Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Młoda ja kupuję suknię za 1900 i gratisowo dostaję welon, podwiązkę i rękawiczki.Wszystko oczywiście sama sobie wybieram.Pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Młoda ---- z tymi gratisami to jest różnie, bo np. Wiosna dostała halkę + welon gratis. A ja dostałam tylko halkę, z czego byłam tak podekscytowana że o welon nawet nie pytałam ( ale ja akurat bedę miała króciutki welonik którego koszt nie przekroczy napewno 100 zł - jak nie mniej ). W razie co będę się targować :) ! Z tymi gratisami w \"drogich\" salonach to róznie bywa - bo oni pomimo wysokich cen to wbrew pozorom maja mnóstwo klientek. Nie musza robić promocji zeby sprzedać towar . Nie polecam absolutnie krawcowej ! Ta Twoja suknia moim zdaniem jest nie do skopiowania przez dobra nawet krawcową . A to dlatego że taki fason sukni szyła by pewnie pierwszy raz w życiu. Nie ryzykowałabym . A suknia jest PIĘKNA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia własnie dlatego nie chcialabym jednak zeby byla ona szyta bo to nie to samo. Nie wiem co mam robic bo to nie sa male pieniadze, ale w tym momencie nic innego mi sie nie podoba. robie wszystko zeby jednak ja miec w orginale i mam nadzieje ze to wyjdzie.Ale zobaczymy:( buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem. Przeszliśmy się dzisiaj po sklepach jubilerskich z narzeczonym. Prawdopodobnie mamy już wybrane obrączki. Byliśmy w Aren\'Art, Aparcie, Red Rubinie, jakimś pomniejszym zakładzie jubilerskim i u Kruka. Jak już wcześniej wspomniałam w Aren\'Art mamy kupon na 40% zniżkę. Wliczając tą \"promocję\" (która kończy się w kwietniu) za proste, cienkie obrączki z białego złota chcieli tam od nas 700 zł. W Kruku, bez żadnej zniżki, za niemal identyczne - 500 zł. Tyle jeśli chodzi o promocje u jubilera. W Aren\'Art ceny mają nienajniższe i jakoś żadne obrączki mi nie przypadły do gustu. Red Rubin faktycznie ma ładniejsze obrączki, ale komplet, który by nam odpowiadał kosztuje tam 2000 zł. Bardzo zaskoczył nas Apart - niby taka znana firma jubilerska, a wzorów obrączek mieli bardzo mało, większość cen zaczynała się od 4000 zł. Na koniec zostawiliśmy sobie Kruka, który wydawał nam się najdroższą firmą. Chociaż nie zachęcają zniżkami jak inne salony jubilerskie ceny, o dziwo, mają konkurencyjne, a obrączki na prawdę bardzo, bardzo ładne. To chyba jedyny jubiler, w którym były obrączki w moim guście. Chyba zdecydujemy się na komplet prostych, półokrągłych obrączek z białego złota, bez żadnych zdobień za 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wiosno --- ja też żyłam w przekonaniu że w Kruku nie mają najtańszych obrączek , a tu prosze bardzo jaka niespodzianka :) My robimy \"we własnym zakresie\" tzn. dajemy złoto do przetopienia. Ale głównym powodem jest wartość sentymentalna, bo dajemy złoto które nosił mój Tata . Młoda ----- kwestię ceny musisz dokładnie przemyśleć , ale weź tez pod uwage czas oczekiwania na suknię... 4 - 4,5 miesiąca . Dodatkowo dodaj koszty powiedzmy przyjazdu do Warszawy . No chyba że przymierzysz suknie w Danii - i dogadasz sie z salonem w Warszawie. Myśle , z powinni pójść \"na rękę\" i przyjać od Ciebie zamówienie telefonicznie. Co nie zmienia dalej faktu , że suknia najtańsza nie jest. Ale tak jak mówię wszystko zalezy od Ciebie. Bo ja też nie planowałam kupna sukni za 4.000 . Myśłałam że wydam góra 2500 -3000 ze wszystkimi dodatkami. Chociażu mnie te koszty nie wzrosły o 100 5, bo z tego co pamiętam to miałaś w planach uszycie sukni - co wiąże się powiedzmy z kwotami rzędu 1500-2000 zł. Jak już wczesniej pisałam przymierz suknię w Danii i zobaczysz wtedy czy wogóle Ci ona pasuje. P.S. Tylko koniecznie zrób zdjęcia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Hejcia to bylam ja :-) cos mi sie pomerdalo i od razu wcisnelam enter!!! Ale zakrecona jestem!!! Dzis rozwiezlismy pierwsze zaproszenia :-) Ludzie bardzo cieplo nas przyjeli i bardzo podobaly im sie zaproszonka. A mnie nawet spodobalo sie to odwiedzanie blizszej i dalszej rodzinki oraz znajomych :-) Capria-> suknia jest sliczna,,, ja akurat lubie takie oryginalne wzory,,, a ten gorset jest bardzo sexi!!! Obraczki tez ladne, choc przyznam ze moj gust bardziej zblizony jest do twojego i bardziej przypadly mi do gustu te ktore ty wybralas. Ale tym ze przystalas na wybor narzeczonego napewno sprawilas mu duzo radości :-) Suknia Mlodej tez bardzo ladna,,,, troche przypomina mi moja,,, juz nie moge sie doczekac kiedy po nastepnej przymiarce przesle wam fotki!!!! Mam juz umowiona makijazystke, skorzystam z uslug tej ktora malowala w sierpniu moja kuzynke.Makijaz miala naprawde piekny, szczegolnie oczy swietnie jej podkreslila. Nie robie wiec makijazu probnego,wierze ze bedzie ok,,, no i pare groszy zaoszczedze :-) Dobrej nocy zyczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 ....i znów poniedziałek.... :) ....czas faktycznie zaczyna pędzić coraz szybciej... i dobrze ;) miłego dnia dla WAS.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, też miłego dnia, czytam w miarę mozliwości na bieżąco, ale niemam kiedy napisać... weekend też spędziliśmy na rozwożeniu zaproszeń... pozdrawiam wiosennie s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam również wiosennie i bardzo ciepło!!! Znajoma poleciła mi ponoć dobrą krawcową ( bierze 800 zł od uszycia) ale nie jestem przekonana do efektu, bo może być różny. W salonie wiadomo widzi się model i taki bedzie. Dziewczyny, czy któraś z Was może mi polecić salon sklep itp. z butami ślubnymi? Ponoć w KDT w WArszawie mają duzy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrrysek w KDT mają sproy wybór, są ładne i w dobrej cenie.Pozdrawaim i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek ;) melduję się :D jestem, codziennie zaglądam i podczytuję ;) co mogę donieść - tydzień temu wzięliśmy udział w weekendowym kursie przedmałżeńskim u pallotynów na pradze :) bardzo było sympatycznie...ja tam się wcale nie nudziłam ;) Mój dźwiedź zaś tylko w trakcie jednego tematu miał okazję przez okno doliczyć się 23 przejeżdżających składów pociągów (widać dworzec wschodni) zgadnijcie czego nie zdzierżył :P tłum był straszny...i podobno od jakiegoś czasu coraz więcej mają chętnych.. nie mają wolnych miejsc na kilka miesięcy do przodu..:/ cieszę się że nam się jeszcze udało wstrzelić ;) drugi news - projekt zaproszenia nareszcie ruszył..już ma wstępną postać :) jak będzie gotowy - podeślę fotkę lub obrazek no i ...jest taka jedna suknia, która do mnie mrugnęła..pomachała...uśmiechnęła się... ale.. kosztuje o jakieś 900zł więcej niż planowałam wydać :( i waham się wiem..pora się decydować..bo do ślubu już niepełne 5 miesięcy! zdam relację ;) pozdrowienia i przytuliski dla wszystkich przedślubinek!!na ten słoneczny wiosenny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnei i tym jestem troszkę załamana...My też chcieliśmy zrobić nauki w weekned ale albo nie ma juz miejsc, albo my też nei zawsze m,ożemy w weekend, bo jeden weekend mój P pracuje, a jeden mamy skzołe, i tak w kółko:(POrazka!Na co komu te nauki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...:) :) :) Pozdrowionka z miasta Łodzi :) :) :) Dziewczyny co za wieczór!!!!!!!! Było bardzo miło...ale nawet nie daliśmy rady wypić pół butli winka...posnęliśmy jak koty - hehhe :) :) :) gdzie te czasy ,że człowiek cała noc szalał ??? miło zasnąć w ramionach ukochanego...znaczy było bez szaleństw...więc jak na razie nici z ciotkowania - :) :) :) Wiosenk0---> w sprawie tych \"cud pamiątek\"- dla mnie kicz nad kiczami. Widziałam takie na targach ślubnych i utwierdziłam się w moim przekonaniu.......bleeeeeeee ......ale kto co lubi....... Capria----> a my jeszcze przed wyborem obrączek. Mamy podobny gust więc obejdzie sie bez mordobicia-upppsss hhehhee aaaaaaa...bym zapomniała Twój opis...pojawi się na naszych zaproszeniach. Piekny w swojej prostocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten piękny wiosenny dzień :) aż chce się żyć jak taka piękna pogoda za oknem :) za kilka godzin odhaczę następną rzecz z listy Urząd Stanu Cywilnego :) mamy też w planach odebrać akt chrztu i bierzmowania do ślubu mojego J. Wstąpię też do KDT i sprawdzę buty ślubne - dla zainteresowanych spiszę numery stanowisk żebyście miały łatwiejsze poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta --- Dzięki piękne za poradę. Dziewczyny, jest tu taki topik \"chodzi o białą suknię o odwalenie slubu\" czy jakoś tam - o zgrozo co ja tam czytam...a raczej tego się nie da czytać. Pozdrawiam wszystkie życzliwe osoby, które chcą pomóc, poradzić a nie się opluwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. monia --> Nam babcia chciała dać obrączki (daaaaaawno temu kupiła jako \"lokatę kapitału\" i tak jej zostały), ale my chcemy mieć z białego złota, a w czasach naszych rodziców i dziadków chyba o tym nie słyszano. Nie pozostaje nam więc nic innego niż kupić nowe. Lila --> Ja za pare dni pewnie też się wybiorę do KDT więc byłabym wdzięczna za numery stanowisk z butami ślubnymi :) W najbliższym czasie oprócz obrączek pozostały nam jeszcze zaproszenia do załatwienia. W ramach odchudzania (chce jeszcze zrzucić z 5 kg) kupiłam sobie jakieś plastry na odchudzanie. Moja mama coś gdzieś słyszała i mi je polecała. Zobaczymy czy faktycznie to dobra metoda, czy 40 zł wyrzucone w błoto. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna -> w GC zaproponowano nam (mamy obrączki z tytanu), że w rozliczeniu przyjmują stare złoto, ale niestety nie mieliśmy nic takiego. Może tam gdzie Ty kupujesz też jest taka możliwość? Dziewczyny został mi 1 miesiąc i 10 dni do ślubu, ale niestety zamiast zajmować się przygotowaniami mam na głowie pisanie zaległej pracy licencjackiej i leczenie bo wreszcie mi zdiagnozowali wzjg (od 3 dni jestem na lekach, w piątek wizyta kontrolna w szpitalu, mam nadzieję, że mnie tam nie zostawią tylko wypuszczą od razu po badaniach). Wracam do pisania. Jak trzeba to trzeba :P Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiosno -> napisz cos wiecej o tych plastrach, moze tez sie skusze ;) ashia-> czy wzjg to skrót od wrzodziejącego zapalenie..?? jezeli tak to bardzo współczuje (męcząca choroba) za miesiąc i 2 dnia bede już żoną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie uporaliśmy się z zaproszeniami. W weekend ustaliliśmy tez menu oraz sprawy dotyczące wystroju sali. Co do butów dziewczyny - polecam obuwie Ryłko - kupiłam buty ecri z 6cm obcasem, chodzę w nich czasami po domu, by przyzwyczaić stope i musze przyznać, że są bardzo wygodne. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble małp
atena25 wpisala sobie cwaniara w google skrót i cwaniakuje teraz:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena -> niestety tak. Ale teraz przynajmniej mam szanse się trochę podleczyć do ślubu więc jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny, słoneczny poranek. Co do mojej suknii, no to kupować jej nie bede bo dla mnie to przesada wydac na nią 4000. Ale bede miec w takim stylu i taki krój ponieważ zdecydowałam się na tą samą projektantke co kochana Cocoloko. Pisałam z babką i zdjecia tez jej wysyłałam i powiedziała że nie ma najmniejszego problemu. Wsepnie się z nią umówiłam na maj, ponieważ dokładnej daty przyjazdu nie znam. Tylko napisała mi jeszcze ze nieraz w weekendy moze jej nie byc bo otwiera nowy butik we Wiedniu. Mam nadzieje ze wszystko się ułoży i spać bede mogła spokojnie:):) Gorące buziaki dla Was i miłego dzionka. Do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień donry 🌻 Marfuszka - podziwiam że znajduesz czas i masz wystarczająco dużo chęci żeby zabrać się za tworzenie zaproszeń :) Ashia - powodzenia w pisaniu i zdrowiej szybko.. Wczoraj w poszukiwaniu obrączek znaleźliśmy przez przypadek zaproszenia, które jednogłosnie zostały zatwierdzone ;) Miłego dnia Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać - życzę miłego i ciepłego dnia!! Dziś wieczorem mam spotkanie z koleżankami, mam nadzieję, że jutro nie będzie mnie głowa boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) My wczoraj byliśmy w USC załatwiliśmy papiery do ślubu konkordatowego, mamy też już z głowy akt chrztu i bierzmowania. Tak jak wspomniałam wskoczyłam na chwilę do KDT i znalazłam kilka stoisk z butami ślubnymi raz jest wybór większy raz mniejszy, ale wszystkie te stoiska spisałam :) L4, g18, h18, e59, e56, d34(bardzo miły Pan i ma dość duży wybór), d22, d11, c64, c40, i33, j43 Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, nam zostało jeszcze równe 3 miesiąse.... niech ten czas szybciej leci:) dzisiaj idziemy załatwic A. paszport, w czwartek rozdamy nastepne zaproszenia, a po swietach zalatwimy papiery i trzeba by było iść podpisac protokuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila kupiłaś jakieś buciki?Ja do KDT po buty jadę jutro:)A jak cenowo to się przedstawia?Pozdrawiam i miłego dnai życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rta -mam już jedną parę na oku ale zapomniałam wziąć ze sobą kawałek materiału sukni żeby dobrać kolor butów, tak więc jeszcze nic nie kupiłam może dzisiaj albo jutro po pracy wyskoczę na zakupy. Cena od 80 w z wyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×