się z pozycji osoby, która jeździ tylko i wyłącznie w celach snorclingowych, czyli maska na nochal, płetwy na kończyny i dawaj! Pod tym wględem w Hurgadzie dobry jest tylko jeden hotel, w Sharm - znacznie więcej:) Ale jeśli chodzi o jakieś życie \"towarzyskie\", to po prostu nie wiem, bo mnie to nie interesowało:) Hurgada jest na pewno bardziej kameralna, Sharm jest większe. A co do nastawienia na ruskich i szwabów (że tak użyję karygodnych zwrotów nacjonalistycznych;) ), to to jest akurat po równo w całym Egipcie:D Nawet przy granicy z Sudeanem to zauważyłam, choć w najmniejszym stopniu.. to wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za powitanie 🌻 Jestem z miasteczka, na prawie na końcu świata, dla przybliżenia to podkarpacie mniej więcej Rzeszów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
widze ze topik jakos zamarl ... W takim razie rzycze milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×