Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zaciekawiona misia

Co najlepsze na KOMARY?

Polecane posty

Zazywac witamine B. Komary nie lubia tego zapachu ktory czuja przez skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiszczałka
Olejek lawendowy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka xd
mówili kiedyś w radiu że witamina "B,, Mnie nie gryzą komary wogule w mieście a tak ogólnie jak pojechałam na działkę to miałam chyba z 6 bąbli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N a komary
najlepsze Twoje ciało, a p r z e c i w nim jest wiele spcyfików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliza
wiecie co jest bardzo doby preparat mugga sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odstaraszaniu komarów ważna jest witamina B1, która daje naszej skórze specyficzny zapach odstaraszajacy owady meszki itp. Ja w zeszłym roku stosowałam tabletki "Comar" które dodatkowo ma skladniki dzieki którym organizm nie dopuszcza do reakcji alergicznych. Lato niebawem napewno znów bede stosować, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARY44
Najlepszym środkiem na komary są nietoperze. Najlepiej zaopatrzyć się w budkę dla nietoperza i powiesić sobie na domu. Jeden mały nietoperz zjada dziennie potrafi zjeść nawet 1000 komarów w ciągu jednej godziny!!! Sama obecność nietoperza odstrasza tych małych krwiopijców. Należy wpisać w Googlach hasło "budki dla nietoperzy blogspot" gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZOSNEK, one nienawidza tego zapachu, przy grilowaniu wkładam na glila czosnek, przy ognisku na kamienie kłade czosnek i pomaga, nawet jest koncentrat z czosnku do opryskiwania drzew krzaków płotów, warzyw, trawy, domu itp i jest naturalny i bespieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś bardzo głupi napisał o kwasie solnym i należało by ten post usunąć, bo może dojść do tragedii! Na komary działa zapach wanilinowy, lawendowy i wiele innych. Ja smaruję się takim olejkiem do ciasta i jakoś nie gryzą. Najlepiej w swoim ogródku obsiać dużo lawendy dookoła i ona odstraszy komary. na okna co roku przybijałam gazę i wyciągałam z framug okna. W tym roku firanka ściśle przylega do ściany i nie mam robactwa w domu. Opaski niestety nie działają a w aerozolach są trujące składniki i nie tylko komary po nich padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem olejek waniliowy do ciasta i po kłopocie polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podczas grillowania,łapie kilka komarów ,nie zabijam ich tylko spuszczam im manto i wypuszczam,one odfruwaja i informuja inne zeby tutaj nie przylatywały bo tutaj biją,a gdy juz usiadzie i próbuje mnie ukasic napinam mięsnie i wtedy one łamią sobie zęby:-)i tez informuja sepleniąc inne owady, a tak na powaznie kiedys mozna było kupic taki specyfik do smarowania futryn w drzwiach i oknach to działało na muchy padały ,ze wieczorem lezało ich mnóstwo,moze by tak posmarowac cos na tarasie,moze zadziała na komary nie pamietam jak sie nazywało?/p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf now
Każdy środek, który zawiera DEET >30%. Używany w wojsku i tropikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy sposób na komary- KAPCIE :D zabić szkodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić profesjonalną firmę która się tym zajmuje, u mnie na działce 2300 m2 działa od wielu lat i chłopaki mają normalne podejście do klienta : zwalczkomara.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina3456
No cóż jeśli o mnie chodzi to świetna jest spray zinzala na komary, Soft Olive o ile dobrze pamiętam. Żel na ugryzienia też mają. Jak ugryzła mnie osa to złagodził mi pieczenie. są bardzo delikatne i naturalne nadają się dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straż Gr.
MUGGA DET. najlepszy środek na te cholery, wiem bo stosuję od kilku lat. Uwaga na podróbki. Można kupić na necie allegro np. nawet do 8 godzin spokoju rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach nie modne już są komary. Teraz na topie są 2 łyżki miodu - cała czekolada gorzka - mleko 50 ml - 2 łyżki masła. Sos jest idealny do ciast i deserów. Delikatny i aksamitny. Wbrew pozorom nie jest strasznie słodki Etapy przygotowania Podane składniki połączyć w kąpieli wodnej. Z powstałego w ten sposób sosu można tworzyć wzorki wedle własnego pomysłu na ciastach, deserach czy naleśnikach, Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w oknie moskitierę, w kontaktach raid, przy grillu spiralę a jak wychodzę na spacer używam offa w sprayu - nie ruszają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmak
Witam, ja ostatnio byłam na wsi na weselu i mimo upału, każdy siedział na zewnątrz. Pod wieczór zrobiło się masakrycznie, właśnie za sprawą wszędzie latających komarów... Okazało się, że mój tato miał w aucie nowy, dotąd nieznany mi preparat przeciw komarom - http://mojaptekarz.pl/36538/mugga-spray.htm Kupił go w necie,a le wiem, ze w aptekach też można. Jaka opinia? żadne offy, żadne inne - ten preparat jest naprawdę skuteczny przeciw komarom!!! ma może trochę dziwny zapach,a le polecam z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzialke kupilam srodek w castoramie za 24 zl ,opryskalam wszystkie drzewka ,trawe ,taras .Rewelacja ,siedzimy cale wieczory na dworze .Wogole nie gryza ..Firma bros ,nazwa Bagosel,z calego serca polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metodek
Bros albo Altan. To są bardzo dobre preparaty na komary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vit. b kompleks żeby nie gryzły oraz plastry Mostibo rewelacja stosuje już dziecka już od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×