Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość Olik 22
Dostałam,oj zrobiło Lilu zrobiło sie cieplej:)Monia a Twój mi przypomina mojego kolege takiego...a z tym Michalczewskim to nie do końca,ale napewno mój kochany sie podbuduje jak mu powiem do kogo go porównałaś:)Cały czs mówi że jest za chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dziewczynki naskrobalyscie troszke:) nie bylo mnie jakies 2 godzinki a tu prosze tyle czytania, ale dobrze dobrze:):) Cocoloko z ta przymiarka to super by bylo bo ja raczej nie mam mozliwosci jezdzenia co jakis czas na przymiarki. Aha i nie martw sie zadbam o siebie tak jak mowisz:) Dzieki 🌻 Olik czy ja tez moge prosic o Twoje fotki, napewno sie odwdziecze:) Kropeczko jesli sie nie myleto nie posiadam takze foteczek Twojej sukni wiec o nie tez bardzo prosze:) Narazie uciekam robic pozadki (nadal) po tym remonci nie moge dojsc do ladu, ciagle jakies detale. Buziaki i do napisania pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rasjstopy sachowam głęboko..:D ale do kościoła nie chce isc z samą podwiązką:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ami samochodzik jest świetny,niezła bryczka>ja w dosłownym znaczeniu jade bryczka:)Kocham konie i innego transportu sobie bie wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Jasne młoda :)tylko od moich nie zrobi sie tak cieplutko jak od lili albo moni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny... kurcze ale grypa dała mi we znaki...ból kosci był nie do wytrzymania...dziewczyny jak tak patrze ile wy napisałyscie tych stron to zostawiam to na wieczór:P kurcze a jjutro do pracy po tyg nie obcenosci..dam rade musze dac!!a jutro juz marzec:P ale ten czas leci...3 majcie sie ciepło;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Dziewczyny, to kiedy chcecie mieć dzidzię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
A dlaczego Kropko nie będziesz się w ogóle starać? Co to oznacza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, to oznacza, ze nie chcę mieć w ogóle dzieci. Nie pytaj dlaczego - po prostu nie chcę :-) Zresztą rozpisywałam sie juz na ten temat wcześniej, i nie ma co sie powtarzać. Rany !!!! Ja chcę już wyjść - mam już wielką głowę od dokumentów, papierzysk i innego rodzaju dziadostwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ie rozumiem Cię Kropko. To jaki będzie cel Twojego związku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość ;-) Olik, to nie rozmowa na publicznym forum, bo nie zawsze tutaj jest tak miło - czasem sie ktoś wtrąci, a ja nie chcę sie tutaj uzewnętrzniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik podaje maila milena_19@poczta.fm Sorki ze tak pozno ale bylam troszke zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Dzięki młoda, a kiedy TY planujesz dzidzię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczyno
czy ty nie masz nic innego do roboty tylko sie wypytywac, kiedy kto chce miec dziecko???? Co cie to obchodzi??????????????? Jak ty chcesz to ok, ale nie wnikaj tak, bo nie wypada. I popieram trzy kropki, milosc jest celem zwiazku, nie zawsze ta milosc musi csie wiazac z posiadaniem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik -> ja również poproszę fotki na mrowka_r@poczta.fm Dzieci w najbliższej przyszłości nie planujemy. Kiedyś na pewno, ale najpierw musimy mieć własne mieszkanie. Chociażby na kredyt, dla mnie to podstawa. Chociaż przyznam , że ostatnio pomyślałam o tym, że jeśli z moim zdrowiem coś się pogorszy to może lepiej teraz zdecydować się na ciąże, a nie odkładać. No cóż muszę poczekać co najmniej do 15.marca z jakimikolwiek decyzja ad. macierzyństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Przepraszam, ale ja pytałam młodej i oczekuję odpowiedzi. I nie zgadzam się z tym, że miłość bez posiadania dzieci jest pełną miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik skoro pytanko bylo kierowane do mnie to juz ci odpowiadam. Napewno po slubie i sadze ze w niedlugim czasie po:) Nie ma narazie zadnych sprzeciwow aby czeka dluzej wszystko zalezy tylko i wylacznie od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mam pytanko, co z tymi cwiczeniami do ktorych podawalas linka? bo zasanawiam sie czy zaczynac czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny! Juz dzwonilam do pracowni sukien slubnych.Pojade zamowic sukienke dopiero na poczatku maja.Nie chce zeby wisiala w szafie. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole wy juz sie dobrze znacie a ja nie zagladam tu niestety czesto.Mam nadzieje ze tez was lepiej poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja historia---> i tak szybko zalatwiliscie.My zamawialismy przeszlo rok wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to bardzo szybko udalo Wam sie zalatwic. my tez jakos ponad rok wczesniej zamawialismy. Nirvanko napewno sie tez z nami zapoznasz tak jak reszta:) nie smuc sie i bywaj czescie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko, zabulinko, olik , i jak się nie mylę to i ashia - czekam na zdjęcia , podaję maila k.hyla@op.pl nie mam siły dzisiaj nic więcej pisać, dobrej nocy Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, aleście napisały stron, czytam właśnie... cocoloko_ -----> no wlaśnie, pończochy, juz zakupiłam i mam zamiar sprawdzić, czy się w ogole sprawdza u mnie... co do upałów, mnie na pewno nie grożaw kwietniu :) a kwestia pończoch na razie otwarta, jeśli się nie przekonam do nich, to włoże rajstopy i już... zabulina -----> dzięki wielkie za słowa pociechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeśli już te pończochy, to samonośne... coś mam jakieś takie dziwne wrażenie, że kolejna prowakacja... ale może sie mylę... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja... a czy będziecie miały ekawiczki? przepraszam, że tak nocą truję, wiem, że chyba w powietrze piszę teraz, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×