Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olutka23

Co mam zrobic gdy chlopak proponuje czas na zastanowienie sie

Polecane posty

Witam chlopak zaproponowal mi zebysmy na jakis czas dali sobie spokoj co mam o tym sadzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu .
jest się albo razem albo wcale nie ma żadnych przerw ani żeby coś przemyśleć ani odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze ze powinnas sie zgodzic i absolutnie pod zadnym pozorem nie wysylac mu sms-ow i nie zasypywac go telefonami. To go tylko odstraszy. Ja tak mialam. Znaczy powiedzialam facetowi ze potrzebuje przerwy ( co oznaczalo ze nie jestem pewna czy chce kontynuowac nasz zwiazek i musze to przemyslec ), a on zgodzil sie na to ale zaczal wysylac mi setki sms-ow i wydzwaniac jak opetany. W rezultacie zerwalam z nim bo poczulam sie przytloczona i bez wyjscia. I nie pokazuj mu ze nie radzisz sobie bez niego. Niech widzi ze swiat wcale Ci sie nie zwalil na glowe tylko dlatego ze on chce przerwy. Moze on po prostu czuje sie zmeczony i potrzebuje odsapnac od Ciebie i poczuc ze jednak teskni. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
zastanowic się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze ze powinnas sie zgodzic i absolutnie pod zadnym pozorem nie wysylac mu sms-ow i nie zasypywac go telefonami. To go tylko odstraszy. Ja tak mialam. Znaczy powiedzialam facetowi ze potrzebuje przerwy ( co oznaczalo ze nie jestem pewna czy chce kontynuowac nasz zwiazek i musze to przemyslec ), a on zgodzil sie na to ale zaczal wysylac mi setki sms-ow i wydzwaniac jak opetany. W rezultacie zerwalam z nim bo poczulam sie przytloczona i bez wyjscia. I nie pokazuj mu ze nie radzisz sobie bez niego. Niech widzi ze swiat wcale Ci sie nie zwalil na glowe tylko dlatego ze on chce przerwy. Moze on po prostu czuje sie zmeczony i potrzebuje odsapnac od Ciebie i poczuc ze jednak teskni. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zamilcz, nie pisz, nie dzwoń, bo to tylko pogorszy sprawę. Stracisz w ten sposob w jego oczach.Nie moze poczuć że ma cię na wyciągnięcie ręki, że wszystko zależy tylko od niego. Daj mu czas na podjęcie decyzji. Niech Twoje zachowanie nie będzie mialo na nią wpływu. To że chłopak poprosil Cie o czas na zastanowienie nad waszym związkiem nie wroży niestety nic dobrego, ale byc może ten czas rozłąki pozwoli mu zrozumieć jak wiele dla niego znaczysz. Pamiętaj że jeśli chłopak zrezygnuje z waszego związku, to znaczy że nie docenił Ciebie i tego co miałaś mu do zaoferowania.Życzę dużo siły i wiary w siebie. Trzymam kciuki i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up__________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makao
jak chłopak się zastanawia to....to daj sobie spokój. JEst się razem bezwarunkowo albo nie. Jak pojawiają sie wątpliwości to początek końca...ot prawda o miłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak miałam też. i to był koniec mojego związku. daj sobie spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×