Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciekawiona misia

Co najlepsze na KOMARY?

Polecane posty

Gość rambo
1)Na komary najlepiej rozebrać sie do naga i spokojnie leżeć ,a druga osoba niech je zabija klapką. 2)Lub upuścić im trochę własnej krwi do jakiegoś płytkiego a szerokoiego naczyńka ,i postawić jako przynętę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybelek0707
Ja już z tymi komarami normalnie nie wytrzymuje :< Wczporaj w nocy chyba zabilam 4 komary , ale rano sie okazalo ze mam 3 nowe bable...Oczywiscie jak to ja zaczelam drabac ... Wygladam jak jakis obdrapaniec pelno mam na nogach i rekach strupków napewno juz nie zaloze krotkich spodenek latem pomozcie czy ten olejek naprawde dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość condor
Najlepszym środkiem jest MUGGA .Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooooooooool
czy reid do kontaktu jest skuteczny?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fichu
Potwierdzam ze raid do kontaktu jest jak najbardziej skuteczny(na niebieskie papierowe wklady) , uzywam od ok 2 tygodni codziennie na wieczor przed snem zalaczam i nawet jak przed wlaczeniem lata kilka to po 20 minutach doslownie spadaja jak nacpane na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciekkk
jak mowisz ze jointy nie odstrasaja komarów to zmien dilera ja powiem nawet ze dym wzbogacony w thc zabija nawet wiekrze owady w koncu thc w konopi jest po to by chronic rosline przed owadami wystarczy lolek z 1g zamkniete okna i mozemy potem zamiesc podloge i jest spokuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzius1492
dokladnie Raid na niebieskie wklady jest swietny ani razu nie zostalam ugryziona po nim w nocy :) polecam :) stosuje to juz bardzo dlugo i nie mam z nimi problemu :) takze to jedyny skuteczny sposob z jakim sie spotkalam ale niestety np. na spacer po lesie wtyczki ze soba nie wezme;D wiec wtedy wracam zwykle pogryziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raidówka
Popieram, w domu raid z niebieskiem wkładem(nie z płynem bo jest beznadziejny) i wkład tzreba wymieniać każdego wieczoru! A to z wanilią to głupota,kiedyś się posmarowałam na nogach i mnie obsiadło pełno komarów, jak na drugi dzień miałam ponad 90 bąbli i przez 3 tygodnie musiałam chodzić w spodniach... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raidówka
Poprawiam, miało być: "jak na drugi dzień policzyłam to miałam ponad 90 bąbli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańczący z komarami
drogie panie i panowie dowiedziałem sie od pewnej mądrej osoby ze na komary najlepszym sposobem jest kwas solny posmaruj sie tym w miejscach gdzie cie najczesciej gryzą a napewno juz cie tam nie ugryzą sam nie testowałem ale słyszałem ze pomaga hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dussiaczek
Ja mam uczulenie na komary więc mam ogromny problem gdy mnie jakiś ukąsi ... :/ ale ostatnio bylam na dzialce u mojej cioci (tam są straszne komary bo niedaleko jest rzeka i lasy) cale rece mialam pogryzione :/ ciocia poradzila mi otrzec sie o liscie pomidorow ktore miala w szklarni kiedy wyszlam zaden komar sie do mnie nie zblizyl, caly wieczor bylam na dworzu bez zadnego ugryzienia. A na te ,,placki" ktore mialam po ugryzieniach ciocia dala mi masc po ktorej nie swedzi ;) od tamtej pory gdy wychodze wieczorem na dwor ocieram sie o liscie pomidorow i mam spokoj ;) Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off lub a sio w sprayu
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad
smarowac sie octem duzo gozoly pic i po problemie pozdrawiam wszystkicc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy środek to Repel. Można zamówić go przez internet. Zawiera substancję czynną odstraszającą komary deet w stężeniu 97%, podczas gdy off ma tylko 7%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atm30
Ultradzwiekowy brelok odstraszacz komarów za 9zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapacz komarów
najlepsze na komary to jest siedzieć w domu i niewychodzić na krok to wtedy niegryzą a jeszcze lepszy sposób to taki że komary nielubią ostrych zapachów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapacz komarów
a jeszcze lepsze jest pierdzenie mój kumpel jak po fasolce sie skasztani to padają jak kafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolcia84
Najlepiej ugryzienia smarowac spisrytusem salicylowym. Pomaga najlepiej!!! troche poswedzi ale potem już jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiterek
dobry i tani jest bros elektro + wkłady na komary płytki jest to koszt ok 14 złotych i na wieczór włączając do kontaktu w pokoju w którym śpimy , przebywamy mamy skuteczny sposób sama to wypróbowałam ku mojemu zdziwieniowi działa. komarów niema polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejek gozdzikowy
ylko nim sie smarowac i nie dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NK.
Jeśli chodzi o pozbycie się komarów z domu.. to wyłącznie wtyczka + wkłady Raid do gniazdka. Odkąd używam, śpię przy otwartym oknie i ani jednego ukąszenia! Działa w 100% :) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie...
to w tym roku nie są komary tylko jakieś mutanty.Zawsze bo ugryzieniu miałam czerwony bąbel.W tym roku mam biały bąbel wielkości paznokcia a wokół czerwony otok.Na razie nie panikuję,że są to jakieś objawy alergii,bo po ok.2h wszystko znika.Ale to nawet nie tylel swędzi co wręcz boli i szczypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie...
"po" ugryzieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba4510
Nie polecam świec przeciwkomarowych a szczególnie w blokach bo wiem z doswiadczenia Ona ma taki grubszy drewniany knot. Zapaliłam ją postawiłam na parapecie. 10 min potem słysze jakies kilkanascie dzwonków mój tata otwiera patzy sąsiadka z dołu: CZY PALI WAM SIE W MAŁYM POKOJU (PRAWIE ZAWAŁU DOSTAJE) My jej mówimy ze to tylko swieczka komarowa. I dalej tak nawijamy przestraszeni z nią ona w staniku i w spodenkach na bosaka. Potem straz jedzie ja w pizamie na dół i dre sie do nich to tylko swieczka na komary i sasiad zadzwonił na straz on sie dze na mnie cały spanikowany a ja juz niewiem co mam robic płakac smiac sie z niiego bo mu sie dostało od strazy ze sam niewie co sie dzieje a dzwoni a potem patrzymy sie a tam cały blok na moim pietrze a wszystko przez głupią swieczke na komary bo z niej dymiło sie i ta sasiadka z dolu czy my wiemy jak to wyglada bo normalnie jak by pozar byl!! Ja sie wqrwiłam i tą swieczke z okna wypieprzyłam !!A mój tata ją wiadrem wody zgasił .poprostu... I CO KUPICIE JA JESZCZE ? Lepsze są siatki na okna (obi lub sklep podobnego typu ok 7 zł) i bez takich afer ;p j ak cos to pisac na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba jeść witaminę
B i prać ciuchy w szarym mydle i komary CIę nie ruszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bransoletkę
taką gumową. Ona wydziela taki dosyć mocny zapach, ale idzie się do tego przyzwyczaić, bo komary nie gryzą. Kupione w aptece,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLaa;*
ja na miejsce gdzie ugryzie mnie komar smaruje sudokrem ;d pomaga;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co najlepsze na KOMARY?" nietoperz w jedną noc nietoperz może zjeść do 2000 komarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka mi doradzila ze np w domu moge na parapecie postawic saszetki herbaty mietowej to napewno nie wleca (odstrasza ich ten zapach) i np jakis perrfum ostry kupic i sie nim psikac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×