Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ten który mam pod sukienkę jest bardziej wcięty, jest też innej firmy, nie Samanta bo Samanty nie było w tym kolorze. Ten koronkowy biały co podałam link to kupiłam czarny tak na co dzień i jest na prawdę rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila_12.05.07 z góry dzieki..a mzoesz cos wiecej sie dowiedziec?? jakie to wyzywienie, jakie pokoje? bardzo bym ci wdzęczna była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) W koncu cos sie ruszylo w zwiazku z moimi przygotowaniami. Dzis podpisalam umowe w salonie, suknia zamowiona:) Strasznie sie ciesze i juz sie nie moge doczekac:) Chetnie wysle Wam zdjecia z przymiarki, jak oczywiscie chcecie:) Pozdrawiam i zycze milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Pinezko slicznie wygladsz, suknia bardzo ladna:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góra sukienki trochę przypomina mi moją sukienkę, wobec tego naturalnie mi się podoba :) Dół jest bardzo delikatny i lekki. Bardzo ładna sukienka i do twarzy Ci w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Zaraz jedziemy na poszukiwanie garnituru, butów i koszuli dla M. mam nadzieję, że uda się to wszystko ogarnąć w jeden dzień :) Pozdrawiam cieplutko i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona, ale szczęśliwa bo mój M. ma wreszcie kompletny strój na ślub. Butów nowych nie kupiliśmy, ale jego \"stare\" są właściwie nowe bo może 3 razy miał je na nogach. Niestety nie znaleźliśmy żadnych butów które by na niego pasowały więc odpuściliśmy i pójdzie w tych co ma tylko trzeba je rozchodzić i kupić w obuwniczym \"zapiętki\". Garnitur kupiliśmy w Vistuli. Ciemny w grafitowe i białe bardzo delikatne prążki z lekkim połyskiem. 70% wełny i 30 5 czegoś tam sztucznego więc nie będzie się miął, ale za to będzie trochę \"oddychać\". Marynarka jest \"taliowana\" co przy figurze M. (szeroki w ramionach) fajnie wygląda. W Factory Ursus zapłaciliśmy za niego jedyne 599 zł. Do tego koszula eri z Wólczanki (89zł) i piękny jedwabny, szeroki krawat w ecri z delikatną fakturą ( 99zł). Do tego koszt zakupionej wcześniej bielizny - ok.25 zł. Czyli Pana Młodego udało się ubrać za ok.815 zł (bez butów). Wszystko kupione w factory. Taka piękna pogoda, a mnie nieziemsko boli głowa :( M. pojechał właśnie na paintball troszkę sobie postrzelać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. ashia --> Gratuluję udanego zakupu :) Fajnie, że podzieliłaś się z nami informacją na temat cen w Faktory, mi np. dało sporo do myślenia. Garnitury w salonie Ona i On ponoć kosztują 1500-2000 zł. Ja planowałam jechać z narzeczonym do centrum handlowego Nadarzyn, ale Factory jest bliżej, firmy które wymieniłaś dobre, a ceny jak najbardziej przyzwoite :) Planowaliśmy wydać na garnitur max 1000-1200 zł, ale jak widzę może całość uda nam się zamknąć w 1000 zł. Pozdrawiam i zmykam (idziemy sobie z M. do kina :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko -> cieszę się, że mogłam pomóc :) Też myśleliśmy o Nadarzynie, ale trochę zaspaliśmy i pojechaliśmy tam gdzie było bliżej :) Ja zaraz wyciągam szwagierkę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Pinezko ja też poproszę o zdjęcia suknie. Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dziś tylko na chwilę, bo \"niebo zwaliło nam się na głowę\". News - będziecie Ciociami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABULINKA :D bombowy news :D :D :D gratulacje i uściski :) no to teraz tyyyyle nowego przed Wami.. wyobraźnia nie wyrabia..co? ;) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko jak sie ciesze, SUPER:) teraz tylko dbaj o siebie i Kruszynke:):) Usciski dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina!!!!!!!!! Gratuluję!!! Dbaj teraz o siebie i dużo zdróka i radośći Ci życzę:) Jak gdzieś ostatnio ktoś napisał teraz serca masz dwa...:) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Dziewczyny, tak kochańsko zareagowałyście, że nie mam serca - muszę teraz napisać to, co zamierzałam dopiero za parę godzinek - ...to prima aprilis był..... Nie zlinczujcie mnie, prooooszęęęęę!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Ale dziękuję strasznie, że taką masę pozytywów odebrałam w te kilka minut... jejku, mam nadzieję, że nie jest Wam przykro.. Uciekam, bo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o maaałpoooo jedna ;) dowcipnisia się znalazła :P teraz tylko uważaj..zarty czasem lubią się mścić...jeszcze wszystko przed Wami :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAULINA !!! Nie nooooo ! Miałam na outloku 4 wiadomości , po pierwszej mało nie spadłam z krzesła ! Więc owszem gratuluję inwencji twórczej :) Wiosno ---- który teraz odcinek \"Desperates ... \" jest na topie ? Po obejrzeniu całego pierszego sezonu , dorwałam odcinki 2-go i 3-go do 15 odcinka. No rzesz - wciągnął mnie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Widzę że KTOS tu nieźle wkręca koleżanki prima-aprilisowo!!!! Żabulinka->>>> Ty to masz pomysły,,,, sama prawie nie spadłam z fotela!!!! Ale z Ciebie ziółko :-) U nas weekend upłynął na rozwożeniu zaproszeń, więc jak widzicie weselicho będzie,,, no chyba że się wcześniej pozabijamy :-) Udało nam się porozmawiac i kilka spraw wyjaśnić,,,,, i po dzisiejszym dniu stwierdzam jednak że największe spięcia między nami powodują rodzice mojego D, a dokładnie ich bulwersujace podejście do wielu spraw. Nie będę was zanudzać bo można by dużo opowiadać ale teściowie spędzają mi sen z powiek!!!! Muszę sie jakoś przyzwyczaić do nich i nie brać tak wszystkiego do serca a napewno lepiej to wpłynie na nasz związek :-) Pinezko---- poproszę twoje zdjęcia w sukni !!!!! Uciekam już bo oczy mi się same zamykają!!!! Do jutra kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:) Dzieki za wszystkie opinie na temat sukni:) Zabulina, wiedzialam, ze to zart, bo dzis juz 4 kolezanki w to samo mnie chcialy wkrecic:D Hi hi, wysyp prima aprilisowych ciaz, niezle by bylo:) Perelko, wyslalam do Ciebie zdjecia. Pozdrawiam serdecznie i uciekam spac, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero teraz weszłam na forum i zapoznałam się z prima aprilisowym żartem zabuliny ;) Pewnie też bym dała się wkręcić taką radosną nowiną :) Mnie tylko narzeczony próbował nabrać wyznaniem zdrady, ale coś kiepsko wyszło mu udawanie skruszonego winowajcy :D monia --> Jak dotąd było wyświetlonych 16 odcinki 3 serii desperatek. Teraz mają kilkutygodniową przerwę w wyświetlaniu tego serialu, 8 kwietnia wchodzi 17 odcinek i oczywiście się cieszę^^. A na którym odcinku stanęło Twoje oglądanie Prison Break? (nie wiem czy pisałam, że również się wciągnęłam w ten serial, oglądałam go do 21 odcinka 2 serii. Pozdrawiam i życzę miłej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! żabulina dobrze nas nabrała, a przy tym rozbawiła :) Weekend spędziłam na porzątkach przedświątecznych i zakupach. Kupiłam sobie bluzeczkę na przyjęcie weselne na które jesteśmy zaproszeni w 2 dzień świąt. Życzę miłego i ciepłego tygodnia pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wiosno --- ostatni jaki ogladałam to 19 - czekam teraz aż kolega przyniesie mi 20 i 21 \"Prison...\" . Od sierpnia mają puszczać 3 sezon ... Hmmm , bardzo lubię ten serial , ale kolejna seria powiedzmy 22 odcinków to już chyba przesada ... Mam ok. 40 odcinków \"Desperate...\" do nadrobienia ... :) Słuchajcie ... Wczoraj po mszy poszłyśmy z mamą do organisty , i normalnie zdębiałam , bo Pan powiedział , że nie umie zagrać Ave Maria ... ! Nie umie też innych \"popularnych\" utworów bo jest dopiero na 1 roku w szkole muzycznej ( ?????? nie wnikałam ... ???? ). On potrafi tylko zagrać utwory , które są stałym elementem mszy .. Chcąc nie chcąc muszę wynająć muzyków do Kościoła. Myślałam tylko o skrzypaczce , ale miałam nadzieję że zagra razem z organami . A tu klops ! Chyba sie zdecydujemy na trio smyczkowe . Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki U mnie weekend minał w miare. W sobote wybrałam sie z kolezanka na zakupy i wydalam troszke...a co:):) Potem mielismy mala impreze ze znajomymi, ktorej nie pamietam bo w tym czasie lezalam i ryczalam z bolu, bo strasznie mnie glowa bolala (chyba nigdy tak nie mialam) potem pojechalismy do pogotowia, gdzie nie otrzymalam zadnej pomocy. A wiec jak widac nie tylko w Polsce sa takie przypadki. Wczoraj juz bylo lepiej, wiec wybralam sie na pogaduchy do kolezanki i jakos weekend zlecial. Zabulinko, dobra jestes:):) Gdyby nie fakt ze zupelnie zapomnialam ze wczoraj byl taki dzionek to nie wiem czy bym sie wkrecila w to:):) ale udalo ci sie i to w 100%. :):):) Perełko jesli hodzi o tesciow to widze ze nie jestem sama... Zaraz uciekam na masaz to malej Sofie, bede pozniej. Wiec do napisania i mileo dnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczyny:) zabulinko- to Ci się udało) Namagnesowana pinezko- wygladasz rewelacyjnie! i co tu więcej pisać. a co masz zamiar robić z włosami, będziesz je spinała, czy beda w takiej mniej więcej formie jak masz na zdjęciu? w sobotę rozwoziliśmy zaproszenia. już nam niewiele zostało. a wracając do zartów prima aprilisowych- to 30 marca siostra robiła imprezę, i tam jedna koleżanka sie zaręczyla, no i szukaja lokalu na za 2 lata ( bo juz na za 2 lata nie ma sal na weekend) . no i moja siostra rano mówi nam że my nie wiemy czemu oni się chcą pobrać... bo ona jest w ciąży, mówię że jakoś nie wierze bo to już by się chcieli pobrać, a ona że naprawdę... no i za chwile mówi prima aprilis... ale to my śmialiśmy sie z niej, bo to był dopiero 31 marzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dżem dobry.. nadrobię potem.... :) Moje drobie ....juz tuż , tuż... stronka nr 400!!!!!!! Ciekawe czy Charismaa zakładają c ten topik..spodziewała się takiego odzewu???? ...hmmm.....może powinnyśmy zrobić małą imprezkę? oferuję się z szarlotką :) Miłego tygodnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhahhhaaa.hahhha.hiihiiii moje drobie- hiihiii :) :) :) moje DROGIE! - OCZYWIŚCIE... :) cholercia niby po kawce...a te moje dwie szare komóry ...jeszcze się nierozbuchały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki :D mam już w domu wydrukowane zaproszenia według własnego projektu :D :D :D pozostaje jeszcze zorganizować lak i lakownicę ..zaadresować, zalakować...i można wręczać ;) jak znajdę trochę czasu...chętnym powysyłam projekt zaproszenia na maile ;) razem z opowiastką objaśniającą dlaczego tak a nie inaczej :) no i jeszcze jedno... zdecydowałam się na suknię!!! na TĄ...która do mnie mrugnęła juz wcześniej...wahałam się bo droższa niż budżet przewidywał..ale grupa konsultantek zabrana w weekend do salonu jednogłośnie nakazała mi ją kupować :D fotek nie ma...pani w salonie powiedziała ze dopiero po wpłaceniu zaliczki (czyli po świętach) mogę pstrykać NA PEWNO SIĘ POCHWALĘ :) a teraz miłego poniedziałku.. BUZIOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Witam po weekendzie :-) Okazuje się, że 5 maja mamy wesele znajomych, więc zanim będziemy się bawić na naszym, to jeszcze jako narzeczeni zabawimy na 2 - w maju, i w lipcu. Chyba zupełnie ostatni z naszych znajomych będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×