Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ojejku ile szumu o jedną forumowiczkę Arabelę... forum jest przeciez dla wszystkich jak komus sie nie podoba to niech nie czyta i nie pisze!! Takie jest moje zdanie i chyba nie ma co dyskutowac o tym czy ktoś kogoś denerwuje czy nie bo tak czy siak każdy może tu się wypowiedzieć. A forum bardzo mi sie podoba wlasnie takie jakie jest - slodkie mile i czytam je sobie wlasnie dlatego ze bardzo lubie te nasze weselne wzajemne "nakrecanie sie" 🌻 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest o ślubach, a to mnie interesuje. Tylko drażnią mnie tacy ludzie jak Arabel i myślę, że was też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Arabeli nic nie mam. To ze jest szczera to chyba nie wada?! Chyba ze ty Domi_no nie lubisz czerych ludzi i wolisz gdy ktos ci cukruje, a mysli cos innego. A poza tym wszyscy chyba zauwazyli ze odkad jest tu Arabela na forum wiecej, a nawet duzo wiecej sie dzieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, zdjecia poszly, przepraszam za poslizg... Wiecie juz chcialabym do domkuuuuuuuu....... hm, tylko co na obiad zrobic.. matko znowu ten sam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Przekonałycie mnie. Spadam, będę omijać tylko niektóre wypowiedzi. Ale Arabel pracuj nad sobą, bo na odległość trąci tandeciarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktos napisze jak zrobic zebym tez miala suwaczek bo nie umiem - przeczytam sobie jutro Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek ----> musisz wejsc na strone z suwaczkami ewesele czy jaka tam sobie upatrzylas i jak juz na tej stronce powybierasz wszystkie ksztalty kolory itd to wygeneruje Ci sie taki kod Musisz go skopiowac i wkleic u siebie w stopce (w swoim profilu w preferencjach) :) mam nadzieje ze Ci sie uda bo ja tez ze swoim troche powalczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co mnie wspierały w dniu dzisiejszym wielkie dziękuje właśnie do mnie zadzwonił i przepraszał obiecał wszystko w domu wyjaśnić... ciekawe co bedzie miał do powiedzenia co do dzieci ja czasami chcę je czasami nie więc chyba to jeszcze nie pora na mnie pewnie kiedyś będą ale nie w najbliższej przyszłości. Był też wątek praca, ja pracuje w firmie informatycznej jako konsultant - pomagam klientom dobrać sprzęt i proponuje rozwiązania teleinformatyczne femme fatale -- dziękuje za foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytsko się ułoży, pozwól mu wszytsko wyjasnić a potem sama powiedz co Cie boli. ;) Jestesmy z Tobą. Powodzenia Idę zrobic jakis obiadek bo mi zupka skisła. Nareszcie w domu, choć w pracy był luz, imieniny szefowej. Do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ale sie rozpisalyscie nie nadazam za wami. Żadko tu jestem ale szystko przez ten remont, ale czytam co piszecie:) Lila trzymaj sie i napewno rozmowa wszystko wyjasni. Wyobrazam sobie jaksie czujesz. ja bede miala diademik juz go sobie zakupilam. Co do dzieci to myslimy ze zaraz po slubie. Na szczescie jesli chodzi o finanse to mieszkajac w Dani nie musimy sie o to martwic, to nie polska ze na odczepne dostaniesz pare groszy i na tym koniec. dziekuje za fotki i jesli jeszcze ktoras nie ma to pisac a napewno wysle:) Milego wieczoru 👄 Lila trzymaj sie i daj znac. Kasiulekg jesli sie nie myle to pisalas ze masz 20 lat i jestes najmlodsza ja rocznikowo mam 21. Wiec nie jestes sama 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o menu to my bedziemy ustalac 1 lub2 tyg. przed slubem. Odnosnie alkoholu to ja napewno nie wypije bo na drugi dzien zawsze choruje nie zaleznie od tego ile wypije. Moj suwaczek pokazuje dzis rowne 7 miesiecy, ale ten czas pedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja w pracy, ale mam małą przerwę. Lila, nos do góry bądż dzielna. Wszystko może się wyjaśni. Nie daj sobie dmuchać w kaszę, ale posłuchaj go, bo może ma rozsądne argumenty. Arabel, nie przejmuj się. Dziewczyny, napiszcie mi prosżę ile wódki liczycie na wasze wesele. Ja liczę na 80 osób 100 butelek po 0,5 litra (na drugi dzień obiad bez wielkich poprawin). Wystarczy? Do tego z 10 but. wina + jakiś likierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda2 gdzie mieszkasz w tej Danii. Ja mam bliską rodzinkę w Danii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradia - nie mam pojęcia ile mam wódki na osobę, bo nie kupuję jej sama, tylko mam ją wliczoną w menu. Ma być tak, żeby jej nie zabrakło - a ile, to juz niech sie organizator martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy wesele na ok 90 osób tak liczymy i najprawdopodobniej zamówimy ok 130 butelek 0,5, do tego beczke piwa, 5 butelek wina i 2-3 koniaki. Mysle ze nie zabraknie, my na drugi dzien robimy poprawiny takie dosyć \"prężne\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was tez tak wieje???? Tragedia, a ja musze z pieskiem na ten wiatr jeszcze wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc, ja na chwilkę w domu, na siku:) ludzie ale tam wieje, głowę chce urwac, strasznie , a jeszcze do pracy trzeba wrócić:( monia.kami87 - czarne kluski i białe kluski ( kluski to nie makaron:) ja jestem ze śląska i u nas to podstawa kluski , rolada i czerwona kapusta:) kluski robi się z ugotowanych ziemniaków i maki ziemniaczanej , robi się z nich takie kulki z dziurką i potem gotuje, a do czarnych dodaje się jeszcze potartych surowych ziemniaków- co nadaje im czarny kolor ( takie szare są) i trochę inny smak niż białe. tygrysica- my już byliśmy u księdza- tzn, datę i godzinę mamy zaklepaną, w sprawie protokułu jeszcze nie. o imionach dla Dzieci było, córeczka - Madzia, syn- Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradia kochana moja fotki wyslalam, nie doszly?? Ja mieszkam na małej wyspie MON która leży pod wyspa na której jest Kopenhaga. Mysle ze powinnas znalesc na mapie jesli nie wiesz gdzie to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Matko, myślałam, że nie dojdę! Mam z pracy bodaj 10min do domu, ale tak wieje, że normalnie trudno się utrzymać na nogach!!! Ładnie - jeden dzień człowieka nie ma, a tyle napiszą ;) domiś, arabela - dzięki za fotki!! Ładne dziewuchy z Was :) Posyłam swoje:) Arabela - zarówno z wyglądu, jak i usposobienia bardzo przypominasz mi Ewę-Marchewę z \"przygodtowania w toku bo ślub w tym roku\" (zeszłoroczny odpowiednik niniejszego topiku;) ) Lila - podpisuję sie rękami i nogami pod dziewczynami - sprawa MUSI być postawiona na ostrzu noża!!! Są sprawy, które koniecznie trzeba wyjaśnić PRZED ślubem - mówie też troche jako psycholog. Najczęstszym błędem kobiet jest wiara, że po ślubie męża \"ułożą\" (nie będzie już pił, wymykał sie na kobietki, albo nie będzie uciekał do mamusi - to oczywiście nie o Tobie, Lila). Tymczasem ślub trzeba brać z \"zapasem dobrego\", żeby monotonia codzienna \"miała z czego zabierać\", zostawiając Was nadal na poziomie szczęścia.. Trochę to pokręcony wywód, ale wiem, że wiecie, o czym mówię. Swoją drogą - takie babska, jak była Twojego faceta, Lila, to skończone (piiiiiiiiii.... cenzura). Dla takich w zasadzie nie ma znaczenia, czy \"zdobycz\", którą chcą upolować dla połechtania własnego ego, ma dziewczynę, narzeczoną, żonę i dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam zabulinko ze tak późno Ci je przesłałam ale jak juz pisałam cos mi komp nawalił. Ale już jest dobrze i znowu jestem na naszym topiku. Wiatr przerażający a ponoć to dopiero poczatek, w moim rejonie ma przejść prawdziwy churagan. Az sie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki poślij mi tez menu. k.hyla@op.pl Lila- no to coć poytywnego, porozmawiacie i mam nadzieję że wszystko sobie wyjaśnicie, i że więcej ta ex nie będzie problemem...tylko musisz mu dać jasno do zrozumienia, że więcej tak postąpić nie może!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domisiu, a czy ja się gniewam? :D Warto było poczekać, żeby zobaczyć Twój uśmiechnięty dzióbek:) nadzieja! Aż mi kopara opadła, ile takie coś może kosztować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany dziewczyny nadazyc za Wami nie mozna!!!! A to wszystko chyba zasluga Arabelli, to ona tak ostatnio rozruszala ten topik!!! Szkoda tylko ze tak nadzwyczajne ozywienie panuje na forum w ciagu dnia gdy ja jestem w pracy!!! Nie moge niestety za bardzo wchodzic na forum w biurze bo sprawdzaja na jakie stronki wchodzimy i jesli sa nie zwiazane z branza to,,,,,,, szkoda gadac ale wole nie ryzykowac!!!! Reasumujac: Lila - wiem co czujesz,,,, ale pamietaj tylko szczera rozmowa pozwoli rozwiazac ten problem, musicie porozmawiac jak najszybciej i niech on nie chrzani ze nie powinno cie to interesowac!!! Wierze ze wszystko sobie wyjasnicie i ustalicie reguly \"gry\" na przyszlosc :-) DZieci--- no coż planujemy oczywiscie za jakies 3 lata, chce zostac mama przed 30-stka. Narazie mamy inne sprawy na glowie i nie chcemy przedobrzyc, bo dziecku trzeba stworzyc warunki,,,, marzy mi sie 2 lub 3 dzieciaczkow,,,, ale najbardziej chcialabym corke!!! Imiona dla chlopca i dziewczynki mamy juz wybrane od dawna :-) Arabella dzieki za zdjecia, zaraz wysle swoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze na dzisiaj, chce sobie jeszcze z T troszeczke pogadac, moze cos ciekawego w telefelku leci.... ja tez nie bardzo moge wchodzic na forum w pracy, ale od czasu do czasu ......( zawsze mozna historie wyczyścic i te inne rzeczy, chciaz pewnie dobry informatyk i tak ma swoje sposoby);) Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma nikogo :-( Tak jak myslalam,,, siedzicie z ukochanymi w domku,,, a ja dopiero teraz mam czas zeby pogadac,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem wieczorem :)(jak zwykle) ja tam w ogóle nie korzystam w pracy z netu - bo mam szczęście mieć pracę \"niebiurkową\" ;) jak tu ostatnio zaglądam pod wieczór dostaję oczopląsu...i ..heh...odechciewa mi się czytać :/ (aż mi smutno) panny Wy moje kochane.. nie żebym się w pełni podpisywała pod tą...no \"dom_ino\" (czy jak jej tam) ...ale jedno stwierdzam: poszłyście w ilość - na rzecz jakości. Wychodzi typowe babskie \"bla bla bla\" lanie wody i to samo na 50 sposobów ;) a było lepiej (oszczędniej ale do rzeczy) naprawdę nie chce się czasem czytać... (co do porad typu \"to nie czytaj wpisów danej osoby\" - trudno wykonalne! bo przecież forum to dyskusja...jedno wynika z drugiego i nawiązuje ...czyż nie?) ale czytać będę i może coś nawet napisze czasem :) Dziś odbyłam przymiarkę kolejnej sukni..(używana - ale śliczna i w dobrym stanie..) niestety - okazała się trochę za duża w strategicznych miejscach I BIUŚCIE I TALII - czyli nie miała się na czym utrzymać :P ale była całkiem miła i podobałam się sobie w niej. Poszukiwania trwają dalej :) co do dzieci: na pewno nie przed ślubem! ;) no i dobrze by było mieć już umowę na czas nieokreślony...byłabym spokojna o macierzyński :) a to od najbliższego września :D więc od września - mogą być dzieciątka :D w sumie jesteśmy za minimum dwójką...optimum troje.. a co będzie - okaże się.. Bóg da ile będzie potrzeba :) zawsze jest adopcja...a tyle dzieci na nią czeka.. co do menu - ustalamy je dokładnie na jakieś 2tyg wcześniej - niestety w naszym lokalu nie zapewniają ciast, owoców i zimnych napojów...no i alkoholu naturalnie. za to cena od osoby to tak do 100zł poszliśmy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×