Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość extazka
aja mam 18sierpnia;;;jejku jak to juz blisko.....z panienskiego chyb anic..bo moj narzeczony jest w londynie w pracy dopiero przyjedzie 4 dni przed slubem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ------ wszystkiej naaaaajlepszego na nowej drodze życia 🌻 i żebyś była zawsze taka uśmiechnieta i pogodna jak na ostatnim zdjęciu ! Exstazka ---- a po co Ci narzeczony na wieczorze panieńskim ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciisza ostatnio zapanowała. Wszystko u każdej pewnie już z grubsza załatwione ;) nie mamy o czym pisać hehe. To może chociaż nasze mężatki coś napiszą i jakieś fotki swoje ze ślubu czy pleneru wyslą tym oczekującym Ja niecierpliwie odliczam, jeszce 54 dni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No tak, pustki, przygotowania w pelni:D ja jeszcze 18 dni, ale ten czas leci... Wszystkiego naj dla swiezo upieczonych mezatek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ale ten czas leci jeszcze równo misiąc do naszych zaślubin. O tej porze bede sie wybierała do fryzjera.......jak pomysle to juz mnie dreszczyk emocji przechodzi. Jak u Was przygotowania ???? pytanie dla Pannieniek :) Jak u Wam słuzy małżeństawo ??? pytanie dla mężatek :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie domiś -- w małżeństwie jak tow życiu raz lepiej raz gorzej ale głównie ta lepsza strona :) jesteśmy w trakcie remontu i już nie możemy doczekać się kiedy się wprowadzimy do naszego mieszkanka :) A poza tym mój J naciska na dziecko a ja jak na razie się bronię :) Jakoś tu tak cicho i spokojnie może czasami ktoś by się odezwał albo jakaś swieża Panna Młoda przesłałaby nam swoje fotki ze ślubu pewnie nie tylko ja jestem chętna do ich obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... :) .... :) ... :) .. no i jestem jak na zawołanie :) szczęśliwa mężatka melduje sie na posterunku :) www.chomicz.art.pl/portfolio.php?id=24 www.chomicz.art.pl/portfolio.php?id=89 www.chomicz.art.pl/portfolio.php?id=94 ...a proszę bardzo...niestety tylko tyle...na razie..bo tyle udało mi się sciągnąć ze strony fotografa było...super..wogóle nie mieliśmy stresa ubawiliśmy się świetnie... przysięga wyszła...nam tak,że niektórzy mówili ,że ćwiczyliśmy godzinami..hehhhe ...mówiliśmy to z serducha. Moje słonko zmieniło konwencję i powiedział- biorę Ciebie Kamilko za żonę- tylko małe zdrobnienie...ale jak przepięknie :) poopowiadam pewnie więcej ...potem....(nie obyło sie bez drobnych wpadek)i zarzucę Was fotkami...wbrew waszej woli :) Mloda2, Capria, Moniakami----> dzięęęęęęki :) jeszcze nie wyjechaliśmy w podróż ....bo...mamy pogrzeb :(((((( mój dziadek zrobił nam piękny prezent ślubny..choć lekarz...od 6 lipca powtarzał , że nie ma szans na przeżycie i \'wszystko jest ręcach Boga\"...\"wytrzymał\" tak długo................................................... Zmarł dziś o 4 rano... :( w piątek pogrzeb...a w sobotę mimo wszystko wyjeźdzamy....zdarzyliśmy wszystko zakończyć...i odłożyć wyjazd o kolejny dzień.....wybrał najlepszy moment.... pozdrawiam..... moja mama dziś powiedziała. ..- kto by pomyślał jeszcze rok temu, że ten rok przyniesie nam moją chorobę, 2 wesela i pogrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ------ strasznie mi przykro z powodu Dziadka ... Faktycznie zrobił Wam prezent i dożył Waszego ślubu. Jezeli chodzi o ogrom zdjęć które zamierzasz przesłać to melduję że moja skrzynka wszystko ogarnie , każdą ilość :) Po tych 3 które wstawiłaś już widzę ze miałaś fajną fryzurkę . My mamy w planie żeby przysięge mówić \"samemu\" tzn. nie powtzrać za ksiedzem. Czekam pilnie na dalsze relacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... cocoloko_ -----> witamy w gronie Mężatek... samych cudownych chwil w malżeńskim stanie i udanej podróży wyrazy współczucia z powodu Dziadka, Ktoś czuwał nad Wami i Nim i pozwolił cieszyć się w chwili ślubu, a teraz Dziadek udał sie w drogę wieczną... domiś -----> podzielam opinię Lila_12.05.07 :) co do małżeństwa, my czasami się \"ścieramy\" (dwa uparciuchy), ale ogólnie jest dobrze... kwestia Dziecka pozostaje otwarta, chyba na razie jest nam dobrze tylko we dwoje :) poza tym wakacje mijają jak szalone pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko jeszcze raz wszystkiego naj. Czekam z niecierpliwoscia na zdjecia:) Naprawde dziadek zrobil wam niesamowity prezent dozywajac waszego slubu...bardzo mi przykro ze stalo sie tak a nie inaczej ale widocznie tak musialo byc... Coco udanego wypoczynku ci zycze:) My lecimy 27 sierpnia na cypr ale niestety tylko na tydzien bo czas nam na dluzej nie pozwolil... U mnie jak narazie nic sie nie dzieje oprocz tego ze zasypuje rodzicow paczkami zamowionymi na allegro:) Dobrze, ze ten internet istnieje bo nie wiem jak bym sie z tym wszystkim wyrobila ... nie mozliwe by to bylo Do Polski jedziemy dpiero w przyszly czwartek a do slubu zostalo 16 dni... Tydzien przed weselem mam panienskie, wiec troszeczke sie \"od stresuje\" :) A tak szczeze to narazie zadnego stresiku nie mam i mam nadzieje ze tak zostanie:) Pozdrawiam i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... :) .... dziękuję Wam za tak miłe słowa :) życzenia przygotowujemy sie do pogrzebu -dziś o 14 a w międzyczasie pakujemy na wyjazd.... \"dziwny jest ten świat.\" jak wrócimy to pewnie będzie już mnóstwo zdjęć..drżyjcie skrzyki pocztowe :) wyjeżdzamy z samego rana w sobotę...gdzie? chyba Chorwacja-stare śmieci...a potem może promem do Włoch...sami nie wiemy..pojedziemy gdzie poczujemy nagłą ochotę- taki jest plan pozdrawiam BAAAAAAAAAAAAAAAARDZO SERDELECZNIE !!!!! wszystkie szczęśliwe mężatki ( niby jakaś tak dziwnie brzmi ..ale stan niczego sobie ) życzę powodzenia : Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 trzymajcie sie dziewczyny :) do ....po powrocie...BUUUUUUZIOLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko_ wszystkiego naj najlepszego i udanego urlopu oby humory i pogoda wam zawsze dopisywały :) Moja skrzynka pocztowa już nie może się doczekać zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Na początku wszystkim już mężatkom i jeszcze nie mężatkom życzę dużo szczęścia na nowej drodze!:) Przejdę do sedna...Zastanawia mnie jedno. Powstają inne topiki o ślubie w tym roku itd., niektóre z Was pojawiają się i zapraszają na to właśnie forum, a jak już ktoś napisze, to w ogóle nie zwracacie na niego uwagi...Np. pisałam ja, siabadabadada i żadnego odzewu się nie doczekałyśmy... Cieszę się, że się znacie i lubicie ze sobą klikać, ale czasem warto też jeszcze kogoś włączyć do rozmowy... Nie piszę tego z rozgoryczenia itd., ale skoro tak ciężko się wbić w to forum nowym, to nie zapraszajcie może. Nieraz ktoś się chce wypowiedzieć a nie tylko poczytać Wasze wypowiedzi. Nie miejcie mi tego za złe. To tylko moja obserwacja. Pozdrawiam Was gorąco!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilę aby poczyt5ać co tam i was słychać !! Pozdrawiam, I tez czekam na zdjęcia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego nAjlepszego na nowej drodze zycia:) a u mnie chyba dzidzi w brzuszku:) jestem taka szczęsliwa;*dzis zrobie męzusiowi niespodzainke wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica 😘 No to GRATULACJE !!!!! Aż sie normalnie wzruszyłam ! Mam nadzieję , że za jakieś 2 miesiace dołaczę do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dzisiejszym Pannom Młodym zycze wszystkiego najlepszego! Tygrysico no to gratulacje bardzo sie ciesze i powodzonka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego NAJ dla Młodych Żon :) i gratulacje dla Ciebie Tygrysica :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka z okienka-
i topik umarł śmiercią natualną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo ami zabrakło
Mówcie co chcecie, ale jednak ami 27 była żywą duszyczką na tym topiku. Pozdrawiam Cię ami27!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie laseczki dlacego nic nie piszecie?? :( Topic nie umarł ale fakt że ostatnio jakoś nisko spada. A może wszystkie pouciekały na ten drugi topic 2007? :( Mam pytanie, jest tu ktoś kto będzie brał ślub jeszcze później niż ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, oj, oj sezon ogórkowy w pełni... wszystkie albo jeszcze toną w przygotowaniach, albo w Podróżach, albo wakacjują, albo - jak ja - regularnie czytają, ale z pisaniem juz gorzej ;) rainbowka -----> czasami tak jest, że się przeoczy czyjąś wypowiedź, moje \'rozważania\' te przeszły bez echa... tygrysica20 -----> GRATULuję, trzymaj(cie) się!!! i dbaj o siebie 2 w 1 ;) ami27 -----> również pozdrawiam a jaki to ten drugi topic 2007??? szukałam... ale bez skutku ja tez byłam jeszcze na kwietniowym topicu, ale padł w połowie maja - mam nadzieję, że podobny los nie spotka nas tutaj, bo ja mimo, że już PO, ale nadal lubię tu zaglądać :) trzymajcie się, ja off, bo mam parę spraw do załatwienia dziś... s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pik puk puk, jest tu kto.????? Za 2 godzinki mam wieczor panienski. Strasznie jestem ciekawa co te moje kolezaneczki wymysliły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W piąyek miałam wieczór panieński w lokalu z dziewczynami z pracy było supre a wczoraj z M mielismy 14 gosci wspolnych i taka zabawa była muzyka tańce i śp[iew bo kolega przywiózł harmonię Ale było super a teraz jeszcze w poniedziałek do pracy na 2h i wolne Bedzie ok chyba ale już mam takiego stresu w sobie Pozdrawiam i czekam na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jeszcze 6 dni, mam nadzieje, ze nie bedzie wiekszych wpadek:D Duzo szczescia dla świeżych mężatek, wszystkiego naj na nowej drodze:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) W najbliższy weekend za mąż wychodzą: Namagnesowana_Pinezka 18.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Młoda2 18.08 Capria 18.08 -lena- 18.08 Cropelka 18.08 Ochotka 18.08 Przyszłym Pannom Młodym życzę pięknej pogody i wspaniałych niezapomnianych przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Ashia 🌻 Kobitki trzymajcie kciuki i pomyślcie o nas;) Straszliwy młyn jest w tym ostatnim tygodniu. godziny mijają jak minuty.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziekuje bardzo za zyczonka i pozostalym dziewczyna zycze wszystkiwego najlepszego. u mnie jest w sumie luz, mama tylko dzisiaj szaleje i piecze jakies ciasta bo jutro juz sie goscie przyjezdni zjezdzaja. W piatek idziemy jeszcze do ksiedza uzgodnic to co zostalo i zaplacic za slub i musimy jeszcze dowiesc alkohol i napoje do restauracji. W czwartek ide na paznokcie a w piatek dopiero na probna. Aha doczepilam sobie wloski i jestem bardzo zadowolona:-) Napewno jeszcze sie odezwe, buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×