Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Arabela--------------------> już koniec tematu bo nie warto sie sprzeczac, miałyśmy tu slubie rozmawiac a nie o sytuacji finansowej kazdej z nas :) Także buziaczek dla Ciebie i już sie nie sprzeczamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela--------------------> już koniec tematu bo nie warto sie sprzeczac, miałyśmy tu slubie rozmawiac a nie o sytuacji finansowej kazdej z nas :) Także buziaczek dla Ciebie i już sie nie sprzeczamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela--------------------> już koniec tematu bo nie warto sie sprzeczac, miałyśmy tu slubie rozmawiac a nie o sytuacji finansowej kazdej z nas :) Także buziaczek dla Ciebie i już sie nie sprzeczamy :D Buziaczki dla reszty uciekam bo juz prawie 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, wiecie jakos nie mysle o tym jeszcze, ale chyba czas najwyzszy zaczac. Najgorszy problem byl z sala na wesele - i tu chyba nie tylko ja go mialam. Termin poszlismy zaklepac w kwietniu 2005 r i fartem udalo nam sie wbic na koniec sierpnia 2007 :)))) No to sale mamy! Zespół tez juz jest. Hm.. poszukujemy fofotgrafa i kamerzysty... Ja oczywiscie sukni jescze nawet nie szukalam.... Alkohol juz mamy ;) moi rodzice kupili juz go we wrzesniu ubieglego roku ;) hahaha Hm, co jeszcze, wlasnie zastnawiamy sie gdzie w podroz poslubna i gdzie na kurs tanca... Ja mam 25 lat a moj narzeczony 29 ( o matko jak ten czas pedzi) Od roku mieszkamy razem :) A wy? ktora najszybciej wychodzi za maz... bo sierpien to jeszcze troche odlegly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo .. już jestem ! :) Arabela ----- wysłam Ci porzed sekundą foty swoje - tak jak i Kasiulkowig. Kasiulekg------ ten serial zaczyna sie na Polsacie w niedzielę o 20.00 pod nazwą \" Skazany na śmierć\" . Kropka ----- tak to ten \"młody\" w tatuażach - Wentworth Miller - ale już nie jest takim młodzieniaszkiem - ma 34 lata . Starssznie mi się podoba i nie da sie tego ukryć - niestety .... ale sam serial jest równie genialny jak jego bohater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wyluzowac trochę :) no tez sie zatanawiam co z ta pogoda bedzie, bo faktycznie w kiwetniu mozemy miec sesje w zimowym plenerze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widziałam, że szał na niego jest dziewczyny piszczą ;-) Nawet z tego co kojarzę (a mam powiedzmy pamięć do twarzy) to występował niedawno w teledysku Maiah Carey - też pewnie jej się spodobał. Uffff, to ja mam szczęście, bo mi się nie podoba. Za to podoba mi się nowy Bond - niestety, wsiąkłam ;-) Jak wiesz jak wygląda, to zobaczysz, ze ci panowie różnią się urodowo od siebie bardzo. Femme fatale - juz dwie dziewczyny od nas mają ślub za sobą - gdzieś tu tabelka była, i sprawdzałam. Ja mam juz salę, kościół (wstępnie), i w sumie wszystko. A i zespół. a podróż poślubna, to już tyle mieliśmy pomysłów, że sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropki - i co braliscie pod uwage? hm my chcemy gdzie cieplo koniecznie :) A kiedy Ty masz termin ślubu? Powiedzcie na jaki czas przed trzeba zaklepac kamerzyste i fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1.09, pod uwagę brane były: Malediwy (to moje marzenie, ale cholernie drogi i niebezpiecznie - tsunami), Maroko - prawie odpadło, bo niebezpiecznie, Wenecja - i ku temu się teraz najbardziej skłaniam. Byliśmy tam już, i wiem, ze koniecznie chcę tam jeszcze pojechać na dłużej. No i ostatnio jak oglądaliśmy film z naszej wycieczki na Rodos, to zaczęliśmy myśleć nad tym miejscem. O do kamerzysty i fotografa to pojęcia nie mam, bo kamerzysty w ogóle nie będę miała, a fotografa nadal nie mam i pewnie nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyluzujcie - uważam że każdy jest kowalem swojego losu. Nie należy siedzieć z założonymi rękami i narzekać lub zazdrościc innym. Dlatego zmieńcie temat bo po co się przekomarzać? Jedziemy dzisiaj kupić garnitur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm to wychodzisz za maz tydzien po mnie :) Kurcze a za kiecka sie juz ogladalas????? Wenecje tez bralismy pod uwage, ale z racji tego ze mam rodzine we Wloszech mozemy tam pojechac kiedy indziej... Musimy polazic po biurach podrozy, slyszalam ze jak sie zamawia jakos teraz to kosztuje tak jak last minute ale nie wiem czy to faktycznie prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femme, ja już mam wybraną sukienkę - link chyba na poprzedniej stronie, albo na jeszcze poprzedniej. teraz musze taką znaleźć, albo uszyć. Pszczółka - Rodos jest przepiękne, a wycieczki nie drogie. Jedynie na miejscu się trochę wydaje - w zależności od tego czy chcesz jadac w ichnich knajpach, kupowac pamiątki, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aris_84
cześć wszystkim, ja biorę ślub 8 września,ale jeszcze nie jestem tym tak bardzo przejęta, mam na razie orkiestrę zaklepaną, salę i wódeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, oczywiście, że kojarzę, i oczywiście że to on występował w teledysku Mariah Carey, i w pracy mam kolegę, który jest w 60% do niego podobny, i cóż - ani jeden ani drugi mnie najoś \"nie bierze\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładny jest, ale za bardzo ładny, bez skazy, i ma pecha - ma 34 lata, a wygląda na 22. Nie wiem czy się z tego cieszy, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , tak jak i w wyborze sukienki ślubnej - kazda ma innyc gust i tak samo każdej kobiecie może sie podobać zupełni inny facet . Wiem tylko jedno , że zaczynam się zachowywać jak rozhisteryzowana nastolatka, która ślini się do plakatu Robbiego Williamsa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy kopki
No doba, ja wysłałam zdjęcie do Ashi i Arabeli. Ashia jest już mężatką !!! Szok, że mi to umknęło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za róznica \"kopka\" czy \"kropka\" i atk wiemy okim mowa;) Monia-Ty kobieto nie szalej bo se oczeta wypatrzysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K(r)opka -> to już ponad 2 miesiące od ślubu. Cywilny mieliśmy 3.11.2006r. Dzięki za fotkę - czy ten pierścionek na palcu to zaręczynowy? Bardzo ładnie się prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia, a czy my się wcześniej przypadkiem nie wymieniałyśmy już zdjęciami ??? Bo jakoś tak mi się kołacze po głowie....... Pierścionek został kupiony jako urodzinowy, gdzieś w maju-czerwcu 06 r., i było wielkie zmieszanie, bo pani w sklepie myślała, że to zaręczynowy, jak wybierałam i oglądałam pierścionki ;-) Po oświadczynach, stał się zaręczynowym. No Monia, normalnie przechodzisz drugą nastoletnią młodość :-D :-D Ale nie martw się - powinno Ci minąć po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Ale sie za Wami stęskniłam, troche mnie nie było i strasznie mi was brakowało. Ale juz jestem i nigdzie się nie wybieram, internet w końcu jest i jak narazie chodzi:) Dziękuje za fotki z przymiarki, super suknie. Dostałam od Lily i Ami jak sie nie mylę. Nie jestem pewna czy sa juz miedzy nami jakies męzatki bo sie pogubilam z tym wszystkim, ale jesli tak to zycze wam z calego serca wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Mam prosbe, moze moglaby ktoras z Was sie zlitowac nade mna i napisac mi maly skrot tego co sie tu dzialo w czsie mojej nieobecnosci. Bede bardzo wdzieczna. U mnie wszystko wporzasiu, mam generalny remon w domu i marze zeby juz sie skonczyl. Jesli chodzi o suknie to sie umowilam z pania w salonie ze przyjde jak przyjade do polski pod koniec stycznia bo jak bylam to nie miala jeszcze calej kolekcji. Zdhecia przesle jak juz obiecalam:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i bardzo sie ciesze ze jestem juz z powrotem:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×