Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość very

ANALIZA SNÓW

Polecane posty

aha jeszcze cos mi sie nasunelo,ostatnio czuje sie nienajlepiej,a moj szwagier wprowadza czasem nieciekawa atmosfere do domu i mi z tym zle bo czesto dochodzi do spiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm cos czuję i mam nadzieje,ze cos wisi w powietrzu...to wpatrywanie,zerkanie ostatnio jakies takie usmiechy gdy nagle pojawiam sie w polu widzenia..a ja hmm... powoli daję jakies sygnaly troche takie szczeniackie lecz dobre i to. sensu stricte ogladam sie niesmialo gdy idzie za mną, usmiecham itd... czas pokaze czy cos z tego bedzie,ale wierzyc warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
very- Sen o słoniach całkiem porąbany i tez nie wiem o co w nim chodzi. Tylko po przebudzeniu sobie pomyślałam, że może te slonie mi przyniosą szczęście, skoro je karmiłam :P (mam nadzieje że tak bedzie) a tak na serio to może za dużo poprzedniego dnia naczytałam się o Kubusiu Puchatku i hefalumpach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_mala_ja
very dzieki bardzo..zapewne masz racje..osukuje sie sama ze niby im juz wybaczylam a tak naprawde to siedzi we mnie i psuje mi moje obecne zycie..jeszcze raz dziekuje bardzo za sugestie i interpretacje..jesli bede miala jeszcze jakis dziwny sen(w co nie watpie) to napisze.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dask
dask---> napisz wiecej o tych pszczołach. Czy to możliwe by ta sytuacja w pokoju obrazowała jakąś "syzyfową pracę" , którą wykonujesz? Może być to czynność nie przynosząca zamierzonego efektu lub też stany emocjonalne np. próba zapanowania nad jakimiś uczuciami. Napisz z czym ci sie te pszczoły kojarzyły, jakie myśli się pojawiały i więcej szczegółów. a wiec.... czulam niepokoj, nie moglam ich opanowac, zaganialam je do pudelka a one mi wciaz wylatywaly :) to bylo uciazliwe... Co do windy i tramwaju- wiele osób ma takie sny. Pojawiają się w towarzystwie emocjonujących zdarzeń dnia codziennego, gdy tracimy orientację i pewnosć co do kierunku, gdy brak nam rozluźnienia wewnetrznego, gdy czujemy się zagubieni w rzeczywistości. ciekawa interpretacja...... w sennikach tlumacza ten sen jako cos w stylu:czeka cie szczesliwe wydarzenie.... podoba mi sie twoje tlumaczenie, chyba cos w tym jest... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj miałam
very już mnie raz naprowadziłaś w mojej analizie snów, teraz tez Cię prosze o pomoc. Śnił mi się ważny mężczyzna mojego zycia jak to zwykle mi się śni znowu jechaliśmy samochodem, jak zwykle on prowadził i pokazywał mi miejsca, w których byliśmy i co robilismy. Wszytko się zgadzało wszytko faktycznie miało miejce, poza jednym epizodem, pokazał mi miejsce, w którym byliśmy ja je całkiem miło wspominam, a on mówił, że nawet nie wyobraźam sobie jak on wtedy płakał. Nawet czułam ten jego smutek i żal. We śnie oczywiście przyznałam mu racje, pogłaskałam po głowie jakby faktycznie miało to miejsce. Wiem podtekst erotyczny, pozwalam mu soba kierować. Ale co może oznaczać jego płacz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Wstydliwa----> nowięc wydaje mi się, że w realu wydarzyło sie coś , co sprawiło ,że poczułaś jego utratę- coś się zakończyło między Wami, coś się zamknęło. I poczułaś, że już nie będzie tak jak kiedyś, on odchodzi (we snie odsuwa się od Ciebie, by zapobiec postawie bliskości) I pomimo tego, że wciaż jest Tobie bliski- jego postawa względem Ciebie już jest inna. Może byc? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Alexonek---> npsz wiecej o tym śnie, co się wydarza, od czegosię zaczyna i jak się kończy, z kim rozmawiasz w tym śnie, i co myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
frotka----. jakieś wydarzenia z przeszłosci kładą cień na obecnym życiu Twojej rodziny. Jakie? Nie jest to smierć ojca- lecz to coś się wydarzało za jego życia oraz postawa Twojej mamy wzgledem tych zdarzeń, a także jej niemożnośc , czy tez nieumiejetnosć pogodzenia sie z przeszłością . W ten sposób Wy, jako dzieci (niewinne) ponosicie konsekwencje psychiczne spraw, które nie powinny Was dotyczyć, ponieważ pochodzą ze świata dorosłych w poprzednim pokoleniu (lub pokoleniach). Zdaj sobie sprawę, ze nie jestes w stanie nikogo uratować, ze sama ptrzebujesz pomocy i masz do niej prawo. Zadbaj o siebie. To bardzo dobrze, że masz wsparcie w terapii (jesli dobrze to zrozumiałam: leczenie nerwicy polega na psychoterapii?) Trzymaj się tego i skoncentruj sie na własnym życiu. Przeszłości nie da się zmienić. I jeszcze jedno : njaprostszym sposobem zapewnienie sobie w miarę stabilnego samopoczucia jest unikanie trudnych sytuacji i osób stwarzających konflikty. Jest to skuteczne i daje szansę na dobre funkcjonowanie do czasu az się wzmocnisz wewnętrznie (terapia) i będziesz w stanie stawić czoło problemom otwarcie ( lub przestaną one dotyczyć Cię osobiście) Jestes ważna. Dla siebie - najważniejsza. Dbaj o siebie samą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Dask----> mama za mało danych by wysnuwać jakies wnioski na temat Twoich snów :-) Co do senników- daleko mi do nich ;-) o ile w snach nie pojawiają sie jakieś symbole kulturowe czy społeczne poddające się interprtetacji - pogłębianie ich "ludową mądrością" senników ma pewien sens. W innych przypadkach uważam to za naciagane głupoty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
dzięki Wstydliwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
a ja dzisiaj miałam----> hmmm, znowu przeszłosć nie daje Ci spokoju. Słuchaj... pora byś przestała sie obwiniać, że nie zrobiłaś czegos co mogłaś zrobić, ze nie byłaś wtedy, gdy Cię potrzebował, że nie rozumiałaś Go tak mocno, jak mogłabyś... To nie jest prawda. A wiesz dlaczego? Bo osoba tak wrażliwa jak Ty zazwyczaj robi wszystko co może w danym momencie by współczująco reagowac na bieżące wydarzenia. Nie bierz calej winy za przeszłość na siebie. Związek tworzą dwie osoby, nie jedna. Odpowiadasz więc za swoje 50%. Nie wszystko zalezy od Ciebie. To nie on Ci stawia zarzuty. To Ty sama sobie je stawiasz. jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Dask---> oczywiście powinno być " o ile snach pojawiają się..." to "nie" to fatal error hahah :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
manamana---> hmmm, więc słonie! :-D jest postep: przestaje Ci sie śnić własny strach a zaczyna się snić nadzieja na lepsze jutro ;-) Jeszcze trochę pozytywnych myśli i caly wszechświat bedzie potajemnie pracował byś była szcześliwa i osiągała swoje cele ;-) więcej słoni! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERY >>>dziekuje za odpowiedz,jest duzo racji z tego co piszesz,niestety terapie musialam przerwac bo wyjechalam do Anglii a uniknac mojego szwagra narazie jest niemozliwe bo mieszka z nami. Ale tak,masz racje przeszlosc do mnie wraca i kazda trudnosc,przeszkoda w zyciu a przedewszystkim nieprzychylnosc drugiego czlowieka wywiera na mnie lek,destrukcyjny wplyw,podswiadomie przypomina mi o przeszlosci,lekach z ktorymi nie potrafie zerwac.Np dzisiaj cala noc mi sie snilo,ze moj maz mnie odrzucal,olewal,ze stal sie taki jak jego brat(ktory jak wpsomnialam kiedys probuje mu wmowic ze jestem dla niego nieodpowiednia i zona ktora go nie szanuje,co naprawde nie jest prawda).Po tej calej nocy teraz chodze przygnebiona i roztrzesiona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
hej very, śniło mi się, że jestem na dyskotece w mieście z którego pochodzi mój były chłopak, jestem tam z najlepszą koleżanką i wielu facetów nas podrywa. oprócz tego jest tam też jeszcze jedna moja koleżanka która w tym śnie pracuje tam jako kelnerka, opowiada że jej chłopak bardzo dużo zarabia, a ja się śmieję że czemu w takim razie jeździ polonezem a ona pracuje jako kelnerka...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
przedwczoraj śnił mi się facet bez dłoni który miał całą rękę owiniętą przezroczystą folią, było to na dworcu autobusowym............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczonaaaaaaaa
mam kilka snow... to beda 3 sny pierwszy: ide sobie chodnikiem i widze ze lataja oszczepy(moj byly przyjaciel z ktorym nie rozmaiwm juzod 2 lat trenuje rzut oszczepem)od razu wiem ze to on...choc jego nie widze...no i leci sobie taki jeden oszczep ja staje i czekam az we mnie uderzy...wbil mi sie w udo,wyjelam bez wahania..zostalo malutkie zadrapanie...za chwile przybiega moj byly przyjaciel i normalnie sobie zaczynamy rozmawiac jak gdyby nigdy nic typu"O czesc co u ciebie"itp bydwoje cieszylismy sie ze spotkania drugi: jechalam z tata samochodem,z przeciwko na czolowe jechala jakas babka swoim samochodem a moj ojciec nie robil zadnych manewrow zeby ja ominac tylko poczekal az ona w nas uderzy...po wypadku wysiadlam z samochodu i zaczelam sie drzec na ta babe zeby uwazala jak jezdzi,ojciec zaczal mnie uspokajac ze ona i tak juz jest zdenerwowana i ze nie mam krzyczec na nia... trzeci (najgorszy) to to ze wlasny brat jednym slowem przelecial mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfffddfdffddfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
a dzisiaj śniło mi się że w moim domu jakaś instruktorka uczy tańca i były u mnie osoby z którymi raczej mam mały kontakt. tylko ja "załapałam" kroki tańca i jeden kolega... wszyscy wyszli a my tańczyliśmy bardzo bardzo długo... on już był dosłownie cały spocony mimo że tańczyliśmy powoli... później wyszliśmy z domu (było lato) i on powiedział że jedzie teraz z tą grupą na imprezę.. ale po chwili wrócił i zapytał czy ja bym z nim nie pojechała w góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
very kiedy będziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
snil mi sie byly chlopak , przyszedl do mnie w odwiedziny , siedzial na kanapie i tak ladnie patrzyl , potem nagle zobaczyl zdjecia w roli glownej ja i i inny facet , popatrzyl na mnie z lekka zloscia i wyszedl . Zastanawiam sie .. czy jesli ktorys z kolei raz , w pewnych odstepach czasowych sni mi sie moj byly , to oznacza , ze nadal cos do niego czuje , czy to , ze pojawia sie w moich snach jest wynikiem jego myslenia o mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ten sen zwiastuje możliwość powrotu do siebie. Ale jeśli się zgodzisz, zawsze będzie zazdrosny, będziesz miała sceny na ulicy. On myśli o Tobie intensywnie... Jednak czy jest szczery - sen już tego nie zapowiada. Musiałabys wyszukac przedmioty bedące w śnie... i przyblizyc je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
śnił mi się wypadający ząb... co sadzicie na temat znaczenia snów?? 10:34 sennikkkkooowa tak jak w temacie... Niby nie wierze ale sie zleklam... 10:36 julisia malisia a co to oznacza ? ja uwazam ze kazdy sen nalezy interpretowac wg siebie a nie sennika dla kazdego wszystko ma inne zdarzenia np pajak moze byc dla kogos dobrym znakiem bo lubi pajaki 10:37 sennikkkkooowa wszedzie glosno sie mówi, ze wypadajacy to smierc.... 10:38 _Gretka mnie sie wydawało że cieezka choroba ale moge się mylic 10:38 ołszyn no trudno skoro sen decyduje o życiu i smierci.. połóż się i czekaj 11:06 ło matko świnta wypadające zęby zawsze są zankiem, że wydarzy się coś złego No to zaczynamy 2oo7 rok ---> rok dzikiej świni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyz
aaa,,, to oznacza ze ty jeszcze ciagle o nim myslisz, a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyz
--> Jasnowidz 1979 --> co do Ciebie, jeśli Twoją pasją jak piszesz jest psycholigia to powinnaś wiedzieć że sny niczego nie zwiastują, lecz obrazują co jest w podświadomości człowieka.... więc nie wciskaj ludziom kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elisana
dzisiaj śniło mi się że mamy jechać rano do kina zamiast zajęć i po mnie ma przyjechać koleżanka która też akurat jedzie w te okolice bo tam pracuje.. przyjeżdża ona jednak nie swoim autem tylko o wiele gorszym od swojego z 2 swoich znajomych. ale w końcu zawożą mnie koło kina.. wchodzę do środka a tam 2 osoby z mojej klasy z liceum, później spotykam też osoby z klasy ze szkoły podstawowej... robi się tłum.. koleżanka i ja chcemy iść do toalety.. czekamy w kolejce.. a w środku okazuje się że jest to toaleta dla wszystkich.. nie ma żadnych kabin tylko wszyscy są w jednym pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam Very..tym razem nie w kwestiach snu. Tak tylko ;) coraz blizej jestem do podjęcia decyzji,aby jakos nawiazac kontakt z tym osobnikiem, tyle ze przez tą kolezanke co kiedys byla o krok chodzenia z nim...mianowicie chce jej cos napomnkac by mnie z kims ciekawym zapomniala (wiem,ze to glupawe)delikatnie chce jej jego zasugerowac,no i wspomne jej zem niesmiala...ale boje sie ..to jest najgorsze.chcialabym a boje sie,jednoczesnie wiem,ze jak bede czekala na kij wie co,nie zaryzykuje to :O tylko boje sie,ze moze sie zblaznie, itd...do tego jak jestem zestresowana to w zwiazku z mą wadą wymowy, mowie cicho i niewyraznie :o nie wiem,czy nie jestem mu obojętna. czasem zerka gdy ide(choc to nic nie oznacza) pare razy gdy sie odwrocilam w jego kierunku ten tak usta rozdziawil:P (za cholere nie moge dojsc co ta mimika oznacza) Choc chlopak moze byc spostrzegawczy i se ze mnie zarty robi, swiadczy mogą o tym tgakie sytuacje:nadchodze ten sie usmiecha, kiedys wchodze do biblioteki,jego kolega sie odwraca do mnie i tez ten usmieszek, czy jak 2tyg.temu podejrzewam,ze mnie dostrzegl odwrocil sie tak jakby zasmial,po czym kolega powtorzyl ten gest...Jest ogolnie tak,ze czasem wydaje mi sie,ze jest dobrze,a czasem,ze traktuje mnie jak powietrze. o kroca ja to mam problem,wiem smieszny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very very
Witam, ktoś zaczernił mój nick very, wiec jako ortodoksyjna pomarańcza będę dalej very ;-) ale x2 elisana----> wciaż masz w pamięci swojego eksa, wciąż jeszcze jest widać ważny, chciałabyś, by był o Ciebie zazdrosny i widział, jakie masz powodzenie u innych. W śnie o tancu pojawia się ktoś w Twoim życiu- zapewne też w realu zdarzyła sie podobna sytuacja, poczułaś czyjeś zainteresowanie, jednak wciąż czujesz się emocjonalnie związana z eksem. Ta cała sytuaja musi Cię nieźle meczyć, skoro następuje sen o toalcie- zbiorowe oczyszczenie, umysł oczyszcza sie w ten sposób z nagromadzonych negatywnych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×