Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sympatyczny misio -

SYMAPTYCZNY CHŁOPAK ZE SZCZECINA POZNA ZADBANĄ SYMPATYCZNĄ DZIEWCZYNĘ !!

Polecane posty

Gość Sympatyczny misio -
na razie to ja ide spac bo rano musze isc do lekarza :-( dzieki za fajne i sympatyczne rady !! jestescie kochane :*:*:* do jutra !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co to za tekst \"bo brzydzę się takimi ludźmi\" ?! Człowieku - kto dał Ci prawo oceniać wszystkich podług siebie? Czy Ty wiesz co znaczy brzydzić się ludźmi? Tylko dlatego że są inni niż Ty? Kpisz z ludzi, żartujesz w głupawy sposób z kobiet, szydzisz z odmienności... masz kompleksy, tak? W ten sposób podbudowujesz swoje ego? Faktycznie, ja chyba też nie byłabym zainteresowana bliższą znajomością z kims takim :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiłam okulary...różowe
słuchaj, jest taka sprawa wiesz pewnie o tym, że kobiety (niektóre) muszą być odkryte przez mężczyznę (to odnośnie twojego poczucia estetyki) dlatego myślę sobie, że może jakaś, która niekoniecznie z wyglądu kobieca, może rozkwitnąć po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiłam okulary...różowe
zdaje się, że sympatyczny podkulił ogon i ... zwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
nom poszedl spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczny spisz juz????? zawsze sie znajdzie pare osob ktore beda \"najezdzac\":o nie ma czym sie przejmowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz pociesz misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś to fiś
Ty Misio a ty taki ideał jesteś bo masz wymagania jakbyś był księciem z bajki.Nie materialistki mówisz -a myślisz ze bez kasy można ubrac się dobrze i kobieco.Bez kasy to dzinsy i bluzka na manhhatanie kupiona.Ma być kobieca i ładna -a wyobraź sobie że to potrzeba trochę kasy.Nie możesz sobie znaleść bo kobiety które fajnie wyglądają mają kase a te biedniejsze(nie chcę obrazić nikogo)są trochę mniej kolorowe i nie wyglądają jak z kolorowych czasopism.Twój egoizm siega zenitu bo piszesz jaką byś chciał mieć kobiete a nie piszesz nic o sobie.Co ty jej możesz dać?Dla mnie jesteś żałosny i napewno jak się nie zmienisz i będziesz chciał tylko brać,skończysz jako stary kawaler. Czego Ci z całego serca życze,oby żadna nie złapała się na tą Twoją milusińska maske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś to fiś
Setunia Ty dobrą duszyczka jesteś i łagodna kobietką dlatego Misia Fisia głaszczesz po :). To flet i tyle-ona ma miec to i tamto i jeszcze nic nie wymagać. Lubisz Setunia być uniżona,o.k:)Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś to fiś
Studiuje nie czytałas Duża Agata-już masz u niego minusa bo nie czytasz a potem nie słuchasz co ON dokładnie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam nicka
im dalej czytam, tym gorszy obraz mi sie nakresla;O misiek, ty oczekujesz ze normalna, porzadna kobieta da sie poderwac na ulicy? boze uchowaj!!! jak mnie jakis pajac na ulicy zaczepial to mial minusa na wstepie. nawet koledzy mieli ograniczony dostep, choc paru sie krecilo za mlodu:O do kobiety trzeba robic podchody, a zeby normalna zdobyc, trzeba byc mistrzem i ja zainteresowac swoja osoba... nie dziw sie, ze tylko ladacznice na ciebie leca:O zreszta 27 lat facet i chodzi do kosciola co niedziele??? nie obrazajac niczyich uczuc religijnych, wiekszosc normalnych dziewczyn ktore znam do kosciola nie chodzi, no ale co tam, taki widac kierunek, ze boga nam nie trzeba... reszta ludzi ktorych znam chodzi do kosciola bo rodzice im kazali i ida odbebnic obowiazek. jak ty taki wierzacy to moze ksiedzem zostan??? bo ta twoja to ma byc i ladna, i madra, i do kosciola chodzic, i zaakceptowac takiego misia, co to za panienkami na ulicy lata:O to moze daj sobie spokoj z poszukiwaniem niedoscignionego idealu i poswiec sie swojemu bogu??? zrerszta tam jeszcze wiekszy burdel maja:O moja rada: upatrz sobie w koncu jedna ofiare i na niej skup swoja uwage, a nie latasz za wszystkim co sie pod reke nawinie. troche zdecydowania i konsekwencji w dzialaniu!!! mimo wszystko trzymaj sie i napisz co ci jest, ze do lekarza idziesz bo widze ze tylko na to czekasz az ktos cie spyta, a te baby niedomyslne:P i jeszcze raz przepraszam za moje uwagi odnosnie kosciola, ale katolikow i reszty sekciarzy nie trawie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blona
buahahaahahahahaha dobre brawa dla poprzedniczki :D Misio cio ci sie śtało w łapkęęę że do lekarza poszedłeś? Oj biedny Misio jak go nie pocałujemy to zrobi sisio ...Stańmy wszystkie w kółeczko i pogłaszczmy Misia po główce :D albo nie...lepiej będzie jak pocałujemy Misia w dupę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blona
aha żeby nie było że jestem prostaczką-materialistką ze Szczecina (bo tak sie składa że tam mieszkam) to napiszę że o tym pocałowaniu misia w ..hmm... to jest cytat :Dz dobranocki rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blona
a w ogole to mnie rozwalaja kolesie którzy piszą że szukaja ZADBANEJ kobiety! no kurde przeciez wiadomo ze nie szukasz zaniedbanej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik123456789
Mam pytanie Czy miales kiedys dziewczyne na stale i ile razem wztrzymaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na wstepie pisałam o ślepym biegu za ideałem, którego nie widać póki się oczu nie otworzy, bo tak się składa, że ideały bywają, ale dopiero po pewnym czasie obcowania ze soba w parze, wspólnego docierania się....niczym nowa para butów, która po czasie pasuje jak ulał ;) Misio kojarzy mi się z tymi pseudo-romantyczn0-realistycznmi balladami polskich raperów, zawsze jednak podpartych przez te lale, które w następnej zwrotce sa krytykowane za materializm, piękno, zdrade...jednakże jak zawsze zwracające uwagę, że autor wyraża niewspółmierny żal, że się IM nie udało, a ciągotki i marzenia pozostają :D ja mam swojego Misia, którego tak nie nazywam, nie ma kasy, złotej karety, quasi-madrości w rękawie, metek na szyi...za to jest mądry, czuły i kochający...mnie, która jest kobietką z humorami, niezależną, wymagającą i szczerą...Ale kochającą i starającą się być lepszą każdego dnia ... Tyle aż i tylko ;) znam dużo takich NORMLANYCH dziewczyn jak ja, które mają swoich NORMLANYCH misiów i tworzą z nimi atrakcyjne pary :) Dlatego życzę szeroko otwartych oczu, serca i umysłu a najbardziej....wyobrażni, tym wiekszej im mniej widać na zewnątrz, bo z niejedną kobietką można zrobić cuda ;) a tym bardziej soro jest sama, to może i ma jakieś małe kompleksy, albo zwątpiła w celowość ponętnej prezencji , żeby nie trafiać na próżnych podrywaczy, bądź jest tą właśnioe jedyną czekającą na odkrycie :) 🌻 bo rzeczy niemozliwe istnieją TYLKO w naszej wyobraźni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partycja
Szanowny Sympatyczny Misiu, z czym się nie zgadzasz w mojej wypowiedzi? Jeżeli "macho" to mężczyzna, który wie czego chce, potrafi się zaopiekować kobietą, jest "męski", to tak wolę macho. Nie chcę żadnych misiów przytulisiów, którymi się trzeba cały czas opiekować, bo to na dłuższą metę męczące jest. Taka prawda, sorry Viinnetou. Podsumujmy: - masz powodzenie i oglądają się za Tobą dziewczyny - ale dziewczyny ogólnie nie są fajne - fajna dziewczyna jest: kobieca, inteligentna, sprytna, mądra, dobrze gotować, pobożna, dobra w seksie (a przy okazji "nieprzechodzona", swoją drogą jak te dziewice mogą być dobre w seksie? Intuicja?), ubierać się w kiecki, mieć fantastyczne nogi, o biuście pewnie nawet nie wspominając, boskie ciało, nie dbać o pieniądze (faktycznie, jak już postanowicie założyć rodzinę, czy chociażby mieszkać razem, to buła z maślaną na śniadanie, obiad i kolację) itp. O kurde, o co chodzi? Szukasz ideału? Napisz do Heidi Klum, może zostawi Seala... Tu nie ma ideałów, są zwyczajne dziewczyny. I albo to przyjmiejsz do wiadomości, albo nie i na dziesiątkach innych forach będziesz ludzi częstował takimi głodnymi kawałkami. Pozdrawiam serdecznie, P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partycja
I przepraszam bardzo za literówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsfdsuifhDHFSAEHF
.,.,..,.,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnookabrunetkaa
zgadzam sie z Patrycja,ma racje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×