Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sympatyczny misio -

SYMAPTYCZNY CHŁOPAK ZE SZCZECINA POZNA ZADBANĄ SYMPATYCZNĄ DZIEWCZYNĘ !!

Polecane posty

Gość Sympatyczny misio -

Mam 26 lat i jakoś nie mogę Cię znaleść... Wokół same materialistki myślące tylko o sobie i swojej przyjemności. Gdzie jesteś moja kochana ?? Gdzie jesteś skarbie, który potrafisz prawdziwie kochać, myślisz poważnie o związku, jesteś zadbana, kobieco ubrana, inteligentna? Gdzie jesteś najdroższa mająca wiatr we włosach ? Mająca ogromny temperament i pomysłowość... Tęsknię za Tobą maleńka.... Jeśli jesteś delikatna. Jeśli jesteś mądra i spokojna. Jeśli potrafisz uważnie patrzeć i słuchać, umiesz wycofać się ze swoich przekonań w ciągu chwili słysząc coś mądrego i w ciągu chwili do nich wrócić, by przeanalizować to jeszcze raz. Patrzysz uważnie, widzisz niuanse, widzisz subtelne gesty, spojrzenia, słyszysz słowa wypowiadane pomiędzy, widzisz przelatujące myśli i dotykasz uczuć, z których powstały. Jeśli wiesz, że Twoje myśli są prawdziwe, gdy są prawdziwe, a jedynym ich zaprzeczeniem jest to, że wszyscy wokół tak nie myślą. Jeśli nie walczysz o nic prócz Miłości i prawdy. Jeśli potrafisz być kiczowata i prosta. Jeśli zdarza Ci się płakać na ulicy. Jeśli wzruszasz się widząc jakąś niezwykłą scenę. Jeśli siądziesz naprzeciwko mnie i opowiesz o swoich pragnieniach, obawach i strachu, będziesz patrzeć mi w oczy, dotkniesz moich dłoni i będziesz mówić. Jeśli przyjmiesz mnie w siebie i będziesz chciała być razem ze mną w najgłębszych i najskrytszych obszarach Twojej i mojej osobowości. Jeśli chcesz się ze mną kochać bardzo. Jeśli powiesz mi o tym, że mnie zdradziłaś, a ja dalej będę wiedział, że mnie Kochasz. Jeśli nie będę się przy Tobie bał, jeśli się nie będę przy Tobie bał, jeśli nie będę się bał przy Tobie. Jeśli spróbujesz więcej posłodzić, a mnie sprowokujesz do spróbowania potrawy, której nie lubię. Jeśli chcesz się mną opiekować, patrzeć z uwagą na mnie i przytulić mnie, gdy płaczę. Jeśli pozwolisz mi opiekować się Tobą, patrzeć uważnie na Ciebie, będziesz szukać mego dotyku, gdy płaczesz. Jeśli potrafisz zaufać mi bezgranicznie i wybaczyć mi, gdy się pomylę. Jeśli chcesz, bym Ci przynosił rano bułki i kwiaty i będziesz widzieć dzisiaj, za miesiąc i za dwa lata także - jakie to normalne i kochane. Jeśli chcesz czasem uciec z pracy i pójść ze mną na kawę. Jeśli patrzysz na ludzi i widzisz ich uczucia i ścieżki zachowania, kompleksy i małość i jeśli to nie potrafi Cię zmylić na długo ani zakłamać na zawsze. Jeśli już nie walczysz z problemami, które nie istnieją, wymyślone są i sztuczne, zapełniacze życia... Jeśli potrafiłabyś mieszkać ze mną w szałasie i chodzić na spacery, a jeśli wygramy w totka, to po prostu będziemy mieć więcej pieniędzy. Jeśli będziesz patrzeć w moje oczy. Jeśli Twoje włosy będą lśnić w promieniach słońca i tulić nas w świetle księżyca. Jeśli wiesz, co jest ważne, i widziałaś to w snach i marzeniach, i wiesz, że to naprawdę jest możliwe. Jeśli potrafisz przyjąć ogrom uczuć i czułości i powiesz mi, kiedy będziesz chciała odpocząć ode mnie na tyle wcześnie, że to nas nie zniszczy. Jeśli masz odwagę. To zakochaj się we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
no i co ? cisza ? buuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
no i szukam cierpliwie ;-) ale niestety źle trafiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
jestem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
mała drobna sympatyczna kobietka ? hm.... brzmi zachęcająco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
a ja lubie misie:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
a skąd jesteś drobniutka dziewczynko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
daleko od Ciebie dokladnie z lublinka wiec kawal drogi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
uuuuuuuuuuu dlaczego Szczecin to takie głupie miasto że nie ma tu fajnych kobiet ? a jak już są to pozajmowane :-( ech... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
lublin tez za fajny pod tym wzgeledm nie jest moze sa tylko na taka trafic nie mozesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba się zakochałam
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
i zniknal sympatyczny misio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Misio szuka, kobietki zadbanej i kobieco ubranej, a chce by go pokochała i zamieszkała z nim nawet w szałasie ;) :D Ktoś by szybko zmienił zapatrywania, pomimo, że to przenośnia, to zawsze odnosi sie ona do jakiś niewygód i innych im pochodnych... no, dobrze, czepiam się:D ale lubię takie niuanse i niedociągnięcia męskich pragnień...jak zwykle ideałów ;) Lecz, która ze stron zainteresowanych poszukiawniem zaginionych właścicieli własnych serc, nie szuka Tego/Tej jedynej, za dom mającej nasze myśli a za wroga ucieleśnienie miłości ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
koszenila - nie rozumiem o co Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajemnica urokiem kobiet:D a może ja tylko tak piszę bez sensu, bo mój właściciel serca przywrócił mnie do życia, a nie zawsze jestem taka idealna...jak dla siebie, bo dla niego zawsze ;) dla mojego 👄 bo zawsze taki wyrozumiały, czuły i kochający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
a mieszkalem niedawno w Warszawie na Bielanach ale wrocilem do Szczecina - jedna dziewczyna w W-wie powiedziala mi wprost ze moj wyglad jest nie do przyjecia... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białadiablca
jak u ciebie nie ma to przeprowadz się do 3-miasta tu jest wiele pięknych,miłych kobiet z charakterem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
Victoria - pracowalem w Warszawie ale wrocilem do domu poniewaz za duzo pieniedzy szlo mi na dojazdy na moje zaoczne studia - robie drugi kierunek i zjazdy mam co 2 tygodnie a to wydatek 400 zl miesiecznie. takie pieniadze piechota nie chodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
białadiablica - dzieki za zaproszenie, ale chyba chcialbym zostac w moim Szczecinie... szkoda ze u nas tak wiele dziewczyn to puste, zepsute do granic możliwości materialistki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
heh teraz niestety takie panienki sa a z roku na rok coraz wiecej takcih pustych lasek co zrobic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jestes
przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna uczuć
Ja bym raczej powiedziała, że w Szczecinie wszyscy fajni kolesie są pozajmowani niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
to nie dziewczyna, to dla mnie kategoria pod dziewczyny, zwyklej szmaty, prostytutki wrecz choc bardziej wyrafinowanej bo oszukuje faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E F C I A
Oj Misio, nie wszystkie, nie wszystkie są takie złe i puste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
modelem nie jestem, ale nie odstraszam dziewczyn ;-) mam cos w sobie ponoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio a ty
jestes przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
E F C I A - ja nie mowie ze wszystkie, ale Szczecin znacznie odbiega od innych miast pod tym wzgledem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna uczuć
Ale bez przesady, da się znaleźć normalną dziewczynę i to nawet samotną:), trzeba tylko dobrze trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×