Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Pszczólkamadzia dzieki za trzymane kciuki!:)musi mi się udać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już kolejny dzień pracy, a tym samym bliżej do weekendu :) Jutro idziemy do księdza zapytać jakie dokumenty mamy jeszcze dostarczyć i zostawić te, które mamy już gotowe. W czwartek przywiozą nam meble do naszej świeżo wyremontowanej sypialni :) Dee - odezwij się do nas, napisz jak się czujesz Ty i dziecko. Lila - jak po wypoczynku w ciepłych krajach? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane;*** dziewczyny czytam was na bierzaco...i pszczółkamadzia buciki fajniutkie i napewno wygodne:)brida odebrałas juz ukochanego? teraz cieszcie sie soba;) dziewczyny ja to jakos nie moge wziasc sie za siebie i sie odchudzac:( jejku a jak byłam młodsza tos chudłam 2-kg;( ale by łam taki wieszak ze hey...:( ale po swietacch zaczynam diete;) nowy dzień, nowe doswiadczenia:) i coraz bliżej do slubu;) juz bym chciala zeby bylo tydzien do tego dnia...oboje bysmy chcieli.. ja chwilowo mieszkam u mojego ukochanego bo w domciu mam remonnt dosłownie to to jest dom w stnie surowym ale coz rodzice chca przed weselem domek odnowic...i mowie wam mamy juz dosc z mama tego remontu...ale cóz cjcelismy go...wiec cierp ciało jakżes chciało;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ,że tylko ja jestem takim rannym ptaszkiem ale okazuje się, że nie:)Pszczółkomadziu zazdroszczę Ci troszkę, że masz już szansę rądzić sobie waszą wspólna sypialnię:)Ja jeszcze będę musiała TROCHĘ Poczekać bo nawet nie mamy waśnego mieszkania:( Ale cieszę się, że komuś się układa:)Pozdrawiam i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) :) :) 🌼 dla mnie naprawdę bardzo bardzo dobry :) wczoraj odebrałam M z lotniska i mam go znów przy sobie :) poza tym staram sie nadrabiać zaległości z ost tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZiewczyny, kurcze już 3 raz zaczynam pisać, bo, mi się kasowało:) sesja zamknięta , mojemu A sie nie udało, ale napewno przy II podejściu zda. muszę się więc zabrać za robienie zaproszeń, bo czas (chociaz powoli) ale ucieka. ja już też bym chciała, żeby był tydzień do ślubu. rozglądam się też za wiązankami- oczywiście w internecie, i tak sobie wymymyliłam że słoneczniki albo tulipany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również powoli przymierzamy się do zaproszeń. Jak na razie wzięliśmy się z rodzicami za robienie listy gości i z planowanych 80 osób, które chcieliśmy zaprosić na wesele, nagle nam zrobiło się ponad 100. Na szczęście wynajęliśmy duży dom weselny, więc z miejscem nie powinno być problemu. Ja na razie przeziębiona, więc nie osłabiam się dodatkowo dietami. Ale od marca również zamierzam zapisać się na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to pamiętniki piszecie
to takie ważne ,że idziesz na siłownię, że jestes przeziębiona i ze twój narzeczpny własnie zrobił siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoś chce tego wysuchać, czy przeczytać to tu wchodzi i czyta to..a kto nie ma ochoty to niech się nie pojawia na żadnych forach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie
ale co tu czytać skoro same informacje o tym , która co własnie zrobiła, która właśnie wróciła z gór, która własnie miała obiad, a której narzeczony własnie zjadł pączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże mi wstyd za mnie i dziewczyny z naszego topicu, że takie nudy i smuty wypisujemy, zamiast zabawiać anonimowe czytelniczki! Już siadam i wymyślam jakąś niesamowicie-ciekawą anegdotkę ślubną, żeby pomarańczki nie pousychały nam z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomaranczki to co, lepsze od nas, gorsze??O co chodzi z tym pomarańczowym??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczki to te panie, które na innych wątkach piszą pod swoim czarnym nickiem, ale na tym topicu wpisują różne sympatyczne rzeczy pod anonimowym pomarańczowym, bo wstydzą się ujawnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczaki czekamy
no czemu nie piszecie co dziś jadłyście na obiad i ile utyłyście? czekamy na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomarańczaka
idź se lepiej zbadać śluz :P innym obrzydzasz na innych otpikach, a tu ci przeszkadza, ze dziewczyny dzielą się metodami na schudniecie. idź, idź "zatrzymać się w dzikim pędzie", byle nie tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie jak wstawić sobie suwaczka?(ślubnego:) )jak się ej generuje??help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kitu mam ten dzień!Nawet głupiego suwaczka nie umiem generować!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rta jak nie wyszedł jak wyszedł:) na tą drugą część naciśnij mi pokazuje że zostało Ci do ślubu 6 miesięcy i 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy macie tak ładnie, pod spodem a ja??Jakby mi to 5-cio latek rozbił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy to dziewczyny robicie, ze macie tak ładnie, na dole??To za każdym razem mam wklejać??I gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×