Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

:D znajomi zachwycają się zgodnie nad BARCELONĄ :) mnie samą korci by ją zobaczyć... ja nie dostałam żadnej fotki! eeej??! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie. Ja też dawno nie dostałam żadnej fotki. A tyle ślubów było ;( Przysyłajcie dziewczyny przysyłajcie na adres malgosiaz@o2.pl Dajcie pooglądać i się pocieszyć troche bo ja jeszcze tak długo musze czekać :( choć czas leci jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... witam :) .... Karolka-Usa---> najmocniej przepraszam....wysłałam Tym , których adres mam zapisany w skrzynce... ...wybaczysz? ..szybko nadrobię... :) ZOSTAŁO MI TYLKO 10 DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj...załatwiłam soczewki jednodniowe..mam nadzieję, że moje ślipka się zdążą znów przyzwyczaić do soczewek ustaliłam tez szczegóły...z Grażynką - robi dla mnie kwiaty. Karolka..wiesz...spodobał mi się ten "wasz" zwyczaj amerykański :) Mężczyźni ze strony mojego maleństwa (oprócz młodego , starszego ..tata i dziadek) będą mieli żywe kwiaty w butonierkach...myślę , że to taka nobilitacja dla nich. pozdrowienia...i buziole...dla wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam..laski u mnie tez coraz blizej slubu...juz mam zapite na ost guzik prawie wszytsko...a zostalo mi 32 dni...czuje ze chuden z tego wszystkiego....niezagladam do was czesto bo zalozylam swoja strone ale wszystkie z was zapraszam...sluze pomoca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D Dziekuje Coco za zdjecie, pieknie wyszliscie, a na slubie to juz w ogole bedziecie wygladac odlotowo:D No ,jeszcze masz 10 dni, szybko zleci, mi dzis zostal rowny miesiac:D I wlasnie dzwonili z salonu, ze suknia juz przyszla i w sobote mam przymiarke, juz sie nie moge doczekac:) Milego popoludnia, mam nadzieje, ze wytrzymujecie w tym upale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Pinezko---> no ..coraz bliżej...nieuchronnie zbliża się godz 0! Mam nadzieję ,że suknia będzie piekna...:) My jutro robimy sobie miły wieczorek z misiem (kolacja we dwoje)...bo potem to już nie będzie na to czasu.. Trzeba jakoś przygotować sie psychicznie na to całe zamieszanie z przygotowaniami- mamuśki popadły w szał! Musimy jakoś to znosić..jedym uchem wpuszczać..drugim...- rozumiesz... Zaplanować podróż- to akurat cieszy..:) wysyłam jeszcze dziś listę do zespołu..i lece odebrać fotki.. pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Coco bardzo dziękuję za zdjęcie. Super parka z Was:) Mam prośbę, przesłałabyś mi Twoja listę, którą dasz zespołowi? może coś od Ciebie ściągnę;) Wczoraj miałam panieński, miesiąc wcześniej, bo inny termin nie pasował dziewczynom. Oj, boli dziś główka, boli:(( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam... Capria---> zaraz Ci poślę ta listę. trzymaj się... ja mam wieczór w ten weekend..dziś omówię jeszcze szczegóły z siostrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, a czy ja tez moglabym prosic o liste???? Tak sie ostatnio nad tym zastanawialam i jakos nie mam za bardzo pomyslow... A my dzis zamowilismy obraczki, dalismy wlasne zloto, troche je rozjasnia bo nie podoba mi sie za bardzo to ciemne zolte zloto i chcialam, zeby pasowala do koloru mojego pierscionka. Postawilismy na klasyke, jakos najladniej wygladala na mojej dloni:) Sukienka juz na mnie czeka, w sobote przymiarka:D Udanego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj wieczor panienski to jedna wielka niewiadoma:D Moja przyjaciolka cos kombinuje, bedzie swiadkowa i powiedziala, ze zrobi mi niespodzianke:D Tylko zebym chociaz dzien przed wiedziala, co mnie czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) ...z góry przepraszam, że ostatnimi czasy pisuję z uporem maniaka.......no ale potrzebuję wsparcia..przed tym dniem :) Dziś ostatni dzień w pracy potem tydzień przed....znaczy kompletny chaos przygotowań, zmagania się z czasem i dyplomatyczne acz mam nadzieję skuteczne studzenie pomysłów naszych nieznośnych mam...ojj będzie się działo .. wczoraj byliśmy na spacerku i w pubie...obgadaliśmy to i owo..jesteśmy gotowi, w miarę zrelaksowani...dobrej myśli :) choś wczoraj się okazało ,że babcia A. jest w szpitalu... Pinezko---> owfors....prześlę Ci ta listę...ona jest gdzieś na początku tego forum. My też przerabialiśmy obrączki...i wyszło nas śmiesznie tanio (190 razem z grawerką). Również dobierałam kolor złota do pierścionka i tez wybraliśmy klasyczne( z rantem) myślę ,że będą zawsze uniwersalne :) moja świadkowa jest w Irlandii przyjedzie dopiero na imprezkę..mam nadzieję, że się nie spóżni...bo jest spóżnie ma we krwi- to jedynie zaprząta moją głowę. Więć wieczór panieński uknułam z siostrami :) no coż takie czasy Buziole :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 😘 Pinezka - 🖐️ mój panieński do ostatniej minuty będzie wielką niewiadomą . A wiem że świadkowa cały czas knuje i knuje :) Ja się trochę denerwuję przed przymiarką ( 6 sierpień) . Boję się że suknia będzie na mnie inaczej leżała niż ta mierzona w salonie przy zakupie ( nie wiem dlaczego , bo przeciez w jednej pracowni są niby szyte ) - ale już teraz wiem , np. że będzie musiała być pomniejszana i boję się że krawcowa już tutaj w Polsce nie dopasuje mi jej odpowiednio .... Ech ... zaczaczynam sama sobie robić problemy chyba :) Coco ----- to te Wasze mamusie faktycznie muszą wariować :) - tak czesto o nich wspominasz :) Pisz dziewczyno ile wlezie ! Chociaż ostatnio u nas na topiku mało się dzieje , dziewczyny poodchodziły :( :( Jak u mnie będzie tydzień przed - to pewnie żywego ducha tu nie zobaczę :) My też mamy klasyczne obrączki z jasnego żółtego złota - też dawaliśmy swoje złoto . Ale nas to wyniosło 425 zł z grawerką . Co i tak uważam , ze na tę grubość naszych obrączek to jest bardzo mało . Bo jakbyśmy chcieli w sklepie takie same kupić to byśmy musieli coś ok. 2.500 wydać . Zresztą akurat te konkretne obrączki maja dla mnie przynajmniej wartość sentymentalną - bo jak już wczesniej pisałam są wykonane z zawieszki , którą nosił mój Tato . Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - jak u Ciebie bedzie Tydzien przed to u mnie beddzie 3 tygodnie przed więc pewnie bedziemy nawzajem się wspierać :P Pzodrowionka dziewczyny PS. tylko jedną fotę dostałam :( przyslijcie mi jakies co? Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja cały czas was czytam i czasami coś dodaje od siebie :) Jak na razie to nadal siedzimy w remoncie więc mam mało czasu na cokolwiek :( ale mam nadzieje że niedługo to się zmieni i będę mogła was wspierać przed tym pięknym dniem :) Dla wszystkich mężatek i przeszłych mężatek wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jestem po przymarce krawcowa wziela sobie złe wymiary i byla za duza suknia ale po to jest ta przymaiarka aby wiedziec co i jak martwiłam sie o kolor a okazuje sie ze jest przepiekny nie wiem dlaczego wczesniej wymysliłam sobie ze jest on szary a jest piękny ecru. Buty to była masakra jak mozna 14. 7 nie mieć juz w sklepach butów slubnych przeciez to poczatek sezonu a tu juz koniec jak sa to rozmiary 39 masakra ale kupilam i bardzo sie mi podobaja miam nadzieje ze potem w nich wychodze ale moga byc nawet do spadni Nie wiem co z trebka przeciez cos trzeba mieć a jak Wy będziecie miały? Jutro jedziemy po alkohol mamy Krakusa ( w nowej butelce z 2/2 l Coca -coli za 17.25 i jeszcze jutro napoje dokupimy Bylismy tez zapłacic zaliczkę razej 5000tys tesciowa .płaciła!! z a sale i menu ustaliliśmy Jutro też idziemy na 2 spotkanie u ksiedza! I chcemy jechac po garnitur mój M chce kupis jasny też za tym jestem!!! Ale upał jak tak będzie 18.08 to się ugotuję Pozdrawiam wszystkie zonki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... :) ..... :) no to zmykam.... O MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwe się pewnie już po...bo zapiernicz szykuje się niezły. ...trzymajcie za mnie...za nas kciuki :) OBY POSZŁO JAK NALEŻY :) buziole, cmoki w boki...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka ----- ja żadnej torebki nie planuję . \"Niezbędnik\" będzie - owszem , ale raczej to jakaś kosmetyczka lub kuferek , który będzie leżał w naszym \"apartamencie\". Jezeli o zawartość chodzi , to będzie tam napewno: igła z nitką proszki przeciwbólowe , No-Spa , Ranigast perfumy bibułki matujące błyszczyk zapasowe pończochy plastry na ewentualne obtarcia od butów i to chyba wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdzie dajecie pieniązki do koscioła bo taki niezbędnik tez bede miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opłacam ślub 4 września - na 4 dni \"przed\" - bo wtedy podpisujemy już akt ślubu wraz ze świadkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytako co myślicie o ślubie zimą? Ja zawsze chciałam wyjść za mąż wiosną bo takie ładne zdjęcia idzie zrobić:) a zimą,jest zomno czerwony nos:/ i wzasadzie nawet dobrych zdjęć nie da sie zrobić:/ a może sie myle? szukam na różnych stronach sesji zdjęciowych które były robione zimą a tu pustki :/ czy wszyscy pobierają sie latem!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Dawno mnie nie bylo a to z braku czasu, ale wszystko czytalam:) Coco bardzo dziekuje za zdjecie, bardzo fajne i widze z etwoja suknia ma podobna gore do mojej, tzn. ta koronka :):):) Wszystkim zycze cierliwosci w przygotowaniach, bo to jednak troszke stresujace. Dzisiejszym Pannom Młodym i swiezo upieczonym mezatka ktorym jeszcze nie skladalam zyczen, zycze wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia 🌻 dla Was. Moje przygotowania stanely w miejscu bo na odleglosc niestety sie ie da zalatwic pewnych rzeczy. Jestem jedynie w trakcie zalatwiania podziekowan dla rodzicow. A dziewczynki moje kochane uzywala moze ktoras z was tego silikonowego biustonosza, ktory ma tylko miseczki i trzyma sie ciala?? Jestem skazana na takie cos bo moja suknia jest z tylu cala wiazana ale nie do konca zakrywajaca plecy jak gorset i przez cala dlugosc je widac. Slyszalam juz jedna opinie na temat tego biustonosza ze jest ok ale sie troszke kurcze boje:) Pozdrowionka i buziki do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ----- ja używałam i sprawdził się w 50 % , poniewaz miałam go na weselu gdzie sala nie była klimatyzowana i jak trochę potańczyłam to siłą rzeczy się spociłam - i trochę te wkłądki mi się przesuwały ... Poza tym miałam elastyczny , bardzo przylegający materiał w sukience i te wkładki się odznaczały - ale zwykły bisutonosz nie wchodził w grę , a bez biustonosza wyglądałabym bardzo powiedzmy \"odważnie\" . Więc z dwojga złego wybrałam te silikonowe miseczki . Ale u Ciebie przecież suknia będzie miała grubszy materiał i nie będzie pewnie nic widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dziekuje za wskazowki:) Tak suknia bedzie miala grubszy material. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie w ten goracy dzien:) Wczorajsza przymiarka obyla sie bez problemow, suknia jest idealnie dopasowana, tylko lekko trzeba ja skrocic. A poniewaz nie chce miec biustonosza, pani powiedziala, ze mi wszyje w gorset specjalne wkadki z materialu, ktore dodatkowo usztywnia i sprawia, ze nic mi z sukni nie wypadnie:D A jesli chodzi o silikonowe wkladki, to nigdy ich nie uzywalam, ale moja kolezanka miala na swoim slubie i rzeczywiscie jej sie poprzesuwaly, ale lepsze to niz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu - ale tu cisza... mnie od pewnoego czasu jedna sprawa nie daje spokoju... i ja i mój P uprawiamy niezłą ekwilibrystykę językową w rozmowach z naszymi rodzicami... jakoś żadnemu z nas przejść Mamo / Tato nie może przez gardło a to już 3 miechy po Ślubie... powtarzam sobie - nic na siłę... ale chyba mnie to trochę niepokoi nadmienię, że Rodzice P. i moja Mama są w porządku ogólnie rzecz biorąc, znamy się długo, więc skąd ta blokada? pozdrawiam s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tak dla przypomnienia i podtrzymania naszego forum a już niedługo staną na ślubnym kobiercu: cocoloko_ 28.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Madzianietka83 11.08 Marfuszka 11.08 Gala 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 -lena- 18.08 Cropelka 18.08 Namagnesowana_Pinezka 18.08 Ochotka 18.08 kama25000 24.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Automaniaczka24 25.08 nutkamm 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Domiś 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 jarzembina_czerwona 15.09 holly 16.09 kasiak84 16.09 Zombiaczek 22.09 Agapa 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 hurrrrrrraaaaa 13.10 va_neska 4.12 niebieska sukienka 31.12 W 2007 planują ślub Onaonaona/Kaśka anielina kasienka1983 J_A_N_A mała-duszyczka syrenka23 amaalka wiki1983 liliana os kielka A tym które już ślubowały jeszcze raz wszystkiego naj najlepszego : Turm_me_on 13.01. A24 01.2007 Och Karol 3.02 Ashia 08.04 ***Dee 14.04 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 sylwja 21.04 Mrowka cz. 21.04 atena25 28.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 japtek 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 louisa 12.05 perełka*** 26.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Marla84 2.06 nerwi 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Aga 1982 9.06 Owieczka 9.06 Purrpurra 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Emeena 16.06 Rain_drop 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Tygrysica20 23.06 KASIA IN 23.06 doti22 23.06 fmartunia 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 mdziara 7.07 meganuska 7.07 czerwony_groszek 7.07 Karolka-Usa 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cocoloko zycze ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia, oby zawsze w Waszych serduszkach mieszkało sloneczko...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×