Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Jak będzie bliżej to zadzwonię do tej kurii. 200zł moge mu dać ale nie więcej.Ale to wszyscy tak oszukują. Hotel który wynajmujemy każe nam płacić za ZaiKS 1200zł. A ci z zaiksu mi napisali,że to jakaś chora kwota.Płaci się coś tam symbolicznie od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawa autorskie za puszczanie muzyki. Nawet jak hotel płaci to nacodzień to czy inym jest wesele i trzeba płacic. Tzn. Mało kto płaci bo jak komuś opowiadam to robi wielkie oczy. Ale hotel mówi,że jest ilus tam gwiazdkowyi mamy placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosta - pierwsze słyszę ! I teraz sie zastanawiam, czy mój zespół ma \"to\" w cenie, czy hotel, w którym mam wesele sobie to wlicza. Jeśli którekolwiek z nich liczy sobie za prawa autorskie kasę, to nic mi nie powiedzieli, więc przypuszczam, że nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpytaj najpierw swój zespól czy przypadkiem i oni nie płacą do Zaiks-u ... Albo sama zapłać , tyle ile Ci w Zaiks-ie powiedzieli , bo zaraz sie okaże że hotel chce przytulić parę groszy więcej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,żę nie masz czym martwic. Jakbyś cos płaciła pewnie by odrazu powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosta --- jak dla mnie za falbaniasta ale może tobie będzie pasowała, ja po prostu bym w niej znikła i byłoby widać suknię a nie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka----- u Ciebie na bank hotel odpala jakąś działke do Zaiks-u. Nie masz sieco martwić :) Gusta --- suknia nawet niezła , ale potrzeba do niej specjalnej \"oprawy\" . Znaczy sie jakiś fajny zwariowany fryz , bez welonu i jakiś fajny bucik . Jak byłam w salonie Angel to panna mierzyła własnie taką suknię . No ale np. buty jakie do niej wybrała absolutnie nie pasowały wg mnie. Bo kupiła takie z czubem , z \"piętą\" i zapinane na kostce w kolorze ecru . Ja tam widzę do sukni tego typu zgrabne sandałki w kolorze biżuterii i na dość wysokim obcasie , zapine w kosce lub na \"rzemyki\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może widziałaś mnie :) :) :) bo takie zapinane koło kostki mierzyłam. Ale sukni nie zamówiłam jeszcze .Szukam prostej góry bo ta mi się nie podoba. I rozporek mniejszy. Laski mierza do niej kozaczki bee... lub takie z koronki sandałki JA jednak mimo tego ,iż sie nie podoba chcę takie zapinane koło kostki. I w rękę tylko jeden kwiat lub taki bukiet http://www.kwiatydoslubu.pl/pl/gallery.php?cat=w drugi chyba W2. Tylko tam za dużo kwiatów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosta -- dzięki tobie znalazłam bukiet który mi się podoba, będzie pasował do mojej sukni i dodatków. Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm, mnóstwo bukietów, prawie wszystkie z różami, a ja chcę z tulipanami. Nie widziałam wogóle ślubnych bukietów z tulipanami. A Wy, widziałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia ----- ale z samych tulipanów chcesz ? Czy z tulipanów i z jakichś innych ? Takie mieszane widziałam , nawet gdzieś linka miałam . Obiło mi się też o oczy jak ogladałam katalogi w kwiaciarni w Promenadzie . Tam mają na bank takie kompozycje z samych róż, tulipanów , itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z samych tulipanów - to moje ulubione kwiaty, i ponoć można je kupić we wrześniu. Chociaż ja ich wtedy nie widuję w kwiaciarniach. Ale jak można, to można ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosta - Emmi Mariage jest ok, dostępne w salonie Angel na Okrzei nawet juz sie zapisałam na sobotę ale moja druhna chora i nie chce jej ciągać po salonach w niedyspozycji. falbany są trendy w tym roku ale trzeba iść do salonu, obejrzeć powiedzieć ile kasy chce sie wydać no i przymiareczki - aż sie poczuje że to ta, a nie inna. szlag mnie trafia tylko jak mi sie coś podoba a kosztuje 3-4 tyś. i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi też ładny, ale nie wiem, czy Ci go Wiosna pozwoli zabrać :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam dziewczyny i oczom nie wierzę, jacy niektórzy właściciele lokali weselych to spryciarze i tylko szukają okazji by wyłudzić pieniądze. W przypadku wesel to tylko raz się spotkałam z przypadkiem gdy młodzi musieli płacić osobno za zaiks - jak sami organizowali wesele na zielonej trawce. Teren był ich, wesele było pod namiotami, muzyka przygrywała do tańca i jako organizatorzy tej imprezy płacili za prawa autorskie. W żadnym prywatnym lokalu, które rozważałam pod wesele, nie spotkałam się żeby wymagali osobnej opłaty za zaiks. W szczególności nie spodziewałabym się tego po dobrej restauracji czy hotelu :O Trochę narzekałam na moją salę weselną, ale zaczynam dostrzegać coraz więcej jej plusów - choćby to, że sami nie musimy załatwiać napoi, ciast, tortu - ile dodatkowego czasu i nerwów mamy zaoszczędzone! PS. Oczywiście witam nowe koleżanki na topiku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia, dzieki za linka :-) Jakie tam ceny w tym pierwszym linku !!! 360 zł, za bukiet ! Cyba ich..... ;-) Monia, a Ty masz juz obrączki kupione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila 12.05.07 który bukiet Ci sie spodobał jeśli można? A sukienkę jaką masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa .....Bożenka nieźle sie ceni . Ale słyszałam o niej same pochlebne opinie. Jednak co by o niej nie mówiono 360 zeta to stanowczo za drogo ! Kropka ---- w Promenadzie robią z kwiatów normalnie \" cuda na kiju \" a ceny wcale nie promenadowe bo za 130-150 zł można mieć fajny bukiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pójdę do Promenady :-) W ogóle przeznaczam max 100 zł na bukiet. Nie potrzebuje \"cuda\", które i tak o 24.00 \"wyrzucę\", i ktoś inny go dostanie. Dla mnie bukiet to trochę zbędny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszę_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na początku dziękuję wszystkim dziewczyną co przesłały mi zdjęcia z przymarek, super sukienki. Ja sie załamuję bo nie wiem co i jak a czasu nie mam aby jeżdzić po salonach!! Byłam w jednym w Łaziskach Górnych gdzie szyją pare mi sie podobało ale nie mierzyłam bo M był ze mną a nie siostra!! Jutro jesteśmy umówienie u fotografa na podpisanie umowy!! Ale chciałabym aby był juz czerwiec!!Bo czas mi sie ciągnie a wydale mi sie ze 2 miesiące przed weselem bedzie wreszcie leciał!! Nie wiem czy wam móiłam ale muszę zmienić swiadka wstępnie chciałam aby była to moja najleprza przyjaciółka niestety na weselu bedzie ale bedzie miał małe baby wiec bedzie jeżdzić karmić i poprosiła mnie abyz zmieniła świadkową ona sie nie obrazi, a ze moje stosunki z siostrą są leprze chcę siostre poprosić ale dopiero jak pojedziemy z zaproszeniem!! Ja siedzie w domu bo mój M. poszedł z szwagrem na piwko a siostra z siostrzenicą juz śpią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica - to trzymam kciuki, ja od 7:50 robię zaproszenia:) pote zrobię zdjęcie to jak będą chętne osoby do zobaczenia to prześlę. troszkę się różnią od pierwotnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×