Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzeczka Zapomnianego

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii

Polecane posty

ja ma zazdroscic tym matkom? a czego? tego ze musza zebrac od brytyjczykow? :D i to jest wlasnie polaczkowe myslenie ze jak jest sie z obcokrajowcem to dla kasy.i skad wiesz jaki jest moj maz????? jak wyglada??? czemu ja mam wracac do polski??? to ty tez idz na ulice moze cie jakis zechce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
vouga ciekawe czy twoj maz to anglik z "dziada pradziada" czy to jakichs ciapaty albo arab, ktorego rodzice tez kiedys przyjechali do tego kraju i tak jak wszyscy inni brali benefity... Poza tym 9 na 10 rodzin w Uk przypada child tax credit...no chyba ze zarobki przekraczaja 58000 L rocznie. Jezeli ty nie pobierasz tego dodatku to znaczy ze albo faktycznie masz duzo pieniedzy albo poprostu jestes FRAJERKA... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
doczytalam i podtrzymuje.. Ciekawe ze Ty tego nie wiesz.. Ja nie mam meza Anglika.. a wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
aha..i nie chb tylko child tax credit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vaugi
gdybys byla taka szczesliwa to bys sie nie pastwila nad tymi biednymi matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje.nie jestem do konca szczesliwa bo czytuje i wysluchuje o polakach i innych jak to czerpia zasilki ze skarbu obcego panstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy vauga
No cześć "VAUGA",widze że bardzo jesteś dumna z tego że jesteś w związku z tym spedalonym angolem,tak sie bardzo tym przechwalasz a zapomniałaś dodać jak naprawde to wygląda.Otoż tak naprawde to sama tu przyjechałaś tylko dlatego ze pewnego dnia grupa przyjaciół twojego Romeo postanowiła odwiedzić nasz piękny kraj i zabrała go ze sobą jako błazna żeby było weselej,na miejscu postanowili mu pomóc oczywiśćie dla jaj w zaliczeniu jakieś naiwnej labadziary no i zgadnij na kogo trafiło........,dodam też że twój Romeo był prawiczkiem,ty wietrząc szanse na lepsze życie na wyspach nie utrudniałaś mu tego a wręcz pomogłaś mu na tyle że macie swojego bobasa.Romeo zakochał sie oczywiscie bardzo chociaż na początku sie dziwiłem co on takiego w tobie widział no ale biorąc pod uwage ze jest troche niedorozwinięty i to że angielskie dziewczyny są bardzo brzydkie więc wyredny nie był.No i przyleciałaś do tej Anglii z funtami w oczach bo nasłuchałaś się wcześnej ile to hajcu bedziesz miała z tych benefitów ale zycie potrafi płatac figle i siedzisz w tym 2 pokojowym cunsilowskim baraku,ledwo wiążac koniec z końcem,twój romeo siedzi od rana do wieczora w pubie pukając wszystko co na drzewo nie ucieka a ty siedzisz w tej kafejce internetowej i przelewasz swoją frustracje na boguducha winne dziewczyny które próbują dać sobie jakos rade w tym dziwnym kraju,nazywasz nas POLOCZKAMI a ty kim jesteś?,królową angielską,chciała byś bardzo być taka jak my ale niestety jesteś już prawie na dnie i długo,długo tam zostaniesz,i szkoda mi twojego dziecka bo nie dostanie w łeb dlatego że jego matka jest polką,tylko jego matka od niego dostanie w łeb za to że zeszmaciła się z pierwszym lepszym błaznem a ono bedzie musiało za to cierpieć dopóki nie dorośnie i nie ucieknie z tego patologicznego domu i na 100% nie powie pa,MAMO. ZYCZLIWY ZNAJOMY Z DOMU W POBLIŻU. PS>nastepnym razem nie przechwalaj się znajomym co wypisujesz na tym forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vaugi
a jak obce panstwo pobiera od nich zasilki to jestes szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vaugi
znacz\y podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimkolwiek jestes dzieki
lepiej bym tej szmacie nie odpisala ... kimkolwiek jestes dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
no i co vouga jak z tym child tax credit...??????? Jednak jestes FRAJERKA co..?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana do kwadratu
vouge zamurowało hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie z wami gadac :P zazdroscicie komus kto jest z brytyjczykiem i myslicie ze to chodzi o kase.moj maz nie ma zlotych gor.niestety takie jest podejscie polakow ze trzeba komus dokopac bo ten ktos zyje na troche lepszym poziomie niz wy dlatego nie chcialabym byc z polakiem.nie przyjdzie wam do tych pustych glow ze obcokrajowcy tez potrafia kochac.zaraz jak dziewczyna jest z kims innym niz polak to od razy szmata dziwka puszczalska itd.jest mi za was wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vauga
a nam jest wstyd za takie szma...y jak ty. Generalizujesz i polaków masz za nic,wstyd mi za ciebie ze pastwisz sie nad biednymi polkami,bo nie mają kasy. Po to wyjechali tak jak ty,a teraz sie wywyzszasz. Prawdziwą miarą człowieczenstwa jest to jak sie czlowiek odnosi do biednych ludzi, i wniosek z tego , ze jestes nikim.Uwazaj , bo los moze platac figle. I niech ci bedzie najbardziej wstyd za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vauga
po drugie samotni Polacy mają tu w Anglii full kasy,tylko matki mniej,a ty sie tu na nich wyzywasz. idz sie lepiej utop,bo wstyd mi za takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno! nie pastwie sie tylko zwracam uwage ze jak mozna tak naciagac obce panstwo na zasilki :P a ja potem wysluchuje od niektorych ze przyjezdzamy tu bo lepsza opieka socjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vouga... z Twoich wypowiedzi bije poprostu smiesznosc..\"zazdroscimy tego ze jestes z Brytyjczykiem\" zabawne.... Mysle ze tak naprawde jestes niedowartosciowana osoba,ktora swoje kompleksy leczy w ten sposob. Ja mam najwspanialszego meza na swiecie...Polaka...i nie ma na swiecie takiego drugiego ,ktorego moglabym zazdroscic..wierz mi..Nie mierz ludzi swoja miara ...Prosze. To chyba nie przypadek ile kontrowersji wzbudzilas na tym topiku... Pomysl nad tym wszystkim... bo to ze masz meza Brytyjczyka nie upowaznia Cie do czucia sie kims lepszym...ale jezeli tak jest swiadczy to tylko o tym jak bardzo banalna jestes osoba.. Naprawde rece opadaja jak czyta sie Twoje wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak
boszeeee ja nie biore benefitow, ale z ciekawosci czytam i jestesm w lekkim szoku ze jeszcze sa takie panny jak to cos wyzej. pamietacie nabijanie sie z ludzi ktorzy przyjezdzali ze stanow i mowili "u nas w ameryce", to cos mi przypomina tych ludzikow. pewnie w rodzinnej wiosce w Polsce zachodzac do spozywczaka mowi- poprosze ten no , jak to sie nazywa po polsku- bo juz nie pamietam- aha- ser zolty.zenada do kwadratu bidulka pewnie mysli ze jest taka lepsza od wszystkich i juz prawdziwa angielka(chociaz maz pewnie ciapaty ktory wychowal sie na benefitach), a znajomi meza pewnie maja niezly ubaw jak razem z nimi gada na swoich rodakow (a na przyklad zaden ptak nie sra w swoje gniazdo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaugo
Brytyjczycy narzekają ze polacy biorą zasiłki , ale tez narzekają,ze za dużo jest polaków,wiec sie posłuchaj i opusc wyspy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaabi
vouga idz ty lepiej i zajmij sie wypelnianiem aplikacji o Child tax credit do IR a nie osmieszaj sie tu przed nami. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a moze tak
dziewczyno co ty za bzdury wypisujesz ? nie znasz jej a wypisyjesz takie rzeczy, ktore tylko swiadcza o braku inteligencji. jak mozesz wypisywac takie idiotyzmy o jej mezu skoro ich na oczy nie widzialas. sluchaj ja tez moglabym napisac wiele rzeczy o tobie ale nie bede sie znizac do twojego poziomu bo nie warto... a poza tym moze nie doczytalam wszystkiego ale wydaje mi sie ze dziewczyna ma dosc takiego podejscia polakow ze skoro ma meza brytyjczyjka to pewnie musiala niezle sie ponizac czy dobrze d... dawac. w sumie jej sie nie dziwie bo znam takich chlopakow (pewnie im zal d... sciska ze polki wola zadawac sie z obcokrajowcami, ale co tu sie dziwic skoro sa takimi palantami co poniektorzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaugo vel przedmówczyni
to tyobie brakuje inteligencji. Najpierw piszesz,ze nie lecisz na kasę brytyjczyka a piszesz,ze nie chcesz polaka,bo nie ma kasy. przeczysz sama sobie. i a moze tak ma racje,teraz u siebie w wiosce mówisz"u nas w anglii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaugo vel przedmówczyni
i ty nie masz inteligencji,bo nawet nie wiesz co piszesz. wszystko to mozna wywnioskowac z twoich wypowiedzi. na drugi raz zastanów sie co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczek
vauga a ja mam 40 calowego samsunga,polecisz na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala78
Cześc dziewczyny, mam problem. Skłądalam miesiąc temu podanie o mieszkanie komunalne i kazali mi dostarczyc umowe o wynajem. Obecnie mieszkamy z mężem plus cztery osoby w domu z trzema sypialniami , a ja jestem w siódmym miesiący=u ciąży. Oboje pracujemy. Problem tkwi w tym, że umowa na dom jest na mojego meza i przysłali nam wiadomość z bpha, że przysługuje nam tylko jeden punkt na 20 mozliwych, bo mamy umowe na dom na siebie. Pomóżcie mi jak zdobyc to mieszkanie, bo juz nie daje rady mieszkac z ludzmi, a samemu nas nie stac na wynajem tego domu, bo jest za drogo po prostu. Myslicie ze moze przepisac dom na kogos kto mieszka i jeszcze raz wypelnic aplikację?Czy to nie będzie podejrzne? Nasz pokój jest stanowczo za małay aby nawet umiescic w nim wózek, a co mówić o łózeczku? Ale jak to zrobic najlepiej?pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wymyslacie historie ludzie czy ja napisalam ze nie chce polaka bo nie ma kasy? pokaz mi gdzie to jest napisane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
mala podejrzewam ze jak umowa jest na meza to podnajmujecie te pokoje innym osobom .wypowiedzcie jeden pokoj , a juz Wam sie zmiesci ten wozek.uwazam ze za bardzo chcieliscie nakombinowac i juz sie nie uda tego odkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz wcale nie ciapaty tylko brytyjczyk pol szkot pol anglik.napisalam to juz wczesniej.i wcale nie uwazam sie za lepsza.masz racje pomaranczowa nie znaja a wymyslaja sobie historyjki ktore chcialyby zeby byly prawdziwe.i dlaczego ja mam opuscic wyspy.ja mam meza brytyjczyka i dziecko w drodze.niech wyjezdzaja polskie pary z bandami dzieciakow.i tak jestem zfrustrowana i niedowartosciowana bo jestem taka polka ktora musi sluchac jak to polacy masowo przyjezdzaja z calymi rodzinami bo lepsza pomoc socjalna.polakom wiecznie malo nawet na wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×