Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sympatyczny misio -

SYMAPTYCZNY CHŁOPAK ZE SZCZECINA POZNA ZADBANĄ SYMPATYCZNĄ DZIEWCZYNĘ !!

Polecane posty

Gość zgubiłam okulary...różowe
i na całe Twoje szczęście, że poszła chyba nie rozpaczałeś? ja bym się nawet cieszyła, że słoma jej wcześniej z butów wyszła pewnie z ... żelazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
do dziewczyny w żelazkach nawet bym nie podszedł :-P tak samo jak do dziewczyny w glanach czy martensach ;-) to nie mój styl ja lubię jak wspomniałem kobieco ubrane dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczny moze za slabo siestarasz:) musisz zabiegac, adorowac to ze ona od razu nie rzuca Ci sie na szyje nie znaczy , ze tego by wlasnie nie chciala zrobic:) musisz byc uparty!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
ale jesli od razu mowi NIE JESTES W MOIM TYPIE to co mam zrobic... jak bede nachalny to tez zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiłam okulary...różowe
a gdzie je zagadujesz?, w jakiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
ostatnio slyszalem swietny dowcip ktory jest na czasie zwlaszcza w Szczecinie : rozmawiają dwie dziewczyny - nie wiem co wtedy dziewczyny widziały w mężczyznach - kiedy ?? - wtedy gdy nie wynaleziono jeszcze pieniędzy :p:p:p:p i to prawdziwe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
hmmm chyba troche przesazdasz z ta kasa w koncu nie wszystkie panienki leca na kase moze nie wiem zachowaniem albo wygladem wlasniet akie przyciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
gdzie zagaduje ? wszedzie ;-) zalezy gdzie spotkam dziewczyne, ktora mi sie na prawde spodoba i nie wyglada na blachare czy jakiegos pustaka.... - biblioteka - kosciol ( po Mszy - daje sie pomodlić ) :-) - przystanek autobusowy - tramwaj - ulica - uczelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczny masz racje jak powie, ze nie ejstes w jej typie to nie ma co sie zaglebiac w to ale jesli nic takie nie powie to mozna sprobowac wlasnie przesadzasz z tym materializmem:o ale pewnie nauczylo Ciebie juz tego zycie , i teraz myslisz ze wszystkie widzimy tylko kase:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
setunia - ja nie uogolniam !! wiem ze sa porzadne normalne dziewczyny nie myslace o kasie faceta !! i wiem ze jest jeszcze takich troszke, tylko dlaczego ja na takie nie trafiam ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiłam okulary...różowe
no teraz to przesadziłeś przecież w głębi duszy wiesz, że nie wszystkie takie są, wiesz o tym bo szukasz kobiety, dla której kasa to nie wszystko to dlaczego tak uogólniasz? być może mało takich kobiet, ale jednak są i takimi tekstami je ranisz a pewnie wiesz co robi zraniona kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
Droga zgubiłam okulary...różowe - zle sie wyrazilem !! Nie uogolniam Jesli tak pomyslalas, tak to odebralas to PRZEPRASZAM CIE BARDZO Z CALEGO SERCA - nie miałem nawet tego na myśli że wszystkie takie jesteście bo... nie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
wydaje mi sie ze ty duzo mowisz i duzo rozpaczasz a malo robisz lepiej sie podolowac niz zalezc ta normalna przeciez swiat jest taki zly...a biednego misia nie ma kto przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
takamala - to co mi radzisz konkretnie robic ? pomoz prosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiłam okulary...różowe
gdyby to wszystko było proste to nie byłoby toksycznych związków, rozwodów, niechcianych dzieci i ... wielu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego?dlaczego?dlaczego? to pytanie zadaje sobie pewnie wiele osob a prognozy nie sa optymistyczne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, tak się składa że i ja jestem ze Szczecina. Wydaje mi się, że zbyt mocno generalizujesz misio. Ponadto z takim, jak Twoje podejście do tematu, ja się nie dziwię. Kogo Ty szukasz? Raz piszesz kobiety a za chwilę dziewczynki. Masz wymagania jakbyś był jakimś królewiczem, który wybiera, przebiera i żadna mu nie w smak. Jak na mój gust to masz starokawalerskie zapędy. Może zamiast stawiać wymagania wobec potencjalnych kobiet sam udowodnisz, że warto się Tobą zainteresować. Pisałeś o tym, że narzekanie Cię irytuje. A sam narzekasz i narzekasz, a niewiele robisz. I żalisz się, że albo żadna Cię nie chce albo jest fe. No albo wszystkie są zajęte... nawet te, które mijasz w parku. Tylko ciekawie jak to diagnozujesz - pytasz każdą napotkaną? A jeśli jednak nie, to tak jak napisałam wyżej - generalizujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie rozpaczam nad swoja samotnoscia bo zdecydowanie za malo robie w tym kierunku zeby sama nie byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
po pierwsze nic na sile nie rozgladaj sie za pierwsza lepsza i nie rozpaczaj ze akurat ta cie nie chciala czlowieku na powazne uczucie czeka sie latami takie zeby mialo sie motylki takie ze czas sie zatrzymuje jak jest sie razem a ty pojdziesz na spacer i rozpaczasz ze na ciebie nie patrza jak z kumplem idziesz:|a myslisz ze co ze od razu rzuca ci sie na szyje i bedziecie razem?? najpierw trzeba sie poznac zaprzyjaznic a pozniej milosc rozkwita jest takie powiedzenie''im bardziej puchatek zagladal do srodka tym bardziej nie bylo tam prosiaczka'' a moze ty wolisz gonic kroliczka niz go zlapac?? zastanow sie czego narpawde chcesz cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
zielony groszek - mocne slowa ale cos w tym jest moze rzeczywiscie za bardzo sie tym wszystkim przejmuje.... cos musze w sobie zmienic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
takamalaja - wole zlapac kroliczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
na pewno??? hehehe masz takie wymagania ze chyba zaden kroliczek sie nie da zlapac:P moze ogladasz sie akurat nie za takimi panienkami co trzeba akurat te najbardziej wypindzrone to chyba logiczne ze lece na kase i facetwo w stylu mach poszukaj moze blizej siebie na uczleni moze jest ktos tylko tego nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
fakt, patrze sie za ladnymi dziewczynami, ale nie za typem BARBIE bo po pierwsze co za duzo to nie zdrowo a po drugie sam KENEM nie jestem i nie bede bo brzydze sie takimi ludzmi ;-) moze i nie umiem szukac... moze mam za slabe okularki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą jakby mi facet non stop wyjeżdżał z durnymi dowcipami o materializmie kobiet i że taki biedy bo na same \"puchary przechodnie\" trafia to sama bym uciekła od niego mając wrażenie, że próbuje mi na siłę udowodnić, że wszystkie takie jesteśmy. Ja osobiście nie znoszę takich żartów na siłę, które nawet nie są śmieszne bo w końcu i ja jestem kobietą. I w oczach swojego mężczyzny chcę być wyjątkowa. A Ty w swoich wypowiedziach i żarcikach za dużo ironii i rozgoryczenia wkładasz. A i nawet jak na 27 letniego faceta misio brzmi lekko infantylnie (nawet jeśli masz na imię Michał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubiłam okulary...różowe
no to weź się w garść i go złap!!!!! kurcze jak mnie to wpienia jak facet mówi: takim mnie boże stworzyłes i takim mnie masz facet musi mieć jaja może trochę inwencji, pomysłu, polotu a wszystko się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
moze po prostu nie wiesz czego szukasz i w tym jest problem jest cale mnostwo dziweczyn ladnych zabdanych inteligentych ale jak masz je znalezc jak wolisz sie dolowac ze nie znadziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
oho misia nikt nie pocieszyl i chyba sie obrazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
ja nie z tych co sie obrazaja... natura mnie wezwala ot co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
hahahahaah a chyba ze bo juz myslalam ze focha zarzuciles na nas ale prawda jest taka ze masz sie wziac w garsc:Di zobaczysz ze wszystko sie ruszyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczny misio -
obiecuje poprawe ;-) wezme sie za siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×