Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Wróciłam, i patrzę, czy mnie zabiły - nie zabiły:D Polecam ten numer na pierwszy primaaprilis po ślubie:) U mnie rok temu wszystkie zawiadomione osoby połknęły przynętę, haczyk, żyłkę i rybaka - mimo iż każdy, kto mnie zna, wie, że w prima aprilis wychodzi ze mnie normalny dzieciuch i trzeba uważać na wszystko, co mówię :) Ale wobec tej nowiny wszystkie filtry aprimaaprilisowe puszczają - polecam:))) Coko - chyba masz dzisiaj ochotę na kurczaczka.. ;) Pinezka - świetna suknia!!!! i jako fotograf pochawalam bardzo ten kadr z dwoma lustrami - pokazałaś nam ją dzięki temu ze wszystkich stron!!! A minę masz, jakbyś się naprawdę dobrze bawiła! :D No. A ja wczoraj pierwotnie chciałam Wam napisać coś innego - mianowicie, że wczoraj na spacerze M kupił mi balonik w kształcie delfinka (mówię, że wyłazi ze mnie dzieciak;) ), który to balonik godzinę później został rozszarpany przez bawiąca się pumę. Ale kto by mi uwierzył?? Zaraz posypałyby sie komentarze, że bardzo naciągany primaaprilisowy żart - a to akurat szczera prawda! :D Więc machnęłam ręką i postanowiłam Was nabrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również się melduję :) monia --> Dla mnie również 3 seria to będzie przesada. Pierwsza była super, ale już końcówka drugiej serii jest lekko naciągana. Aż boję się pomyśleć co jeszcze mogą wymyśleć w trzeciej :classic_cool: Co do oprawy muzycznej też myślę o wynająciu skrzypaczki, ale jedyna oferta na jaką się natknęłam to panienka chciała 500 zł. 500 zł za pół godziny grania to każdy chcialby zarabiać, więc podziękuje. Jeśli wiec natknę się na ofertę z jakimś rozsądnym rządaniem cenowym to pewnie i my wynajmiemy skrzypaczkę (muzyków). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam Wam parę zdjęć z wczoraj, które chciałam Wam pokazać:) Między innymi jak puma bawi się moim balonikiem;) Ech, ja tak lubię \"Gotowe na wszystko\", a jak lecą, jakoś nie mogę na nie trafić. Muszę poprosić M, żeby mi je skombinował na płycie. Prison break też, bo mi narobiłyście apetytu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko---> ja też, ja też ...prosze o fotki... :) Zmykam do domku.... Moze zajrzę wieczorkiem...bo normalnie rozkwitacie po tej cięzkiej pracy....i smarujecie, smarujecie....ale to dobrze...bo rano przy kawusi.....relaksik :)- pozytywne nastawienie na dzień pracy No to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać :) i życzyć miłego weekendu Jutro kupujemy garnitur dla J a dzisiaj odbieramy obrączki mam nadzieje że jubiler zrobił tak jak chcieliśmy :) teraz juz tylko dodatki, moje buty i kościół i luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowe Panny Młode: Ancura84 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Dee - dopisz siebie, bo ja już w końcu nie wiem, kiedy Ty masz ten ślub. Inne dziewczyny kwietniowe, których tu nie ma też prosze o dopisanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropuś 😘 to dobrze że skrupulatny sekretarz topikowy bierze ślub tydzień przede mną :) Zabulina ---- zdjęciówki superaśne ! Moja ulubiona to ta z lampartem . Mistrzostwo świata ! \"Gotowe na wszystko\" puszczają na Polsacie w niedzielę o 23 -ej. Dla mnie za późno i zawsze usypiałam przed końcem - więc musiałam wziąć sprawy w swoje ręce i skombinowałam sobie resztę odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, zabulino fajniutkie te zdjęcia. Przypomniały mi, że od dobrych kilku lat nie byłam w zoo ;) Wiosenny klimat sprzyja takim sympatycznym spacerom. Tylko bym musiała siłą wyciągnąć mojego pracoholika sprzed komputera A my dzisiaj jedziemy po obrączki do Kruka i prawdopodobnie po prezent dla mnie z okazji naszej rocznicy związku (co prawda rocznicę mamy za 2 dni, ale skoro już będziemy u jubilera...). Szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem dlaczego najlepsze seriale puszczane są o tak głupich godzinach. W zasadzie jedynie Prison Break leci o w miarę rozsądnej porze, tyle że robi za konkurencje do Tańca z Gwiazdami, co mu chyba nie przynosi oglądalności. Pamiętam, że pare lat temu puszczano serial \"Seks w wielkim mieście\"... o 00:15 lub 01:15. Serial, pomimo kontrowersyjnego tytułu spokojnienadawał się na wcześniejszą porę. Dla głupich sitkomów czy telenoweli zawsze znajdzie się czas antenowych, w porach gdy statystyczny Polak siedzi przed telewizorem... Jeśli męczycie znajomych czy facetów o \"załatwienie\" fajnych seriali to gorąco polecam Wam serial \"Rome\". Jest to dosyć krótki serial (w zeszłym tygodniu zakończono emisję drugiej i najprawdopodobniej ostatniej :( serii). Bardzo różni się od Gotowych na wszystko i Prison Break, ale macie moją rekomendację ;) Można go zaliczyć chyba do fikcji historycznej (jak tytuł sugeruje opowiada losy Cesarstwa Rzymskiego), ma świetną fabułę i jest to chyba mój ulubiony serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna mieliśmy od znajomych Rzym na dvd, i w zeszłym roku oglądaliśmy sobie po kilka odcinków \"do poduszki\". Ale w końcu nie obejrzeliśmy wszystkich odcinków, bo chyba sie nam znudziło ;-) Ale były dni, gdzie i po 4 odcinki na raz oglądaliśmy - fajny serial, tyle, że z nas kiepscy serialowcy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Wpadlam tylko na sekundke, aby dopisac sie do listy kwietnoiwek. Przygotowuje sie do startu, ktory nastapi 14 kwietnia. Na razie tyle... Do napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancura84 14.04 ***Dee 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 To jeszcze poprawiona liste wklejam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ...i znów poniedziałek... ...czytam WAS na bieżąco ale niestety ostatnio mam zbyt mało czasu by udzielać się na forum . Zabulina - dobry żarcik prima - aprilisowy ;) Perełka - mam nadzieję, że już wszystko pozytywnie się układa.. chyba większość związków przeżywa sowoje przedślubne kryzysy - nas również to nie ominęło.. miłego tygodnia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Drogie, właśnie wróciłam od mojej ukochanej krawcowej - kurczę, jak ja lubię, gdy ludzie mają faktycznie dryg i talent do tego, co robią!! Dziewczyna uszyła mi 2 sukienki na lato i jedną specjalną - \"do pracy\", czyli do robienia zdjęć. Nie wiem, jak Was, ale mnie zawsze mierziło, jak przy takich takich uroczystościach, jak ślub, albo Komunia, albo - nawet - studniówka, kiedy wszyscy są \"w pełnej gali\", fotograf paraduje w jeansach. Niektórzy tak niby podkreślają \"luz\" i swój \"zawodowy image\", ale ja uważam, że bez specjalnego image`u \"artystowskiego\" mogę się spokojnie obejść, a taki ubiór jest w jakiś sposób wyrazem braku szacunku dla innych. Więc zamówiłam sobie sukienkę specjalnie na tą okazję - narysowałam, jak ją widzę, opowiedziałam, jaki efekt ma być, i -szok! Nie dość, że jest DOKŁADNIE TAKA, jak chciałam (co jeszcze nie zdarzyło mi się u innych krawcowych), to Dorota od siebie dodała mi parę \"chwytów\", np. szal na ramiona korespondujący z dołem. Wszystkie sukienki zrobiła pięknie, ale ta to po prostu moje marzenie - jak znajde chwilę, to zrobię zdjęcia i dam Wam do oceny - bo teraz z kolei zastanawiam się, czy nie będę ZBYT elegancka :P W każdym razie - dziewczyny z okolicy Śląska, jeśli potrzebujecie krawcowej, to dam namiary! Ona szyje w Gliwicach, ale ja wolę poświęcić te 40min w samochodzie i nawet dopłacić za benzynę, bo takiej specjalistki ze świeczka szukać! Wiosenko - nie dosć, że obydwie mamy facetów - informatyków, to widzę, że rocznicę związku obchodzimy podbnie! :D Nasza - piąta - była wczoraj! :) Co do seriali nadawanych o beznadziejnych porach - to samo dotyczy niestety większości dobrych filmów :( Cieszę się, że zdjątka się Wam podobały:) Ja uwielbiam chodzić do zoo - zwierzaki to mój.. konik;) Co prawda to chorzowskie nie jest takie, jak np. w Wiedniu czy Barcelonie, ale widzę, że inwestycje idą w dobrym kierunku - są fajne nowe wybiegi:) Dziewczynom, które już zagrzewają dołki startowe - trzymamy kciuki!!! :) 🌼 pewnie teraz raczej nie będziecie miały czasu na Kafeteriowanie, ale jesteśmy z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - Ashiu:) Dziękuję za \"natchnienie\" w sprawie Samanty - kupiłam sobie ten staniczek - http://www.sklep.samanta.pl/sklep.php?komplet=351 i dziękuję nie tylko w sprawie samego zakupu, ale i stronki o dobieraniu rozmiaru, która kiedys wkleiłaś! Rzeczywiście - holender, mają rację!!! Przez całe życie myślałam, że mam 75C (w sumie - nie wiem, dlaczego), a okazuje się, że 70D - i kurczę widzę, jaka to różnica!! Szkoda, że całą reszę mam \"złą\" - trzeba będzie nadrobić :P Dziewczyny, sprawdźcie sobie to, co wkleiła Ashia - http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=57838021&a=57838021 naprawdę warto! Uciekam, pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym topiku
to kolego raczej takiej nie znajdziesz:D Nie umiesz czytac???? Tu kazda przygotowuje sie do slubu, wiec NIE jest wolna:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kropko -----> dziękuję za tak skrupulatnie prowadzoną ewidencję kto i kiedy... zabulina -----> ja też się nabrałam... jutro w końcu powiadomię swoje grono w pracy odnośnie ślubu i na bank stwierdzą, że w ciąży jestem... otóż przewrotnie trzymałam wszystko w tajemnicy i dopiero jutro wyjdzie szydło z worka... a to się wszyscy zdziwią... ale co tam :) jak zwykle muszę namieszać... pozdrawiam wszystkie mam totalnego stresa przedślubnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, Ashia - no do mnie kompletnie nie pasuje ta nowa miara - gdybym zamiast 75B miała 70C, to bym się \"udusiła\" - nie ten obwód klatki piersiowej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko --> Weszłam na podany przez Ciebie link, pomierzyłam co trzeba było i wyszło mi, że powinnam nosić stanik 75 D.... Na codzień noszę 75B, 70C, 75C (w zależności od firmy) i na prawdę w tych miseczkach C mam trochę luzu. W D czułabym się jak w jakimś namiocie. Więc chyba przynajmniej mnie ta numeracja się nie trzyma :o Chyba, że jest to numeracja zawyżona, bo coś brakuje mi miseczki AA w tej rozpisce - gdyby A zastąpić AA, B zastąpić A to wyszłoby mi, że powinnam nosić 75 C i to by się zgadzało. Tak się składa, że dziś wypatrzyłam sobie ładniutki stanik w Triumphie. Chyba jutro się tam wybiorę w celu zakupu (strasznie mi się spodobał ;) ) i przy okazji zgodnie z poradą pani z forum gazeta.pl pomierzę różne rozmiary. Zobaczymy co mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropkeczko -> ja myślałam, że 70 będzie za ciasne, ale pani w sklepie przekonała mnie, że biustonosz po pewnym czasie noszenia rozciąga się, zwłaszcza taki koronkowy więc kupiłam 70 i jestem bardzo zadowolona chociaż na początku było dziwnie :P Ale na pewno nie wrócę już w najbliższym czasie do 75. Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Załatwiliśmy kolejną sprawę - mamy juz kierowcę do odwożenia gości z przyjęcia weselnego. Przymierzamy się teraz do pierwszej spowiedzi przedślubnej. Muszę Wam się przyznać, że mam już napady stresu jak pomyślę o ślubie, a co dopiero będzie na kilka dni przed lub w dniu ślubu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pszczółko --- a czyto czasami nie jest tak że pierwsz spowiedź jest na 2 tyg przed ślubem a druga na dwa dni albo dzień przed ślubem?? kiedyś gdzieś coś takiego usłyszałam i nie wiem jak to tak na prawde jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna marnotrawna
Lila. tak to rawda. Do Sakrementu musisz iśc czysta jak łaza i dlatego spowiedz jest w przed dzień slubu bądz w tym samym nawet. Pierwsza spowiedz jest na ok miesiąc, czy 2 tyg przed ślubem. Wtedy mówisz wszystkie grzechy i na drugiej spowiedzi zostają ci te które popełniłas od momentu pierwszej spowiedzi. Popatrz 1 spowiedz: współżyłam, mieszkałam z narzeczonym 2 spowiedz: niewspółrzyłam i nie mieszkałam juz z nim, bo wyniósł sie do hotelu. Wazne by od 1 spowiedzi oczyścić się i w 2 nie miec większośc tych grzechów, starac się ich nie powielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeśc Dee, sylwja - jestem ciekawa czy bardzo się denerwujecie, chciałabym być już na Waszym miejscu, żebu już tylko parę dni zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, Pszczółka ->my też właśnie jesteśmy na etapie pierwszej spowiedzi przedślubnej, problem w tym, że chcemy iść tak na spokojnie, a nie w pośpiechu na 15 min przed Mszą Św. Może się nam uda iść do jakichś zakonników gdzie nie będzie takiej presji czasu. Wczoraj zaczęłam delikatnie przypominać znajomym o tym, że czekamy na ich potwierdzenie przybycia. Dzięki temu mam już na liście gości kolejne pewne osoby w sumie na razie mam 65 osób (w tym prawie 50 to najbliższa rodzina). Przez najbliższy miesiąc przymusowa dieta zarówno ze względów zdrowotnych jak i w trosce o to czy wcisnę się w sukienkę. Pozdrawiam cieplutko i zmykam do wiosennych porządków w mieszkanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, ja mam wielkie nerwy... z każdym dniem coraz gorzej niestety :( chciałabym już być po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny, tym razem ja robię niespodziankę i wysłałam zdjęcia z mojej przymiarki dziewczynom których adresy miałam ;) Zapraszam do krytyki byle nie za ostrej hehe Pozdrowionka śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×